89387
PlayStation3
  • Jimanszky
    #34011
    sracok.szerintetek szet lehet szedni a joyt h megtisztitsam belul?
  • DanielT
    #34010
    Jah. Iszonyat idegesítő, semmire nem vagyok annyira allergiás mint a recékre. NE nézd meg a multiplatform gamékat 360-on.
  • EmThor
    #34009
    hát akkó' nem para, 1 millió légy nem tévedhet, be kell vállalnom! :D
  • DanielT
    #34008
    FullHD -n is ugyanannyi rece van.
  • Alien!
    #34007
    1750 ft.
  • aabelus
    #34006
    mennyi a jegy? :D
  • Alien!
    #34005
    :) király. Mi tegnap U2 3D-n voltunk az IMAX-ben...ajánlom mindenkinek,szenzációs élmény...
  • Jimanszky
    #34004
    Köszi a joy-t még egyszer!!Remélem nyomjuk majd együtt a GT5P-ot.Amúgy faszán sikerült a koncert;)))
  • Alien!
    #34003
    anno a demót énis 720p-n toltam,valóban sok volt a rece sajnos,illetve a framerate sem volt igazi. Most a játék 1080p-n gyönyörű,de egy kis AA elkellne...Bár anélkül is meseszép...gyanítom,hogy a full GT5 sokat fog javulni ezen a téren...Az online része óriás móka,remélem privát meccseket is lehet nyomni haverokkal...
  • EmThor
    #34002
    azt hittem vmi marketinges a csaj, jó h buksza és őt kell szerepeltetni... erre producer O_O
  • Foxhound1980
    #34001
    Lehet! :D Rockstar helyében biztos betettem volna valami easter eggnek a fogpasztareklám mosolyával.
  • EmThor
    #34000
    és a rúdon táncoló Jade-nek kell nyomatni a zsét? :D
  • fsgh
    #33999
    :DDdd
  • Foxhound1980
    #33998
    GTA4-ben lesz egy "Assassin's Greed" nevü misszó :D
  • Foxhound1980
    #33997
    Mit nem vágsz a GT4-en? :D Az a lényeg amit irtál, autok, versenyek, pénz, tuning ect ect. Autós gémek királya, a non plus ultra.
  • EmThor
    #33996
    fogalmam nincs mit csináljak, komolyan!

    mentem japán demo-val, jójó, de semmi extra, autó szép, zenék nagyon jók, de fogalmam nincs ezen mit eszik ennyi millió ember.

    burnout-al pl. tökjól elvagyok, törik mint állat, élvezetes, pörög. gt-vel meg nem játszottam, 4-volt kölcsönbe egy délutánra, de magát a rendszert, versenyek, kredit, nem vágom...

    eddig úgy gondoltam 7-8 ezerért próbának megéri, de már ebben sem vagyok biztos!


    GTA4 lesznek achievmentek ps3-ra is, és lesz későbbi frissítéssel home kompatibilitás, trófeák, ruhák, stb... hiszem ha látom! valami külföldi magazinban írták, jól hangzik amúgy.
  • Foxhound1980
    #33995
    Neked is már megvan a GT5P?
  • EmThor
    #33994
    engem is zavar a rece 720p tévémen, állítólag full hd-ban nincs, de azért nem fogok tévét cserélni...

    anti alaising-ot nem ismerik konzolon?!
  • aabelus
    #33993
    akkor en is ismét megkérdezem, hátha most több szerencsém lesz. :)

