89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #21493
    Sztem az aktuális FW miatt van. Ha only sofveresen leemulál akár egy PS2 gémet is akkor leszivom magam :D Képtelenségnek tartom.
  • Foxhound1980
    #21492
    Na azt érzem az MGS4-nél mint a Ratchetnél. Úgy dobálja a gép az engine-t mint a xart. Pazar.
  • baggins
    #21491
    Egy haverom megvette a 40 gigás PS3-at, segítette, neki összedobni a hálózatot, 99 ezer volt a MM-ban. Egy valami baromi fura rajta:
    Ugyebár nem viszi a PS-PS2 játékokat.
    Kérdés: akkor mi a fenének van benne virtuális PS-PS2 memo kártya??? Valamint miért van benne a PS-PS2 játék elmosás??? Nekem ez magas. Nem az update tette fel, alapból rajta volt....
  • Foxhound1980
    #21490
    Láttad a TGS-es gameplayt annó, szeptemberben? Az is qrva jól ment már. Tudod amit beszéltünk múltkor, 200 ember... Durva. Meglátszik az óriási munka az anyagban.
  • Foxhound1980
    #21489
    Qrva sok mod van rá, gyakorlatilag mindent le lehet cserélni csak pénz ugye... Ár értékbe a ventikkel való variálás a legjobb még.
  • NEXUS6
    #21488
    Ezeken az új Haze képeken kifejezett fejlődést látok a karakterek kidolgozása terén, eddig nekem is voltak ellenérzéseim, pl ebben a tekíntetben is.

    A MGS4 nél detto, most valami teljesen új buildet mutathattak be, az előző mítingeken bemutatotthoz képest.

    Még egy ötlet az X-hűtésmodjához: nincs valami olyan kit, amivel az eredeti hűtőbordákat lehet kicserélni? A CPU-é az viszonylag jól néz ki eredetiben is, de a GPU aluminum szemete helyett megérdemelne egy jó nehéz rézből készültet. Bár a legjobb valszeg az lenne, ha egy nagy, nehéz, közös bordájuk lenne. Ugye az alu viszonylag alacsony sűrűségű/fajhőjű anyag szal gyorsan melegszik, konnyen hül, igaz viszonylag jó a hővezetése, de valszeg miatta adja fel a akűzdelmet a GPU.
  • Foxhound1980
    #21487
    2 perce olvastam a cikket. Nem lesz rossz a gém. A demóval szoptak. Mondom olyan a team áll mögötte, hogy nem tudnak hibázni. A gameplayre nem lehet panasz, ezt szinte biztosra veszem. Graf, engine meg majd elválik.
  • EmThor
    #21486
    ja, haze demóról most olvastam rosszakat, lehet exkluzív cím, de attól még lehet, hm nem annyira jól sikerült :)
  • Foxhound1980
    #21485
    Nekem a Haze még kérdéses (már nem a beszerzés, az tuti). Van, hogy tettszik amit látok belőle és van, hogy ki is lövöm a videót. Azért bízom a stuffban mert nagyon komoly team (ex Rare, N64-es Golden eye) áll mögötte. Szóval nem lesz ez rossz szvsz.
    Crysis...őőőő ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ
  • Foxhound1980
    #21484
    Oksa. Szellözésnek van helye. thx.
  • nembi
    #21483
    Nekem állítva van, a TV mellet így néz ki a legjobban :)
    Mindegy hogy állítva, vagy fektetve használod, a lényeg hogy tudjon szellőzni.
  • Smuge
    #21482
    Én soha nem adok az ilyen pontokra lényeg hogy nekem tetszik, és élvezettel játszok vele. Felölem lehet 10 pontos is , ha baromira nem jön be. Üssetek meg, de nekem pl ez a Haze se jön be igy videok alapján. Szerintem semmi extra nincs benne. ( Crysisröl is ugyan ez a véleményem )
  • simirizsa
    #21481
    Szemetett mem olvasunk :D
  • Foxhound1980
    #21480
    Egyébként soha nem hallottam erröl a Ps3zine dologról. Mi is csinálhatnánk egy SG - PS3Warriors újságot pl, jobb cikkeket publikálnánk abban biztos vagyok.
  • Foxhound1980
    #21479
    LOL Na azé annyira nem lehet xar. IGN 8-at adott rá. Lairről 4.5 pontjaikkal is bekaphatják, legalja 7 annak a gémnek. Hülyék ezek...
  • Sund
    #21478
    Megjelent az új ps3ZINE, innen tölthető: KLIKK


