89387
PlayStation3
  • gazgoblin
    #33971
    gt5p (meg supreme commander a pc-n)
    talan egy kis jericho
  • mrzsul
    #33970
    Call of Duty 3at játszotta vki??? Ugyanis én nagy CoD fan vagyok 1től 4ig mindet átvittem, kivéve a hármasat, ugyanis az csak konzolokon van. De most hogy már van PS3mam, ez sem akadály. Szal vmi vélemény a 3as CoDról????
  • csabush
    #33969
    Én már kitoltam CO-OP módba unokaöcsémmel. Tényleg nem rossz.
  • EmThor
    #33968
    köszönöm ismét a válaszokat, dark kingdom állítólag nem rossz, ez az állvány se :)
  • Foxhound1980
    #33967
    Én 80-at adnék érte.
  • Foxhound1980
    #33966
    Vadi új, bontatlan gépet 87-ért lehet venni, GT5 packot 99-ért.
  • tarti19
    #33965
    akkor vezessetek rá az árra pls:) nagyon megkímélt állípotú, szinte nem is használt gép...

  • Foxhound1980
    #33964
    Nem.
  • tarti19
    #33963
    szerintetek egy 40G-s 4 hónapos 1 pados fifa 08-as stuffal megér 95k-t?
    van közületek valaki aki monitoron kapja vissza a képet ? dvi-s hdmi-s átalakítóval menynit romlika képminőség?
  • mikuc
    #33962
    A Heavenly Sword milyen jó kis játék. Élvezet vele játszani. :-)
  • KADARKA
    #33961
    Dark.Sector.PAL.X360-Allstars Allstars 2008-03-29 all-ds PAL DVD9 71x100
  • Foxhound1980
    #33960
    Dark Sector GT review
  • HUNMarcus
    #33959
    nem tudom láttátok-e, nagyon hangulatos akciódus videó : Dead Fantasy 2
  • farrrrkas
    #33958
    jajnem... ez lost planetnek szól....
  • balljuggler
    #33957
    Nekem "üveges" tv állványba van benne és kajak zárt de amikor játszok az ajtót nyitva hagyom ...mikor berakom a joyt érezhető a "klímaváltozás"...
    De idáig mág nem hisztizett a helye miatt...
  • OliApa
    #33956
    Az optikai kabelnel is szamit a minoseg? A menuben pattog lepeskor, ha a hang engedelyezve van. :(
  • OliApa
    #33955
    Teljesen eleg.
  • OliApa
    #33954
    Mar tobb helyen kerdeztem, de semmi valasz: nem megy az Unreal alatt az egerke! A gameban engedelyezve van, az XMB menuben is megy jol. Minden fele volt mar beledugva...
  • SlickAdam
    #33953
    kb az enyémnek is ennyi helye van, sőt hátrafele tovább benyúl a polcom (kevesebb szellőzés), de nem jelzett, hogy kevés lenne neki.:D
  • HUNMarcus
    #33952
    itt van
  • SlickAdam
    #33951
    hmmm? ez nekem szól biztosan?:D
  • mikuc
    #33950
    Amit megveszek game azt végig is szoktam vinni.
  • mikuc
    #33949
    Hétvége programja: Dark Kingdom, Army of two, Heavenly Sword. Valahogy ilyen sorrendben. :-)
    Sajna a GT5P nem érkezett meg. :-(
  • farrrrkas
    #33948
    nucleuson brtoklom egy pár pályán én meg a spanom a best scort... farrrkas néven... challenge us..
  • SlickAdam
    #33947
    az írja: "Bibi nincs hozzá jogod!" :)
  • HUNMarcus
    #33946
    itt a gépem, szerintetek kap elég levegőt?
    ps3
  • mrzsul
    #33945
    Én FIFA08 at játszzok hétvégén. Mivel még csak ez az egy játékom van PS3ra De hétfőn vagy kedden jön a GT5Prologue
  • JohnnySmith
    #33944
    GT5P multi és tovább S event-be :D
  • Nexxuss
    #33943
    szerintem meg Half Life 2 Orange Box. Durva hosszú, és durva izgalmas.
    Lost Planet jó ronda:) de azért hagnulatos kis cucc.
  • HUNMarcus
    #33942
    metal gear solid 4 és BF: bad company demok mire várhatóak?
  • SlickAdam
    #33941
    Hétvége: nappal Oblivion, este Condemned
    álatlában mindent végigviszek, még ha csalódtam is benne, valahogy végigszenvedem. eddig a Resistence (2-szer), a Heavenly Sword (2-szer) és az Uncharted (3-szor) lett végigjátszva többször.
  • fsgh
    #33940
    előttem ál 6hét és éretségizek:DDDDd szerdán meg jön a GT5P...áhh kegyetlen az élet:D:P
  • EmThor
    #33939
    na akkor!

    világsikerű folytatások és óriási bejelentések előtt állunk az elkövetkező 3 hónapban!

    lássuk: gta4, 75óra, classic. mgs4, epic, classic! home, in-game XMB, király!

    körkérdés:

    - ki mit játszik hétvégén? -----> személy szerint lost planet + nucleus (psn store game)

    - minden játékot végigvisztek amit megvesztek? -----> akár többször is, vagy csak félig mert annyira xar? ide kapcsolódik kicsit a demo-k kérdése: itt az új sega game, a viking, vegyes kritikákkal, és sehol egy demo :\
  • SlickAdam
    #33938
    ölni... ööölni... öl....öln....öööölniiiiii.....
    CONDEMNED 2
  • EmThor
    #33937
    lost planet
  • farrrrkas
    #33936
    menő alatt zsírt értek.. :D gta-k valahogy nagyon nemjönnekbe.. soha nem értettem miért jó az valakinek ha a konditerembe nyomgjta gyorsan az x-et :D
  • balljuggler
    #33935
    Szerintem mindenféleképpen olyat vegyél amivel játszol is...nem mindig a menő a jó...Várd meg a gta4(igaz nem annyira öldöklős de minden lesz benne)
  • farrrrkas
    #33934
    EMBEREK!
    Melyik játékot vagyem meg? Öldökölni szeretek.:D Call of duty az már lement....
    mi most a menő?
  • DanielT
    #33933
    De legalábbis bejött az elképzelés, hogy ha sok a mag(valójában persze nem külön magok, köze nincs hozzá), akkor aki nem ért hozzá, totál padlót fog milyen király! :DDD
  • mrzsul
    #33932
    Az is szó se róla