89387
PlayStation3
  • Okami Amaterasu
    #28734
    hát az enyém 3 hét után döglött be és már több mnt 1 hónapja szervizelik csak hát a Szotyi lassan dolgozik még min 1 hét mire lesz belöle vmi de azt monták maximum még két hét is lehet xal ennyit a 40-esröl ha ujra vásárolnék inkább spórolok még és 60asat veszek az sokkal stabilabb:S
  • HAF Rigel
    #28733
    Nagyobb százalékban ez biztos , de nem 30% az arány mint az Xbox360nál .
    Mi itt 3-4 ről tudunk , az Überkonzolos srác azt írta nekik 2 db hibásodott meg , ami igy is nagyon jó arány.
  • ballor
    #28732
    teljesen mindegy az arány, ha veszel egy 30 milliós mercit és a tied romlik el
    kit érdekel az arány?

    én is hallottam ilyesféle dolgokat, eztán megvettem a 40-est
    nem kell ettől félni
  • Arwenke
    #28731
    Csak az arany nem mind1, ugy ertem, hogy azt hallottam eleg nagy szazalekban hibasodnak meg. Mig 60GB az arrol hires, hogy eleg stabil szerkezet.
  • ballor
    #28730
    Minden meghibásodhat.
  • Arwenke
    #28729
    Gondolkozom egy ps3 vetelen es az lenne a kerdesem, hogy igaz e az uj 40Gb ps3rol terjengo hir, hogy meghibasodnak?
  • tomy8614
    #28728
    nagyon nagy a különbség a HDMI és az AV között
  • EmThor
    #28727
    dragonforce-al álmodok, 2 hangról a rádióból azt hiszem, hogy a paint it black... -> súlyos :D

    nem tudjátok, hong-kong-i store visa electron-t elfogad? mert van fenn darkmist
  • Wild007
    #28726
    Köszi az infót srácok!!! Mondjuk néztem a monitorom leírását, és nincs benne hogy most tud-e HDCP-t vagy nem. Neten sincs feltüntetven. De ahogy észrevettem (javítsatok ki ha nem így van) de inkább csak a Samsung-monitoroknál van, vagy feltüntetve vagy csak azok tudják, de más gyártónál nem is láttam. De már lassan ott tartunk hogy egy 107cm Full HD Amúgy sokkal érezhetőbb a külömbség ha a PS-t HD-vel kötöm a TV-re vagy ugyan olyan mintha simán AV kábellel lenne rákötve?
  • Elveon
    #28725
    Yakuza 3 demo!
  • dante3
    #28724
    Már csak 34 nap!
  • Foxhound1980
    #28723
  • tomijee
    #28722
    nekem samsung 2232bw monitorom van és nagyon faszán müxik a ps3 mal szal ha olyat akarsz akkor csak ajánlai tudom >)
  • Smithie
    #28721
    Jeee,ez jó hir,reméltem hogy igy lesz...
  • Sutekh
    #28720
    Ez nagyon jó hír. Kétesélyes volt a dolog, örülök, hogy a Blu-Ray mellé állt a Warner. Ez jót tesz a formátumnak, és a ps3nak is.
    Fény az alagút végén...
  • NEXUS6
    #28719
    Kicsit off, de ma a Warner bejelentette, hogy Csak BD formátumban adja ki a HD lemezeit!!!
    Hajrá BD!
  • EmThor
    #28718
    de, itt

    szóval majd tavasszal
  • SD456
    #28717
    Hy all!

    A Home játékot nem lehet letölteni? Vagy az MO-ban nincs is?

    Előre is köszönöm!
  • Norbi7
    #28716
    Köszike!
  • Smithie
    #28715
    Na az ilyenektől szoktam szélütést kapni! Örülök hogy nincs baja a kicsikédnek.
  • simirizsa
    #28714
    hdcp-s
  • autoszimulator
    #28713
    lol :DDD kösz
  • andrew-san
    #28712
    Pedig annyire nem bonyolult az ügy.
  • Norbi7
    #28711
    Hát az előbb rendesen beparáztam. menüben lépegettem és kifagyott a PS3, csak az áramtalanítás segített, utánna viszont nem akart bekapcsolni. kicsit pipa lettem és kimentem cigizni, mikor jöttem visszafele már gondolkoztam hogy hol a gari papír, de mondom megpróbálom mégegyszer bekapcsolni és feltámadt!!!
  • autoszimulator
    #28710
    Úgy látom, te vágod ezt a témát, én nem találtam arról infót, hogy a samsung 2232BW monitor, az PS3 kompatibilis, tehát HDCP-s? kösz
  • simirizsa
    #28709
    Nem hdcp-s a monitorod nem fog menni
  • Foxhound1980
    #28708
    Hétfő.
  • tomijee
    #28707
    akinek van kedvve kid cod4 hez jöjjön PSN: Tomijee vegyen fel
  • tomijee
    #28706
    köszi
  • Elveon
    #28705
    GTA 4 térkép!
  • JohnnySmith
    #28704
    Hosszan nyomod a bekapcsológombot és akkor defaultra áll.
  • tomijee
    #28703
    más, átvittem haverhoz ps3mat és sima tv re rákötötük de nem volt kép csak hang, gondolom azért mert otthon hdmi kimenetre van állitva a kép de akkor ezt hogy tudom ugy megoldani hogy ha nem otthon vagyok?
  • tomijee
    #28702
    csao nézz utána hogy van a HDCP támogatás a monitorodban mert ha nincs akkor nem fog müködni és azért nincs kép.
  • Wild007
    #28701
    Hello mindenki. Segítségeteket kérném egy fontos dolog megválaszolására. Nah szóval egy PS3-mamat rá szeretném kötni az LCD monitoromra ( Fujitsu Siemens SCALEOVIEW S19) van rajta DVI csati. Vettem egy kábelt aminek egyik végén DVI a másik végén HDMI csati van. Ahogy rákötöm és beállítom a PS-en hogy HDMI jelet nyomjon a monitor bekapcsol, kiírja hogy Singal Digital (úgy ahogy szokta PC-n) és nincs kép, nem ad képet csak feketeség, de jelet azt kap.És ahogy lemegy a 30 másodperc visszavált a TV-re, ami sima AV kébellel van összekötve. Légyszi segítsetek elég fontos lenne számomra!! Előre is köszönöm!
  • Nexxuss
    #28700
    na tippeljünk. Ma kettőkör adták fel a csomagom. Mire ér ide? Szerintem szerda.
  • OliApa
    #28699
    akkor mit ír ki, amikor backup-ozol? vki jó angolos?
  • EmThor
    #28698
    hi
  • Alien!
    #28697
    minden megmarad az vinyófüggetlen.....
  • OliApa
    #28696
    Ok, de a rendszer és felhasználói beállítások megmaradtak? Pl.: mentések, téma, haverok . . .
  • NEXUS6
    #28695
    Háj!;)