89387
PlayStation3
  • item
    #33931
    Látod látod itt mindenki segít neked, mert ez egy összetartó kis közösség..
  • mrzsul
    #33930
    Köszi a magyarázatot. Egyszóval baba a gép
  • JohnnySmith
    #33929
    Ez magyarúl van
    Cell felépítése
  • JohnnySmith
    #33928
    A Cell összesen kilenc processzormagból áll, köztük egy 64 bites IBM Power architektúrájú központi egységet (PPE), amelyhez összesen nyolc egyszerűbb társprocesszor (SPE) tartozik. A PPE a specifikációk szerint két utasításszál párhuzamos végrehajtására képes és 512 kilobájt másodszintű gyorsítótárat tartalmaz. Ez a mag gondoskodik az operációs rendszer futtatásáról és a nyolc társprocesszor vezérléséről. A társprocesszorok valójában igen egyszerű vektorprocesszorok darabonként nyolc végrehajtóegységgel és minimális méretű, 256 kilobájt memóriával.
  • mrzsul
    #33927
    FAQot néztem csak nemtudtam belőle kivenni Tehát 7 magos????
  • item
    #33926
    PLAYSTATION 3 technikai adatok
    Termék neve: PLAYSTATION 3
    CPU: Cell Processzor
    PowerPC-base Core @3. 2GHz
    1 VMX vector egység
    512KB L2 cache
    7 x SPE @3. 2GHz
    7 x 128b 128 SIMD GPRs
    7 x 256KB SRAM for SPE
    GPU: RSX @550MHz
    1. 8 TFLOPS floating point (lebegőpontos) teljesítmény

    Ja és ott a FAQ is!
  • item
    #33925
    "A benne lévő CPU 3,2 GHz-es Core processor 512 KB L2 cash-el. Emellett található benne egy 550 MHz-es Grafikai processor is. A konzol képes a Full HD (1080p) képi- és a Dolby 5.1, DTS, LPCM hangi megjelenítésre. Nagy sebességű (25.6 GB/s) 256 MB XDR memória és 256 MB GDDR3 VRAM (22.4 GB/s) segít a gyors adatfeldolgozásban. "

    Ps3 technikai leírás
  • JohnnySmith
    #33924
    FAQ
  • JohnnySmith
    #33923
    Ps3 cell processor
  • jui
    #33922
    digi tv netet hogyan kell beállitani hogy neten játszak?
  • mrzsul
    #33921
    Hali!!! PS3ban amúgy hány magos proci van??? Keresgéltem össze vissza de mindenhová csak az van írva hogy 3,2GHz.
  • Alien!
    #33920
    én a mammutban leszek akkor majd hívlak f2 körül.
  • Jimanszky
    #33919
    határozatlanul bizonytalan voltam.csak rohadtul izgulok a fellépés miatt.
  • Jimanszky
    #33918
    figyi.mi 14:20kor lépünk fel Millenáris parkban.ha gondolod gyere el/ha kedveled a gitárzenét,jazz-rock szerű,meg nyomunk egy Purple számot is/ha meg nem akkor fél 2 körül azon a környéken,vagy koncert után 3tól.
  • balljuggler
    #33917
    Dettó...
  • Alien!
    #33916
    most akkor mivan?!?
  • Papesz
    #33915
    Nézz körül a Vaterán is, nemrég láttam 10 ezer alatt bontatlan DS3-at, nem is egyet.