    Benne egy EOJ teszt, kemény 35%-ot kapott, amivel jócskán alúlmúlta a LAIR-t is.
  • Foxhound1980
    #21477
    Friss Ratchet gémpléjek, eddig nem látott pályák. Spoiler veszély!
  • Attila8805
    #21476
    Ja meg még maradt hozzá egy fight night round 3 mert a kedves vásárló nem vette át,ugyanis nincs pénze
  • Attila8805
    #21475
    75K
    2 Wireless joy premium pack.
    Vga kábel.
  • Foxhound1980
    #21474
    Tényleg a Ps3-mat használja valaki úgy, hogy állitva van? Nekem át kellett rendezenem a polcot aztán csak igy férek el. Gondolom ez nem gáz.
  • Foxhound1980
    #21473
    Gyengeség egy fenét, ugyan... Épp elég a Ps3-mat fenntartani. Kane & Lynch-t is arra veszem meg hiába lesz X-en. Meg aztán Uncharted és Haze. Nex mondta Haze-re tuti befizet, én is beszerzem, Emthor kollega is emlitette asszem meg még aki gondolja aztán mehetnek a coop-ok meg egyebek.
  • s73
    #21472
    Hát igen a csúnya warez...
    Sajnos, gyenge jellem révén én is alkalmazom, ugyanúgy, ahogy te tervezed, multi címeket ezáltal "olcsóbbá" téve...
  • Foxhound1980
    #21471
    Friss Blacksite video 720p
  • Foxhound1980
    #21470
    Csak megmondom őszintén nekem sok barátom van Live-on és nagyon sok a cím is ami érdekel exek. De elsősorban a back up lehetősége miatt vettem meg a masinát ezt nem tagadom.
  • Foxhound1980
    #21469
    Teljesen egyetértek veled. Visszaolvasol a Ratchetet én is emlitettem (sőt korábbi postjaimban is azt irtam, hogy év vége felé azért már ütni fognak a cimek PS3-mon, én is ezt látom). De ha megnézzük a HS-t már felemás a kép. Közel sincs full optimalizáció. Pl nem úgy megy mint a lenti MGS4 vagy épp a Ratchet. Bioshocktól meg KO vagyok magam is. :)
  • s73
    #21468
    Hát, nem tudom, annyiban vitatkozok veled, hogy nekem is már elég régóta megvan mindkét masina (harmadik 360-at fogyasztom, sajna azt kell mondanom, tuti módszer nincs, új hűtésmod, új esélyek ), de én grafikailag épp mostanában kezdem érezni a P3 fölényét. Véleményem szerint az az összetett képi világ, amit mostanában megjelenít a gép az ex. címeknél, (Ratchet vagy a Hs amire kifejezetten gondolok) kezdi felülmúlni az X teljesítményét. (pedig Bioshock az überbrutalmetal game!)
    Abszolút nem tartom magam elfogultnak (előző generációban is megvolt - megvan mindkét gépezet), és ugyanazon a tv-n nézem mindkét gépet, de
    én úgy gondolom, most kezdi mutogatni az erejét a ps3.
    Persze, ez édeskevés, míg nem kezdik ugyanúgy önteni rá a játékot, mint anno az elődnél, de ez már egy másik fejezet.
  • Foxhound1980
    #21467
    A vízhűtés sem tökéletes mert az ugyan úgy lekapcsol miután kikpcsoltad a gépet, nem lesz kihúzva hő. Egyébként amelyik vízhűtésés gép bexart az már alapon is egy olyan szemét módon lehetett összrakva, hogy talán mod nélkül pár nap alatt kinyiródott volna. Na de tényleg elég az offból mert jönnek a törzstagok aztán meglincselnek
  • Smuge
    #21466
    Ez így van ahogy írod .De ebben azért közbenjátszik a felhasznált alkatrészek minősége+beintegrálási módja is . A nagy hőingadozás ugyan ugy megmarad , te csak a termelt hőmennyiséget vezeted el valamilyen módon. Olvastam már olyat is, hogy vízhűtéssel is tönkrement az egész.
    Na nem akarok ám offolni, használt egészséggel minél tovább!
  • Foxhound1980
    #21465
    Hát a fax se tudja, most átálltak a 65 nanóra de csak CPU terén meg kapott asszem heatpipe-ot de a fene sem tudja. Én annyira érzékeny vagyok ezekre a dolgokra, hogy mod nélkül be sem kapcsolnám ezt a sz@rt. :D
  • Foxhound1980
    #21464
    Nyugi, akkor meg azért xarik be :DDD
  • Foxhound1980
    #21463
    Az is megoldható persze de ismerem a srácot aki ezeknek a dolgoknak gyakorlatilag a MO-i szakértője (ezt minden túlzás nélkül mondhatom). Ő csinálta a mostani modomat is.
    Szóval a MS ne kontárkodjon csak bele... Azok mindent elbaxnak
  • nembi
    #21462
    Akkor ha lesz boxom sosem kapcsolom ki
  • EmThor
    #21461
    de még így is tudod gariztatni nem? :)
  • Foxhound1980
    #21460
    A konstrukciós hiba abból ered legfőképpen, hogy a hűtés xar. Ha az megvan csinálva minimálisra csökken a RROD esélye. A gép azért xarik be mert g.cinagy a höningadozás ki és bekapcskor és a GPU elengedi az alaplapot. A MS alapon a 12V-os ventit 2-3 volton járatja, fel kell húzni 10-re. (Már langyos lesz a lemez pl) A köv lépés (ez a legújabb mod) egy kikapcsolás utáni túlhűtést kell beszerelni ami abból áll, hogy a gép kikapcsol és, hogy felhevült magok lehűljenek még 5-7 percig húzza ki a hőt. Ezt mind a gyárui ventillátor csinálja csak plusz elektronika van a gépben, semmi nem látszik kívűlröl. Plusz nem árt egy jobb szélcsatornát kialakitani.
  • EmThor
    #21459
    ja jogos, pc-re én is csak a warezt ismerem egy két online meg nagy kedvenc kivételével :)

