89387
PlayStation3
  • fsgh
    #34171
    nah kiprobáltam a GT-t C event-et clearertem is:) kivéve azokat maiket a kocsi miatt nem enged... Nekem bejön:) bár zavaróak a recék a kocsi illesztéseinél de szemethunyok felette:D

    1 kérdés: Mi a fenéért van rá írva a tok hátuljára hogy 1 players játszhat csak amikor van 2p battle mod a játékban:/ félrevezetés...:P
  • Nexxuss
    #34170
    vicces ez az Emtóóóóóóór fijú:D
  • Foxhound1980
    #34169
    BESZ@RTOK!!! :DD
  • sting2
    #34168
    Hali !
    ntsc-ps2-es cimek , elindulnak a ps3-on ?
  • DanielT
    #34167
    Ezt akartam írni, hogy ez csapás lenne, nem örömhír :D
  • Foxhound1980
    #34166
    Na az meg a másik fele :D
  • baggins
    #34165
    De ha esetleg mégis igaz lenne (mondjuk ha nem éppen ma jelentik be), akkor is ki az a szerencsétlen, aki annak a förmedvény HALO-nak örülne PS3-on?
  • Foxhound1980
    #34164
    Na látom Te sem bírsz magaddal. :D
  • Foxhound1980
    #34163
    Tévedsz, nem kattintottam rá. De most ráfogok LOL
  • Foxhound1980
    #34162
    Getaway 3 infók.
    Nagyon várom a címet, mondhatom azt, az egyik fő ok volt számomra a PS3 mellett.
  • Foxhound1980
    #34161
    Édesfa.szom...:DDDDDDD
  • NEXUS6
    #34160
    ;D
    Hát kb ennyit ér!;)
  • EmThor
    #34159
    új wii kieg :D a pii-pii :D
  • NEXUS6
    #34158
    Most olvastam, hogy egy csapat Linux alatt elindította az RSX-et, ami ha nem is teszi lehetővé PS3 játék warezolását, de X360 biztonsági lemezek futtatását igen, ugyanis írtak egy emulátor progit is!
    Mivel Linux alatt sokkal szabadabban tudják skálázni a hw-t így olyan dolgokat is be tudtak kapcsolni, amit alap GameOS-ben körülményes lenne, ezért az emulátor már most legalább olyan gyors, mint egy eredeti X360 minden grafikai effektet használva!

    És most jön a csúcs, mivel az emu program gyak leemulálja a teljes hw-t gyak folyamatosan úgy lehet állítgatni, hogy az megfeleljen a valós okosítatlan hw-nek, és így gyakorlatilag az sem fenyeget, hogy kibannoljanak a lájvról!

    Mberek, eljött a kánaán!!!;)
  • EmThor
    #34157
    persze, te is rákattintottál :) de az érvek jók :) ennél már csak a molten core jobb :D
  • Foxhound1980
    #34156
    Gondolod van aki ezt beszopja délután 5-kor? :D
  • EmThor
    #34155
    !!!

    felerősödtek biznyos pletykák, úgy gondolom érdemes foglalkozni vele: ugye tudva levő, hogy a Bungie, több mint 100 alkalmazottjával végre megszabadult a M$ rabságából. Nos egyre inkább úgy tűnik, hogy a Halo jön PS-re is!!!

    tények: nyilván kis idő elteltével de a lényeg, hogy az unreal tournament 3-ban is feltűnhetett a minap Master Chief (ami jogi problémák semmisségére utal), továbbá hogy a Bungie független lett és pénzre is van szükségük további fejlesztéshez és egyszerűbb a port, mint egy teljesen új játék procedúra!

    részletekért [nagy]katt
  • DanielT
    #34154
    Nem fog működni a monitorodon. Én is emiatt voltam kénytelen eladni a 931BF-et és venni egy HDTV-t.
  • sirpalee
    #34153
    Köszi :)

    Akkor ebből orange box + burnout paradise (vagy cod 4) lesz kezdésnek egy gt5 prolouge boundle mellé aztán remélhetőleg itt lesz időben az MGS4, azt már nagyon várom :) , igazából azért az egy játékért veszek ps3-at (meg esetleg lbp).

    Bár azt sajnálom hogy így oldható meg csak a playstation store vásárlás, mert ott is láttam pár érdekes játékot, ami jó lenne (pl everyday shooter)...