    (Jelenleg nincs ennyiért, de figyelgetni kell.)
  • Jimanszky
    #33914
    hívj fel és megbeszéljük!!sorry
  • DanielT
    #33913
    Pont ezt állapítottam meg ebben a másodpercben :DD
  • Foxhound1980
    #33912
    Hát ezt elég vicces volt visszaolvasni
  • Jimanszky
    #33911
    figyi.Inkább akkor veszek egy DS3-at.azért köszi!
  • Jimanszky
    #33910
    Az nagyon jó lenne!!mi kb olyan 3-fél 4 ig leszünk ott a környéken.
    .
  • Alien!
    #33909
    kb 1 óra múlva hívlak! lehet járok arra...
  • Jimanszky
    #33908
    rendben!figyi!tudnánk talizni a Mammut közelében a Millenáris Parknál fél 2 körül?
  • Alien!
    #33907
    60gb-os pack másik joy-a....még benne van a fóliájában...
  • Jimanszky
    #33906
    érdekel!!!!meg van véve!!ki se volt még bontva?
  • Alien!
    #33905
    8ért van egy bontatlan sixaxisom ha érdekel...
  • Jimanszky
    #33904
    Tudom Papesz,de elég szegényes a kínálatuk.Francba.Pedig asszonnyal nyomnánk együtt az Army of two-t:(.Fogjatok össze egy bajtársatokért;))))
  • Jimanszky
    #33903
    Köszi szépen,akkor ezt veszem meg.Igazából nem szeretnék 13ért venni eredeti Sixaxis joy-t,valami olcsóbbra gondoltam de jóra!Sajna nagyon Mammut közelében nincs olyan bolt,ahol lenne.lehet valakit meg kéne h kérjek h vegyen nekem.Természetesen kifizetném az útiköltségét,ha értitek.Nagyon kellene a joy,de sajna nincs időm Pesten maradni.Esetleg ha valaki közel lakik valami olyan konzolos bolthoz,kérem jelezze!!!Nem lestek hálátlan!!!Megadom a számom:20-441-9081
    Kérlek Kollégák,segítsetek!!!
    Egy LOGITECH Dual Action Gamepad kellene,amit Balljugger barátunk említett lentebb.
    Előre is köszi!!
    Üdv!
  • balljuggler
    #33902
    THX!
    Erre nem is gondoltam...asszem sűrűbben olvasgatom a kiskönyvet.....
  • Forrest Gump
    #33901
    A Fifa08 kézikönyvében benne van, hogy melyik portokat kell nyitva hagyni, ha routeren keresztül játszol.
    Amúgy az UDP 3659 és UDP6000.
  • Wild007
    #33900
    Sziasztok. Tapasztalatotokat kérném! Arról lenne szó hogy a játékaim.hu-n összejönne nekem egy csere üzlet (Fifát a COD4-re). A srác Győri én meg Pesti. Ilyenkor mit szoktatok csinálni? Megbíztok a postában vagy személyesen találkozzam vele???
  • balljuggler
    #33899
    Hali!Jimanszky!!
    Ha rám hallgatsz akkor ne..NEEEE..vegyél chillstream-et!!!Tapasztalatból mondom hogy ez a joy NEM jó...Volt szerencsém kipróbálni mert eladtam a Logitech Dual Action-t és vettem egy chillstreemet, de nem annyira jó.Vagyis a DA jobb volt pár fokkalés még az ára is kedvezőbb
    Itt az ára....
    Híába hogy csili-vili a cumó de annyit nem ér az a kézhűtés...
    Chill ár..
  • szokal
    #33898
    A PSN feltörésről szóló cikk végén volt egy mondat, amin megakadt a szemem. "Megoldás lehet a PayPal aktuális vásárlásra érvényes, ideiglenes MasterCardja is, kombinálva azzal, ha az éppen csak szükséges személyes adatokat adjuk meg az ehhez hasonló online boltokban."
    Tudja valaki, hogy mi ez az ideiglenes MasterCard dolog? Nekem sajna nem sikerült megtalálnom a PayPal honlapján.

  • HUNMarcus
    #33897
    hogyan lehet java-t telepíteni ps-re? xmb-n kersztüli net hozzáféréshez.
  • Papesz
    #33896
    KonZone is van a Mammut mellett.
  • EmThor
    #33895
    576.hu.

    ha lemész nyugatiig, ott meg: konzoljatek.extra.hu
  • Jimanszky
    #33894
    Nem tudod holnap meddig vannak?Nem túl drága?Én úgy tudom,hogy nem valami olcsó..Logitech Chillstream-et szeetnék venni.Köszi a segítséget;)))
  • EmThor
    #33893
    lecsorogsz 1 megállót metróval a moszkva térig, onnan követed a népet a mammutig, ott meg van 576
  • Jimanszky
    #33892
    Hol van legközelebb konzolos bolt a Déli-pu.-hoz Pesten?Nagyon fontos,mert holnap szeretnék egy joy-t venni