89387
PlayStation3
  • farrrrkas
    #34211
    23 körül...
  • Yoda001
    #34210
    oh, és dfp mennyibe fáj? bár mindjárt utána nézek, thx azért
  • farrrrkas
    #34209
    ne vegyél momot... csak olyat vegyél ami támogatja a 900 fokos elforgatást az pedig a Driving Force Pro lesz.. ami nem tudja 900 fokot azzal szart se érsz ha gt-zni akarsz. a momo nfsre jó.. tényleg ne vegyél olyat... ha van kessed akkor ugye g25...
  • gazgoblin
    #34208
    nem is tudtam hogy a GT-ket vegig lehet vinni (vagy kivégezni)

    ez nem olyan hogy ha kedved van hozzá akkor nyomulsz vele?

    vege lesz mint egy cod4-nek vagy mi?
  • Sund
    #34207
    Nekem is ma jön meg a GT5P, a DMC4-el egyetemben. És mellé egy Tony Jaa (Ong Bak) díszdoboz. De szép is lesz a mai nap. :)
  • Yoda001
    #34206
    szóval senkisem tud segíteni
  • Foxhound1980
    #34205
    Nem.
  • sting2
    #34204
    A ps3, lejátsza az ntsc-us régios ps2 játékokat?
  • Foxhound1980
    #34203
    Én is igy vagyok vele. Amibe ez került bőven megérte az árát. Igazság szerint egy dolgot hiányolok csak, a motorházető nézetet. PS2- Én meg pár napja megnyertem egy ebay aukciót, God Of War 2 Special Edition (Digipack). PSP-s verza után muszáj voltam pótolni az elmaradást :D
  • Yoda001
    #34202
    van valakinek momo racing force kormánya? mert most úgy tervezem veszek egyet gt5 mellé... esetleg egy lista van, hogy miket "lát" a gt? szóval hogy azért ne fölöslegesen legyen már a kormány (most is van, csak elég gagyi márka XD)
  • NEXUS6
    #34201
    Nem akarom látatlanban védeni, de egyetlen autós anyag, amit a mai napig előszedek az a GT5 japó demója.

    Persze tök jó karriert lehet csinálni egy F1-ben, vagy a DiRT-ben, vagy a Motorstorm onlány része meg szuper. De hónapok óta, ha akartam menni 1-1 kört valami benzinzabálóval, akkor elindítottam ezt a demot.

    Ha a hiányosságai ellenére ezt nálad is tudja a Prológ, akkor elmondhatod majd, hogy érdemes volt kiadni érte a pezót, ha nem akkor igazad van.
  • DanielT
    #34200
    "Namost ugye, nem is teljesárú játékról van szó, szal ettől kezdve szerintem lehet bizonyos jóindulattal szemlélni a dolgot."

    Namost ugye nem teljes áron, hanem annál kb 5 ezer forinttal olcsóbban kapsz egy 2 nap alatt kivégezhető demót. Persze nem minden autó megvételével, de azt a teljesben sincs értelme. Szal a jóindulatot nem itt kellene erőltetni.
  • Ombika
    #34199
    Pedig varhato javitas !!
  • NEXUS6
    #34198
    Ha minden igaz ma már én is letextelem a gámát!;)

    Namost ugye, nem is teljesárú játékról van szó, szal ettől kezdve szerintem lehet bizonyos jóindulattal szemlélni a dolgot. Mondjuk, a japó storéból letölthető demó tükör téren kriminális volt, jobb lett volna, ha az oldalsót eccerűen lehagyják.

    Most vettem meg Polifómék PS2-re készült motoros játékát, mert gyúrok a motorosjogsira. Eddig nem is tudtam, hogy motorra is csináltak grantúrizmót. Nagyon várom a PS3 verziót belőle. Ha végig viszed a GT5P-t fullra, akkor az utolsó jármű asszem egy moci, amit meg tudsz nyitni.
  • Angyisz
    #34197
    A magyar boltoktól nekem is tele a tököm (tisztelet a kivételnek) nem elég, hogy európai szinten nálunk mérik legdrágábban a játékot de nincs is készleten. O.k. ne legyen azonnal legyen rendelésre, de ha angliábol megjön 2-3 nap alatt a csomagom akkor hogy van az hogy itthon 1-1.5 hét ???
    Mondjuk ezt megszokhattuk már MAGYARORSZÁGON élünk.

