89387
PlayStation3
  • item
    #34251
    Ember én nem mondtam azt hogy 360 fokra van álítva a seat kormánya. ne beszélj már mellé Figyeld meg a kezét, szerinted tovább fordította mint kb 360fok ?? Hányszor engedte el a kormányt ?? Egyszersem! Mivel ha kormányt már elengeded akkor időt is veszítessz.. Na de tényleg hagyjuk a dolgot mert ez nem idevaló téma!
  • Yoda001
    #34250
    hát nemtudom, én amiket eddig láttam DFP mindnek logitech logó volt a közepén, most akkor hogyvan ez?
  • Papesz
    #34249
    Szerintem állítsd 720-ra, abban nem lenne szabad törnie a képnek.
  • farrrrkas
    #34248
    tényleg minden tiszeteletem norbié... gondolod hogy a videóban amit linkeltél 360 ra van állítva a seat kormánya??? looooooooool
    ha szimulátorozik az ember akkor az van ami élőbe.... you know...
  • item
    #34247
    Igen is értettem, csak még az uccsó commentem ment el ebben ! Sorry
  • item
    #34246
    Utolsó kommentem hozzád "tesó"

    Ha nyomod az lfs-t akkor gondolom a Kiss Norbit (LFS világbajnok) is ismered, haverom jó cimborája, szal valszeg a srác nem ért a szimulátorokhoz mert 360 fokra állította a kormányt ?? Ezt gondold végig újra...

    Egy kis továbbképzés: Onboard with Norbi Kiss 2

  • JohnnySmith
    #34245
    (Csak hogy a GT5 topik is futtatva legyen, köszönöm)
  • JohnnySmith
    #34244
    A GT5P és GT5 kommenteket a topikjába, legyetek szívesek!


  • Moyko
    #34243
    Gondoom interpolál. A Ninja Gaidenben néha meg törik a kép.
    - Samsung 226MW TFT -
  • farrrrkas
    #34242
    tesó.. akinek nem inge.....egyébént nem én kezdtem faszozni, meg kiröhögni a másikat... "Most itt helyben összeszartam magam a röhögéstől"
    szerintem ez a bunkóság...
  • item
    #34241
    "nem vettem észre eddig itt a lamáságot de alakul..." Vegyél vissza öreg itt ebbe a topikba nemszokás lelámázni a másikat
    Szerintem ne hangoztasd annyira hogy több éve nyomod a szimulátorokat.

    AZthiszem én is befejeztem a veled való diskurálást, nálad meg a bunkóság alakul, elég jól fejleszted!
  • Papesz
    #34240
    Ha belegondolsz: 1050 felbontásképes monitor meg tud jeleníteni 1080-as felbontást? És 720-at?
  • farrrrkas
    #34239
    break balancingre gondolok fékrő elől-hátul..... elosztás.... de látom hiába magyarázom neked...neked biztos két fékpedálod van satukám....
  • DanielT
    #34238
    "ha meg van fogalmatok autóversenyzésről akkor a kanyronkénti fékerőszabályzás alap"

    Persze. Mert a pilóták digitális fékpedált használnak és nem tudják szabályozni, hogy mennyire nyomják. Komolyan mondom IDÉN ekkora faszságot még nem olvastam :DD Persze, van mód bizonyos kategóriájú versenyautókban fékerőszabályzásra, de kurvára nem azért, hogy minden kanyar előtt azt buzerálja a pilóta.
  • Moyko
    #34237
    Egyszerű kérdés:

    Van egy 22" Monitorom 1680 X 1050 felbontással
    A PS3 engedélyezte az 1080p felbontást de ilyenkor mintha "törne a kép".
    Hogy érdemesebb használni 720 vagy 1080 ban?
  • farrrrkas
    #34236
    nem vettem észre eddig itt a lamáságot de alakul...
    ha a spanod nagy lsf rajongo amit én evek óta tolok akkor nagyon el van tévedve a 360 fokkal.... kiröhögom... aki komolyan veszi az szigorúan 900 fokkal jáccik... (estleg 800-850, autófüggő)...tudod, mint igazából..... a gt5p és minden gt erről szolt.. szimuláció, szimulátor... a 900fok kell, kivéve f1 mert az 450.... ha meg van fogalmatok autóversenyzésről akkor a kanyronkénti fékerőszabályzás alap...lehet nem itthon...lol.... részemről lezárva
  • item
    #34235
    Ezt azért túlzás ne is haragudj, ilyet mondani pff
    A momo eddig a legjobb kormánya a logitech-nek ja most a g25 ami még a menő. Kollégám nagy szimulátor rajongó (Endurance race,nascar, R-factor Lfs) neki van g25 ös kormánya, de 360 fokra van állítva! Szal teljessen felesleges a 900 fokos kormány!
  • item
    #34234
    Én momo val nyomom, simán megy és nagyon faca!
  • Ombika
    #34233
    Azert az eros tulzas,h kanyaronkent! :))
  • farrrrkas
    #34232
    te mennyél vissza dmc-vel urgálni... hetek óta itt megy az ájuldozás gt5pről.. nem tudom mit szarod össze ettől magad... ez így van... és ha nekem ettől lesz fél sec-el jobb az időm akkor nekem nemhogy nem vicces hanem challenge...
    ya, prologuenál ugyan annyi értelme van mint fullnál...
  • greyfox
    #34231
    Sok értelme van, főleg a prológnál :D
  • DanielT
    #34230
    "és az igazi pro versenyzés ott kezdődik ha kanyaronként fékerőt állítasz"

