89387
PlayStation3
  • zozo2001hu
    #27173
    Bocsi FPS helyett framerate-et akartam írni. :)
  • zozo2001hu
    #27172
    HL2: Azért lassan a testtel uraim. A textúrák szebbek PS3-on, a szaggatós résznél pedig éppen gyorsmentést végzett a PS3 amint befejeződött a mentés helyreállt az FPS, tehát nem az engine szar szvsz.

    Ezt támasztja alá az egyik hozzászólás is:

    RSXowns said: retard comparison by 1up crew .PS3 is saving in the boat part, look at the top left, when its done the fps is fine.360 is using the auto save not quick save like PS3.
  • Norbi7
    #27171
    Hát igen a marketingről annyit, hogy tegnap voltam a debreceni Electro W.-ben.
    Bókláztam egy ideig, aztán megkérdeztem egy eladót hogy nincs PS3? De van ott hátul a TV-knél, szerintem eléggé eldugva ki volt téve egy db.
  • tyrant71
    #27170
    system settings --> system information
  • pepi024
    #27169
    PS3
  • tibitoth
    #27168
    meglestem a hl szaggato videot. ien sz@rert nemadok ki £. regen meg legalabb ki sem ahadtak az ien amator sz@r munkat mostmeg. :D hat e vicc. masodpercenkent 1 kepkocka. es miaz a loading a szaguldas kozben :)) ez rohejes. es meg az ea/valvenak all feljebb h mien szar a ps3. TAnuljanak meg eloszor is programozni a duma hejett aztan allanak neki nextGen gamet kesziteni. oragen box kilove nalam. nemkoooooo.
  • ballor
    #27167
    tegnap szedtem a demóját
    nekem is bejött
  • tibitoth
    #27166
    uncharted vegigveve. brutal jo gamma. ezt naon eltalaltak. gratula.
  • Angyisz
    #27165
    szerintem a PS3 változat szebb. Legalábbis annak tűnik
  • ballor
    #27164
    néhány kérdés

    - a vinyó szabad helyét hol lehet lekérdezni?
    - egy esetleges vinyó berakásnál a profiljaim elvesznek?
    - usert hol lehet törölni?
  • Angyisz
    #27163
    Ööö aha... köszi
  • Foxhound1980
    #27162
    A PC-n a C/megoszott mappába kell pakolni a cuccokat, a PS azt látja.
  • Foxhound1980
    #27161
    EA ismét kitett magért :D
    1:20-tól kezdődik az őrület
  • Angyisz
    #27160
    Technikai kérdés !?

    Hogyan tudom elérni a PC-n tárolt zenéimet fotóimat a PS-el ?? A Pc-n kell hálózati beállításokat elvégezni ?
  • tyrant71
    #27159
    a végén még kiderül, hogy olcsón vettem márciusban :-)
  • Ombika
    #27158
    Ki fogja letolteni holnap GT5 P-t? :)
  • jaszy
    #27157
    Mennyi???? Az nemkevés!!!
  • OliApa
    #27156
    Szfehérvári Osanban este láttam: csupasz 60-as 174.990.- HUF
  • HAF Rigel
    #27155
    Viszont a FragFx nem tekinti egérnek , a gép úgy érzékeli mint egy sinaxis irányitot. Szoval a kérdés jogos volt , hova kerül a FragFx , mert nem egyér bill komborol van szó.
  • HAF Rigel
    #27154
    Háát warez témához csak annyit , hogy sony miért is aktiválja magát Magyarországon ? 1000 eladott gép miatt. Érthető ha nem a magyar piac a FŐ cél. Azt elismerem nincs olyan számitogépes újság internetes honlap stb stb ahol ne lenne xbox360 hírtedtés , sőt rtl klubon is láttam hirdetést is.

