89387
PlayStation3
  • csabush
    #34051
    Később már alátámasztották. Ha az a jel, akkor jobb, de valóban nincs még sok értelme, de mivel a monitorok jóval olcsóbban, ezért feleslegesnek tartottam hd-ready tv-t venni. Főleg, hogy a hd-adások terén elég gyerekcipőben járunk, de majd ha lesz is, akkor is elég vennem egy digitális, hd jelet is fogadni képes tunert. Mondjuk lehet, hogy mire elterjed a HD adás, akkora már feleennyiért lehet majd Full-HD tévét kapni.
    Még az alátámasztás mellé: hosszútávon jobban jársz a FullHD-val, ez szerintem nem is kérdés, nem örökké lesz 720p minden játék.
  • EmThor
    #34050
  • Foxhound1980
    #34049
    Update-el a cucc...
  • Foxhound1980
    #34048
    A movie csak azt.
  • Silverford
    #34047
    Nos megjött a két játék amit rendeltem külföldről.A Vegas 2-t a movityme-ról a GT5P-t a game.co-ról.A Vegast múlthét kedden adták fel a GT-t pénteken.És egyszerre mindkettő.Megvan az öröm... A Movityme 1-es régiós játékokat is küld?Mert a Vegas nekem az
  • EmThor
    #34046
  • Foxhound1980
    #34045
    Megjött a GT :DDD
  • Foxhound1980
    #34044
    Kell.
  • OliApa
    #34043
    Ha az Unrealt telepites utan még installaljuk a setupban, azutan is kell a BD a jatszashoz?
  • Jimanszky
    #34042
    Hát ha a jel Full HD,akkor persze h jobb:)..De szerintem nem lesz annyival szebb,hogy lecseréljem a HD Ready-s tv-m.
  • Kraptor
    #34041
    Reve van még GT5P-ben is d emár nem annyira vészes mint a Japán demóban volt. Mondjuk lehetne még valamit javítani rajta, meg a framerate-en is egy kicsit, de összeségében alakulgat.:)
  • Alien!
    #34040
    ...:) végülis akkor ez az egész fullhd dolog hülyeség...mindenki vegyen hdready-t aztán üljön távolabb......:)
  • Papesz
    #34039
    Játékoknál pedig nem mind fullhd

    Fogalmazzunk úgy, hogy a játékok 1 százalékának (de lehet, hogy annyinak sem) natív 1080p a felbontása.

    Más kérdés, hogy én inkább a Full HD tévék áresésére várok, de az inkább a közelgő HD csatornák miatt van. Játékra bőven elég a HD Ready tévé.
  • cloud.strife
    #34038
    Igencsak jobb a FullHD, ha tényleg FullHD jelet adsz neki. Csakugye kevéske játék van valódi FullHD felbontással... :(
  • Jimanszky
    #34037
    Semmivel se jobb egy full HD.Max annyiban h nagyképernyőn is szép a kép messziről a táv miatt.
  • tyrant71
    #34036
    el bizony
    legalábbis számomra
    megy a ps3, marad a box :-)
  • cloud.strife
    #34035
    2.5-3m-ről nézem a 32D3000-et, nekem bőven elég méretre.

