89387
PlayStation3
  • EmThor
    #22293
    ps3 value/price arányban jobban megéri, de az egyszeri betévedő kérdező ezt nem érti, szal járjon szervízbe boxxal :rosszmájú:
  • Yoda001
    #22292
    ha nincs warez miért van megcsippeltetve? ez csak a boxos játékokat biztosítja hogy elindulnak? kárt nemfog tennei az olvasóba mint a ps2nél?
  • HAF Rigel
    #22291
    Erre nem lehet mit mondani, mit gondol aki idejon azt fogja hallani a ps3 tulajoktól hogy vegyél boxot? Akkor megkapták igy van vegyen mindenki boxot , mert az jó , és olcso is , és és és az xbox360 topicban is azt írták. Én viszont szeretem a gépem , mert Jó , tudok vele játszani , bár a multi portok késöbb jönnek rá tisztelet a kivételnek , de az exclusivok visznt nekem jobban bejönnek , mert elötte volt ps2 igy ismerem a GT sorozatot , vagy az F1et.
    Mi helyetted nem tudjuk eldönteni . Mi döntöttük Ps3 vettük. Téynleg neked kell eldönteni . mennyi pénzed van pl mert nem elég megvenni a konzolt játékot is kell rá venni ami 9-16ezerig van . Kell e Blu Ray lejátszás , Home , stb stb .
  • EmThor
    #22290
    de most mit mondjak őszintén? :)
    ott a faq, vissza lehet olvasni, megannyi oldal a neten, erre 1 kérdéssel válaszoljunk? inkább boldogítsa az x tulajokat
  • kuzmi
    #22289
    hello!

    megvan már valakinek a pes 2008 ps3-on?(elvileg már megjlent)hol szerezte meg?hool tudnám megszerezni?köszi a választ...
  • tyrant71
    #22288
    már vártam a megszokott reakciót
  • SlickAdam
    #22287
    Az a másik topik erősen XBOX centrikus, nyílvánvaló, hogy szerintük az a jobb. Még az olyan játékokat is képesek lesz*rozni, amiket messziről sem láttak... A PS3 egyszerűen egy szörny, egy erőmű. Szép is, megbízható is, játékokkal sincs már gond, sőt a gép árával sem. Ráadásul az online játék ingyenes. Nincs rá warez az tény, de az itt jelenlévőket nem is izgatja nagyon, meg lehet oldani a dolgot (pl.: cserével). Ha neked olcsóér kell játék és bevállalod a mágikus Red Ring-et is, akkor az X a te géped. Na meg meg kell nézned tényleg azt is, hogy milyen játékok érdekelnek inkább.
  • EmThor
    #22286
    vegyél xboxot az a jobb, szia
  • grizzly21
    #22285
    egyebkent nem ertem..objektiven nem lehet ezt eldonteni hogy PS3 vagy Xbox 360 a jobb? Vannak tesztek nem? azok mit mutatnak? A masik topikban nagyon nyomulnak az xbox-al..
  • HAF Rigel
    #22284
    Nem kell szerintem megsértődni , csak el kell gondolkodni , milyen kérdést hol teszel fel és mennyiszer . Nem vagyunk a Sony Hungary hogy meg tudjuk mondani meddig lesz 60gb vagy 40gb vagy 80gb változat . Ha adnak ki közleményt akkor igen , de mostanában halgatnak.
    Ha meg nem lesz 60gb akkor veszel egy 40gb olcsobban veszel egy vinyót hozzá , és nem játszol ps2 progikkal csak ps3asokkal és kb ennyi , ja nem is fogsz memoria kártyákad dugni a gépbe , éskevesebb lesz a usb helyed . Mikor meg akarod venni elötte érdemes kérdezni 2 max 3 héttel.

    ui: hogy az istenbe gondoltad hogy írányitó nélkül adnak el Gépet ? soha egyetlen konzolnál sem hallotam olyan verzioról. Mivel játszanál akkor ?
    Ha nem tudsz játszani akkor minek a konzol , és hogyan veszel rogramot rá , ami úgye az elsőszámu célja a gép kibocsájtonak , mert nem a gépben van a pénz hanem a progikban .
  • Smuge
    #22283
    Meglesz meglesz...remélem már jövöhéten szünnapok elött :)
  • EmThor
    #22282
    GT PROLOUGE EXCEL TÁBLA TERVEZET

    akit érdekel töltse le, van benne pár tisztáznivaló, de jöhet a segítség, és hamarosan kezdhetjük, ha van rá igény webhelyre fellövöm a naponta frissülő excel táblát html-ben, meg emailt megcsinálom, de ha van nagyobb fan átadom neki

    pálya neve\kocsi neve: lenne egy ilyen táblácska minden kocsinak, pályának, de ez többszáz autóval nem fog menni, jobb 5let?

