89387
PlayStation3
  • Nexxuss
    #28774
    eddig egy mebert láttam ollájn:P
  • EmThor
    #28773
    mé van az felmegyek freeburni online-ra, kiírja játékosokat, de térképen nem látok senkit?

    usa accal szedtem, angollal jáccok... vagy kevés a netem, nem kéne feltölteni mellette? :D
  • Nexxuss
    #28772
    hehehe:D FAGY AZ ORANGE BOX IS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
  • Nexxuss
    #28771
    Tolja valaki az Orange Boxot? Nektek is a duma mindig előröl jön? még ha mögöttem vannak akkor is??? milyen már ez?:D
  • EmThor
    #28770
    ITT vagyok guitar hero-ban, mekkora ez az oldal, ilyen kéne összes játékhoz g@cie :D
  • Balli
    #28769
    400-ert mar eleg jot kaphatsz, nezd meg a hazi-mozi.hu-n a "2007. legjobb LCD és plazma TV-i a HDTVTest olvasói szerint" rovatot
  • JohnnySmith
    #28768
    LG 37LF65 (~kb 280K ból megvan Full HD)... vagy valami nagyobb
  • Balli
    #28767
    Igen a rekordoknal ott megtudom nezni, de csak az elso 10 helyezettnek.
    Azt nem tudom, hogy hogyan lehet ott rakeresni egy ismerosre hogy megnezzem hanyadik helyen all es megtudjam tekinteni a videojat. Lehet egyaltalan?
  • Wild007
    #28766
    Amúgy milyen HD TV-t tudtok nekem ajánlani olyan 400 ezerig. Előreis THX.
  • Wild007
    #28765
    Hát arra én sem jöttem ráá teljesen. De van egy menüpont ahol a más játékosok rekordjaira rámész és beadja az egész versenyvideót.
  • zsalesz
    #28764
    Akkor mi lesz ha látod a GT5 Prologue demót? :)
  • Balli
    #28763
    Ez A GT5 HD demo valami brutal...
    Nem tudja valaki, hogy hogyan lehet megosztani mas PS3 tulajjal a benne felvett video reply-okat, hogy O is lathassa?
    Uzenet kuldesnel sajnos csak kepet tudok csatloni:(
  • simirizsa
    #28762
    Időm is lene jó lene :D
  • Foxhound1980
    #28761
    Z5500 ár/értékben verhetetlen. Egyébként meg nagyon jó. Bár ezt úgy mondom, hogy nem volt több kilós komplett hangrendszerem még. Kivetnivalót viszont nem tudok mondani a cuccra.
  • EmThor
    #28760
    überné vettem, német import, de angol nyelvű...

    mentem pizza + sör
  • Nexxuss
    #28759
    akko' gyakorojjá' na menek orindzsbokszozni.
  • simirizsa
    #28758
    Én most kezdtem el hardon Guitar Hero-t hát tényleg nehéz :D 1. számot még megbirtam csinálni :D
  • Nexxuss
    #28757
    megveszem a GH-t vaze.
  • EmThor
    #28756
    nemtom lineklni netre guitar hero acc-omat.
  • EmThor
    #28755
    szerinted 70en sokezerért véletlenül kapta meg a THX minősítést? szól mint állat, Fox-nak is ilyen van + neten csak jót írnak róla + PC-m is rá van kötve, lost-ot ezen nézem 107centin HD-ben 5.1-el :D na? :D

    a teszt módnál a mélybe beleremeg a gyomrod, sok-sok watt van ráírva, de hidd el gyönyörűen szól... állítólag a magasnál hiányzik 1-2 hang, amit nem tud kinyomni, de én kényes vagyok rá, mégsem panaszkodom. vegyed :)
  • Nexxuss
    #28754
    ne gitározáááá hanem válaszojjáááá' Nexxuss minden lát
  • Nexxuss
    #28753
    hűűűű.van valami összehasonlítási alapod "igazi" házimozi rendszerekkel? Mert mindenhol PC hangfalként szerepel, de mégis THX-es. Mert agyalok esetlegesen egy ilyenen. Ez az elternatíva meg valami kompakt házimozi esetleg. Nem tudok most rendszert építeni mert kell a lóvé másra,
  • EmThor
    #28752
    van a hangfalszett, összes kábel a mélynyomóba fut össze és abból fut ki egy irályítópult, ebben vannak a dekóderek meg a csatlakozók a hátulján->ide megy az optikai kábel
  • HAF Rigel
    #28751
    Ha hozzá vagy szokva a konzolos Fpshez akkor nem lesz gond , én aki pc játszok Fps nem tudtam megszokni a konzolos írányitot ezért vettem FragFxet . igy mostmár jobban kézre ál a dolog.
  • Nexxuss
    #28750
    hogy dugod a gépre? Optikait beledugod és megy is már a DTS???
  • EmThor
    #28749
    logitech z-5500?
  • Nexxuss
    #28748
    van valami olyan hangrendszer ami egybe van építve rpsítővel és kezeli a DTS-t?
  • EmThor
    #28747
    Michael Bay (the island, transformers) fórumhozzászólása, a warner - blu-ray kapcsán... nesze neked beépítetthdolvasósxbox?!

