89387
PlayStation3
  • tomy8614
    #22053
    Tegnap írta vki, hogy változott a kártyafigyelés a US storeon. Nos én most próbáltam -először- a CIB-es Visa Classicsommal és tökéletesen működik szerencsére. Tehát ha valaki vásárolni akar, akkor sztem tegyen egy próbát, hátha tényleg elkezd működni a címfigyelés és később nem tud.
  • HAF Rigel
    #22052
    Vevő csalogató akció , képes veszteséggel adni csak azért hogy bemennyi , vagy az EA akr eladni ,és ezért adta olcson a saturnak , vagy promo dolog
  • Nexxuss
    #22051
    akkor a FAQ-ba belerakjuk a Szakdogámat :D aminek egy része pont ez:P Berni Unios egyezmény: (BUE). Biztonsági másolat készítése a tulajdonos joga. MINDEN OLYAN LICENC SZERZŐDÉS AMI EZT KIZÁRJA vagy AKADÁLYOZZA érvénytelen! :-) Szal ilyen világban élünk:P
  • Smuge
    #22050
    Igen annyi. De csak az , összes más 16-17e egységesen :) Érthetetlen..
  • EmThor
    #22049
    fifa ps3-ra 9990.- saturnban?!
  • gabesylar
    #22048
    Köszi szépen! Akkor hülye leszek ott megvenni...
  • Foxhound1980
    #22047
    Igen az feltünt a demóban is. Viszont mindig uygan úgy kell, szóval megtanulható.
  • EmThor
    #22046
    apropó fontos kimaradt:

    gombnyomogatás: na ez egy hulladák! kurvagyorsan kell és biztos hogy elrontod, szal olyan 3-4edszerre fog sikerülni! :(

    pc-s topikban sírtak hogy mi ez a konzolos fasság. biztos nem god of war-oztak még :P lényeg hogy nem para, de GoW-hoz képest iszonyat szarul van megcsinálva: nem hagy időt a cucc
  • Foxhound1980
    #22045
    De várom már az Unchartedet, kár, hogy késöre tolták a megjelenést. Nov 20-al csinálhattak volna egy szimultáns megjelenést.
  • Foxhound1980
    #22044
    Jericho-t majd 360-on pangósabb időben de mindenképp. User értékelések azt hozzák mint a demó ahogy olvasgatom a fórumokat.
  • Foxhound1980
    #22043
  • Yoda001
    #22042
    erről van szó...
  • pepi024
    #22041
    mi nem gyártanak már 60 gigás gépet. a 40 gigás az meg sz**.
  • EmThor
    #22040
    na toltam pc-n félóra órát jerichoval, árnyékot + motion blur-t le kellett venni a 20FPS-hez :) (1440x900, 3.5+, 2gb, 256mb 7600gt)

    kicsit olyan céllövölde meg káosz feeling, karakterek szépek, terep nem annyira, szal grafika vegyes, de inkább szép fele billen a képzeletbeli mérleg, irányítás jó, hangok is, fegyverek felemások, zene meg hangulat hm félig meddig el van találva, csupán az a gond, hogy a helyszín kicsit sivár :(

    töltőképernyő alatt érdekes szövegek olvashatóak de úgyis el fogjátok nyomni, döglassan jön le, ez így hülyeség volt. karakterek szimpik, csak mondom csatában tudtam hogy káosz lesz: ut botokkal, eh. szörnyek meg painkiller\serious sam mód özönlenek, oszt happy trigger 10 percig :D

    SPOILER DE NEM ANNYIRA :)
    meghaltam és beleköltöztem egyik karakterbe, társaim kérdezik hol van Delgado, ha Ross (főnök aki meghal ugye, ez spoieler de elején van és mindenki vágja? !! :D) beleköltözött, aszongya Ross, hogy D. csak alszik, erre D. "sleeping my ass puta" :) szal éjjen a spanyol kármkodás: puta\puto -> stirci\kurva, kb így lehet fordítani ha jól tudom

    SZERK: naszóval többi karaktert is kezdem "megszállni", jók a fegyverek meg az extrák, reality hacker csajjal tudok időt lassítani, másik extra passz, van neki gépfegyvere meg gránát, gránátot 3féleképpen lehet programozni: becsapódáskor robbanjon, X másodpercre állítva robbanjon, ahol X állítható(!) vagy gombnyomásra bumm
  • Sund
    #22039
    persze, bocs a félinformációért. TVersity klikk
  • Foxhound1980
    #22038
    Én kérek elnézést...:DDD

    Ezen behaltam.
  • Foxhound1980
    #22037
    110k. Épp tegnap voltam.
    Ui: Önirónia Rulez
  • Foxhound1980
    #22036
    Január-február is meleg lesz... Burnout, Turok, DMC4.
    Szerk: És talán Army of 2
  • Foxhound1980
    #22035
    Burnout Paradise demó decemberben! Mejelenés január 22!
  • gabesylar
    #22034
    Üdv urak!

