89387
PlayStation3
  • Arwenke
    #35252
    Vegul is nem sokka megjalanik, oly mind1. Engem annyira nem izgat. Ha kijon majd meglesem. Nem hinem, hogy a COD4 uberelne.:)
  • Foxhound1980
    #35251
    Mondjuk tekintve az elmúlt pár nap kínszenvedését az ID megszerzésével nem is várnék mást...Nevetséges.
  • Arwenke
    #35250
    Eddig meg nem igzan neztek. Mirre fel az a LOL amugy?
  • Chris Lowe
    #35249
    GT5p-nál mégsem a router a hibás, hanem ha a ps3 netbeállításánál kikapcsolom az UPnP-t akkor megy az online játék ha bekapcsolva hagyom kiírja, hogy matching failed.
    UPnP= Universal Plug and Play. Amúgy mit csinál ez a gépen? Gond ha ki van kapcsolva?
    Amúgy teljesen ugyanaz az amcsi store-os GT5p mint a lemezes, csak itt még utólag kell letölteni a videókat (most szedtem le az ending movie-t). Egyedül a making of hiányzik.
  • Foxhound1980
    #35248
    Ha nem nézik az IP-t...LOL
  • SlickAdam
    #35247
    Melyik verziót veszed meg a GTA IV-ből?
    1. X360 67 db 23%
    2. PS3 137 db 47%
    3. Még nem döntöttem el 9 db 3%
    4. Egyiket sem, inkább Mario Kartozom 76 db 26%
    Összes szavazat: 289 db

    576-on szavazás.:D a sok X-es warezbetyár nem szavaz:D
  • Arwenke
    #35246
    Angol accal gondolom tudsz majd jatszani.
  • Nexxuss
    #35245
    az van hogy nem teszetelhetünk :) Ilyen egyszerű:) milyet röhögnék ha az MGO fullhoz is kéne regelni majd :D:D:D
  • Arwenke
    #35244
    Ha mondjuk a gh3 kontrollere kompatibilis lenne akkor meg nem haborognek, de igy...
  • Arwenke
    #35243
    Csak vagy 3szor annyiban van a jatek mint a gh3. Az europai ar meg jo nagy lehuzas.
  • EmThor
    #35242
    MGO

    - angol accal szedtem le
    - magyarral játszanék
    - regelni mindenképp' kell, de Mo. nincs benne a listában

    MIAFASZVAN!
  • Nexxuss
    #35241
    Az egy dolog, hogy egybe kell megvenni. De rendes tartalmak vannak. Ha most Aerosmith rajongó vagy, le kell szurkolnod 18 ropit az új játékért. Ha meg nem , akkor nincs igazán frissítésed. A Rock Band a számok miatt jobb sokkal. Az MTV törődik a frissítéssel. neversoft meg sajna nem :(
  • Foxhound1980
    #35240
    Én meg ahogy hazaérek nyomok neki egy uninstallt. LOL Vicc amit művelnek a regisztrációval. (még mindig rossz) Ennek az egész beta próbának egy szerencséje van, az pedig az, hogy nem a GTA4-el egy időben lötték fel....Kutyát nem érdekelné ez a baszakodás.
  • EmThor
    #35239
    na frissítem az MGO-t :D
  • Sund
    #35238
    ja, és nemsokára jön az Indiana Jones-os verzió. Remélem valamit tupíroztak a grafikus motoron is.
  • EmThor
    #35237
    jövő héten siren demo, 550 mega, boldog ember vagyok :D
  • EmThor
    #35236
    jó és amíg dobolsz ott rohad a sarokban a mikrofon meg a gitár? ráadásul az 1 szem gitár amihez még kell venni 1-et? lehúzás!
  • Foxhound1980
    #35235
    Kemény...
  • Nexxuss
    #35234
    N a mehet a Guitar Hero a levesbe! MTV/Harmonix kiadja az első full albumot a ROck Bandhez. Elsírom magam, mivel JUDAS PRIEST - SCREAMING FOR VENGEANCE lesz az első!!! ÁÁÁÁÁÁÁÁ imádom őket!!! GH3 eladó!:) AZ Aerosmithes verzióval bebuknak tuti.
  • EmThor
    #35233
    siren 3 képz
  • EmThor
    #35232
    ps3 xkluzív, WARDEVIL





  • Foxhound1980
    #35231
    Super Rub a Dub?
  • Chris Lowe
    #35230
    Bár ez nem tps hanem csak tp. :-)))
  • Chris Lowe
    #35229
    Tiszi: Most jelent meg egy golfprogi abban nincs lovoldozés. Játszható akár 4-en is + zseniális az online!
  • Papesz
    #35228
    Abban speciel van lövöldözés, de ettől függetlenül valami kurva jó játék.
  • baggins
    #35227
    Mivel a "TPS" jelentése: harmadik személyű lövölde, ezért: igen, hülyeséget kérdeztél. :)
    De sebaj, most legalább már ezt is tudod. ;)
  • Sund
    #35226
    Lego Star Wars?
  • Nexxuss
    #35225
    na végre:) nem nyalod a grafikus motor seggét
  • Tisszi
    #35224
    most oltári nagy hülyeséget kérdeztem? :D
    akkor mondjatok egy jó játékot amit lehet ketten tolni de nincs benne lövöldözés
  • Foxhound1980
    #35223
    LOL
  • Tisszi
    #35222
    és valami olyan amiben nincs lövöldözés?
  • Foxhound1980
    #35221
    Army Of Two
  • Foxhound1980
    #35220
    Az igazság az, hogy Kojimáéknak soha nem voltak csúcs grafikusai sem motorjuk. Vannak tippjeim mit kellett kihagyni amik nem is a grafikát illetve a kinézetet érintik hanem magát az engine felépítését, Jövő havi OPM-ből kifog derülni.
  • Nexxuss
    #35219
    De a lényeg, hogy akkor nem csak én vagyok hülye, hogy valami nem stimmel a grafikával. Kojima rokon lélek.
  • Tisszi
    #35218
    csáó tudtok valami jó tps-t ajánlani amit lehet ketten tolni?
  • balljuggler
    #35217
    hy
    most xedem a msg-t
    ezt akkó má csak onlájn lehet tóni?
  • EmThor
    #35216
    kojima -> marketing

  • PoisonChihuahua
    #35215
    Ja, már mondták.
  • PoisonChihuahua
    #35214
    Már nem azért, de az MGS 3-ban is volt online.....
  • Foxhound1980
    #35213
    Nem új a dolog egyébként. Subsistenceben és a Portable OPS-ban is volt már online mód.