    ja napi helyezést meg minden nap után beszúrni, az rossz lett :)

    [i]
    SZERK: frissült az excel tábla, így már jó lesz, pontozás maradt kérdéses, ki csinálja (kik?!) + van pár kérdés + sok kocsi\pálya kombóval mi lesz
  • EmThor
    #22281
    mennyi? :) az jóó
  • Yoda001
    #22280
    mostmár értem, kösz, majd ha lesz kérdésem jövök...
  • Yoda001
    #22279
    akkor lehet hogy én nem veszem észre amit írok, de nem pontosan ugyanazokat kérdeztem, ennyi volt, bye...
  • kuzmi
    #22278
    hello!

    megvan már valakinek a pes 2008 ps3-ra?hol vettétek?esetleg honnan tudnám beszerezni?köszi a választ...
  • Fikusz
    #22277
    Hivatalos bejelentés köv.:

    Most fejeztem be a Ratchet and Clank-et.
    Kb 25-30 óra tiszta játékidő.
    Mindenkinek csak ajánlani tudom, 10 pontos, tömény élvezet :D
  • HAF Rigel
    #22276
    Yoda nem látod hogy átvernek , mert megunkák hogy minden héten megkérdezed hogy lesz e 60gb és addig lesz e mi te nem tudsz egyet venni?
    Minen héten és naponta felteszed úgyan azt a kérdést itt , pedig mi nem a sony emberei vagy kiskerskedők vagyunk hanem ps3 tulajok. Egy varázsgömbel meg tudnák mondani ha létezne a jövöbe látás de igy , senki nem tudhat biztosat , vagy max 1-2 sony fejes . Nagyon szivesen válaszolunk az értelmes kérdésekre.
  • Papesz
    #22275
    Figyelj, leírom még egyszer, utoljára:

    A 60 gigás változatot már nem gyártják legálisan. Illegálisan viszont igen, de ha már úgysem törvényes, hát beletesznek egy chip-et is. Ennek köszönhetően a gép viszi az X360-as játékokat is, de CSAK akkor, ha azok eredetileg Blu-ray lemezen jelentek meg. Az ilyen gépek iránt egyébként igen nagy a kereslet, ha szeretnél egyet, akkor módosított változatot kérj a boltban, az eladók tudni fogják, hogy mire gondolsz. Egyetlen hátránya, hogy ezt nem adják hitelre, mert ugyebár illegális.
  • Foxhound1980
    #22274
    Jah persze.. :D Anyjuk p.csáját. Volt egy tech demó még évekkel ezelött, tavaly egy render trailer, idén meg már semmi, gy árva screensoht nincs a tényleges játékból. Végülis ráérnek..., csak kár volt 2005-ben beetetni az embereket.
  • EmThor
    #22273
    szerintem jövő héten menj el és vedd meg
  • Yoda001
    #22272
    csippelve? az meg illegális, igy dobnák a boltba??
  • EmThor
    #22271
    portugál site írja, hogy getaway 2008-ban, 8days-ről is nyammogtak valamit, de nem beszélni portugese
  • Yoda001
    #22270
    jah, nézem itt a leírást, ezekszerint mégis lesz 1db kontroller :)
    "A vezeték nélküli, beépített akkumulátoros irányítónak hála kényelmesen leülhetsz, élvezve a játékot. Nem kell lemondanod régebbi játékaidról sem, hisz a gép minden Playstation és Playstation 2 játékkal együttműködik ... <-(végülis ezis fontos)" hát akkor a 60as nemfog elfogyni egy darabig gondolom
  • Papesz
    #22269
    Sajnos 60 gigás gép a készletek elfogyása után már csak chip-elve lesz majd kapható. Kontroller tényleg nincs hozzá, de nem is kell. Mivel motion senzor van beleépítve, felismeri a tévé távirányítóját.
  • Foxhound1980
    #22268
    Sőt még a Getawayról sincs...
  • Yoda001
    #22267
    "Ja, aszittem mást kérdez. 60 gigás természetesen még lesz." <- nagyjábol ezvolt a kérdésem lényege hát akkor király, már nem aggodok miatta hogy nemlesz 60-as... :DD mind1,az alap 60asba ha jol láttam 1 kontroller sincs, ez télleg igyvan? kapok magába egy gépet és kész
  • Attila8805
    #22266
    Eight days-ről senkinek semmilyen híre nincs?
  • HAF Rigel
    #22265
    Nem hiszem hogyha kifogy a 60gb akkor gyártanak még , hosszú távon a 80gb ami amiban van és a 40gb marad szerintem , ez igy lenne logikus , abbol leszürve a dolgot hogy 60gb már nem gyártanak többet .
  • Papesz
    #22264
    Nem nézlek hülyének, csak az ismétlődő kérdéseid után (amikre sokszor választ kaptál) akaratlanul is kialakult bennem egy kép.
  • Papesz
    #22263
    Ja, aszittem mást kérdez. 60 gigás természetesen még lesz.
  • EmThor
    #22262
    jericho-val meg most lett tele a tököm, checkpoint mérföldeken belül nincs, ha nem mész át a hídon jönnek végtelenül a szörnyek (gondoltam lekempelem őket és majd utána átmegyek), a keresztes korszakban az íjászok sebzése irreálisan nagy (1 lövés 1 ember, 2 íjász lő, egyiket leszedi, átszállok másikba, meghal az is, 3.at meg üti valami repülő szörny game over) szal kicsit frusztráló a gameplay
  • EmThor
    #22261
    nem tudom hogy érdemes részletre venni, neked van a pénzed, nem tudom a feltételeket