    De most spórolhacc is, hisz van egy 32T3000 nevű SC modell és 179e lesz tv csereakcióba. :)
  • DanielT
    #34034
    Na, ezt a "full hd-t érdemes" dolgot alátámasztanád?
  • mrzsul
    #34033
    Hát én is "csak" a HD readyket lesem. Sony KDL-37P300K. Ez egy 37"os, de ha mondjuk 2,5m-ről nézem lehet elég lenne egy 32"os is
  • balljuggler
    #34032
    Bár mondjuk most már a bravia is számomra elérhető közelségben van,de hát jön a nyár és 1 külföldi ut van beütemezve!ez a technica amolyan "....gazdaságos" és ott néztem-nekün is csak csamcsung van
  • csabush
    #34031
    Ahhoz már szoba is kell :) Végeredményben igaz, kisebb átmérőnél untig elég a hd-ready is.
  • csabush
    #34030
    Érdemesnek full hd-t érdemes. Ha nincs pénzed akkor megteszi egy hd ready is, vagy megfelelő alternatíva egy 24" vagy afölötti moncsi is. Itt már csak a kényességen múlik, vagyis, hogy mennyire vagy érzékeny a TN-film panelre monitornál. Nekem egy Samsung 2693HM-em van, 25,5 - nekem tökéletesen megfelel, hiába TN-Film paneles, engem nem nagyon érdekel a színhűség:) (mellesleg ennek is odabasz a képe sztem..kinek mi)
    Játékoknál pedig nem mind fullhd, pl Burnout Paradise is "csak" 720p.
  • Jimanszky
    #34029
    Alientől vettem egy Sixaxsist:).a régivel van ilyen gondom:(ilyen védőt hol lehetkapni?
  • Jimanszky
    #34028
    Full HD-nak csak 42 coll fölött van értelme!!!Inkább 50:)
  • mrzsul
    #34027
    Hát nemtom megér??? Mióta az eszemet tudom nekünk mindig is cak Sony TVnk volt tehát más márkában 1. nem is nagyon gondolkozom, 2. nem is nagyon ismerem más márkáknak a minőségét (ja kivéve Samsung) Állítólag nagyon jók még a Panasonic Vierak
  • np
    #34026
    Ezzel az mkv2vob programmal olyat lehet csinálni, hogy ha két nyelv van a filmen mind a kettő rajta maradjon?
  • balljuggler
    #34025
    Nos én lehet most brutálisat kérdezek.....
    A Technika HD...lcd....megér kilotizet?
  • Arwenke
    #34024
    Ha van penzed full HD ha nincs akkor a HD ready, ilzen egyszeru szerintem.
  • mrzsul
    #34023
    Mennyi pénzem van????? Ha sok lenne azonnal Full HDt vennék ha ki sem használnám akkor is. De mivel nincs ezért kiváncsi vagyok a véleményetekre is.
  • jaszy
    #34022
    Szétszedni csak óvatosan :) Gariba is ellehet vinni....
  • EmThor
    #34021
    mennyi pénzed van?! :D
  • mrzsul
    #34020
    Csá!! Szerintetek milyen TVt lenne érdemes venni???? Full HDt vagy HD readyt??? Olyan 2,5 mről nézném. PS3hoz természetesen, és Sonyt. És mennyire használja ki a Full HDt a PS3?? Minden játéknál vagy csak elvétve??? Ugyanis a közeljövőben szeretnék venni.
  • EmThor
    #34019
    hát talán, TALÁN alul van 2 csavar. és óvatosan. legalább is asszem van 2 csavar. mégsem vettél chillstream-et? van ps3-hoz, is megoldaná a gondodat akkor! vagy lehet kapni ilyen kontrollervédő gumiruhát, lehet az mégjobb lenne
  • Jimanszky
    #34018
    mi a faszom iwiw??mondom,nem esett bele!!!
  • Jimanszky
    #34017
    nem esett http://iwiw.hu/pages/main/index.jspele,csak nagyon izzadós a kezem és az X gomb néha beragad h baszná meg a terringettét:DD
  • csabush
    #34016
    nem volt vita:D:D:D max a box vs. ps3, de az meg nem vita, ez már totál eldőlt...;)
  • ballor
    #34015
    Nem értelek. Volt itt vita? ;)
  • EmThor
    #34014
    isten játéka? akkor istennek ps3-a van. és ez asszem el is döntött ezennel minden vitát xD
  • csabush
    #34013
    Én szerencsére nem vagyok allergiás azokra a recékre amiket az AA javít. Viszont az árnyékok néha elég gyatrák. Ettől függetlenül isten játéka.
  • EmThor
    #34012
    beesett a kádba vagy mi, ne szívass :) nehogy szétszedd!