    Most itt helyben összeszartam magam a röhögéstől. Már elnézést :DDD
  • farrrrkas
    #34229
    sokkal jobb az új gt kormány... verseny közben tudod állítani fékerőt meg amit akarsz egy kis scrollocskával. ezt dfp nemtudja.. és az igazi pro versenyzés ott kezdődik ha kanyaronként fékerőt állítasz.. lehet valakinek feleslegesnek hangzik de nekem nagyon kéne... ya a műterhelés is szimulációs már mint g25 nél... csak a kuplung hiányzik.. de aki teheti várja meg új gt kormányt (az amin van egy piros bigyó)
  • EmThor
    #34228
    logitech driving force pro
    háttérben meg a dr house magyarul :D
  • ballor
    #34227
    Nem láttam egy kérdőjelet sem. Az így kijelentő módban meg nem igaz.

    Egy tartalmat (amit már kifizettél) 5 alkalommal tudsz leszedni.
  • Moyko
    #34226
    Ha letöltök egy játékot a PSN-ről, amiért fizettem, és "elszáll" a vinyóm a ps3ban.
    - Cseszhetem a letöltött és megvásárolt tartalmat
    - Az accountom engedi az újbóli letőltést díjtalanul
  • Foxhound1980
    #34225
    :DD Betegek ezek...
  • EmThor
    #34224
    25k edigitalban most éppen. bár jön az új driving force 40k körül, de nem hiszem h sokkal többet "tud"
  • Angyisz
    #34223
    Momo-t ne ! A 900 fokos körbefordulás tényleg fontos. Nekem Logitech Driving Force Pro van GT logóval a közepén :) . A kormány automatikusan kireteszeli magát ha a GT5P-t bekapcsolom, mindkét led kivilágít rajta és 2.5 fordulatot tudok fordítani magyarul 900fokot. Ha más autós gammát tolok pl. F1 CE-t akkor a reteszelés zárva marad így sima 1 fordulatos kormány ként funkcionál, ja a Force Feedback (erővisszacsatolás) pedig kiválóan mükszik. Válthatsz kormányról de a hagyományos váltókar is rendelkezésre áll, a pedálok szintén pontosak a fékpedál pedig keményedig. 1.5 éve nyúzom és nagyon bírja a gyűrődést. Autós játékot kontrollerrel már jó ideje nem tudok elképzelni.
  • EmThor
    #34222
    ubi soft meg nemnormális, 50 fontra van kiírva a soul calibur 4
  • EmThor
    #34221
    game.co.uk

    115.000 ft.

    PlayStation 3 40GB + Gran Turismo 5 Prologue + Rainbow Six Vegas 2 + Uncharted + Everybodys Golf

    nem szar :D
  • csabush
    #34220
    Nálam például alap, hogy odatelefonálok mielőtt rendelek, hogy tényleg van e. Ezt azóta csinálom, mióta bementem vmelyik sztech boltba, mondván jól bevásárolok mindenből, mert minden "készleten" volt a honlap szerint, mikor odaértem, a töredéke volt raktáron. Sokkal biztosabb, ha odacsörögsz nekik, hogy tényleg van-e, és ha van, akkor telón is letudod adni a megrendelést. Ezek a honlapok szinte soha nem a valós állapotokat tükrözik, tisztelet a kivételnek.
  • EmThor
    #34219
    ja, GBP deviza eladási 330 ft körül mozog, MOST MEGÉRI venni :D
    de GT-vel még nem győztem meg magam. gta4 annál tutibb vétel, persze review-t várok + egy kicsit, talán május elejéig, megéri-e és lesz-e gyűjtő
  • Foxhound1980
    #34218
    OTP pár napja 23 fontra vont 7500-at.
  • farrrrkas
    #34217
    ide is megírom.... megvan gt5pbe Ferrari F1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! iszonyat....
  • Yoda001
    #34216
    köszönöm
  • farrrrkas
    #34215
    létezik.....
  • EmThor
    #34214
    gt5:P-re ezt írja a sendit.com, szerintetek létezik?!

    Item Total £17.89
    Postage £1.50
    Basket Total Currency: GBP » EUR » £19.39
    Approx. value in Forint Ft7136

    ennyi a posta?! vagy lemaradtam?!
  • Foxhound1980
    #34213
    Undorító :D
  • EmThor
    #34212
    fujj