89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #22253
    Starter Pack már nagyon kevés helyen van, most van az átállas a 40GB-os csomagokra.
  • Yoda001
    #22252
    ezekszerint van remény a start packokra? azt írják valahova nemis érkezett, ezekszerint még mindig gyártják, akkor lehet fognak szállítani? és itt csak a starterről van szó, ha jól értelmezem az alap 60 gigás továbbra is kapható...?
  • Sund
    #22251
    nézd meg a húzócímeket mind2 gépre (ps3 esetében ,amik meg fognak jelenni később), és próbálj az alapján dönteni. Aztán gondolkodj el rajta, hogy mire szeretnéd még a játékon kívül használni. Ha a 360 mellett döntesz, azzal tisztában kell lenni, hogy a ps3-hoz képest, a lehetséges meghibásodása a kütyünek jóval valószínűbb.

    "Ezesetben az ittohni 16K/jatek hoz kepest milyen alternativaim vannak?"

    külföldről rendelés és/vagy cserebere. Kicsit macerás, de így olcsóból ki lehet jönni. Warez nincs a gépre.
  • grizzly21
    #22250
    megkerdezem itt is akkor:
    kerdes: vennek egy konzolt kb 2 honap mulva: PS3 v xbox. szerintetek melyik ? En szivem szerint a sonyra szavaznek, azert az megsem microfos..

    Tovabbi kerdes: PS3 vetele eseten nem nagyon lesz eselyem hogy tort jatekokkal jatszak ugye? Ezesetben az ittohni 16K/jatek hoz kepest milyen alternativaim vannak?
    Amik mindenkepp kellenenek majd: gta 4, nba, fia, pes.

    Valamint: ha nincs plazmatv-m, de van egy monitorom ami tud full HD felbontast (nagyobbat is mellesleg). Az eleg hozza?
  • Smuge
    #22249
    GT5p demo hol tárolja a GT TV-n keresztül letöltött videokat? Csak játékon keresztül lehet elinditani? És ha le akarom törölni, akkor az egész játékot lekell? :)
  • Foxhound1980
    #22248
    LOL
  • Foxhound1980
    #22247
    Sehogy.
  • Foxhound1980
    #22246
    Kipörgettem a Strangleholdot. Szép volt jó volt de ennyi elég is volt, túl tömény az akció. 6-7h a gém egyébként.
  • zottyantas
    #22245
    Azt tisztázzuk már hogy a gran turismoba hogy kell menni. Van a végén az a kanyar amit le lehet vágni. Na most azt bevesszük vagy nem?:D
  • Axel007
    #22244
    Sziasztok! Valaki megtudja nekem mondani hogy hogyan tudom visszaállítani a system Software-t 1.51-re? Vagy hogy honnan lehet hozzá leszedni azt? Nagyon kéne, előre is köszönöm!
  • Yoda001
    #22243
    és azt elmondod miért nem? :)
  • zozo2001hu
    #22242
    Szerintem nem nagyon érdemes részletre venni műszaki dolgokat (pl. számítógép, tv, vagy játékkonzol), én pl. részletet kizárólag ingatlanra és gépkocsira vettem fel eddig, de ez kizárólag az én személyes véleményem nyilván sokan mások másképpen gondolják. Az is igaz hogy egy jó konzol legalább 5-6 éves "beruházás" esetleg még több évre szól (lásd. PS2), nyilván függ a THM-től és a futamidőtől is a hitelfelvétel, érdemes átszámolni a finanszírozást mindenképpen.
  • Yoda001
    #22241
    érdemes részletfizetésre venni? egyelőre úgy néz ki azlesz,karácsonyi akciók lesznek, vagy lehet hogy előtte elviszik őket? majdmég fel is hívom a boltokat ne csak titeket kérdezzelek :D
  • Sund
    #22240
    EOJ 16-ért túl szép lenne, remélem igaz lesz. És akkor tolhatunk topic mecsseket. De fénymásolni nem ér, kis huncutok.
  • EmThor
    #22239
    pontosan, 16-17ért EoJ megéri :)
  • musha
    #22238
    ez nagyon poén lesz! :)
  • JohnnySmith
    #22237
    De akkor már inkább megéri a EoJ-ba megvenni :)
  • item
    #22236
    PlayStation 3 Eye Toy camera
    Megjelenés dátuma : 2007.11.09
    13900.- Ft.

