89387
PlayStation3
  • simirizsa
    #21573
    Valaki nemtudja, hogy kell kinyitni a GT5 demoban a lakatolt kocsikat ?:D
  • item
    #21572
    Nah srácok, felkerült mégegy letakart valami a GT5 Prologue kocsik közé...

  • Papesz
    #21571
    A négy közül ez a leggyengébb. Nincsenek benne platform részek.
  • simirizsa
    #21570
    Aszem össze pisiltem magam
  • feki25
    #21569
    Ráhangolódásképpen berendeltem ezt a game-t!:-)

  • Foxhound1980
    #21568
    Adjatok fényt a képre. :)
  • zsalesz
    #21567
    Igen az árnyékok nekem is feltűntek. Azt hittem a tv-m nem bírja, de ezek szerint másnál is előfordul.
    Egyébként egy nagyon király játék lesz!!!! Mind az elöző 4 része az volt!!!
    Másnál is sötét az autók hátulja?
  • Foxhound1980
    #21566
    Frag FX teszt
  • Foxhound1980
    #21565
    Igen ez nálam is fennt áll sajna. A többi gémhez képest adnom kell fényerőt. Összecsapott egy demó, nagyon kezdetleges. Kb olyan mint mikor a Motorstormból horrorisztikus videók jöttek aztán a full már odabaxott. Na kiváncsi vagyok, hogy a full Prolouge-al mi lesz a helyzet.

    Szerk: Amúgy fura ez Prolouge, videókon fel sem tüntek olyan hibák amik a tényleges teszt során azonnal kibuktak.
  • Roller75
    #21564
    Kössz már nem fontos. Sikerűlt. Nem kell már help mí.
  • Roller75
    #21563
    Az odág oké, hogy ott a segítség, de csak annak aki szpík inglis. A címek és irányítószámnál elakadtam. Help mí szpíd :))
  • Balli
    #21562
    Mentem par kort a GT demojaval, nagyon pofas kis jatek, csak egy-ket hibacska zavarta a szememet:
    Az elsimitas nincs jol megoldva, pontosabban az elek tele vannak feher pontokkal. Ez jatek kozben es a vegen az ismetlesnel is lathato mind az autokon es mas egyeb targyakon (pl.: kerekvetokon) Szerintem ez eleg zavaro. Amugy rendben lenne, remelem ez javitva lesz, vagy csak nekem tunt ez fel?
    Valamint tul sotet az arnyek. Pl.: az auto hatuljat es a muszerfalat alig lehet latni olyan sotet, szerintem ezt vilagosabb formatumban jobb lett volna megoldani
  • item
    #21561
    "Akinek gondot okoz a Japán regiszrtráció itt a segítség:
    http://boards.1up.com/zd/board/message?board.id=games&thread.id=421180"

    21313 as comment by hpp...
  • Roller75
    #21560
    Nem megy a japán store regisztráció. Segítene valaki ?
  • item
    #21559
    Nah jah...
  • Foxhound1980
    #21558
    Végén nem lesz kedve az embernek kimozdulni kirándulni..:D Brutál tényleg.
  • Foxhound1980
    #21557
    Ez sztem full szubjektív. Én a GOW-ot 3x pörgettem ki coopban, 2x singleben. Resi-t végig sem vittem annyira unlamassá vált számomra na bumm.
  • item
    #21556
    Nagyon kemény..
  • NEXUS6
    #21555
    Szerintem a Resi meg a GOW összehasonlítása tipikusan az akérdés, hogy kivel bújsz ágyba a diszkó után, meg kit veszel el feleségül.

    A GOW-ba első pillantásra mindenki belehabarodott, amikor meg a mélységet nézzük 10 óra együttlét után, akkor a GOW kb annyit mond mint a szépségkirálynők: szeretném ha kitörne a világbéke, oszt sanyi! Van persze benne multipléjer is, de mondjuk könyvtárba nem mentek együtt a kicsikével.;)

    A Resivel meg azért jó néhány hónapig el lehet baromkodni!
  • Papesz
    #21554
  • Foxhound1980
    #21553
    OMFG

