89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #27133
    Van.
  • JohnnySmith
    #27132
    passz amióta megvan a gép én nem jártam ott :)
  • Yoda001
    #27131
    egyébként ott télleg van olyan hogy a náluk vásárolt játékot cserélik? konzolstudioban? valahonnan halottam még régebben...?
  • JohnnySmith
    #27130
    Így van, én is gyűlölök ennyi kp-t magamnál tartani, de ha nincs más lehetőség akkor sajna...
    Ezért nem megvenni a gépet (mikor nagyon nehéz 60-ast találni) böszmeség...
  • Attila8805
    #27129
    Húú most kiveszi a pénzt oszt kifizeti kápéba.
    Képes volt ezért nem megvenni?
  • Yoda001
    #27128
    kártyával egyszerűbb sztem XDD leveszik,viszlát
  • JohnnySmith
    #27127
    ??? kp-t kivesztek aztán ennyi.
    Én pl náluk vettem a gépemet.
  • NEXUS6
    #27126
    Aha, oszt a gépet így is veszteséggel gyártják, a warwz miatt meg ugrana a játékból származó bevétel okoskák! Remélem nem marketingban dolgoztok.;))) Mekkora vesztesége lenne a Szoninak? Mást se kivánnak éppen.
  • Yoda001
    #27125
    konzolstudio(.hu)..onnan vettük volna haverral,csak mivel nem lehet kártyával fizetni,ezért inkább hanyagoltuk
  • jaszy
    #27124
    Ezvan!

    Valaki tudmég 60 as Ps3 rol ? Kaphatómég 1-2DB valahol ?

    Sokan keresik nálunk a boltba demár énsem tudok sehol!

  • NEXUS6
    #27123
    Hát ez az!;))) Szal neked miért is teccik a ps3 ?;)))
  • Papesz
    #27122
    Azt se hittem volna, hogy egyszer Veled egyetértek majd. Pedig most ez van.
  • JohnnySmith
    #27121
    Na jó akkor most lesz elég a warezből!
    Nincs warez nem is lesz (remélem), aki warezolni akar annak ott a box.
    Ennyire egyszerű.

    ui:nem nagyon kellett még használnom a [Törl] gombot
  • jaszy
    #27120
    A Sony örülne ha lenne warez! Szerintem legalábbis! Vinnék a gépét mint a cukrot!

    A Ps2 megjelenésekor kölföldi fórumokon olvasható volt hogy a bekötési rajzot a Sony csepegtette el (nem konkrétan ő, de a keze bennelehetett)
  • Papesz
    #27119
    Kinek-hogy. Ízlések és pofonok ugyebár.
  • Attila8805
    #27118
    Hát épp ezaz.
    Szóval akkor megéri?
    Szerintem nem.
  • Papesz
    #27117
    A "+ ez"-t akár el is felejthetjük, hiszen mindketten tudjuk, hogy abban a pillanatban, ahogy lesz warez PS3-ra, csak az nem szerez magának írott játékot, aki nem akar. És ha a Sony letilt az online rendszerről, akkor letilt. Valamit valamiért.
  • NEXUS6
    #27116
    Még mindíg marhaszar ps3 röl fórumozni, köszikee!!!
  • NEXUS6
    #27115
    Motorstorm update fenn !!! Reverse pályák, új zenék;)))
  • Yoda001
    #27114
    őőő,konzolstudioban télleg nemlehet kártyával fizetni? OMG
  • OliApa
    #27113
    Na. Mondja már meg valaki, mi a frászért von le 1 dolcsit mindig, amikor megadom a PN-nek a kártyaadataimat, annak ellenére, hogy hibaüzenetet kapok: nem valós adat bevitele.?!

    Öröm az ürömben, hogy ma már csak 171 HUF-ot vont le, tegnap 8x172-őt...
  • NEXUS6
    #27112
    Tudod cerebere meg ilyenek;)))
  • Attila8805
    #27111
    Eredeti 90 írott 50+ ez
    És ha a sony mondjuk bannol mint az ms?
    Akkor buktad az online-t is.
  • Papesz
    #27110
    Igen.

    Számold ki mondjuk 10 játék árát. Az írottat szorozd ötezerrel, az eredetit szorozd kilencezerrel.
  • OliApa
    #27109
    Na. Én meg 48.
  • Attila8805
    #27108
    Mért szerinted megéri 5-ért megvenni a BD-dvd-t meg még kitudja mennyiért az írót amikor 9-10 ezerért vehetsz eredetit is?
    Mert gondolom ha lesz warez Sony is lépni fog ellene!
  • OliApa
    #27107
  • Papesz
    #27106
    Ha tudsz számolni, akkor azért olyat ne írj, hogy "nem hiszem, hogy megérné".
  • aussieguy
    #27105
    jaja kb ennyi:)
  • Attila8805
    #27104
    Akkor mehetsz xbox360-at venni!
    Ugyanis ha lesz is warez amit a közeljövőbe nem valószínű akkor 5000 ft egy bd-dvd és még kell hozzá egy író is.
    Szóval nem hiszem hogy megérné!
  • baggins
    #27103
    Remélem soha.
  • tom235
    #27102
    Hello mindenkinek. Valaki, aki ért ehhez, fel tudna világosítani, hogy lehetséges-e, hogy valaha megoldható lesz a warez ps3-on? Gondolkodom, hogy xbox 360-ra vagy erre ruházzak be, de én alapból nem szimpatizálok az m$-sel, ráadásul még a ps3 megbízhatóbb is, egyedül csak a warez hiánya miatt tartózkodom a megvételétől.
  • feki25
    #27101
    Hát hallod én sem örülök, hogy az EA vette meg. De ahogyan az EA a PS3-as játékokhoz viszonyul sajnos nem sok jóra számíthatunk. De ha esetleg ezt a motort használhatnák akkor talán.
    Itt van valami a Hamilton és az F1-es liszenszel kapcsolatban:http://www.gamer.tm/news.php?id=1667
  • mombullet
    #27100
    Sziasztok!
    Sürgős lenne egy Cod 4 eladás vagy inkább cserélni valamire. Csak holnap leszek pesten. Kérlek bombázzatok ajánlatokkal. Érdekelne Medal of honor, Need for speed, Ratchet & Clank, Assasin cred. stb
    [email protected]
  • Attila8805
    #27099
    Új vidi demó előtt!
  • Rusnyi
    #27098
    egy Ps2-es kérdés::)))


    hogy lehetz betenni egy játékba eg ymentést amit letöltöttem?? mert entom hogy kell PLS segitsetek
  • Attila8805
    #27097
    Thx!
    A suzuki Swiftre kíváncsi vok:D
  • Nexxuss
    #27096
    persze mert nem néhány hét míg szivárog emberi nyelvterületre. USA Preimer 2008 február 18 ::S:S:S Ne ez szívás és köcsögség...
  • HAF Rigel
    #27095
    Tényleg arrol tudsz valami hogy a sony most elvesztette a F1 jogokat
    ? Mert találgatást találtam , de konkrét bejelentést nem . Sajna ha az EA szerezte meg akkor semmi jóra nem számitok , a Nascar és NFS PRO demok alapján .
    Úgye konkrét játék nem volt az EA részéröl megnevezve csak egy cikk hogy lefoglalták Hamiltont, de hogy milyen játékhoz azt ne derült ki számomra .
  • HAF Rigel
    #27094
    Igen van pár dolog ami ha csiszoltak volna akkor egy nagyon ütös program lett volna belőle , igy csak jó . Ezért jobb egy kicsit a Pc , mert ügyes moddig gyerekek megcsinálták volna , PL Ferrari festés ,