89387
PlayStation3
  • SlickAdam
    #23254
    Na, ma délután lecsekkolták game.co.uk-n a kártyámat, írták, hogy fasza minden, szállításig nem vesznek le róla pénzt. nézem most egyenleget, megcsappant 15545 ft-al, szóval valószínű úton van a CoD4-em!!!
  • Nexxuss
    #23253
    ilyen lesz benne...
  • Fikusz
    #23252
    Mondjuk ami szerintem még baromi jó dolog lenne ha megcsinálnák vmi beépített TeamSpeak szerüség. Chat szobák csak élő szóban lehetne megvitatni a dolgokat.
    Mi sokat használtunk ilyeneket éveken keresztül külömböző MMORPG-k nél,
    s volt mikor vagy 40 emberke volt bennt, persze ritkán bár de volt kaosz is mikor vagy 5-8 ember egyszerre beszélt..Viszont az ilyen dolgokat meg lehet oldani, és igen jó haverságok alakultak ki :D
  • Nexxuss
    #23251
    megjegyzem én is.
  • Fikusz
    #23250
    Megjegyzem: Nagyon sokat várok a HOME-tol..
  • Fikusz
    #23249
    Ok..fellehet rakni linux-ot rá..
    Feltettem..ha aztmondom félkarú óriás a gép linux-al hazudok..
    Inkább kar nélkülinek mondanám..
    Majd ha a Disztribútorok olyan linuxot nyomnak végre ki ami a cucc erőforrásaihoz végre hozzáfér akkor ok, überállat lessz..
    Viszont addig...
  • Fikusz
    #23248
    A FW frissítéssel kapcsolatossan, millió sokkal hasznossabb frissítés is elkellene már.
    Pl.:
    - Ujjabb normális böngésző, megfelelő kiegészítésekkel pl. Flash player stb. (a mostani elavult nagyon, az oldalak fele kiröhög miatta..)
    - Valami normális frissíthető codec pack a filmekhez..
    - NTFS támogatás a külső vinyókhoz..
    - Normális cserélhető képernyővédő..(just for fun)
    - Majar Store végre :(

    Én perpill lesz...m a PSP támogatást meg a funkcióit..
    probáltam, de nem estem hasra tölle..sztem qrvára nemfontos jelenleg még.
    Viszont a leírtakon kívül tényleg lehetne több olyan fontossabb dolog ami jobbá tenné a cuccost..

    ui: mondjuk vmi Flickering reductiont beleépíthetnének, mert sokan vannak akik anyagi okok miatt még nem tudnak azonnal rohanni és full HD-s TV-t venni.
    Megjegyzem, én még vagy 2 évig nemvennék HD-s TV-t ha nemlenne meg a PS3-am.
    Egyedül emiatt fogok most majd venni, de másmiatt nem.

  • Fikusz
    #23247
    Hát nemtudom..
    Nállam a PAL-os PS3-on fut a Killzone NTSC-ben is....
    TV-m is tudja..bár nem eröltettem az NTSC-t..
  • Foxhound1980
    #23246
    Figy, ez tisztán csak egy SW frissitésen múlik. Még a játék közbeni XMB elérés sem érdekel. Oldják meg azt, hogy bármely ponton bármikor indithasson az ember, játéktól függetlenül chatet, és utána szabad mozgást. magyarul teljesen függetlenitsék ezt a funkciót mindentől. Rettentő fontos. Kizártnak tartom, hogy ezt nem fejlesztik.
  • gabesylar
    #23245
    Fasza. Köszi szépen.
  • NEXUS6
    #23244
    igen.
  • NEXUS6
    #23243
    Egy kicsit meg remenykedem a holnapi FW frissetesben, hogy lesz benne valami jatekbol elerheto XMB, vagy legalabb egy resze.

    Bar pl a Resiben az uzenetkuldes az benne van, a Lair-ban, meg a browser erheto el. Szal ugy nez ki ez a fejlesztoktol fugg.
  • gabesylar
    #23242
    Üdv urak!