    lesz psp-m sajna törve lesz, megláttam 12 ropis árakat majd hanyatt estem O_O

    nem pesti, de közvetlen pest mellett :) bejárok melózni
  • nembi
    #21458
    Ebben igazad van hogy célszerű a multikat X -en tolni. Mert amennyi jó játék fog most kijönni, lehetetlenség lenne mind megvenni. Tényleg nincsen valaki Vas megyéből? Lehetne csereberélni. :)
  • Foxhound1980
    #21457
    Te pesti vagy?
  • Smuge
    #21456
    az a baj, hogy a lényegén nem változtat attol a konstrukcio sajnos ugyan az , hibalehetőségei ugyanugy megvannak . Lehet akármilyen hiperszuper hütésed. Ilyen "áron" meg inkább nemkell.
  • Foxhound1980
    #21455
    Pff, Tudod sokan élnek szinte minimálbérből de szeretnének játszani nem egy barátom van igy. Én lexarom. Idáig az összes gépem törve volt kiv a PS2 meg a PS3 (ez nem is lesz) A többi gémért csak az elmünek fizetek
  • EmThor
    #21454
    na fasza :) örülök letolotm mgs-t...

    merthogy castlevania-ból még mindig van egy kicsit, super stardust hd-ból is, tekken 5-özni is kéne, gt 5demózni, motorstormot befejezni, shadow of the colossus-t továbbvinni, fatal frame 2-3-at letoltni, lairt röptetni, god of war 2-t letoltni...

    szal van még elmaradásom ^^'