89387
PlayStation3
  • EmThor
    #33891
    60 gigás startert aranyárban add, de meg is éri ;)
  • cloud.strife
    #33890
    Szereztem 2db origi 60GB startert, valamint megjelent a 40Gb Entertainment pack, gép, 1db joy, 1db BD remote, Unhcarted, Pókember 3 BD lemez. 119e
  • mikuc
    #33889
    Aki akar jó kocsikat nézni az nézze meg a Redlinr cimű filmet. A film maga szar de a kocsik azok jók. :-)
  • Demeter
    #33888
    Nem kimondottan magánszemélytől lenne hanem a PLatinum-ból néztem. Amúgy a "starter" pack tartozéka a Blu Ray távirányító?? Csak mert ők így adják...
  • mikuc
    #33887
    Gondolom aki a game.co-rol rendelte meg a GT5P annak nem érkezett meg-sajnos.
    Na remélem a jövö7en megjön.
  • item
    #33886
    Ha az előző gazdája vigyázott rá akkor nyugostan megveheted,hisz te magad irtad hogy még garos.
  • item
    #33885
    Nem kell nyitva hagyni semmilyen portot, beállitatod a jelszót meg a felhasználónevet ha adsl ed lesz ha meg kábeles akkor meg csak rádugod a routert és megy. Mondjuk elötte a számgépen inditsd el a netet,utánna már közbeiktathatod a routert is.
  • Demeter
    #33884
    Srácok "problémás" ha mondjuk használt (de még jó sok gari van rá) PS3-at veszek? Lenne ennek vmi hátránya rám nézve?

    Thx!
  • balljuggler
    #33883
    A segítségetek szeretném kérni...
    Jövő hét hétfőn vagy kedden jönnek a szolgáltatómtól és beüzemelik a routert...
    Kérdés az hogy milyen portokat kell nyitva hagyni és melyiket nem?
    A kapcsolodás miatt kérdem fifa 08-ban...mert mondták h valamilyen portot be kell állítani vagy mi...
  • balljuggler
    #33882
    oké!
    akkor majd engem is hívnak biztos...ezért a több mint demo de mégse teljes cumóért 10500 reáli szerintem!
  • item
    #33881
    Na ma hívott a csóka a platinum shop-ból, ma kapták meg a cuccot (GT5P), 9990 helyett 10500 ért tudja adni mondom neki nem örülök de azért csak küldje, hétfőn elvileg megkapom.
  • Hober Mallow
    #33880
    Hát bizony egy picit nehéz:D,de elég nagyot csalódtam az AC-ben unalmas monoton küldetések....nem baj legalább a grafika kárpótol:D
  • Chris Lowe
    #33879
    Frissult az eu store. UEFA demo stb.
  • Jimanszky
    #33878
    Természetesen igaz és jómagam volnék az énekes!:))Ez tök komoly!!Nagyon örülnénk egy kis bíztatásnak!!!
  • OliApa
    #33877
    Gitar Heroes-os lesz vagy igazi?
  • Jimanszky
    #33876
    OFF:
    Sziasztok Kollégák!
    Kedves bp-i barátaim,msn cimbik,Ps3 barátok!!
    Aki teheti,jöjjön ki holnap a Millenáris Park-ba,mert fellépek a bandámmal/The Lightning Band/14:20 perces kezdettel!!!Stílusunk a jazz-rock,de játszunk egy Deep Purple számot is.Ez egy tehetségkutató lenne,úgyhogy nagyon elkel a bíztatás!Ha tehetitek látogassatok ki holnap a Millenáris Park-ba és érezzétek a zenét!!Nemcsak gitárzene rajongóknak!Sokat segítenétek a jelenlétetekkel!
    Előre is köszönöm Mindenkinek!!
    ON:
    Déli-pu. közelében hol van valami jó konzolos bolt?
  • OliApa
    #33875
    És középről jobbra-balra is!
  • Angyisz
    #33874
    Ha itt elakadtál szerintem ne is folytasd :) Csak vicc volt mellre ne szívd, de azért lesz még 1-2 meglepetés menet közben. Majd kérdezz.
  • item
    #33873
    Más kontójára vásárolhattak a PlayStation Store betörői!!!

    A Sony csütörtökön meglepő közleményt adott közzé, mely szerint hackerek betörtek a vállalat PlayStation hálózatába, és érzékeny adatokat, jelszavakat szerezhettek a cég online PlayStation Store boltjának regisztráltjairól, előfizetőiről. Az uralmuk alá hajtott számlákkal ezt követően akár vásárlásokat is végezhettek az eredeti tulajdonosok kontójára.

    Ennek "tiszteletére" meg is szüntetem a kártyaadataimat az USA acc-nál.


    feltörték a ps networkot :((

    Vigyázzon mindenki!
  • Hober Mallow
    #33872
    köszy a helpet fiuk thy nagyon
  • item
    #33871
    "The PS3 Uses 380 Watts of Power" na ne röhögtessen már és a boxot miért nem irta oda mennyit zabál játék közben?? Ez vicc!