    OFF Hétfőn bemegyek a helyi építőipari céghez, megjegyzem igen jó nevű cégről van szó kinéztem egy lábazatburkoló követ 9.200,-Ft/nm. Mondom az embernek kéne belőle pár nm, azt mondja oké megrendeli majd kb. 3 hét múlva
    érdeklődjek addig "talán" megérkezik. Mondom kösz hagyjuk, bakker a 21. században élünk ebben a felgyorsult világban a 3 hét megengedhetetlen egy cégnek ha életben akar maradni. Hihetetlen.
  • NEXUS6
    #34196
    Nem kell kiakadni az ilyen onlánybetyárokon, hiszen ugye a Motorstormot meg pont az ilyen gémpléjért szeressük!
  • Foxhound1980
    #34195
    Egyébként a oldalsó visszapillantótükrökben sem keréknyomok sem emberek nincsenek, sőt még az aszfalt szine is más. :D
  • Angyisz
    #34194
    Lassan kezdek kijózanodni a GT5P okozta első bódulatból és kicsit reálisabban látom a játékot illetve annak tálalását. A játék, a feeling önmagában csillagos 5-ös az online részt figyelmen kívül hagyva. Grafika szempontból az autók szintén 5-öst érdemelnek azokat a fehér szegélyeket leszámítva. Viszont a helyenkénti elcsúszások illetve a környezet az valami űbercsúnya lett, a letölthető HD demó szerintem jobban nézett ki.
    Mindegy gondolom majd a GT5 kijavítja ezeket a hibákat vagy hátha elérhető lesz valami javítás hozzá (mondjuk ezt nem hiszem). Az online rész viszont kritikán aluli gondolok ez alatt a privát szoba hiányára. A sok baromról meg a fejlesztők nem tehetnek, de amikor gyönyörű vezetéssel felverekszed magad az első helyre úgy, hogy nem te vagy a mezőny legerősebb autójával és egy barom aki nem ismeri a féket kiüt mint a sz@rt, na ott elszakad a cérna. Ha megtehetném a nyakánál fogva húznám ki abból a GT40-ből :) . Majdcsak kapunk erre valami megoldást. Szerzek egy James Bond féle Aston Martint aztán rendezek egy kissebbfajta írtás a pályán.
  • dieselG
    #34193
    Nekem ez volt az első, de egyben az utolsó rendelésem is tőlük... laikus vidékiként arra mászkáltam, gondoltam benézek gt5p-ért, ha már a készleten van, a többit már tudni lehet.

    No de most megyek sódert szállítani, majd jövök még ma
  • DanielT
    #34192
    "recés az illesztéseknél" - 1920x1080-ban nem, utánaolvastam :D"

    Persze, nagyobb felbontásban van élsimítás, míg a kisebbnél nem bírja el... Furcsa! Egyébként láttam, 1080p ben, ugyanazok a hibák ugyanúgy megvannak mint 720p ben, ráadásul felskálázza a felbontást, nem natívban nyomja.
  • Kratos86
    #34191
    Most engem is megszivattak a Platinumnál! Hétfőn rendeltem meg a Dark Sector-t mivel ki volt írva hogy van készleten és mondta a faszi hogy mára jön meg mert későn adtam le a rendelést! Nem is ez a lényeg hanem az hogy fél órával ezelőtt hívtak hogy még csak most kaptak belőle és holnap fog csak megjönni! Nem értem hogy akkor mi a f..ért írják hogy van készleten?! Nem ez az első eset hogy ezt csinálják! Ez volt az utolsó hogy onnan rendeltem! Inkább maradok az überkonzolnál!
  • dieselG
    #34190
    "recés az illesztéseknél" - 1920x1080-ban nem, utánaolvastam :D
    "szarakodik az onlájn" - nem tudom, egy jó darabig nem tervezem az online módot, mert haverok jönnének át kettesben nyomni,
    előőőőzetes - ahhoz képest igen tartalmas egy ízelítőről van szó, különben is, szenvedj még másfél évet a full gt5-ért!
  • NEXUS6
    #34189
    Valszeg nem tökéletes, de még így is az egyik legjobb ótóversenyes játík. Olyan mint a KÓD4 a maga kategóriájában. Az is kévé helyett marha jó, mert félóra játék után átakaradod dobni a kontrollert a képernyőn, de azért holnap is előveszed!;)))
  • OliApa
    #34188
    Na. De nagy a hájp! Pedig "recés az illesztéseknél", "szarakodik az onlájn", meg egyébként is: előőőőzetes!
  • dieselG
    #34187
    Múlt szerdán személyesen rendeltem elő a GT5P-ra a Platunum shopban... majd hétfőn írtak egy üzenetet hogy keddre jön meg, akkor küldik el, aktuális-e még. Naná, mondom, csak küldd már el! Ma reggel vártam a postát, de a nevemre értesítőt nem dobott be még mindig... :(

