89387
PlayStation3
  • zozo2001hu
    #22013
    Starter pack szerintem karácsonykor már tuti nem lesz, 129e-130e ft-ért eladják novemberben az összeset, jómagam is karácsonyra terveztem a vásárlást, de felvilágosítottak hogy jobb ha sietek mivel a sony EU-nak már egy darabja sincsen és befejezték ennek a modellnek a gyártását.

    Apropó, ebben a modellben ugye szoftveres PS2-es játék futtatási lehetőség van, ez vajon viszi az írott biztonsági másolatokat a játékokról?
  • Elveon
    #22012
    Soul Calibur 4 képek!
  • Chris Lowe
    #22011
    21992-es hsz-re ne felejtsetek el majd válaszolni! Gondolom EmThor, Nexus6, Baggins Nektek is van japán reg.
  • Yoda001
    #22010
    hát... majd karácsonykor akarom, ugye akkor esik az ára is, meg még pénzt is fogok kapni pluszba :) nemtudom milyen kábelek és merre, nem ismerem őket :D (vagy arra gondolsz hogy leír(od)játok?)
  • Olcsi2
    #22009
    Szerintem nincsenek nagy elvarasok a jatekkal kapcsolatban, raadasul az aktualis felhozatalt nezve egesz jo eselye van a piacon.
  • Foxhound1980
    #22008
    :DDDD
  • Foxhound1980
    #22007
    Király, grat!!

    Ez most akkor a nagydobozos lett?
  • EmThor
    #22006
    az a baj, ha elterjednek a másolt lapok és rohadnak majd a booster pack-ok az üzletekben, nem csak az EoJ-nek lőttek, vagy valami hasonló, bővebb, sztorival is rendelkező folytatásnak, hanem lehet többet megállapodás sem lesz a WotC-al sem :S
  • Olcsi2
    #22005
    sztem abszolut nem jo uzlet... Olyan olcsok es olyan pici haszonlkulcsot tudnal csak ratenni, hogy meg is vegyek, hogy nem erdemes vele foglalkozni. Ezreket kellene eladni, hogy megerje beleolni az idot... :)
  • EmThor
    #22004
    na, platinumnál már 16 ropi az EoJ, megyünk felfele szépen :S
  • baggins
    #22003
    Szerintem is így van. Ezek a kártyák olyan olcsók, hogy sztem nem éri meg őket másolgatni. Inkább megveszem original. Kár, hogy Mo-ra senki nem hozza majd be a pakkokat, pedig sztem jó üzlet lenne.
  • EmThor
    #22002
    való igaz, mondták sokan, hogy megveszik a 4$-os csomikat

    meg kicsit macera, hogy ki kell keresni a 30 közül hogy mit húz éppen a gép, de ha kirakod magad elé azért elég hamar megy.
  • NEXUS6
    #22001
    Oh, boccss fiúk ezt meg én akartam a keresőbe!;)))
  • NEXUS6
    #22000
    sexy girls big tits
  • NEXUS6
    #21999
    Erre csak azt tudom mondani, hogy nem hiszem, hogy a haverjaival megcsinálja az ember. Vagy neked ilyen haverjaid vannak? Akikkel a neten szoktam játszani azok nagyrészét személyesen ismerem, vagy egy olyan ismerősöm szokott vele esetleg összefutni, akit én is ismerek személyesen.

    Szal átmegyek hozzá, hogy mutassa már az űberszuper lapját és elkezd terelni, hogy kölcsönadta meg minden. Gondolod, hogy mégegyszer valaki fog vele játszani?;)))

    Legfeljebb ismeretlen albán surmókkal nem játszik az ember a neten.
  • Olcsi2
    #21998
    Meg komolyabbra forditva a szot... gondoljatok, hogy ez a vilag civilizalt reszen szamit valamit? Ha valaki ilyen cuccal jatszik, az max Magyarhonban fogja nyomtatgatni meg masolgatni ezeket a kartyakat, nyugatabbra a 99%nak eszebe sem fog ilyen jutni. Meg akkor sem, ha az az 1% telespammeli majd a netet a kartyaival.
  • tomy8614
    #21997
    bocsi, a keresőbe akartam :)

