89387
PlayStation3
  • EmThor
    #23294
    lol Jade csaj, tudjátok az assa promó fogsor, megy decemberi maxima-ba bikinibe fotóztatni magát.

    azért ennyire nem kell a reklám :\
  • Hitman
    #23293
    Hát, igen, ahogy mondtad a legtöbb azon múlik, hogy hogy használják ki.
  • EmThor
    #23292
    há ez sem könnyebb mint összehasonlítani én hiszek ilyen hivatalos data-sheet-nek, tudom mikor sony vagy m$ kiad egy lapot a konzolról, hogy ? usb portja van meg ? vinyó van benne meg ilyenek. na és ezen lehet van elméleti számítási kapacitás
  • Hitman
    #23291
    Nem is erre gondoltam. Akár nevezhetnénk a, és b, gépnek őket. És ha a teljes számítási teljesítménye 1 és b,-nek az egyik része 1.8, akkor nem lehet a, egyik része több mint 1.8! De ha a, egyik része mondjuk 0.8 és b, ezen része 0.2, de b, többi része 1.8 amivel számolja a kutatást, akkor már értem. Szóval nem a két gépet akarom összehasonlítani, csak a téves, vagy helyes információk után érdeklődöm.
  • EmThor
    #23290
    csak arra szeretnék célozni, hogy a számadatok (ha valóban eredetiek) nem biztos hogy elegendőek eldönteni a mérleg nyelvét, hogy melyik a jobb gép
  • Hitman
    #23289
    Ezek szerint az RSX nem 1.8 Tflops, mert az egész box 1 Tflops, így nem lehet jobb, gyorsabb. Viszont, akkor miért van ez írva pl. itt: Hír
    Ha ez így lenne, akkor szerintem nem sok GPU lenne versenyben vele, és nem említené senki mint gyengeséget.
    Na mindegy, nem ez a lényeg, hanem, hogy jól programozzák e.
  • Dzson
    #23288
    Nem sokkal erősebb, más az architektúrája (NVidia - ATI). Értő kezekben mindkettő kb. azonos látványra képes.
  • Dzson
    #23287
    E-bolt. Én ott vettem monitort meg HDMI-DVI kábelt.
  • EmThor
    #23286
    igen ez így van. az xbox-é a nagyobb! sokkal. de ettől még ugyanúgy kell programozni
  • Hitman
    #23285
    Sziasztok

    Egy kérdésem lenne, mert olvastam ezt, azt. A legtöbb Xbox360 tulaj szerint a grafikus mag a box-ban sokkal erősebb mint a PS3-ban. Ezt sokan el is ismerik, de akkor miért van a legtöbb helyen az leírva, hogy az RSX teljesítménye 1.8 Tflops a Cell pedig 250 GFlops. Ezek szerint nagyon is jó a grafikus mag. A kérdés az lenne, hogy melyik az igaz? Szerintem ez fordítva van, mert a Folding Home-ot sem az RSX futtatja.
  • EmThor
    #23284
    japán nyelvű? ps3 theme creator
    nem csekkoltam remélem nem vírusos

    leírás hozzá

    na ez hivatalos jpn link :D
  • Sund
    #23283
    Hogy mi van ma???
  • Super DANTE
    #23282
    Jaffe saját studiót alapított, és ha jól tudom 3 játékot kezdenek el fejleszteni PS3-ra.
  • vili 27
    #23281
    Mindenesetre így én is kíváncsi vagyok, hogy mit tudnak kihozni a GOW 3-ból. Lehet a scrácok még többre lesznek képesek, mint elődjeik. Bár nehéz elképzelni. És lehet tudni, hogy Dave Jaffe és Cory Balrog miért léptek le? Esetleg jobb ajánlatot kaptak? Nehéz elhinni, hogy a tuti sikuer elől megléptek a fiúk.
  • HAF Rigel
    #23280
    Iggen , beszéltem az Überkonzollal és mehetek a Cod4ért 3kor .
    Hajnalban kiprobálom , mert ma wow raid van és én vagyok a main tank :):)
  • HAF Rigel
    #23279
    Én voltam , és sajnálom hogy nem csináltam meg. Elkezdtem ,de aztán jött a wow raid , meg a Tabula Rasa Fps szerü mmo , és most a ps3 be sem kapcsoltam. De akkor este összehozom. Bocsi hogy rám vártál és én lusta modon nem csináltam meg. Egyébként használható a dolog , kényelmes és ha ma megjön a cod 4 akkor azzal is kiprobálom .
  • Foxhound1980
    #23278
    Jah megnéztem...Nem birtam ki, de több videót már nem nézek mert magammal szúrok ki.
  • gabesylar
    #23277
    Tárgytalan, a konzolstúdióban van, annak ellenére, hogy a honlapjukon nem azt írják. Milyen jó, hogy van telefon.
    Olvasgattam, hogy volt szó futár árakról. Először egy tatabányai üzletből rendeltem volna, ahonnan 2520 ft-ért hozzák ki Dorogra a cuccot. Kissé elvannak szállva ezek a cégek szerintem. Bp-ről 1470 ft, ez még elmegy, nekem is lenne annyi, ha kocsival mennék érte.
  • baggio18
    #23276

    Kane & Lynch videók a gametrailersen, megy a zúzás benne
  • gabesylar
    #23275
    Srácok, tud valaki egy megbízható és gyors internetes áruházat ajánlani ahol esetleg már vett hdmi-dvi kábelt?