    Warez , háát érdekes téma , nekem személy szerint az a véleményem hogyha 1 év alatt nem törték fel akkor ott valami nagyon jol sikerült másolás védelem van. Nem is nagyon lehet számitani törésre , mert ha meg lehetett volna csinálni már rág megcsinálták volna , hisz aki az első az kaszál a legnagyobbat.
    Hogy kell vagy nem az innen magyarországról nehéz megitélni , mert szar gazdasági helyzetben vagyunk . PL Amerikaiak és Japánok össze szégyelhetik magukat a 10* nagyobb átlag fizetésükkel rá sem kellene nézniük a warezre.
    Magyarországon a Box azért lesz sikeres mert a warez miatt képesek az emberek 2* gépet venni , ismerek egy számtek nagyker tulajdonost aki úgyanúgy warezol a gyerekének xbob360 , pedig megtehetné hogy megvesz mindet eredetiben , de nem .
  • vgaben
    #27153
    Ok, mondom nem azt vitatom,hogy az ezzel jár csak szerintem ez előbb utóbb bekövetkezik. Persze minél később annál jobb.
  • Sund
    #27152
    nézd meg azokat a topicokat, ahol lehet warezolni a gépeket. még annak a szerencsétlen wii-nek a témája is széthullott rögtön. Wiikey vagy Wiinindzsa? stb. stb. Ds Lite, x360 és még sorolhatnám.
  • Sund
    #27151
    holnap reggel mérgesek lesznek az urak, hogy értelmetlen kocsmatopicot csináltunk a szentélyből... majd rádfogom.
  • vgaben
    #27150
    Nem tom, miért fáztok ennyire a wareztól. A PS3 -reményeink szerinti- minél nagyobb számban történő elterjedése sajnos így is úgy is magával hozza majd a "tulajdonosi kör" felhigulását. Szóval szerintem nem a warez megjelenése okozza majd elsősorban a topic halálát bár kétségtelen, hogy felgyorsíthatja a folyamatot.
    A warez hiányánál szerintem sokkal nagyobb gáz az amit most az ünnepek előtt a Sony marketing néven (Magyarországról beszélek)folytat. Alig látni PS3 hirdetést bármilyen nagyobb üzletlánc katalógusában. Sőt igazából jelen pillanatban egyikben sem (MM, Tesco, Achan,Cora,stb...) . Bezzeg a MS ebben a tekintben jól megtanulta a leckét és - lássuk be - viszi a prímet.
  • Nexxuss
    #27149
    szóval akkor érted a reakciómat :D:D:D inkább beírom mégegyszer, mert sosem lehet tudni :D:D
  • Sund
    #27148
    koaxot?? eheheeeee, az állat. :)
  • Nexxuss
    #27147
    amúgy nem gáz, de mostanában elég fura dolgokat láttam. Pl.: LCD tv topicban egy srác mondja, hogy vett egy Braviat és nem találja rajta a Koax bemenetet szal már semmin sem leődök meg ha nincs szét bombázva smileykkal
  • Nexxuss
    #27146
    iszom egyet énis
  • Sund
    #27145
    tom, csak gondoltam viccelek. na mindegy, helyette inkább iszom még egy sört. az lehet jobban megy ma.
  • Nexxuss
    #27144
    "Szétválasztja a servereket az UT. Egeres és sixaxis-es serverekre! Na ez profi!!"
  • Sund
    #27143
    és vanna FragFX-es szerverek is? :)
  • Nexxuss
    #27142
    na fasza. Szétválasztja a servereket az UT. Egeres és sixaxis-es serverekre! Na ez profi!!
  • Nexxuss
    #27141
    UT meg úgytűnik hibátlan port lett:
    After a few hours tinkering around with Epic's PS3 version of Unreal Tournament 3, we have to say we're very impressed.
  • Sund
    #27140
    milyen szerencse, hogy nem a Sony-nál dolgozol. :) Te szivárogtatnád ki az infókat. Amúgy azért nem kell warez, mert akkor ez a topic is mehetne a kukába.
  • Nexxuss
    #27139
    8.0 Gameplay
    Orange Box is a blast, but beware: the framerate will interfere with your ability to play the game smoothly.
  • Nexxuss
    #27138
    Na legalább Orange Box-ra nem kell pénzt kiadni. Fuck EA
    7.0 Presentation
    An otherwise super-stylized game suffers dramatically under technical issues and dreadful load times.
    7.5 Graphics
    These games look really nice. Too bad the framerate stutters when they’re trying to look their nicest.
  • Tutu12
    #27137
    A felhasználókat is újra be kell állítani,vagy azokat nem a vinyón tárolja?
  • Papesz
    #27136
    Nagyon nem értünk egyet. A warezolhatóság komoly sales boost-ot eredményez minden konzol esetében, ami egyet jelent a játékfejlesztők figyelmének felkeltésével és az exkluzív címek megszaporodásával. Több eladott gép = nagyobb felvevőpiac. Mindez egyenlő a nagyobb bevételi lehetőséggel, hiszen a warezolhatóság közel sem jelenti azt, hogy mindenki másolt játékkal játszik. Ehhez nem kell marketing szakembernek lenni, elég visszanézni a Sony konzolok múltjába.
  • Foxhound1980
    #27135
    Nem lesz törés, fals hype keltés volt. Aztán meglehet, holnap megint lesz.
    KATT
  • Yoda001
    #27134
    értem,akkor mégis csak az lesz hogy pénz kivétel...kösz mindenkinek,de én most megyek...