    a CMR Dirt-ben lehet 2en jatszani? (offline modban)
  • szokal
    #33992
    Ismét megkérdezem, hátha most több szerencsém lesz. :)
    Valaki hallott már erről a PayPal ideiglenes MasterCard dologról?
    Akinek van tapasztalata, vagy tudja, hol lehet beállítani, az légyszi írjon.
  • Foxhound1980
    #33991
    Régiókra van bontva.
  • np
    #33990
    A ps3-at be lehet úgy állítani, hogy csak jelszóval lehessen elindítani?
  • Silverford
    #33989
    Egységes megjelenésüek az európai játékok?Ezalatt azt kérdezném, hogy ha én game.co-ról rendelem a játékot abban előfordul-e magyar nyelvű leírás.Vagy ez csak a kelet-európai régióba szánt játékokra vonatkozik?Mint pl a COD4 ahol orosz,lengyel és magyar nyelv van.
  • csabush
    #33988
    Én Gt5p, burnout paradise, meg AC, de az a baj, hogy annyi időm nincs, hogy most mindel egyforma mennyiségben játszak:)
  • Jimanszky
    #33987
    Én az AC-t meg a Stormot nem vittem végig,meg még a Ratchetet se,mert havernál van épp.Amúgy Karib 3 kivégezve,Resistance kivégezve,Uncharted kivégezve.Van még mit pótolni:))Jövőhét Army of two meg GT5P.Egyelőre ennyi kedves kolléga;))
  • Jimanszky
    #33986
    Tudod hogyan oldottam meg ezt a részt?Bebújtam egy fedezék mögé,amikor kellett követni a drótot és odajött mindegyik.Nem vicc!!!Utána meg végigkövettem a zsinórt.Enyi volt:))).Igaz PC-n,de gondolom konzolon se lehet másképp.
  • Jimanszky
    #33985
    Szép napot:)!
    OFF:Túl vagyunk a koncerten,kibebaszott jó volt!!!!;)))
    ON:Nem tudom ti hogy vagytok vele,de nekem megvan a GT5P demója még japán Store-ról.Én 720p-ben nyomom,de látszik az autókon egy kis rece/főleg az ajtók közti elválasztóknál/nem tudom mi a szakszerű megfogalmazása.Nálatok is fellelhető volt rece a demóban?Ha igen,az eltűnt a full Eu-s demóból 720p-ben?
  • OliApa
    #33984
    A flash-es jatekaim.hu masnak sem megy a PS3 bongeszojevel?
  • OliApa
    #33983
    Elsobbsegivel, postaval. Masnap ott van.
  • Wild007
    #33982
    Hello légyszi válaszoljatok !! Tapasztalatotokat kérném! Arról lenne szó hogy a játékaim.hu-n összejönne nekem egy csere üzlet (Fifát a COD4-re). A srác Győri én meg Pesti. Ilyenkor mit szoktatok csinálni? Megbíztok a postával elküldöm én is meg ő is szituban, vagy személyesen találkozzam vele???
  • OliApa
    #33981
    Na. Megoldodott a problema! Ahhoz, hogy az Unreal alatt mukodjon az eger, ket feltetelnek kell teljesulnie: 1.) az USB csatlakozo (lehet barmilyen; radios, vezetekes) az ALAPLAPI csatiba legyen bedugva, (a HUB-ban nem ismeri fel) 2.) ezt meg kell tenni a gep bekapcsolasa ELOTT, oszt jóvan...
  • OliApa
    #33980
    Egyik jatek alatt sem, csak a jatekok betoltesekor es az XMB menuben lepteteskor.
  • tarti19
    #33979
    szaisztok tudtok ajánlani pár oylan oldalt ahol megéri rendelni játékokat?
    amazonon tényleg ennyire pofátlan árak vannak? avgy csak én látom rosszul?
  • Crash88
    #33978
    [moderálva]
  • Foxhound1980
    #33977
    Condemnednél?
  • OliApa
    #33976
    De a hangfalak pattognak, nem a TV hangszorok!
  • HUNMarcus
    #33975
    Bocs ez a MOH: Airborne , de a véleményemet fenntartom ezügyben!
    a COD3 telljesen profi, csak ajánlani tudom szerintem...
  • HUNMarcus
    #33974
    Nekem tetszett, játékmenet grafika effektek hűek maradtak 2.VH-hoz. De, és a de-n van a hangsúly! Minek kellettek bele azok a terminátorok szinte törhetetlen páncéllal a mellkasukon és egy kisebb Flack88 ágyuval a kezükben??? Annyira unrealisztikussá tette az egészet h az utolsó pályát már végig sem vittem mert egyszerüen NEM bírtam kiírtani öket mikor négyen-öten jöttek ellenem...azért álljon meg a menet.
  • Petyus_
    #33973
    Számít bizony. De a pattogás lehet azért is, mert a tévéd próbál a HDMI bemenetről hangot adni, állítsd mute-ra, ha nem azon van.
  • Petyus_
    #33972
    1. GT5 Prologue, Super Mario Galaxy (Wii), Liberty City Stories (PSP)
    2. Jellemzően igen. DMC4-et csak human módban vittem eddig végig, azt nem számolom végigvitelnek. =) Kétszer vittem végig a Ninja Gaiden Sigmát, normal és hard módban.