    Mert a boxban lévő 3magos proci meg az ati gpu mennyi áramot vesz fel, nemhiszem hogy sokkal kevesebbel beérné mint a ps3. Ami nemhinném hogy 380W lenne. Na mindegy meglátjuk majd, esküszöm veszek egy fogyasztásmérőt és rákötöm a ps3 ra majd gta4 alatt...
  • Csabesz100
    #33870
    Hosszan nyomd a kört és lassan sétálj el közöttük! De DanielT megoldása sem rossz! :-)
  • DanielT
    #33869
    Ölj meg mindenkit.
  • Hober Mallow
    #33868
    Vki help az assasin creedben nemtudok továbbjutnia tutorialon se:P elöttem megy a nagy tömeg aztirja nyomjam meg a kört de akkorcsak ellököm őket!!!
  • DanielT
    #33867
    Nem, de ebayen keresgélnék.
  • SD456
    #33866
    Nemtudod merre lehetne venni, nekem is kéne.
  • EmThor
    #33865
    armored core for answer demo

    szégyen!
  • DanielT
    #33864
    Az angol PS újság mellékletként is adott ilyet. A következő gépemhez tuti veszek.
  • SD456
    #33863
    Hi all!

    Látátok már ezt egész jó lenne. De Magyarországba még nem láttam ilyet, és az Ebay ről sem szállít senki ide.
  • Alien!
    #33862
    tudom én is olvastam..vicc az egész....fejlesztenek x évig egy játékot,és kijön ilyen hanghibával?!?!? ez nemtűnt fel senkinek teszteléskor? És mivan a tesztekkel különböző oldalakon?!? senki nem említi....ha erről olvasok nem veszem meg....
  • Tibor
    #33861
    Le se tagadhatja, hogy Xbox 360-ja van.
  • EmThor
    #33860
    apropó, eu frissítés hol marad?
  • EmThor
    #33859
    miért lesz szarabb a gta4 ps3-ra

    egy "elfogulatlan" "techblog" "cikke". szánalom, hányóvödröket elő :(
  • EmThor
    #33858
    Alien!

    a condemned 2 másnak is hibás, külföldi fórumok tele vannak ezzel a hangproblémával! szerintem jön patch, türelem. Bár mondjuk egy ilyen patch-et elfogadhatatlannak tartok konzolon.

    ami pluszt ad, az ok, de így... szóval; de ez az egész patch mizéria konzolon is megér egy misét.
  • Norbi7
    #33857
    helló!
    egy kis segítség kéne: a shoptonál előrendeltem a GT5P-t. tegnap a kártyámról levontak picivel több mint 8 ezret. (gondolom a játék + posta) emailt viszont erről nem kaptam az oldaltól. ma pedig felmentem és ott van hogy confirm order. rányomtam de akkor tegnap már miért vonták le a pénzt ha megkellett ma erősítenem. aztán látom hogy 25 fontra visszavitték az árat és küldik az emailt hogy megváltozott az ár plusz mégegyet hogy el is fogadtam.
    most akkor mivan? és miért nem küldtek emailt tegnap hogy levonták a pénzt (a kb. 8 ezret)?
    ha van valami ötlet akkor szóljatok, vagy csak várjak hogy mi lesz?
    köszi előre is
  • DanielT
    #33856
    "Egyébként meg játékosfüggő ez is, te nem ajánlod én meg igen, és ez így van rendjén. Egyébként én pl. a GOW-tól kapok hányingert, itt porosodik a polcomon..."

    Valószínű nekem van akkor igénytelen tömegízlésem, mert a tömegnek azért jobban bejön a GOW :)
  • waspika
    #33855
    Szerintem is sok hibája van, de én nagyon jól elvagyok vele. Április közepén jön a patch, amibe lesz 2 coop pálya, plusz egy team map meg a jávítások.

    Mi teamban szoktuk nyomni ott meg megunhatatlan. Sajnos sokan leírják, de szerintem oktalanul.
  • mrzsul
    #33854
    Optikai kábelt kell venned. És nem olcsó mulatság. Főleg ha jobb minőségűt akarsz.
  • baggins
    #33853
    Nem erről van szó, kedves veterán, csupán meg kell szokni. Nem JÁTSZANI kell megtanulni, hanem VELE (ezt írtam). :) Coopban nagyon jó kis móka, komolyan, szinte megunhatatlan annak ellenére, hogy millió hibája van.
    A célzási rendszer akkor kristályosodott ki bennem, mikor a legjobb fegyvereket is felspéciztük. Szar fegyverrel szarul céloz a delikvens, ez egyértelmű, de pl. egy feltuningolt Desert Eagle-el minden lövés halál volt a vége felé.
    Egyébként meg játékosfüggő ez is, te nem ajánlod én meg igen, és ez így van rendjén. Egyébként én pl. a GOW-tól kapok hányingert, itt porosodik a polcomon...
  • HUNMarcus
    #33852
    milyen kábelt kell venni az optikai kimenethez???