    Egy másik kérdés, olvastam a FAQ-t, és hogy ha dvi-n akarom használni egy monitorra akkor annak hdcp kompatibilisnek kell lennie... Átnéztem a samsung oldalát, de nem találtam rá utalást hogy a monitorom hdcp kompatibilis lenne, de azt sem hogy nem (19" 931BF), elvileg tudja a felbontást, a 720p-t, de remélem működni fog... Valahogy ezt nem lehet biztosan megtudni? Esetleg nemp róbálkozott valaki hasonló monitor / hdmi-dvi átalakítóval?
  • EmThor
    #34152
    PS Eye nem megy XP alatt :\

    grat mindenkinek a prológhoz. kormány kéne, de az új logi GT kormány 40 ropi lesz, 2 pedáé + váltó. azért remélem a kormány mögött is lesz vmi
  • Okami Amaterasu
    #34151
    üdv!
    lesz prepaid kártya majd eccre:D állitólag Visa kártyával lehet usa storeról vásárolni de az usa add onn cuccok nem mennek az eus gamekkel ergo (mint nekem is)Warhawkhoz nem kompatibilis az Usa kiegészitő vagyis usa storeról kell letölteni az egész játékot + kiegészitöt is
    Aztán Team Fortress 2 ps 3 on jobb mint X 360-on (higy nekem mind2 gépre megvan)xen laggol mint barom ps-en csak belépéskor aztán tökéletes..ha vettél gépet vedd meg az orange Boxot sztem az 1-ik legjobb döntés nkezdésnek..(metal gear 4 mellé:P)
  • fsgh
    #34150
    Megjött a GT5P!!!!!!:DDD

    de gáz van mert 1. Burnoutolni is kéne:D 2.Ősrégi C&C fan vagyok és annak is most jött ki a kiegészítője valaki egy időgépet plz:DDD
  • OliApa
    #34149
    Már ne vegyél . . .
  • sirpalee
    #34148
    Sziasztok!

    Lenne pár kérdésem a PSN-el kapcsolatban, nemsokára veszek ps3-at (hiszen mindjárt itt az mgs4)...

    1. Hogyan lehet psn-en keresztül fizetni tőlünk? Vannak hasonló prepaid kártyák mint a live-hez? (úgy tudom usaban már vannak, de ide mikor jutnak el?)

    2. Warhawk-, Cod4- ill. a bornout paradise-hoz mennyire lehet online játékokat találni a környékünkön?

    3. A PSN szór attól függően hogy hol vagyok? Pl magyarországon főleg a közelben lévő szervereket találok? (nem vagyok teljesen tisztában a felépítésével :) )

    4. Warhawkban milyen szervereket találok az omega dawn nélkül (asszem ez az első kieg neve)? (attól félek a számlámról nem tudok fizetni érte, és ha jól tudom csak a PSN-en kapható).

    5. Team Fortress 2 milyen online? (tudom hogy a ps3 port lett a legszarabb, de azért hátha )

    Köszi a segítséget!

    átzavartak ide, hogy ne nyitogassak mindenféle topicot :)
  • Foxhound1980
    #34147
    2 héten belül fellövik a 2.30-at.
  • Foxhound1980
    #34146
    Jah persze...csak nehogy úgy járjunk mint a SETI programmal. Egyébként nem gyengén dobja meg a villanyszámlát, ergó csapolja a pénztárcádat mint annak a rendje.
  • Zodd
    #34145
    Miért lenne az a mi pénztárcánk kárára, max a villany számla miatt.
    De tessék foldingolni. Mert nem csak a Stanford egyetemért foldingolsz, hanem a saját jövőnk jobbátételért is.
  • Foxhound1980
    #34144
    Tartalmas GTA IV interjú
  • balljuggler
    #34143
    300 megát gyorsan leránt a kicsike....
  • balljuggler
    #34142
    akkor felejtő
  • Foxhound1980
    #34141
    És a mi pénztárcánk kárára..:D
  • Petyus_
    #34140
    A programmal a fehérjék tulajdonságait számolgatja a PS3-ad, a Stanford Egyetem nagy örömére.
  • Petyus_
    #34139
    Akkor jön elvileg.
  • balljuggler
    #34138
    most akkor jön vagy akkorra igérték?
  • balljuggler
    #34137
    amugy mi a megváltás az a :
    Folding@home menüpont a psben?
    valami 50 megás cumot akar leszedni..
  • Petyus_
    #34136
    Július.
  • balljuggler
    #34135
    én tednap a laptopomra szedtem le a 2.20-t mert a psen szarakodot...aztán rá pendrájvvv....pendrájvvv le a ps mellé és átmászott bele...
  • balljuggler
    #34134
    oké...
    akkor olyan mint a fizetésemelés....
  • balljuggler
    #34133
    jön szépen a fifastreet 3 demoja....kiváncsi vok rá
  • NEXUS6
    #34132
    Mikor, mikor?!
    Tavaly őszre ígérték!;)