89387
PlayStation3
  • Sund
    #23014
    neeem nekem is nagyon tetszik, de én mindig a second hand körbe állok be. Úgyhogy nekem csak olyan 1-2 hónap múlva jelenik meg. :)
  • Attila8805
    #23013
    Ratchet=Recsit:D
    És valszeg neki lett meg a társaságból legutolsónak.
  • Foxhound1980
    #23012
  • Yoda001
    #23011
    szerinted mit ír?
    "Na megvan a Recsit!;)))
    Gondolom akit érdekelt azok közül ezt is én szereztem be utolsónak.;)"
    és ebben hol van neked a válasz?...
  • Foxhound1980
    #23010
    Gamer365-ön nézz szét.
  • Papesz
    #23009
    Mit is ír NEXUS6 közvetlenül alattad?
  • Foxhound1980
    #23008
    EU-ban jövő hét, USA meg már ahogy a lenti példa mutatja kint is van.
  • Foxhound1980
    #23007
    Faxa! Grat
  • Yoda001
    #23006
    amugy a racthet mikor jön ki fullban? qrva jo :/
  • NEXUS6
    #23005
    Na megvan a Recsit!;)))
    Gondolom akit érdekelt azok közül ezt is én szereztem be utolsónak.;)
  • Nexxuss
    #23004
    nem szidja senki a Wii-t. Csak meg kell tanulni olvasni! Nem a wii-t szidjuk. Hanem a játékfelhozatalt. Azt meg lehet is! Meg, nem értem az embereket hogy miért buknak a Wii címek...télleg nem értem.
  • Nexxuss
    #23003
    a legjobban fogy az tény. Én is imádom a gépet. De tény hogy nem a HC réteget szolgálja ki hanem a causalt. Nincsenek rá játékok...Zelda, Metroid, Mario, Paper mario, ami nem baj, mert emiatt veszel nintendo gépet. De az összes cím bukott a kasszánál...ez a 130.000-es Galaxy rajt milyen?? Kb 2 év, és a wii is megy e levesbe. De most legalább megszedte magát a nintendo és csinál egy híper erős Wii2-t :-)
  • Foxhound1980
    #23002
    Uncharted demo 1.2GB lesz, kb 20 perc gameplayt biztosit, és csütörtökön jön, ez utobbi nem újdonság de jó észbentartani! Minggyá itt van!!!
  • Foxhound1980
    #23001
    Blacksite exp trailer
    Fincsi...
  • 0ckH4M
    #23000
    Ebben van valami. Nekem is volt egy ilyen időszakom, csak akkor vettem hozzá gc irányítót és nekiestem a gc játékoknak. Nem volt se ps2-m se gc-m ezért nekem nagy élmény volt játszani azokkal a játékokkal.
  • Foxhound1980
    #22999
    Tudom, csak érted azok meg jóval gyengébb minőségüek mint a nagytesókon. Nekem is volt Wii-m. Löncskor megvettem, Zelda miatt, nem birtam ki, éjjel nappal toltam aztán jött a Red Steel, Wario, Tenis, végén multicim portok és szép lassan, kb 2 hónap alatt kifújt. Porosodott még 3 hónapig és eladtam.
  • 0ckH4M
    #22998
    Vannak még rá HC Gamereknek való játékok, de azok sajnos nagyrészt portok. Majd idővel felfedi a Wii a másik oldalát is.
  • Foxhound1980
    #22997
    Pontosan erről van szó! Bár meg kell jegyeznem, hogy a Wii-ben én kicsit csalódtam mert egyszerüen tényleg nincs rá játék. Arra a masinára valóban illik ez a megjegyzés. Hardcore játékosnak egyszerüen életképtelen az a gép. Frankón nincs mivel játszani. Ok, most kijött egy Mario, meg egy Metroid. És kész, ennyi, 1 év alatt 2 cím!
  • Foxhound1980
    #22996
    Nekünk, HC gémereknek zakó a Wii...Sajnos.
  • Attila8805
    #22995
    Én se értem mért fikázzák például a boxot.
    Oké tudom gagyi konstrukció de például van amiben jobb mint a ps3.
    És ugyan ez igaz a wii-re is mégpedig a játékélmény.
    Legalábbis szerintem jobb mint bármeilyk konzolon.
    Mondom ezt úgy hogy még nem próbáltam.:D
  • baggins
    #22994
    Ez sajna általában abból fakad, hogy az illető nem ismeri az adott (konkurens, ha jobban tetszik) platformot. Szerintem ez butaság, személy szerint mindhárom nextgen konzolt jól sikerült platformnak tartom, mindegyiknek megvan a maga varázsa. Fikázni a másikat pedig teljesen felesleges és buta dolog.