    Van valakinek infója arról, hogy a MM-ben mennyiért vesztegetik a 40 gigás masinát?
    Ha volt róla szó sorry, nem olvastam vissza, mert egy lusta, tohonya disznó vagyok.
  • Foxhound1980
    #22033
    FAxa!
  • Papesz
    #22032
    Te Yoda, mi kell még Neked ahhoz hogy megértsd: mivel nem gyártanak már 60 gigás gépet, így már most sem szállítanak. Ha elfogy, akkor az azzal egyenlő, hogy nem lesz. A kérdéseidre reagálva leírták már körülbelül öten ugyanezt.
  • Ombika
    #22031
  • baggins
    #22030
    Olyan 2 méter, elég rövidke.
  • JohnnySmith
    #22029
    (dógozá) :D
  • Yoda001
    #22028
    hát igyekszek gyűjtögetni,tudod, a pénz nem jön csak úgy :D
  • EmThor
    #22027
    jaja. saturn, mm esélyes, de azt mondom sürgesd meg a pénzkapást ha tudod ;)
  • Yoda001
    #22026
    2. mondatodban nekem válaszoltál? azt tudom hogy ezeket éri meg csak venni, csak az a baj hogy mindneki mást mond, google meg nemnagyon talál ilyen infokat hogy mikortól nem szállítanak,nagyo remélem hogy lesz valamelyikből...
  • EmThor
    #22025
    pletyka:

    PLAYSTATION 3 System Software update version 2.00

    Schedule: 30 October 2007[JST]

    Main features of PS3 version 2.00

    Turn your PS3 on and off with PSP Remote play
    A new PLAYSTATION Network category
    A TV Category for those who install PlayTV into their HDD (SCEE only).
    Playlist for Music & Photo
    Content group for Video & Game
    XMB customization (Custom theme & background color setting): This will come with one alternative custome theme. Addition generic themes will be available for download via www.playstation.com with game title themes to follow on Nov 20th, distributed via the Store (PS/PC). The cost of the game themes haven't been decided yet. Guidelines for users to create their own Custom Themes will be distributed via www.playstation.com shortly after the firmware hits.
    Information Board: This will be shown in the top right of the screen and include news feeds from Playstation.com as well as store updates. The board came be set to ticker mode, list mode, details mode or disabled.
    Trend Micro Web Security for PS3™ internet browser: This is a parental lock for website viewing that will initially be free but that Trend Micro will later charge for.
  • EmThor
    #22024
    baggins, hány méteres kb a kamera kábele? mert 1000 huf egy új usb-usb 5m :)

    thx

    ja, ezt CSEKKOLJÁTOK!
    eoj kicsomagolás, kis változat, benne van minden, 69.90$ :D
  • EmThor
    #22023
    KÁBEL: kácsa audio: google. kinn vannak fogarasin, minőségi kábelek jó árban, vásároltam, elégedett vagyok.

    karácsonyra ps3 ára nem fog esni, marad ennyi. lehet hitelre is venni, van kamatmentes is, érdeklődni kell, de szvsz jobb egybe, kérdés marad-e starter pack vagy 60 gigás, ez a 2 van eu-ban amit megéri(!) megvenni


    hot shot golf 5 demóját már levették a jpn store-ról ahogy a gt hd-t is
  • baggins
    #22022
    Kösz az adalékot, meglesz. Így lesz szép és jó a FAQ, ha mindenki hozzátesz valami okosat. :)
  • baggins
    #22021
    Igazad van, beteszem.
  • baggins
    #22020
    Miért? Egy eleve játékokat áruló üzlet rendel jónéhány pakkot, mindegyikre ráteszi a maga kis hasznát és kész. Elég sokan nem fogják tudni máshonnan beszerezni, nem mindenki vásárol az Ebay-en, szerintem sokan lecsapnának rá. Én biztos, nagy gyűjtő vagyok. :)
  • Yoda001
    #22019
    ennek a modellnek? szóval alap 60 gigás sem lesz? hát no comment..
  • BJB
    #22018
    Némi kiegészítés. Lehet kapni HDMI-DVI kábelt a PS3-hoz. Ezt bele lehetne tenni a monitorra való csatlakoztatás részhez.
  • Foxhound1980
    #22017
    Egyébként mégegyszer negjegyzem, nagyon jó lett a faq! Tettszik, hogy átirtátok magyarra aminem az volt és, hogy Nex is sokat adott bele a Linuxtémába. Játékosként engem abszolut nem, de sokan másokat érdekel a téma!
  • Foxhound1980
    #22016
    Ezt lehet a faq első mondatába bele kellene foglalni...
  • Foxhound1980
    #22015
    Semmilyen biztonsági másolatot nem indit a PS3, NINCS RÁ WAREZ!
  • NEXUS6
    #22014
    Az első fülecske alatt, ahol szerintem az aktuális dolgok vannak, ha tovább lapozol találsz egy olyan mappát, hogy FREE, szerintem abban lesznek a demo-k, ahogy emléxem.