89387
PlayStation3
  • baggio18
    #22974
    jah, unchartedet nem is emlitettem... :S
  • baggio18
    #22973
    honnan???amugy most elvagyok a PES2008-cal,és jön a cod4...ááá, ki birja ezt anyagilag??
  • Foxhound1980
    #22972
    Rendeljek neked?
  • baggio18
    #22971
    Állítólag azért fogy ennyire rosszul, mert nem számítottak rá hogy ekkora kereslet lesz majd rá...gyakorlatilag nem lehet beszerezni sehonnan... :S
  • Foxhound1980
    #22970
    Még 5 nap és kint van a COD. USA-ban már holnap!
  • Foxhound1980
    #22969
    Tegnapelött kipörgettük haverral a Halo3-mat coopban. Voltak benne oltári jó megoldások és jelenetek de nem egyszer elnevettem magam olyan évekkel ezelötti technikát mutatott fel. Singleje egynapos egyébként ennek is. Halo fanoknak istenes, de aki nem rajong érte ezután sem fog. Épp azt dumáltuk miután végeztünk vele, hogy aki nincs belebuzulva abszolut nem érzi át a gémet. Gyakorlatilag ha itt lenne már a COD, Blacksite, Timeshift 1h után nem is folytattuk volna csak ha pangási időszak van.
  • Foxhound1980
    #22968
    N magát cumiztatta be. Annyira casual rétegé a Wii, hogy nem tudtak mit kezdeni a Marioval. Számomra ez döbbenet egyébként...
  • Attila8805
    #22967
    Halo3:D
    Gears of War
  • Nexxuss
    #22966
    Amúgy kérdés. Az eladásokat nem nagyon figyeltem, mert nem érdekel. De melyik nextgen játák fogyott mint a disznó? Még a MArio Galaxy és a Zakk is bukott.
  • Foxhound1980
    #22965
    Egyértelmü, de amilyen marketinget ebbe is beletoltak mehetett volna jobban is.
  • Attila8805
    #22964
    És magyarul?
  • HAF Rigel
    #22963
    Hááát azért arra számitani lehetett hogy az EoJ egy rétegjáték. Nem mindenkinek jön be a kártya huzogatás , bár nekem igen
  • Foxhound1980
    #22962
    Köv bukta. Komolyabb eladásokat itt a Ratchet meg a Uncharted fog hozni only téren.
  • Foxhound1980
    #22961
    Mióta?
  • theone91
    #22960
    Uncharted->Unreal Engine 3
  • theone91
    #22959
    Rusnyi! te ps2-őt és 3-at egyszerre akarsz, venni? mert a két fórumon ezt irtad, it's doesn't make any sense! nem látom a lényeget, ha lenne ps3-ad minek kéne egy ps2 is?
  • EmThor
    #22958
    szarul fogy az EoJ

    USA
    36
    Eye of Judgement
    Sony 1 13,077 13,077
    JPN
    32
    Eye of Judgement
    Sony 1 6,934 6,934

    usa: 36. hely a héten, játék neve, 1 hete van kinn, heti bevétel, összes bevétel.

    rachet majdnem 100.000-el nyitott
  • Sund
    #22957
    ha trilógia lesz, veszek egy core-t az tuti. :/
  • EmThor
    #22956
    más, most jövök 3. rpg.hu taliról, Mass Effect európai premier volt, röviden annyit, h bioware-es only x-box, trilógiának szánt sci-fi rpg első darabja, olyan mint a KotOR csak jobb.

    hm, röviden annyi h örülnék ha lenne ps-re
  • EmThor
    #22955
    szaggat mert gyenge a gépem, ezen mi nem érthető?
    nem akarok én flémet kelteni, leírtam ennyi, félreértetted ez van
  • Nexxuss
    #22954
    qrvára elfelejtettem :D oszt láttam van belőle HD:P
  • simirizsa
    #22953
    Most jön majd a 7. rész kedden :D
  • Nexxuss
    #22952
    hmmm... hogy a francba tudok mp4re feliratot tenni? Vagy a PS3 támogat valami külön, nem ráégetett feliratot? Mert el is feledkeztem hogy megy már a heroes 2 season:P
  • BJB
    #22951
    Our very own Courier has taken the plunge and cracked open his new 40GB PS3. Most of the hardware seems the same, the Blu-Ray drive components are also the same. Some components such as RAM, has been made by different manufacturers, but for the most part, the drive is identical to any other model drive.

    While he was there, he also pulled the BGA flash of the Blu-Ray drive, which is encrypted, at least for now! It also seems that the Blu-Ray drive EEPROM has a unique per drive ID. More to come!
  • gergou
    #22950
    Ez az Assassins Creed ubernagyot fog utni, a videok alapjan irtozatosan faxan nez ki. Na meg ez az Uncharted, hat nagyon gusztan nez ki :)
  • Foxhound1980
    #22949
    Ez tisztán a fejlesztőkön múlik. Épp az AC volt az a cím ahol mindkét platformmal szívtak. Míg a 360-as verzát rá kellet préselni egy DVD9-re (nehezen ment) addig PS3-mon ilyen probléma nem volt, ott memóriakezelési nehézségek léptek fel. Mind 2 problémát orvosolta az UBI.
  • Foxhound1980
    #22948
    Semmi köze nincs a tárhelykapacitásnak egy multicim milyenségéhez.
  • Foxhound1980
    #22947
    Nem értelek.
  • zottyantas
    #22946
    Ha a boxos verzió csak egy lemez akkor annak nem fogok örülni, mert megint csak amiatt kell megállni egy multi cím fejlesztésének egy szintnél mert nincs több hely.
  • Foxhound1980
    #22945
    Assassins Creed launch trailer

    KO...
  • Foxhound1980
    #22944
  • Noitulover
    #22943
    van más is aki Us storeból vett warhawkot és most nem képes frissíteni ?
    error 00000003 mal mindig leáll de neten semmit se találtam
    töröljem le és töltsem újra az egészet ?
  • JohnnySmith
    #22942
    Jól el ****tam a linkelést :)
    Überkonzol
    Ráadásúl itt kitudod próbálni mind2 konzolon hogy melyik tetszik.
  • grizzly21
    #22941
    thx!
    egyebkent nagy kulonbseget nem latok a ps3mas es xbox os screenshotok kozott
  • JohnnySmith
    #22940
    Überkonzol
  • grizzly21
    #22939
    az a helyzet, hogy lelkem melyen en mar eldontottem hogy ps3mat akarok venni, tehat mostmar csak az a kerdes hogy tud e valaki olyan helyet ahol kiprobalhatom rajta az nba-t vagy fifa-t? Kezdetben 1 max 2 jatekkal vennem meg , es ez a ketto lenne ra erdemes elso korben
  • NEXUS6
    #22938
    Most olvasom a n4g.com-on, hogy az új 40GB-os PS3 is még mindíg 90nm-es csipeket tartalmaz, csak "kicsit" áttervezték, ezért fogyaszt 1/3-dal kevesebbet!;)
    Dúrva!
  • theone91
    #22937
    sztem úgy jobb lenne, a "szaggat mert gyengusz a gép" helyett azt írnád, hogy: "szaggat, HA gyengusz a gép", mielőtt beleköt valaki (pl. én :P)
  • simirizsa
    #22936
  • JohnnySmith
    #22935
    Tudsz te mindent. Vegyél inkább boxot azt halálra lehet hack-elni:) (ezt nem én szoktam írni, de érezzük a jelenlétét)