    sztem nem is drága...
  • Papesz
    #22235
    Egyelőre csak előzetes van.
  • item
    #22234
    Na egy ilyet én is veszek :)
  • Ombika
    #22233
    Tudtok olyan konzol oldalt,ahol irtak mar tesztet masok is GT 5 Demorol?
  • Sund
    #22232
    ez nagyon király lenne így!
  • EmThor
    #22231
    kerekítettem na :) 4€, az 1000 huf itthon, ezért mertem tippelni

    gondolkoztam GT excel táblán eredményösszesítéshez.

    2 alapvető blokk lenne, joyos meg kormányos

    1 blokk bal felső sarkában lenne a pálya neve és az autó, függőleges sorokban balra a játékos neve, vízszintes sorokban felül adott nap lenne, és minden nap éjfélig egy [email protected] címre küldhetnétek a napi legjobb eredményt, egy igazolós fotóval :P mit szóltok? vagy lehet jobban elrendezni?
  • tyrant71
    #22230
    itt 894 Ft
  • EmThor
    #22229
    EYECREATE VIDEO
    ez vmi kurvajó, kell a kamera :D

    maj csinálunk videórivjúkat :D
  • EmThor
    #22228
    3.99€ azaz 999.- ft átszámolva a booster pack. remélem ennyi is marad itthon.
  • Sund
    #22227
    jó ötlet lenne! addig is új időeredmény:

    Mico Evo X - 4.45
  • EmThor
    #22226
    valahogy táblázatba kéne gyűjteni... de kormányt én nem veszek szal külön kormánnyal meg joy-al, pálya adott :P és akkor autónként lehetne excel táblában 1-1 lap, beállítás ahogy akarod
  • Sund
    #22225
    Új időeredmény!

    Micu EVO X - 4.49 (joy-al)


    :)
  • EmThor
    #22224
    kamerával készíett videót pendrive-al youtube-ra fel lehet rakni nem?
    mert találtam ilyet, gondolom így csinálta a srác.

    gondoltam üzenek rokonoknak tengerentúlra :)
  • EmThor
    #22223
    10óra+ a Rachet, max 14 elsőre, de valami újrajátszhatósági faktor benne.

    ÜK-nál is lesz úgy néz ki USA-ból EoJ!
    fénymásolt lapokat néha rosszul olvassa be még ez újdonság.

    eoj kicsomagolás videó 1

  • simirizsa
    #22222
    Sőt az még csak a tutorial legyen
  • Foxhound1980
    #22221
  • Nexxuss
    #22220
  • simirizsa
    #22219
    Hülye vagy az még csak az 1 pálya legyen
  • Foxhound1980
    #22218
    Hány órát akartok ugrabugrálni, 40-et???
  • Foxhound1980
    #22217
    23h.. már lassan...:D
  • Nexxuss
    #22216
    reggel óta és már 3/4 azé az gáz
  • Foxhound1980
    #22215
    Nem hiszem, hogy aggódni kéne a gép minősége miatt. Tudunk fórumokon most 3-4 gépről ami rosszalkodott, ebböl mondjuk 2 ahogy tudom KO. Ez 0 gyakorlatilag. Ennyi idő alatt nem 2 meghibásodást lehetett olvasni 360 vonalon hanem mondjuk 200-at, szóval no para.
  • Smuge
    #22214
    15-16 ora tiszta játékidő. Gondolod ?