89387
PlayStation3
  • feki25
    #27093
    Én úgy tudom, hogy csak rezgő támogatás került bele. Kár hogy season update nem került bele, pedig én számítottam valami ilyesmire:(.Nagyon elhalt a projekt, pedig egy-két javítással csodákat lehetne művelni. Kár, hogy nem is lesz következő rész, legalábbis ezen studió gondozásában.
  • Yoda001
    #27092
    jah,120...
  • simirizsa
    #27091
    Ez várható volt
  • Foxhound1980
    #27090
    Famitsu GT5P review 39/40
  • NEXUS6
    #27089
    Elvileg a héten jön Japánban. Aztán néhány hét és szivárog át Amcsiba és EU-ba, szal idén még sajna nem fogunk vele nyomulni. Persze valszeg lesz olyan perverz állat aki ráhajt a japó verzióra!;)))
  • simirizsa
    #27088
    Én 15 na és ? :D
  • NEXUS6
    #27087
    Szerintem nagyon ütős lista. Nem tom végül is mennyi lesz a végleges verzióban, de ez a 37 kocsi nagyon is elég lesz egyideig. Az 5 pálya ugyan nem sok, de nem is kevés (lehet revesrse-ben is menni), van online mód is, és elvileg törés is. Szal isten!!!!
  • JohnnySmith
    #27086
    Erre most mit írjak b+... akkor nem. De azért tedd már meg hogy játszol vele még egy kicsit és belővöd a tv-det normálisan.
    De mind1 is végülis ízlések és pofonok.
  • brodix
    #27085
    ahha.
    nos asszem jobb lesz,ha elárulom:14 vok,itt a karácsony
    értitek
  • tomy8614
    #27084
    azért ennél jóval többet eladhattak, nem lehet olyan nagy a hibaarány (net nagyon hangos lenne tőle). ha 40esem lenne én nyúznám amennyire csak lehet, hogy ha véletlen rossz, gari alatt jöjjön elő a hiba (de szerencsére 60asom van :))
  • HAF Rigel
    #27083
    igazat megvalva nem tudjuk megjosolni. Sajnos igen hallotunk 2 hetes gépekről amik meghaltak 4-5 ha jól emlékszem az összesre. Valaki írta az elöbb azt hiszem yoda hogy sima 60gb 120ezer , ha teheted akkor azt vedd .
  • brodix
    #27082
    HI!
    Tervezem 40 gb-os PS3 vásárlását,nem tudom,hogy ha nagyon kímélem,akkor is tönkre fog menni.
    Azért mondom azt,hogy amugy tönkre megy,mert olvastam,hogy már jó pár 40 gb-os gép tönkrement.
    60 gb-os-t ahol láttam,40-50 ezer-rel több,ugyhogy azt nem veszem meg.
    Szal mit gondoltok?Ha 40-gb-os gépet rendesen használom,kihúzza egy jó ideig?
  • HAF Rigel
    #27081
    Azt hiszem a Rigel77 amivel játszom , majd ha hazamegyek akkor megnézem, Álltalában hétvégén vagy éjféltől , sokszor wow raid után állok neki :):) 10 re járok melozni igy nem gond ha 9 kor kelek fel . Hardot nem probáltam medium on nyomom , szoktam én is egész versenyt menni , bár Bmw vel nem ,hanem a szuper agurival probáltam. Akkor az volt a terv ha Ferrariba megyek akkor onnan kezdve full verseny box strartégia stb stb .
    Nem tudod mi változott a 1,1 verzióban ? DS3 támogatás ?
  • Sund
    #27080
    Nem, de mindegyik oldal ugyanúgy működik. Kártyáról kifizeted, ők becsomagolják és elküldik. Nem nagy kaland.

  • feki25
    #27079
    Szia!

    Mikor szoktál Online F1-et nyomni és melyik accountal?Mert akkor felvennélek PSN-n.Én szinte csak ezzel a gammel játszok, van úgy hogy a teljes 60-70 köröket végig versenyzem.Én legutóbb hardon a Super Aguri-val kezdtem, első szezon 26 pont, majd második év eleje tesztpilóta a Ferrari-nál, majd Monaco pilóta, és most mindjárt vége a szezonnak, és első helyen állok.Szal hardon sem nehéz.Jövőre el szeretnék menni vagy a Honda vagy a Williams-hez, hogy legyen egy kis kihívás:D
  • HAF Rigel
    #27078
    nem tudom jövöre :):)
  • Gauge
    #27077
    Mikor jelenik meg a BF:BC?
  • Gauge
    #27076
    Marvel Ultimate Alliance ELADÓ. Privát üzenetet küldjön akit érdekel!
  • Rinike
    #27075
    fifa 08-at 9700 ft-ért vettem postaköltséggel együtt.(az euro meg nyelvbotlás volt)
  • tomy8614
    #27074
    nem euró hanem font, és 10 font a posta