    nem tudom lesz-e karácsonyi akció
  • Yoda001
    #22260
    te télleg hülyének nézel? lol
  • Grizzly4x4
    #22259
    Hello mindenkinek! Azt szeretném kérdezni hogy a PS3-al lehet el valamilyen módon másolt lemezeket használni vagy hogy későbbiekben lehet e, mert gondolkozom konzol vásárláson és az árdifi nem olyan nagy az x360 és az alap ps3 között, viszont x360-at lehet törni hogy lejátsza a másolt dvd-ket míg a ps-ről nem tudom. Azért elég drágák mindkét konzolhoz a játékok és ha az ember megvesz kb 5 darabot már ott van amennyibe a konzol is került köszi előre is a segítséget
  • baggins
    #22258
    Hát ez a HS nem egy hosszú game. Tegnap délután megkaptam, és este kis is végeztem. Ennek ellenére nagyon nagy élmény volt, ez a játék tele van élettel, érzelmekkel; az ember szíve összefacsarodik pl, mikor Kai először találkozik Flying Fox-al. A kiscsajt alakító sziknronszínész előtt le a kalappal.
    Tetszik, nagyon jó kis kaland volt, de a kép- és frissítési hibák sajna szembetűnőek és idegesítőek.
  • baggins
    #22257
    Na jó, de akkor nem lesz 60 gigás sem??
  • Papesz
    #22256
    Yoda, most komolyan: tényleg gondjaid vannak a szövegértelmezéssel? [b[NEM[/b] gyártanak már 60 gigás változatot, amiből az következik, hogy ha elfogy, akkor NEM lehet már kapni. Most még van a boltokban, de ha eladják, akkor utána NEM lesz belőle. Ha most megveszed, akkor lehet ilyened, de ha nem veszed meg, akkor később NEM lesz lehetőséged ilyet venni.

    Mi ebben ilyen kibaszottul bonyulult?
  • baggins
    #22255
    EOJ: jobban belemélyedtem, nagyon jó ez a játék. Egyedül egy mód van, ami nem tetszik: ONLINE! Lassú, vontatott, lehet, hogy balek ellenfeleket fogtam ki, de nem az igazi. Csalni nem lehet, a megadott kártyáid közül a gép húz, neked azokkal kell manipulálni.
    Viszont olyan szintű oktató videó van a játékban, amire eddig nem volt példa. Jó pont, csak egy retardált nem érti utána a játék szabályait.
    Szép, élvezetes, érdekes, újszerű; aki előrendelte, az jól járt vele.
  • Yoda001
    #22254
    ezt tudom, ezekszerint ez egy limitált "akció" volt, 60GB-osat továbbra is kapni, nem? mert ugye az is van :D