89387
PlayStation3
  • simirizsa
    #21973
    Nemtom de igy már nincs értelme megvenni elöbb megvárjuk az eredményeket
  • Foxhound1980
    #21972
    Jééézus..::D

    Én ezt nem hiszem el, ez egy fake hír! :D
  • Foxhound1980
    #21971
    Pesti vagy?
  • Foxhound1980
    #21970
    MGS3, MGS1, MGS2.
  • Foxhound1980
    #21969
    Fúúú bzdmg ha ez igaz, a holnapi nap durva lesz a siteokon..:DDDD
  • simirizsa
    #21968
    Az dúrva lazán csalni lehet csak lekkel majd szedni a bescanelt képeket kinyomtatni és vanak is új kártyáid :D
  • EmThor
    #21967
    ja, itt melóba nekiállok nyomtatni, fekete-fehér is yo lesz :)

    egy biztos, mgs 2-őt is beszerzem. az a baj nem tudom hol kapok még, auchan kilőve, azt már kifosztottam, tesco talán vagy egy nagyobb mm... bár platinumban láttam.

    hogy is volt a sorrend sztori szerint? mgs3->mgs2->mgs1 ugye?
  • Foxhound1980
    #21966
    Na ha ez igaz akkor szép történet lesz...
  • Nagy01
    #21965
    Ki cserélne szívesen Forma1-et motorstormra?
    Prostreet & Gran Turismo 5 demó már kintvan?
  • EmThor
    #21964
    hivatalos playstation blog: eye of judgment, 70$, nekem ennyi elég :)
  • EmThor
    #21963
    szkennelt, nyomtatott eye of judgment lap, melyet felismer a gép?

    nos, lehet kamuzott a srác, és az összeillesztés után kicserétlte igazira!

    katt



  • tyrant71
    #21962
    holnap kiderül mi van a nagy dobozban
    baggins csak beszámol róla
    gyorsabb volt nálam, igy nekem csak később lesz :-(
  • Smuge
    #21961
    Nem kell valakinek Heavenly Sword ? :) Kijátszottam.
  • Foxhound1980
    #21960
    Csak érted +12k csak azért mert díszdoboz? áá ez nekem nagyon sántit...
  • Attila8805
    #21959
    Csak vissza kellet volna olvasni.

    © zozo2001hu
    2007. okt. 23. 22:02 | privát | válasz erre | #21702
    Starter pack-ot érdemes venni szvsz. Egy kis körkép múlt hét csütörtöki körtelefon alapján starter pack ügyben:

    576 bolt Kecskemét: nincs és nem is lesz már
    576 bolt Szeged: nincs nem lesz
    Media Markt Szeged: van 4 db 141.900Ft
    Media Markt Békéscsaba: van pár db 161.000Ft
    Media Markt Szolnok nemrég jött 16 db 129 900Ft. :)

    Na erre varrjon gombot valaki.

    Alapgép + 2db kontroller + 2db játék (Motor Storm és Resistance)

    Alapgépben 60gb hdd, 4 usb, kártyaolvasók, bt és wifi valamint szoftveresen PS2 játékok futtatásának lehetősége!
  • Foxhound1980
    #21958
    :DDDD G.ci kajak itt ülök a gép elött és röhögök. Pedig 99%-ra biztos voltam egy nfs demóban mivel MP-re már hétfön feltolták és az ennyire multikulti cimekkel nem nagyon szoktak xarozni.
  • EmThor
    #21957
    mé' nem izgultok a piyotama halloween ruci add-on-ra? :D
  • Foxhound1980
    #21956
    Hát ez giga LOL
  • Foxhound1980
    #21955
    Ugye ez nem az USA Store update...?
  • EmThor
    #21954
    bár lehet jobban járunk cdgalxissal, 17ért még mindig nem annyira rossz!
  • EmThor
    #21953
    nagydobozos 27, kisdobozos mély kuss. platinumban 15-ért remélhetőleg bontatlanul és remélhetőleg télleg 15ért, nem az utolsó pillanatban: "bocs, ennyiért jött, drágább"... vagy netről, de nagy a csomag :S

    na, ezt beszoptuk:

    Downloadable Games

    EyeCreate (Free)
    PLAYSTATION® Eye required. Capture, edit and share your own video creations with the EyeCreate video editing software. Using EyeCreate and the PLAYSTATION® Eye camera, you can record videos, snap photos, capture audio and edit it all together for a custom video you can watch from the Video folder of the XMB.
    File size: 9.05 MB


    PS one Classics for PS3 / PSP

    Spyro the Dragon ($5.99)
    Meet Spyro, the adorable and mischievous little dragon on a GIGANTIC adventure. Take on an astonishing and completely 3D platform adventure game unlike any other! Take a journey as you glide, fly, roll, and frolic through fantasy worlds.
    File size: 341 MB


    Add-on Game Content

    Piyotama Halloween Skin Add-On (Free)
    Celebrate Halloween with Piyotama™! Download this free skin to change the game’s appearance to a Halloween theme.
    File size: 37 MB

    Ninja Gaiden Sigma DLC ($2.99)
    “Rachel Master” features five survival battles in which the player controls Rachel. The player’s objective is to win these battles and claim the title of the #1 Fiend Hunter. Rachel’s new hair styles also become available with this download. Players can compete with other players using the scores earned on the World Ranking System.
    File size: 160 MB