    így sem rossz persze :)
  • Rinike
    #27073
    20 euro ps3-mas jákokért:itt.
  • Jimanszky
    #27072
    Fúúú bazz,tényleg:)Már el is felejtettem:(Sorry:S
  • Yoda001
    #27071
    kösz mindkettőtöknek...
  • tomy8614
    #27070
    Car List
    Acura NSX
    Alfa Romeo 147 TI 2.0 TWIN SPARK
    Alfa Romeo Brera Sky Window 3.2 JTS Q4
    Audi R8 4.2 FSI R tronic
    Audi TT Coupe 3.2 quattro
    BMW BMW Z4
    BMW BMW 135i Coupe
    BMW BMW M3 Coupe
    Chevrolet Corvette Z06 (C6)
    Daihatsu Copen Active Top
    Daihatsu OFC-1
    Dodge VIPER GTS
    Ferrari 599
    Ferrari F430
    Ford Mustang V8 GT Coupe Premium
    Honda INTEGRA TYPE R (DC5)
    Lancia DELTA HF Integrale Evoluzione
    Lexus IS F
    Lotus Elise 111R
    Lotus Elise
    Mazda ATENZA Sport (2007 Tokyo Motor Show reference exhibit)
    Mercedes-Benz SL 55 AMG (R230)
    Mitsubishi Lancer Evolution IX GSR
    Mitsubishi Lancer Evolution X GSR Premium Package
    Nissan SKYLINE GT-R Vspec II Nur (R34)
    Nissan Fairlady Z Version S (Z33)
    Nissan Skyline Sedan 350GT Type SP (V36)
    Nissan Skyline Coupe Concept
    Nissan Skyline Coupe 370GT Type SP (V36)
    Nissan GT-R Proto
    Nissan GT-R (R35)
    Renault Clio Renault Sport V6 24V
    Subaru IMPREZA WRX STI (18inch BBS Wheel Option)
    Suzuki Cappuccino (EA21R)
    Suzuki SWIFT Sport
    TVR Tuscan Speed Six
    Volkswagen Golf IV GTI
  • EmThor
    #27069
    ne tessék má' szarakodni, kaptál egy szép kövér emailt, le van benne írva hogy kell rendelni game.co.-ról

    (csütörtök du. feladott csomimat még várom tőlük)

    [apro]apropó, psp-ből van 40-ért auchanban fat base pack, vagy érdemesebb slimet venni? hallottam fekete slimek kijelzője nem olyan jó, haver fat-je meg nagyon utánhúzott, láttam egy kijelzőcseréset, az a sharp lcd ütött... vagy fat is ott van? thx

    bosszú trilógia meg holnap :) most szállítják ki
  • Jimanszky
    #27068
    Köszi!Már rendeltél innen?
  • HAF Rigel
    #27067
    De most tényleg , neked is leírtuk hogy melyik mennyire éri meg , nem egyszer kétszer ötször tízszer . Hát akkor írd meg a barátodnak azt amit neked írtunk , de tényleg te most ezt direkt csinálod ? Képlet egyszerü ha van pénzed akkor a 60gb mindegy milyen starter nem starter 60gb , ha nincs vagy csak annyi van akkor 40gb. Ilyen egyszerű , áááááááááá végem van a sráctól
  • Nexxuss
    #27066
    szerintem ezzel. Mert ha megnézed a képeket akkora versenypályák még mindig nagoyn taknyul néznek ki:S:
  • Kraptor
    #27065
    Nem tudom te mivel játszottál, de messze nem így néz ki a demo.
  • JohnnySmith
    #27064
    Számolj utánna és rájössz hogy mennyire éri meg (nagyon)
  • JohnnySmith
    #27063
    A GT5P demoval játszottatok már?
    Na akkor ne kérdezzétek meg hogy így fog-e kinézni.
    Igen így néz ki.
  • Kraptor
    #27062
    Tuti, hogy nem így fog kinézni GT5.
  • Yoda001
    #27061
    starter pack 140, sima 60-as 120,mennyire érik ezek meg az árukat? :) és tuti hogy van nekik,mert fel lettek hívva :D nem nekem kellene,mielőtt még megkérdi valaki,hogy minek nekem 2 xD
  • Norbi7
    #27060
    Oksi, köszi.
  • Gauge
    #27059
    Sziasztok!


    Ismerősöm szeretné eladni az alábbi játékot:
    Ultimate Alliance

    gyereknek vette ajándékba, akinek nem tetszik. Sajnos a boltban meg nem lehet kicserélni:(.

    Akit érdekel az küldjön üzenetet (nekem) és benne telószámot.
  • Angyisz
    #27058
    Bazz !! Lefosom a bokám, ha ez tényleg így fog kinézni. Ö mikor is jelenik meg ????
  • Forrest Gump
    #27057
    Létezik, hogy ez a játék így fog kinézni?
    Ez eszméletlen!
  • Attila8805
    #27056
    Grat!
  • HAF Rigel
    #27055
    Imádom a GT sorozatot , de egy kicsit félek is már , hogy nagyon nagyok lesznek az elvárások és ezért csalodottak lesznek az emberek. Bár ne legyen igazam .
    Viszont F1 ben végre a Ferrari Pilotája lettem tegnap este , 1 Vb cím és 7 sikeres teszt kellet hozzá, hogy monacoban végre kiturjam Massát :) :) :) . Most jön az igazi verseny.

    ui: 3ik szezonban vagyok , mert az első super aguri volt , második Bmw , és most jön a 3 idény
  • Attila8805
    #27054
    Ugye lesz BMW a Gt5 Prolouge-ban?