    A gáz az egészben az, hogy már olvastam legalább két embernél a fórumban, hogy ugyanonnan előrendeltek és pár nap alatt meg is kapták.

    Baszki... csak beérek végülis a resistance-el és az f1-el esténként.
  • gazgoblin
    #34186
    Nincs ilyen beallitas...autonkent valtozo a dolog
  • Angyisz
    #34185
    Hoppácska ! Egyfontos kérdés fogalmazódott meg bennem, lehet már volt róla szó korábban csak átsiklottam felette.

    A GT5P-ben belső nézetes módnál Ti bal avgy jobb kormányos gépet vezettek ? Mert én sajnos jobb kormányos verdákkal megyek, alapvetően nincs vele gond mert megszoktam. Viszont nem találok erre utaló állítási lehetőséget, lehet hogy a UK-s accountom miatt van ?
  • Tutu12
    #34184
    És mennyire jó,hogy van!:) Éppen a star wars-t pörgetem vob-ba.:)
  • Yoda001
    #34183
    114 új üzenet? mi történt?
  • mrzsul
    #34182
    Van MK2VOB. Olvass vissza linket is találsz.
  • Lothargia
    #34181
    HI!
    Netről szedtem le hdfilmeket amiknek mkv kiterjesztése van, de nem játszik le a PS3, de a PC-m meg gyenge ahhoz,h a LCD tv megjelenítsem, vagyis megy csak elcsúszik a hang és a kép 1mástól. Vannak hd-s trailereim wmv kiterjesztéssel, ezeket viszont lejátsza,de sajna csak hang nélkül
    Van vmilyen konverter amivel lejátszhatóvá tehető az mkv filés filmek PS3on?
    előre is köszi
  • item
    #34180
    Most még csak a tv-n edzek, de hétvégére jön haza haver is akkor majd kitolom a projira a cuccot!!
  • mrzsul
    #34179
    A .........................................................................ha átverés akkor ...................................
  • Foxhound1980
    #34178
    Nézted hanyadika van ma...?
  • mrzsul
    #34177
    Az nagyon jó lessz. Szerintem nagyon nagy játék
  • DanielT
    #34176
    Igen, az MS megerősítette. Rendszeresen szoktak megerősíteni PS3-mal kapcsolatos híreket :D Tulajdonképpen az MS a Sony szóvivjője.
  • mrzsul
    #34175
    Gears of War PS3ra Microsoft és Epic games is megerősítette. Méghogy XBOX360 exkluzivitás mi???
  • item
    #34174
    Hehehe, ez jó volt, sikerült most vennem egy Mitsubishi Evo X /Tuned gépet 80000 ért! Teszteltem kicsit a gépet, aztán felmentem online-ba ehehe, a sok kis pöcs jött a ferrari 599 essel meg a gtr-ekkel és nem tudott megelőzni, sikerült a 3 -4 ik helyen mindig ott maradnom. Sokkal combosabbak ezek a gépek mégsem tudtak lehagyni, ezek mind azthiszik hogy csak egy bika gép kell aztán jólvan, a kanyarba meg simán repültek ki, szabika meg elslisszolt melletük és hála tuningolt evonak jól is gyorsult a gép ergo nem értek utol a gyerkőcök! Viszont az 1 helyhez nem elég gyors a verda, de még igy is odapörköltem nekik!
  • Foxhound1980
    #34173
    Jah elég meleg. De a poén mellett ami igazán üt az a gémpléj. Még nem is láthattunk ingém Gekko harcot, brutális.
  • EmThor
    #34172
    de ez most mivoltez bazmeg?! :D azt a kurva?! Kojima poén?! ez üti a blizzard hülyeségét!