89387
PlayStation3
  • NEXUS6
    #28694
    Én már csináltam, nem egy vaszsiszdasz. Neked is menni fog.
  • OliApa
    #28693
    szia!
  • item
    #28692
    Üdvözlet az uraknak!
  • HAF Rigel
    #28691
    Vagy csak még nem nézte meg ma a forumot. Ha valaki csinál ilyet az leírhatná képekkel és be lehetne tenni a FAQ ba , is
  • OliApa
    #28690
    Senki sem töltött még vissza PS3-ra szoftvermentést?
  • tibitoth
    #28689
    elcserelli vki a lairjet v ratchetet ninja gaidenert?
  • OliApa
    #28688
    Hálózati táppal megtámogatott USB HUB-bal bővíthetem gond nélkül a csatlakozási lehetőségeket?
  • Nexxuss
    #28687
    de mindent csúsztatnak. CSak a Sony tehet a dolgokról, mert nem baszogatjáka fejlesztőket, hogy legyenek demok. Liveon miért van minden?
  • Nexxuss
    #28686
    Semmi :-) Sony ismét alulmulta önmagát :D:D: NFL DEMO!!!:D
  • tomy8614
    #28685
    mi köze van a sonynak ehhez? a fejlesztők többsége független cég. karácsony előtt ellőtték már azt amit erre az időszakra akartak, ráadásul mielőtt bármi felkerül a storera egy tesztelésen kell átmennie. az lenne a meglepő, ha valami most jönne (és azt még nem in mondtam, hogy mindjárt itt a CES ha valami csúszott akkor biztos arra időzítik)
  • Foxhound1980
    #28684
    Far Cry 2 jön konzolokra is!
  • Foxhound1980
    #28683
    Lesz ma DMC4??? ne baxx!
  • Nexxuss
    #28682
    ööö semmit. De gyakorlatilag dece,berben használhatatlan volt a store... reménykedem minden héten, hogy összeszedi magát a sony. Csak rossz látni, hogy nem.
  • EmThor
    #28681
    nem elérhető a ps store oldala?! lehet most frissítik ^^
  • EmThor
    #28680
    hope there'll be a dmc 4 demo today on store, a kurv@ anyátok :D
  • EmThor
    #28679
    készül az uncharted 2

    jövő héten a CES-en a sony bemutatja újra a littlebig planet-et
  • NEXUS6
    #28678
    Az nalam is bevallt!!! Plane, ha nem teljesen friss, mert akkor kevesebb az elektrosztatikus toltes is;)))
  • EmThor
    #28677
    biztos nem 2 nap alatt dobták össze... sajtósoknak tuti odaadták már
  • orskovacs
    #28676
    Szerintem majd csak jövőét csütörtökön jön DMC4 demo. De már nagyon várom! Buli volt mindenhol. Ki tudja mennyit ittak a programozók Jan 3-án nem várhatod el hogy dolgozzanak
  • EmThor
    #28675
    rejtély: super sturdust hd, usa store-ról megvásárolva. eu store-on kijön a demo amiben van rumble támogatás is, ezt kell leszedni a fullhoz is.

    de a demo demo marad, a full meg full rezgés nélkül usa store-ra felmehetne...

    dmc4 demo meg box-ra együtt fog kijönni, szal ma nem hinném, brühühü :( tori emaki viszont jöhetne :)

    yoda: passz
  • Yoda001
    #28674
    sokan nyomják onlájn? :D
  • EmThor
    #28673
    usa store club demo tuti... de egy dmc4-nek örülnék igazán!
  • SD456
    #28672
    Akkor valószínű, hogy jó lesz az is amit a monitorhoz kaptam. Köszönöm a válaszokat!

    Bye all!
  • Norbi7
    #28671
    Én az LCD tv-hez kapott kendővel törölgetem, nagyon jó hozzá.
  • Foxhound1980
    #28670
    Poló, alsógatya.
  • Petyus_
    #28669
    Ilyen antisztatikus törlőkendővel, amivel a tévéképernyőt is. Vagy szarvasbőr "szemüvegtörlővel" is lehet, az PSP-nél bevált. =)
  • OliApa
    #28668
    Na. Vasarnap hdd csere. Megcsinaltam a backupot. Jol olvastam, hogy a system es user beallitasokat nem menti el??? Allitott mar vissza vki?
  • tyrant71
    #28667
    egyetértek
    kb 1 hónapja fel se néztem a store-ra
    van mivel játszani, nem érdekelnek a demók :-)
  • SD456
    #28666
    Lehet hülyeség de meg kell, hogy kérdezem. Ti mivel szoktátok törölgetni a PS3mat? Nem akarom sima rongyal törölni mert félek, hogy összekarcolódik.
  • HAF Rigel
    #28665
    szerintetek melyik programozó dolgozott két ünnep között ?
    Nem nagyok az igényetek srácok ? Unatkoztok ? vagy miért olyan fontos ez a store update jan.3án ? meg úgy egyébként is ?
  • tomy8614
    #28664
    bocs, nem neked ment eggyel lejjebbre akartam :)
  • tomy8614
    #28663
    január harmadika van, mit vársz?
  • Foxhound1980
    #28662
    Az szép... USA?
  • Nexxuss
    #28661
    milyen már?:-) Egyetlen árva DMC4 videó az EU storeon?:D:D:D: Nem kicsit gáz a Sony:P
  • SD456
    #28660
    Hy all!

    Nagyon állat ez a PS3! Holnap jön meg a HDMI-DVI kábel monitoron még jobb lesz A Formula One Challanget kaptam hozzá meg a MotorStormot, ez a két játék nagyon bejött nekem. Majd még neten kiprobálom, biztos jó
    U.i.: Mégegyszer kössz Decooy!
  • OliApa
    #28659
    De. Rá lehet. Plusz erősítővel. Én ezt spóroltam meg. Dugig vannak a hypermarketek velük, 20-80 ezer között. Az összes elképzelhető bemenet-kimenet megtalálható rajtuk. Az én hangfalam helyette végzi el az optikai jel szétbontását 5.1-re. A minőség viszont még próbára vár . . . :)
  • Prince of Máté
    #28658
    Ok akkor ez is maradna olyan földhurkos szar mint a PS2-n.
  • HAF Rigel
    #28657
    Csak optikai hang kimenet van a ps3on, szerintem nem lehet.
  • Prince of Máté
    #28656
    erre pls hátéiksz
  • Angyisz
    #28655
    Ps3nál ugye nem kell fizetni? NEM (a játék megvásárlásával kifizetted)
    És nem gáz ha nem hd tévém van. NEM (de legalább egy HD Ready jó ha van)
    Monitorral megy nem? MEGY (ha van megfelelő pl. DVI bemeneted)
    végülis a tévénknek 1024x768-as felbontása van AZ JÓ ( és milyen csati van rajta ?)
    Kielégítő voltam ???