  • Yoda001
    #22993
    nah voltam unokatesomnáél, kiprobáltam a prostreet,ratchet and clank és timeshift demot... hát mit mondjak :D ps jobban néz ki/szebb a füst,ratchet and clank nagyon jo és a timeshift se rossz (igaz 5 percnél tovább nem tart)
  • 0ckH4M
    #22992
    Érdekes, hogy a Wii-s topikban nem szidják a Ps3-t, de a Ps3-as topikban szidják a Wii-t, és átjárnak oda is magyarázni...
  • Balli
    #22991
    Ey tenyleg jonak tunik.
    Esetleg vki nem tud egy nepszeru forumot ahol lehetne meg csere-berelni jatekokat? (mintha mar lett volna egy linkelve...)
  • baggins
    #22990
    Egy jó tipp EZ AZ OLDAL.Tök egyszerűen meg lehet nézni, melyik játékra mennyit fizetsz rá, aztán futárral egy-két nap alatt le is bonyolódik a dolog. Lényegében ők elküldik neked a játékot, te megkapod, és a futárnak odaadod a cserét. Zsákbamacska nincs, átverés nincs. Jó párszor éltem már vele, király lehetőség.
  • baggins
    #22989
    Egy jó példa, szetm nem csúnya (bocs az OFF-ért):
    [IMG][/IMG]
  • baggins
    #22988
    Zakóóó??? Toronymagasan a Wii a legjobban fogyó nextgen gép, vagy valamiről lemaradtam?
    Egyébként ha csak a "rusnya" LCD támogatás tart vissza, akkor vedd meg. Nekem anno a Wii-mhez volt egy komponens kábel, ami mellett tudta az 576-ot, és a HDTV-men gyönyörű volt a képe. A Red Steel pl. simán támogatja a HDTV funkciót, de a Zelda is gyönyörű volt rajta. OK, közel sem PS3 felbontás, de így is nagyon szép. Ráadásul most, hogy látom, milyen címek jönnek rá (pl. Monster Hunter exclusiv), sztem újra beruházok egyre. Majd.
  • Attila8805
    #22987
    Jaa így más:D
  • Nexxuss
    #22986
    ööö azt hagytam ki hogy kivéve x360:P mivel az már régóta kinn van. Kevés gépet vesznek...mondjuk a wii-n vagoyk meglepődve. Ekkora zakót...mondjuk ott baszták el, hogy nincs benne legalább 576p vagy valami. Mert én csak azért nem veszek, mert LCD rusnya minta bűn....
  • baggio18
    #22985
    én is csinálom, elsőnek F1,az csere resistancere, ezt R6SVra,eladtam, megvettem a warhawkot,meg ócsón motorstormot, most PES2008at, meg majd COD4..
  • baggio18
    #22984
    "ha lebuksz az tiszta szopás" ;)
  • Foxhound1980
    #22983
    Mondjuk ez a cserélgetős módszer sztem jó. ha ügyes az ember 1-2k bukással el lehet bizniszelni a gémeket. De a legjobb ha cserélgettek egymás közt ha épp olyan a dolog. Mondjuk most olyan dömping van/lesz, hogy erre alig van idő. :D
  • N1ggA
    #22982
    sub bass monstertől idézve: "Nem marad más hátra csak a betőrés, a lopás" :D
  • Foxhound1980
    #22981
    Jah, a sok hülyének aki még fel is veszi iylen sz@rokra...
  • baggio18
    #22980
    vannak már szabadfelhasználású hitelek :D:D:D
  • Foxhound1980
    #22979
    Sőt még a Ratchet is kéne...
  • Foxhound1980
    #22978
    Jah meg...360-ra Memorexen 270-ért :D

    Ps3-ra idén már csak a Kane & Lynch SE-t (ez 20k lesz, bőven elég...:S) meg talán decemberben az Unchartedet bár annyi játék lesz, hogy azt hiszem azt jövőre tolom.
  • baggio18
    #22977
    te megveszed a COD4et???Marha sokan jelezték már hogy vevők a gamere...alakulgatnak a klánok is, mekkora meccsek lesznek :D
  • Foxhound1980
    #22976
    Alternativ megoldásokhoz fordultam ezen probléma megoldása miatt.
  • Foxhound1980
    #22975
    Game Co, Ebay, ahonnan akarod.
    Kb ennyire hiánycikk. Igaz ez EU, USA-ban nem tudom mi a helyzet de mivel az átlag usák értelmi szinvonalának ez a stuff sok, kétlem, hogy nem lehetne kapni...Bár lehet ezt a Sony is tudta és azért gyártottak belőle kint keveset.