    katt
  • Arwenke
    #28746
    Koszonom a valaszokat, valoszinuleg beruhazok egy ilyen 40GBre. Amugy ennek a kontrolelevel nem lehet normalisan jatszani fpst?
    Csak mert most x360 van es azzal tok jol lehet tolni fpst kontroleler.
  • OliApa
    #28745
    Lenne valakinél egy modern repszim PS2-re?
  • OliApa
    #28744
    Már alig várom! Az Ausztráliában élő bratyómat karácsony óta bombázom PS3 linkekkel, hátha megjön a kedve venni egyet! Imádja a katonai FPS-eket, ahhoz meg elngedhetetlen az FX is.
  • OliApa
    #28743
    Ez az. 20 E Ft-ot kér érte a srác, nyers, formázatlan. Fél év a gari rá. A sikerről-kudarcról beszámolok. (Állítólag 160 GB és 5.400 RPM határ létezett megjelenéskor.)
  • pepi024
    #28742
    Nekem is 40-es van és semmi baja nem vot eddig
  • Alien!
    #28741
    srácok cod4? megy valakinek a multi? tegnap óta nemtudunk rá felcsatlakozni...folyamatosan meccset keres.....
  • Alien!
    #28740
    Én tesztelgettem a 40gb és a 60gb-os ps3-at is....A 40gb-os jóval halkabb,ami elég nagy előny,illetve kevesebbet fogyaszt...Bár a hozzácsomagolt kontroller anyaga mintha egyszerűbb műanyag lenne...nekem ez volt a benyomásom....A 2 usb port viszont kevés lehet,ha az ember egy-két dolgot rá akar aggatni,mondjuk az usb hubok,nemtudom működnek-e vele....

    Fragfx

    Végre sikerült beszerezni,bár az elején sokat kell vele mahinálni,illetve a firmware frissítés sehogyse akart összejönni,de ha sikerül a játékok alatt jól belőni a beállításokat,kiderül,hogy iszonyatosan jól ki van találva...Nekem 2 óra elég volt a cod4-hez,hogy átszokjak....
    Szerintem fps-ekhez kötelező....
  • HAF Rigel
    #28739
    Milyen márkát/tipust vettél pontosan ? és mennyibe került , ha esetleg csinálod készitesz rola fotokat , aztán ezt is le lehetne írni a FAQban .
  • OliApa
    #28738
    Da-da-da-daaaam! Holnap 250 GB-os próba! Kedden megjön a Frag FX és szétlesz lőve a s3ggetek!
  • OliApa
    #28737
    Jól sejtem, hogy az NTFS partíciót nem látja a vas?
  • Wild007
    #28736
    Nekem is 60 Gb-os van és nincs vele semmi gond. Az hogy most a 60-as vagy a 40-es a jobb, stabilabb én nem naon hiszek benne. A 40 Gb-os PS3 is ugyan úgy Sony, és minőségileg szerintem nincs külömbség!!! (de javítsatok ki ha tévedek) Hallottam már hogy döglött be 60-as és 40-es is, de nem nagy számban. Ez minden terméknél előferdül. De az is tény hogy XBOX-ok többet döglődnek
  • HAF Rigel
    #28735
    Iger te voltál az egyik akiről tudunk , neked mondtak 1.5 honap szerviz időt ha jol emlékszem .

    De még mindig jobban jártál mint az a xbox360srác akinek karácsony napján bannolták a gépét és 3 óra mulva 3 piros ledet is kapott . Az a box mehet a kukába , met gari nem lesz rá nem véletlenül kapta a bant.