    /thx hardwired/
  • Brash
    #21552
    Hát sokan a pénztárcádba látnak, ez már csak ilyen. A sok rutinos SG lakó, aki már nem ismeri az "ez mi?" kérdést amit gyerekkorába feltett a szüleinek. Mert már kinőtt ebből régen és már mindent tud. Vagy akkor sem kérdezett semmit, mert jobban tudta mint a szülei. Ha valaki nincs otthon annyira a témában akkor már ne is akarjon venni és ne is merjen kérdezini. lényeg, hogy Ő már ott ül előtte és nyomja, külvilág kizárva. :)
  • Mexx
    #21551
    Köszönöm szépen a hozzászólásokat!
    Azt hiszem semmit sem tudtok a családról, de azért jó beszólni...
    1-2 dolgom eladásábol pont ennyire telne ki, h megvegyem karácsonyra, h a hülyegyerek élvezze a játékot, de 17ezres játékokat már nemfogok tudni venni.. Nah mind1, érdeklődök máshol, köszi!
  • Nexxuss
    #21550
    Hs. Az uránakat úgy tudod elérni, hogy visszavered a támadását foxnak, amikor lövöldöz rád. És közben nem engeded fel a gombot, és sixaxissel tudod irányítani. nekem egyszer már sikerült :-)
  • Balli
    #21549
    Koszi, bar olyanra gondoltam ami a jatek megjeleneseket messze elore mutatja, a jovo evet is amit mar kb tudni lehet. Egyenlore nem talalom azt a jo kis oldalt.. +ha rakkantitottal egy cimre behozott a jatekrol infokat+videokat, kepeket...
  • Foxhound1980
    #21548
    GT5 Prolouge site megnyilt!
  • Foxhound1980
    #21547
    Egyébként éppen a Big Daddy-s szobros balhéra irtam, hogy kell a polcra annyira maximalista kiadást hozott össze a 2K.
  • Foxhound1980
    #21546
    Én is csak iylen CE verzákat tartok meg. Meg Persze az összes kiadott MGS cuccot de az már mástészta :D
  • Foxhound1980
    #21545
    Igy is fel lehet fogni csak van technikai háttere is a dolgoknak. A GOW nekem is messze jobban bejött de ez már egyéni kérdés. Csak nem árt mélyére nézni a dolgoknak. Nem véletlenül kapott a átlagban 87%-ot a Resi míg a GOW 92-t.
  • Olcsi2
    #21544
    Nem kell mindenben egyeterteni... ;) En veszem, de ebbol az ujgeneracios hobelebancbol szinte semmit nem tartok meg. Sztem eppen az a "kell a polcra" a hulyeseg. Nekem is all a polcon vagy 150 eredeti PS2 meg XBOX cucc, de tok foloslegesen, elo nem vennem egyiket sem. Ha mar megtartas, akkor inkabb game merchandise, ami szobadiszito cellal kerul a kollekcioba. A Yuna meg Rikku akciofigurak, Lara Croft szobor es DOA Beach Volley naptar a jatszoszoba disze, de jatekot megtartani ettol a generaciotol kezdve csak akkor fogok, ha veletlenul nalam marad... :)
  • Olcsi2
    #21543
    >> Felesleges versenyeztetni a 2 gémet mivel totál más volt az engine-ek rendeltetése

    Ezzel nem ertek egyet. A ket game-t azert kellett es kell a hasonlokat tovabbra is verenyeztetni, mert ugyanazt a stilust kepviselik es ugyanazt a kozonseget celozzak meg. Nem erdekelnek a terek, a tereptargyak, az engine satobbi, CSAK a jatekelmeny szamit. Nem az engine rendeltetese, hanem, hogy a multiplayeres shooter kategoriaban, mire kepes a jatek. Versenyeztetni pedig azert kell, mert abbol a vegen egyetlen gyoztes lesz, az pedig vasarlonak hivjak. Semmi kifogasom nincs egy 10/10-es RFoM es egy 10/10-es GoW2 ellen.. Megha bazira nem jatszom egyikkel sem.
  • Foxhound1980
    #21542
    Én lopom ahol tudom...
    Bár a PS3-mat nem lenne pofám moddolni
    Egyébként nem igazán értek egyett ezzel a PS3+ HDTV kombós dolgoddal. Én spec 450-ért vettem tv-t másfél éve de ennek semmi köze ahhoz, hogy a továbbiakban nem kerül semmibe a gém. Sztem csak a hülye ellensége a saját pénztárcájának. A másik dolog meg az, hogy a piacon lévő stuffok jelentős része egyerüen nem érik meg az árukat pláne ezzel az 5-6 órás játékidejükkel, pláne ha még multi sincs. De pl magam is úgy vagyok vele ha egy stuff annyira csúcs és minden szempontból üt akkor megveszem. Rakat eredeti gémem van. Most pl a Big Daddy-s Bioshockot fogom megvenni 360-ra, kipróbáltam backupként, és eldöntöttem, hogy ezt a stuffot igy nem lehet tolni. Ez kell a polcra.
  • Olcsi2
    #21541
    Gepet az ember az exkluziv jatekok miatt vesz... Nezzed meg a felhozatalt es dontsel, mi vonz jobban az xbox only es a ps3 only cuccok kozul. Mar mindket gepre van eleg exkluziv cucc, ami kiegeszitve a multiplatformosokkal hetekre, honapokra le fog kotni. A warez meg ne legyen szempont, aki kepes osszedobni egy ps3+hdtv kombot, az gebedjen meg, ha lopja a jatekot. Kulonben is, ha mosz szallsz be egy PS3-ba, bagoert megkapod a nyito "huzo"cimeket, mire kitolod oket, meg jobban leesik az ara a mostaniaknak es eloszor majd par honap mulva kell kikohognod valamit egy ujabb cuccra, ami ha okosan veszed, akko rsem kerul egy 10-esnel tobbe es cserelgetessel eleg sokaig forgathato lesz majd.
  • Foxhound1980
    #21540
    Remélem az Uncharted azért 12-15h alatt nem fog megállni.
  • Foxhound1980
    #21539
    Tudom. Sztem megéri mert megveszi az ember 12-14be, és mondjuk 2k val olcsóbban eladja. Kis macera de igy beszerezhető. Sajnos a mai játékok jelentős része már ilyen. HS is csak egy egyéjszakás kaland.
  • Olcsi2
    #21538
    Apro figyelmeztetes... a Stranglehold - bar tenyleg roppant szorakoztato -, sajnos iszonyatosan rovid. A 7 palya olyan 5-7 ora kozott van, egy aktivabb hetvege alatt kitolhato. Szoval nem art meggondolni, hogy megeri-e azt a rakat lovet kiadni ra.
  • Foxhound1980
    #21537
    Mindjárt megnézem a GT TV-t mit muatat.
  • Foxhound1980
    #21536
    Maxról nem megy a link sajna :(
  • EmThor
    #21535


    pécére leszedtem strangleholdot, ja, tetszik :)
  • Elveon
    #21534
    Silent Hill 5!