89387
PlayStation3
  • tarti19
    #35212
    nagyon nehezen tudok elképzelni online részt az mgs 4-hez , valóban piac kényszeríti ki az online-t avagy az élettartam hosszabbítását:(
  • Foxhound1980
    #35211
    Te, megmondom őszintén ebben a MGO témában nem vagyok kompetens, nem ismerem. Nekem spec az online rész mint outsidernek abszolut harmatgyengének tűnik. MGS nem erről szól, a piac kényszerítette ki az online adaptációt.
  • Alien!
    #35210
    teljesen felesleges,azok enélkül is jönnének.....most vagy nagyképű ömlengés,vagy szabadkozás....viszont az MGO trailere,ha tényleg az igazi online-t mutatja,akkor viszont megértem....az alapján gyak. a COD4 közelébe sem jöhet....De ezt csak a trailer alapján gondolom!!.
  • Norbi7
    #35209
    Helló mindenkinek! csak a GT5P online részéhez szeretnék hozzászólni. (tudom van topikja de most beszéltetek róla) Nos én azt mondom hogy nekem 90%-ban pozitív véleményem van a játékostársakról. néhányan nagyon korrektek, ha pl véletlenül kilök, akkor ha a forgalom lehetővé teszi akkor visszaenged maga elé. (hozzáteszem hogy én is így vagyok vele.) legtöbbször a 600pp-s Suzuka versenyen megyek. de persze saját szobák nagyon kellenek, reméljük lesz is és akkor begyüjtünk mindenkit a forumról :).
  • tarti19
    #35208
    Emberek GTA 4 lázban égjetek inkább:P
  • Foxhound1980
    #35207
    És azóta már sokkal jobb állapotban van a stuff...
  • Foxhound1980
    #35206
    Megir az ember egy vizsgát, jól sikerült de azért megjegyzi lehetett volna jobb is. Másrészről marketing. Lement a nyilatkozat, fórumokon, szaklpokon téma, pár héten belül meg jönnek a gémpléj videók és az OMFG kezdetű mondatok illetve a 10 pontos pre/review-k azt ennyi. Egyébként a jövőhavi OPM-ben már tesztelve lesz.
  • HUNMarcus
    #35205
    felirat támogatva van már divx filmeknél? ha igen milyen formátummal?
  • gazgoblin
    #35204
    nezegetve ezt az egy eves videot en se vagom mi a celja...
    MGS4
  • Alien!
    #35203
    ennek a nyilatkozatnak a célját akkor sem vágom...
  • Foxhound1980
    #35202
    A Bungiesok is lenyilatkozták, hogy nem a grafikáról fog szólni a Halo3 hanem inkább az online szegmensre gyúrnak. Egyébként meg mit hazudozzanak. elég ránézni xy cuccra.
  • Alien!
    #35201
    pffff.....ez az ember normális?!?!? hogy lehet ilyet nyilatkozni a megjelenés előtt 2 hónappal?!?!? bazz ez olyan mintha a Bungie-sok nyilatkozták volna,a Halo 3 előtt,hogy gyakorlatilag túlhype-olt az egész,és nincs akkora előrelépés(ami persze igaz is)....kicsit elszállt az ember...remélem nem némi pénzmag hatására....
  • Foxhound1980
    #35200
    Az, hogy jó lesz e vagy sem az nem is kérdés. Ez nem jó lesz, ez egy életmű befejezése lesz nem jó... Valószinű, nem, biztos, hogy mindent lemos a szinről idén.
  • Foxhound1980
    #35199
    Persze hát azért mondom, hogy igazság szerint ezt a nyilatkozatot bármylik fejlesztő mondhatja. Teljesen pontosan egy ekkora volumenü fejlsztést nem lehet előrelátni. Nem kell messzire menni, Julian Echbrecht majdnem ugyan ezt nyilatkozta a Lair kapcsán.