    Game Videos

    Bionic Commando Trailer
    The Bionic Commando makes his triumphant return. Arm yourself!
    File size: 158 MB (HD)

    Time Crisis 4 Trailer
    The first next-generation action shooter. High-def and hardcore meet to propel the premier arcade experience into your living room. Featuring all new FPS stages, revolutionary graphics and the most advanced light gun available.
    File size: 10.8 MB (SD), 39.4 MB (HD)


    van még mozielőzetes 2 db, azokat szeretem
  • Foxhound1980
    #21952
    De most nálunk nem a nagydobozos lesz 27-ért?
  • Foxhound1980
    #21951
    Jah!
  • tyrant71
    #21950
    card list
    ez még nem is sok a képen, elnézve mennyi ritka és ultra ritka lap van
    1 csomagban 1 db van valamelyikből
  • EmThor
    #21949
    usa store-ra jött spyro 1 + szokásos videók, demóról meg eye cuccokról még nem tudni
  • EmThor
    #21948
    nézd meg a másik képet is :)

    persze, itthon nem híresztelik hogy 2féle van, hadd vegye a tudatlan a drágábbat...









  • Foxhound1980
    #21947
    Érdekes, hogy 2 pack van. Valszeg a nagydobozos az valami limitált lehet.
  • Foxhound1980
    #21946
    Szopás. Ehhez megint csak gratulálni tudok egyébként a Sonynak. Az idióták a feltőltőkártyás rendszert megcsinálták ugyan de bevezetésre csak japánba került...Azt tudni kell, hogy egy átlag jpn emberkének van vagy 5 bankártyája... Na oda aztán qrva fontos volt a feltöltő kártya...
  • EmThor
    #21945
    na emberek, én egy ilyet szeretnék, mert ennyiért megéri, a kamera kitart egy jó pár évig, az ajándék game meg flash, kártyát még jópár év múlva is tudunk majd venni ebay-en :)



    a srác nem viccel:
  • Fikusz
    #21944
    OK!
    Leirom mashogy, ha vki regebben (kb 2 de ink 3 honappal ezelott)
    beregisztralt a kartyajat annak meg mindig megy....
    Merthogy az USA-ban (csakis ott) nemneztek hogy a kartyahoz valo Billing address jo e ill. valos e. ha letudtak venni a lovet a regisztralaskor az 1 dolcsis teszthez akkor minden ok volt es a rendszer mentette az adatokat..
    Ez a multe, ill. pl EU/ban a kezdetektol mar figyelte a rendszer az adatokat es ha a ket orszag nemeggyezett (regisztralaskor megadott ill. a Bill. address..) akkor sorry volt..
    Nekem van 2 dombornyomott Mastercardom, 1 Visa, 1 Maestro ill 1 virtualis master is.. hosszu evek ota vasarolok neten veluk.
    Ill. a Mastercardokkal...
    Viszont mar irtam elozoleg, hogz beszeltem direkt a Magyarorszagi Sony illetekesekkel es ok is elmondtak nekem ugyanezt szinte.
    US-ban 2-3 honapja lett kb bevezetve hogy ellenorzik az adatokat.
    Szal ha bennevan a kartyad a rendszerben orvendj, ha nem szopas.
  • EmThor
    #21943
    nem baj, de nyugi, fogsz találni...

    ha máshol nem karácsonyi akció keretében, de ha már kérdezel, akkor legalább mondd el az elképzeléseidet, mikor akarod megvenni, stb. mert hamar és egyben tudunk segíteni (milyen kábelt és hol vegyél), neked sem az utolsó pillanatban kell rohangászni és itt sem kell tépnünk a szánkat...

    nem akarunk ps3 - tech topikot indítani? oda mehetne a kábelezés, hol vegyem a gépet stb...
    vagy akár egy oldal is indulhatna :D balra kis blokkokban akciós árak különféle itthoni üzletekben, megjelenési dátumok, stb., középen hírek, review-k meg ilyenek. és lenne egy nagy oldal, ahol van minden
  • tomy8614
    #21942
    hát ha látsz valahol akkor vedd meg azonnal. haveromnak 576ban azt mondták, hogy nekik már csak 2db van (1iket megvette :D)

    már nem gyártják, nem hiszem hogy sokáig lesz még
  • Yoda001
    #21941
    nem azért kérdeztem... "nyugi" :D kiváncsi voltam, sehol nem találtam infot, megkérdeztem,baj?
  • Jinchuu
    #21940
    MasterCard viszi USA store-t ami rosszabb hogy az EU-ról nem lehet vásárolni vele...
  • EmThor
    #21939
    nem, neked már nem fog jutni
  • Yoda001
    #21938
    jól elírtam.. remélem azért érthető
  • Yoda001
    #21937
    ugye még 3-esetleg 4 hónapik még szállitják a starter,alap 60 gigás packokat? guglin megnéztem, nem sok sikerrel jártam
  • HAF Rigel
    #21936
    Én is vettem Master cardal , ami dombornyomott . Simán lehet au US storból venni
  • Foxhound1980
    #21935
    Most próbáltad csak vagy régebben sem ment már?
  • Foxhound1980
    #21934
    Te ez azért érdekes mert én pl gond nélkül tudok fizetni USA-n Visa Electronnal.