    viszont nem találom amit akartam. régebben írt valaki egy jó kis blue-s headsetről, tud valaki ajánlani valami jót?
  • tomy8614
    #21996
    bluetooth
  • baggins
    #21995
    A kártyákon sima kis ábrák alapján ismeri fel a gép a szörnyeket, semmi extra. Ezt a Sony tudta, nem hiszem, hogy érdekli őket, elvégre a kártyák jogai a Hasbronál vannak. Különben próbáltam lemásolni, de nem fogadta el a gép, mondjuk elég gyenge másolat volt. Este kipróbálom egy minőségivel. ;)
  • baggins
    #21994
    MEGÉRKEZETT!!! :D :D :D
    Nem sok időm volt, mert melózok, nem tudom, hogy fogom kibírni estig, de majd visszaszámlálok vagy valami. :) Annyi időm volt, hogy összedobtam a kamerát az állvánnyal, beüzemeltem és megnéztem pár kártyát. ÁLLATI! A reklámok alapján azt hittem, hogy csak egy jó fogás az, hogy a tenyerünkön hordozzuk a szörnyeket, meg hogy piszkálhatjuk őket, de nem! Az Eye képe valami csodálatos, ég és föld van az Eyetoy és eközött. Sötét szobában is kihasználta a fényviszonyokat, a képe borotvaéles, mi kell még?
    A dobozos verzióban volt ugye egy pakli kártya, szimpla szörnyekkel, egy díszcsomag erősebb dögökkel (megkaptam pl. azt a harci elefántot, ami a trailerekben is benne volt), az állvány (műanyag, semmi extra, de erős és a célnak megfelel), az Eye és a játéktér, ami nem más, mint egy nyomott textildarab, elég igénytelennek tűnik, de ha belegondolunk, a célnak ez felel meg legjobban (jobb, mint a karton). A játék először updatelni akart, itt a válasz arra, hogy miként kerülnek majd be új szörnyek.
    Estefelé nekiállok, kielemezgetem, de most kreálok neki egy új topikot, mert azt hiszem, ez a téma a végtelenségig lesz ajnározva, és inkább ott, mint itt csesszük szét a beszélgetést.
    Ja, akinek van játéka, azonnal dobjon egy privit, mert onlányozni akarok. :D
  • Noitulover
    #21993
    de állítólag csupán 1-2 ritka lapot lehet csak játékba vinni , sőt van aki állítja hogy az összes kártyának egyedi kódja van (amit erősen kétlem) de talán az ultra ritkáknak mégis és online valahogy talán lehet majd szűrni
  • Chris Lowe
    #21992
    Tudnátok segíteni abban, hogy a japán store-on hol van az everybodys golf5 (vagy hot shot golf5) demoja? Mert én nem találom...sőt a demokat sem igazán találom, itt nincs rendszerbe rakva? Ugye a 4 fömenü az újdonságok, aztán a következő a fizetős játékok (ezen belül van rendszerezés tipusra meg címre)a harmadik fül a plusz játéktartalmak az utolsó meg a videók.
  • tyrant71
    #21991
    ekkora hülyeséget is rég hallottam
    azt se felejtsük el, hogy ez egy elsősorban kártyajáték, amit konzolon is lehet játszani, de megteheted konzol nélkül is
    annyi előnye van, hogy nem kell elmenni haverokhoz, klubokba ha játszani szeretnél másokkal
    gondolom nem játszottál még ilyennel
    ha lehet másolt lapokkal is nyomni én biztos lemondom az előrendelésem
  • Nexxuss
    #21990
    amúgy ne felejtsük már el, hogy ez egy konzol. Konzoljáték. Attól még, hogy kártyával játszák. Nem MMO. Így nehogy má sok pénzt kelljen beleölni :-) Legyegyen jók a másolt lapok. Tovább megyek. Legyen ingyenesen letölthető.
  • Foxhound1980
    #21989
    GS Uncharted interjú
  • Foxhound1980
    #21988
    2 év alatt rakták össze az Unchartedet! WOW
  • Foxhound1980
    #21987
    PSM3 Mag Reviews

    Pro Evo Soccer 2008 86%
    FIFA 08 63%

    Elöbbihez a konami dolgozik már a patchen mert online úgy lagol mint az állat.
  • Foxhound1980
    #21986
    Komolyra forditva szerintem amúgy ezzel teljesen tisztában voltak csak természzesen nem reklámozták. Volt szó az online partyk esetében történő csaláslehetőségéről de ez igy fel sem merült. Egy plusz pakkli 15 euró lesz kb (kinnt 15 dodó) Ez mire ideér lesz olyan 4e huf.
  • Foxhound1980
    #21985
    1. De, simán .
    2. Erre nem lesz megoldás, ezt beszopták :D
  • EmThor
    #21984
    reggelt

    közben kiderült, hogy a fénymásolt lap télleg jó.

    1. sony nem lehetett annyira hülye hogy nem próbálta ki.
    2. van a tarsolyukban egy alkalmazás amivel letiltják a másolt lapokkal játszókat: vehetik újra a game-t!

    + jövő héten jön új FW, lehet 2.0, gamerscore, stb. puskapor várható lehet ezért volt gyenge a mostani frissítés?!
  • Noitulover
    #21983
    gyakorlatilag nyilván való mégis milyen védelmet lehet egy lapra tenni amit egy kommersz "webkamera" olvas be , chippeltetni ne nevettess XD
    majd talán "ha" lesz második széria addigra kitalálnak valami jobbat

    pc user ps3 eoj player a scanner+printer erejével felruházva verhetetlen lesz lol
  • Foxhound1980
    #21982
    Na vajon mi az igazság?
  • Foxhound1980
    #21981
    Imádtam az első részét N64-en, és ez hozza azt a feelinget. Igaz finomság lesz. T Rex odafakott a végén.
  • Foxhound1980
    #21980
    Friss Turok múvi
  • Foxhound1980
    #21979
    Azt csinálom most is :D
  • EmThor
    #21978
    ejnye, vissza dolgozni, megyek én is :)
  • Foxhound1980
    #21977
    Na ezt pont nem tudom megnézni mert melóba nincs adobe-om.
  • tyrant71
    #21976
    card anatomy
    ebből nem nagyon látszik, hogy milyen eljárással készült a cybercode
  • Foxhound1980
    #21975
    Dehát nincs a kártyán valami speciális azonositó vagy ilesmi, fémszál, vagy valami lapka vagy nem is tudom
  • Foxhound1980
    #21974
    Értelme van az alapcsomagnak de a kieg pakliknak gyakorlatilag semmi. De most mit mondjak erre, nem kell rakat lóvét a pakklikra költeni