  • Foxhound1980
    #23274
    Ez közel 0, a legégetőbb frissitések sehol nincsenek. Nincs ingame XMB, nem frissült a BC (Manhuntom zero továbbra is), ingém nem lehet üzit küldeni ill fogadni, offline user avatar cserélhető ugyan de az online marad az xar amit elösször választ az ember a gyári képekből, nem frissiti rá az user választó képet. Van témáztatási lehetőség, elég pofás ez a virágos dolog, lehet mappákba rendezni a dolgainkat, demókat miegymást. Van playlist funkció photonál, audionál mind videonál. Plusz újdonság a Message Board ami a képernyő jobb felső sarkában közli egyelőre a nagy semmit a PSN világáról (kikapcsolható hál égnek). Ezen felül volt 3 közel fagyási állapotom miközben torrentezem PC-n, ez a Message Board nem tudott frissülni és léptem volna be a képeimhez, kb 15 mp-et állt a rendszer. Ugyan ez mikor betettem egy PS2 lemezt. Remote play funkciót nem próbáltam, már nincs meg a PSP-m mint talán tudjátok. Ergó játékélmény fokozásra semmilyen frissités nem történt. Köszi! 1 éve piacon a gép!
  • Foxhound1980
    #23273
    2.0 mászik fel...
  • jaszy
    #23272
    Még van 1DB vadonat új 60GB os Ps3 raktáron.
    Sima pack, 1 joy-os.
    Akinek kell gondolja meg mert nemlessz több!
    Nemlehetlessz kapni csak a 40 es butítottat.
    Hivatalos garanciával, boltbol!
    Ára 125.000Ft!
    [email protected]
  • Foxhound1980
    #23271
    waoh
  • Foxhound1980
    #23270
    Ma jön a 2.0-ás FW!
  • Foxhound1980
    #23269
    Ja, és Game Invite funkció is nagyon jól jönne.
  • Foxhound1980
    #23268
    Na az fincsi...A héten már bőven mek kellett volna érkeznie...
  • hpp
    #23267
    Valaki emlegette a multkor hogy FRAG FX-ről tesztet ír.
    Nem tudtam kivárni rendeltem egyet énis. remélem a héten megjön.
  • Nexxuss
    #23266
    hát de nálam is ez van. de az ored status DESPATCHED.
  • Attila8805
    #23265
    Ja és lehet hogy 9.-ére ide is ér.
    Asszem a play-asia-n is így küldenek hogy szinte pont azon a napon érkezzen mikor megjelenik a gém.
  • tomy8614
    #23264
    kaptál egy mailt a rendelésről, egy Order Number-el, amivel tudod követni rendelést a Your Account/Delivery tracking menüpontban

    ott elvileg írják, hogy állnak
  • SlickAdam
    #23263
    Na, miket meg nem tudok így féltizeneggy fele!
    Akkor sztem még nincs úton... sajna...pedig már sokan nyomják itthon is (európai kiadással is!!!)...
  • tomy8614
    #23262
    az hogy nem vonnak le pénzt nem egyenlő azzal, hogy nem zárolják a pénzt a számládon. (ha jól tudom) úgy mőködik a dolog, hogy amikor vásárolsz, akkor zárolják a pénzt, és amikor küldik akkor véglegesítik a tranzakciót. ha ez 2 héten belül nem történik meg akkor visszamegy a pénz a számládra. ezt pár éve cibes ügyfélszolgálat magyarázta nekem. akkor kérdeztem mikor próbáltam kintről 2 PSP-t venni (eu-s megjelenés előtt) és miután levontak 140-et utána küldtek mailt, hogy nem szállítanak mo-ra...ekkor hívtam a bankot, ahol ezt mondták nekem. eltelt két hét és visszakerült a számlára a pénz, remélem jól emléxem

    ettől függetlenül lehet hogy postázták már persze :)
  • SlickAdam
    #23261
    Persze, mindíg szoktam! Viszont furcsállom annyiban a dolgot, hogy ugye írták, hogy feladásig nem vonnak le pénzt, de mivel ez megtörtént, nyilván úton a cucc, annak ellenére, hogy 9.-ére írták a megjelenést!
  • Jimanszky
    #23260
    Gratulálok!!Majd írj,hogy milyen,kolléga;))
  • SlickAdam
    #23259
    Csak megjön az! 3 napot írnak sokan, de néha többet kell várni..:(
  • Nexxuss
    #23258
    nekem elvileg mult csütörtökön :S és mondom nem csomag csak levél. A pontgyüjtő kártya. azt írják Despatched...
  • SlickAdam
    #23257
    Rendben szólok!:) Amúgy mikor adták fel neked?
  • 0ckH4M
    #23256
    Amúgy úgy hallottam, hogy van valami kiegészítő, amivel lehet monitoron tolni a Ps3-t. Tud valaki berakni egy linket? Előre is köszi!
  • Nexxuss
    #23255
    amint megjön szólj:P mert nekem még nem jött meg a kártyám tőlük :S és a lóvét meg lehúzták.