    Szerk: És ugye nem kell mondanom, hogy mekkora a külömbség a Lair meg az MGS4 közt.... Pedig a Factor 5 sem egy noname csapat.
  • vgaben
    #35198
    "Nem a marketingel volt a baj hanem hideo uraság elképzeléseivel. Amúgy meg fogalmunk sincs mire célzott azzal hogy a tíz ujítás helyett csak 1-et sikerült megoldaniuk. "
    Vagy lehet mert ilyen sok minden "tollban maradt" ezért mégis csak lesz MGS5 és ez már annak a marketinge?
  • Kratos86
    #35197
    Szerintem előre felesleges bármit is mondani hogy most jo lesz-e vagy sem! Bő 1 hónap mulva ugyis kiderül minden!Mindenesetre ha hozza azt a szinvonalat amit az előző részekben akkor nemhiszem hogy csalódnunk kell! Várjuk ki a végét!
  • item
    #35196
    Jah és ha kell visszavonom a bill após kijelentésem, de a lényegen nem változtat a dolog...
  • item
    #35195
    Hinni a templomban kell, ez csak duma hogy nem tudták milyen lesz, különben is egy nemlétező vagy csak papíron létező gépre hogy a fakkba lehet fejleszteni??? sehogy! Nem a marketingel volt a baj hanem hideo uraság elképzeléseivel. Amúgy meg fogalmunk sincs mire célzott azzal hogy a tíz ujítás helyett csak 1-et sikerült megoldaniuk.
  • Foxhound1980
    #35194
    Remélem azt tudod, hogy jó nagy hülyeséget mondtál most..:D Egyébként nem a Kojima Pro az egyetlen team ami elszámolta magát. . Nem hiába voltak az exklúzv címek is csúszás ill helyenként nyögvenyelősek. Csak Kojima hangot ad ennek mint ahogy hangot adott ennek a MGS2 megjelenésekor is. De az MGS4 ettől függetlenül világbüntetés lesz...
  • item
    #35193
    ehh elötte frissitenem kellett volna a lapot, na mindegy
  • item
    #35192
    Kojima csalódott a MGS4-ben...

    linkecske

    Na bill apó jól megkörnyékezte hideo uraságot, azon sem lepődnék meg ha direkt lesz szar a cucc...
  • Foxhound1980
    #35191
    Kojima interjú
  • Kratos86
    #35190
    http://www.hardwired.hu/ Kojima elégedetlen az MGS4-el
  • wordsworth
    #35189
    Nah most vesztettem el a PSP-m 2 GBos kártyáját.. elvesztettem a szart, fel lett porszívózba szerintem, szal elpasszolom PSP-m azt beszállok a PS3 tulajok közé :)
  • sirpalee
    #35188
    720p = 1280x720
  • Foxhound1980
    #35187
    720p
  • HUNMarcus
    #35186
    de az 1280x720-at hogyan állítsam be mikor a ps beállításaiban a hdmi-nél 576p 72p 1080i és 1080p közül lehet választani
  • baggins
    #35185
    Hibát jelez a Lair demo install közben. Rábaxtam.
  • sirpalee
    #35184
    mivel max 1680 x 1050 a felbontás nem 1080 i / p-t kéne kiküldeni hanem 1280x720-at...
  • baggins
    #35183
    Aha, és az okosok szerint ez a játék nem méltó Barker nevéhez...ehh...
  • ztahity
    #35182
    nagyon kivagy ember!
  • Foxhound1980
    #35181
    Lopott bicikli...
  • ztahity
    #35180
    mi az a folding@home? legyszi valaszoljon valaki az elzo kerdesemre is!
  • HUNMarcus
    #35179
    megjött az uj monitor samsung2232BW
    melyik az ideálisabb beállítás az 1080i vagy 1080p???
    meg ha a menüt közelről sasolom akkor kicsit torzak a betűk
    telepítő cd is van hozzá de azt gondolom nem kell becsúsztatni
  • Nexxuss
    #35178
    "joghurt ízű"? :D:D:D
  • EmThor
    #35177
    dirty sex rulez... apropó, nézzétek meg a south park legújabb részét és sírjatok :D

    vagy ahogy josu luis miguel torrente mondaná: "mi van bébi nem szereted a túrót?" :D

    320 fontért game-ről elvihető a gta4 bundle pack
  • Nexxuss
    #35176
    mé fürdeni se szerecc?????
  • EmThor
    #35175
    má aszittem a tál víztől :P
  • Nexxuss
    #35174
    érdekes gyerek vagy Te. nekem inkább ettől pöndörödik:)


    poppppsssiii
  • ztahity
    #35173
    hali! lehet a psel netradiot hallgatni?