    Játszik valaki közületek Samsung 206BW monitoron? Ezt lestem ki magamnak a PS3 mellé, ha már hdtv-re nincs pénzem.
    Ha igen, egy kérdés:
    A hangot ki tudom úgy vezetni, hogy a géphez kapott kábelt is bent hagyom a konzolban és a piros és fehér dugókat szépen belehelyezem a hifimbe? A monitort pedig hdmi-dvi kábellel kötöm össze a fekete szépséggel.
  • NEXUS6
    #23241
    Azert azt nem mondanam, sokkal szebbk a jatekok mint pl a PS2-es jatekok meg ezen a felbontason is, de azert a HD az igazi.;)
  • 0ckH4M
    #23240
    Egyre jobban szemezek egy ps3-al, lehet hogy meglepem magam vele karácsonyra (majd a fa alatt kibontás közben igyekszem meglepődni :D) Csak az a gáz, hogy ahogy lentebb is írtam nincs HD TV itthon, csak egy 112cm-es projektoros tv, de ennek csak crt felbontása van. Ezen mennyire lenne rossz a képe a ps3-nak? Annyira recés lenne, meg homályos, hogy nem is lehetne élvezni a játékot?
  • bastard187
    #23239
    Ennyi, ennyi. Meg is érteném, ha valami huszadrangú oldalról lenne szó. Na mindegy, így jár aki Mo.-n akar vásárolni... :P
  • Foxhound1980
    #23238
  • Foxhound1980
    #23237
    Mert nem frissitik az oldalt és még bele is xarnak. ennyi.
  • EmThor
    #23236
    lol, hát igen :]

    közben kiderült, ntsc ps2 gameket nem visz a pal ps3
  • Attila8805
    #23235
    Vegyél Xbox360-at viszlát.
    BY EMTHOR:D
  • EmThor
    #23234
    ntsc ps2 game-eket gondolom pal ps3-am nem viszi ?! :D
  • bastard187
    #23233
    De nem érted. MIÉRT tüntetik fel, hogy van belőle, miért lehet rá rendelést leadni, ha közben nincs? Tudom, hogy átálltak a 40esre, de ha már fel van tüntetve xy oldalon, hogy KAPHATÓ akkor ne szivassák már meg az embert, vagy a rendelés leadása után legalább szóljanak rám, hogy helo te hulye, nem kapsz gépet. Vicc.
  • Foxhound1980
    #23232
    Nincs, kifogytak a készletek. Átálltak a 40GB-ra.
  • bastard187
    #23231
    Komolyan ilyen szánalmas a helyzet idehaza, hogy nem lehet már 60 gigás startert venni? Berendeltem egy helyről, mivel az oldalon még fel van tüntetve, hogy kapható, de még csak nem is válaszoltak. Valahogy nem ízlene a csonka 40es változat...
  • Foxhound1980
    #23230
    Azzal nincs gond! Ha lagolsz akkor a host a gáz.
  • Gabe18
    #23229
    Kösz a választ!
    A Marketplace szerü vásárló rész nekem nem hiányozna.Ha az online játék jól működik,akkor nekem ok.
  • Foxhound1980
    #23228
    Gyakorlatilag ebben a szituban vagyok. PS3 érintetlen, exklúzivakra, néhol multira. X360 meg elsősorban back upra de most online is tolom, amig lehet. Remekül kiegészti egymást a 2 masina. A nagy hiba a PS3 online rendszerében a lepusztult Store rendszer (Marketplacehez képest kis túlzással a 0 felé közelit) illetve, hogy nem müködik azon egyszerü szolgáltatás ami a bármikori chat inditást lehetővé teszi. A PS3 online gém szolgáltatásban nem érzek külömbséget, szerintem teljesen stabil.
  • csum666
    #23227
    Szeretnék venni 1 konzolt vagy PS3 vagy Xbox 360 melyiket ajánljátok?? Grafikailag melyik a jobb?? illetve vélemények stb... köszi a segítséget
  • HAF Rigel
    #23226
    Resistancel nem volt ilyen , warhawkal már jártam úgy , bár mostanában nemnéztem , f1 et játszottam még az is jó móka volt online
  • EmThor
    #23225
    aha, hát ilyen FPS-ek vannak PS3-ra is, a multi címeket leszámítva. na jó, mondjuk csak a Resistance-t tudnám említeni, de az zsír.

    warhawk az is only ps3, olyan mint battlefield pc-n csak kevesebb járművel.

    resi coop meg asszem csak osztottképernyős, haze nem lesz rossz. de emiatt masinát venni, szerintem várd ki a téli dömping végét, úgy 3-4 hét és kijön az összes cumó, pont karácsony előtt leszünk, biztos lesz csomó akció is!
  • Gabe18
    #23224
    Értem.
    Na most pl. 360 volt egy Rainbow Six Vegas.Ahol pl. gyakorlatilag negyedórákat is el lehetett tölteni azzal hogy valami használható multit keress,mert a lobby részen lévő kijelző gyakorlatilag semmit se ért.A legjobb kapcsolatot jelezte,de ha beléptél játszhatatlan volt,vagy a forditotja.
    A 360-as CoD3 meg nekem szinte mindig jó volt,mások meg szidták,mondván örökké ledobálja őket,nem lehet egy normális meccset összehozni.
  • HAF Rigel
    #23223
    Coop mod van a resistancben , mg ha jól emlékszem a Grwa2 ben is.
  • Gabe18
    #23222
    Köszönöm.
  • EmThor
    #23221
    nem rosszból de hát online játékélményt több oldalról lehet megközelíteni.

    szóval szűkíteni kéne a kérdésed szerintem! mert ha arra mész hogy sok emberrel szeretsz játszani, megnézed simán a technikai adatokat, multi címek ugyanolyanok általában a 2 gépen, és egy FPS-nél pl még ha exkluzív is, nem lehet olyan nagy különbség nem? szóval simán megnézed itt van 16 vs 16 (warhawk) itt meg csak 8 vs 8 pl.

    más kérdés ha a co-op-ra mész, azt még pl. nem sok játékban láttam. szóval mondd el mit és hogy és akkor menni fog
  • NEXUS6
    #23220
    Ahogy én tudom, a multihoz az X360 esetén az M$ biztosította a szervert, ha szükség volt rá. A PS3 esetén a kiadó adja, ez lehet hátrány (pl SEGA cuccoknál nincs is multi!), de akár előny is pl Warhawk, Resistance, Motorstorm.

    A lagg legtöbször a programtól függ inkább, pl a a Resistance eszméletlen jó, hiszen akár 40 fős multinál sem laggol!!!

    A magam részéről az utóbbi 1-2 hónapot jóformán csak multizással töltöttem pl. GRAW2.

    Szal ha a multi miatt veszed, szerintem jól jársz vele.;)
  • Gabe18
    #23219
    Az lehet csak nincs kedvem két tök ugyanolyan gépet tárolni egymás mellett,ha már rászánom magam hogy a meglévő mellé veszek egy másikat az on-line játékért.

    Amúgy még a csillagos válaszodal is többre mentem volna mint ami végülis lett de hát mindegy.
  • EmThor
    #23218
    pedig sokan vettek multira új boxot... régi meg marad warezra, jut is, marad is!


    ________*


    *: ide egy olyan választ írtam eredetileg, amely kb olyan értelmes volt mint a kérdés, de aztán töröltem. és nem bunkózásból mondom, hanem jószándékból!
  • EmThor
    #23217
    kettőpontnullapresszrilíz
  • Gabe18
    #23216
    Üdv!
    Következőt szeretném kérdezni.
    Van nekem egy LIVE-ról letiltott Xbox 360-am,de a multis játékok igencsak hiányoznak.Viszont még egy 360-at venni szerintem nem sok értelme van,csak a multi játékokért,hogy akkor azon csak eredetivel játszak utánna,viszont most ezek a 90 ezer környékén lévő PS3 verziók elgondolkodtattak.
    Tehát végülis arra lennék kiváncsi hogy a Ps3 multiplayer játék része hogy üzemel?Eleve a 360-nál ugye mindig volt egy ember,és a többi játékos ahhoz csatlakozott,tehát a "szervert" nem a MS adta (tudtommal).Ez a PS3-nál is igy van?
    És hát egyáltalán a játékok neten mennyire játszhatóak,nincs-e különösebb lag vagy hasonlók.Egyszóval az on-line játékélmény milyen?
  • Nexxuss
    #23215
    hát magyar posta. Mult csötürtökön adták fel a game-es kártyámat. És még nem jött meg...remélem nem lesz para az ACvel....