89387
PlayStation3
  • EmThor
    #35172
    na ha ettől nem pöndörödik akkor semmitől

  • Nexxuss
    #35171
    Vicces játék ez a Jericho. Főleg a második szakaszban a Keresztesz háború idején:) Mikor tőrbe csal egy kereszteslovag. Aztán megjelenik a gonosz:) Oszt azt hiszi rá a csávóka, hogy Gábriel arkangyal:) Aki persze örök boldogságot és szabadságot kap a mennyei királyságban:D:D:D ez dekemény:D:D:D
  • EmThor
    #35170
    har har :)


  • EmThor
    #35169
    2008.05.06. sony media event - asszem ez lesz az a bizonyos gamer's day?! remélem ellövik a puskaport!
  • EmThor
    #35168
    nagyon rideg lesz ez a siren!
  • HUNMarcus
    #35167
    ok, sikerült
  • Foxhound1980
    #35166
    Optikai csatin pl.
  • HUNMarcus
    #35165
    Monitort rákötöttem a PS-re HDMI-n kerszesztül.. hangot hogyan lehet kicsikarni a gépből???
  • tibitoth
    #35164
    siren igggen csaszar. 1ik kedvenc jatekom.
  • Chris Lowe
    #35163
    Megoldódott, a router volt a gond. Ha a modembol egybol megy a madzag a ps3ba akkor no problem, megy az online csata...vicces mert a time trialt feldobja routeren keresztul is és az idojárást is kirakja csak ez az online nem megy routerrel.
    Amúgy meg tok igaz, szar lett a netes verseny. Furcsa, Kazunori Yamauchi preciz ember lehet, ez nem rá vall...
  • Nexxuss
    #35162
    a filmből van fenn fasza Éjcsdí tréjeler. Jó kis mozi lesz az.
  • Foxhound1980
    #35161
    Elvileg lesz ma Ironman demó.
  • Foxhound1980
    #35160
    Jah.
  • ztahity
    #35159
    Ez igy van! Nincs is kedvem emiat vele jatszani. Marmint neten a gt5el.
  • baggins
    #35158
    Tököm kínlódjon vele, annyira nem érdekel.
  • Smuge
    #35157
    Jó lenne az online , ha lehetne privát szobákat létrehozni saját szabályokkal , és végre lehetne játszani normális emberekkel, barátokkal akik nem majomkodják meg rontják el az autoversenyzés élményét! De így is használható azért bár az illuziórombolás az megvan sajnos :)
  • Foxhound1980
    #35156
    Levannak halva valszeg a szerverek. Én 1megával eltudom indítani gond nélkül.
  • Foxhound1980
    #35155
    Szvsz eddig sem volt baj a gém irányitással, más problémák voltak ott.
  • Chris Lowe
    #35154
    Foxhound: Az oké, hogy szar, de a szarnak is kell mennie! Nekem meg megakad ennél a hibauzenetnél... :-(
  • sirpalee
    #35153
    hát ez a konami id kérés még mindig nagyon halott :(

    Ha analóg akkor majd este lekapom kipróbálni :) . Azt tudom hogy az irányítás miatt húzták le annyira, remélem megoldották... Annó tűlük szerettem a rouge squadront (remélem jól emlékszem).
  • Foxhound1980
    #35152
    Felesleges dolgot csináltatnak meg az userekkel a saját szervereiket meg kinyirják. Minek Konami Id?? Semmi értelme nincs, max az ő statisztikájukban lesz jelentősége. Egyébként az lesz szép, ha ők akarják majdan levezetni az MGO fullt mikor egy szimpla regisztrációs feladatokat sem tudnak ellátni a szerverparkjaik nagyobb nyomás alatt. Szánalom.


    Szerk: Lair demó HK-n analóg.
  • sirpalee
    #35151
    A konami részéről most elég nagy kavarás van, össze vissza regisztráció stb... Elvileg nem kellene a psn id miatt, de ők mégis bevezették. De megtehetik, mindenki tudja hogy az év játéka esélyes lesz az mgs4, az egyik biztos jelölt (bár a gta 4 valszeg elviszi előle a díjat, az jobban tömegjáték).

    A lair demó már az analóg irányításos változat vagy a régi hagyományos?
  • Foxhound1980
    #35150
    Nem. Úgy sz@r az online mód ahogy van.
  • Chris Lowe
    #35149
    Nekem is megvan a GT5p és van egy olyan problémám, hogy online játéknál miután kiválasztom a versenyt és elinditom akkor kiirja, hogy Matching failed [11:00000000] és onnan csak visszalépni lehet. Mi lehet a gond? 1,5mb-es netem van lehet, hogy lassú?
  • Silverford
    #35148
    Nekem nem is megy tovább a regisztráció az első oldal után.Lassan nem is érdekel az egész.Inkább csinálok egy reget a HK store-ra a Lair demo miatt.
  • Foxhound1980
    #35147
    De az oldal is levan halva teljesen...:D Mi a faxnak konami Id egy tetvarek demóhoz???? Áhhh...Kész :DDD Ráadásul poén, a demót updatelni kell... Nem lett volna egyszerübb az egész szemetet felküldeni PSN-re...Áhh ugyan minek.
  • Nexxuss
    #35146
    szerencsére nincs Hungary a listában. Miért érzem úgy, hogy jól meg fogjuk ezt is szopni?
  • sirpalee
    #35145
    https://id.konami.net/login.do

    Mássz fel ide, itt kell kérni konami id-t és elvileg menni fog, csak az oldal halott mivel minden értelmes ps3 tulaj mgo bétába akar bekerülni :) . De csak hétfőtől fog élni a béta játék.
  • cloud.strife
    #35144
    Na most akkor mivan ezzel az MGSOB-val? Letőttöttem, most frissítem. Aztán? Jelszó, vagy regisztrálás, vagy mi? :)
  • NEXUS6
    #35143
    Haver gyüjti a klán rendeléseit, a posta meg lenyúlt egy ilyen csomagocskát, szal ez tulképpen már a második küldemény a tárgyban.
  • DanielT
    #35142
    Szerintem Üzbegisztánból... valószínű Kamcsatka és Laosz érintésével jött menyétháton.
  • Silverford
    #35141
    Mikor rendelted és honnan?
  • NEXUS6
    #35140
    Hát behalok, csak tegnap kaptam meg a GT5P-met!!!!
    Ennyi erővel megvehettem volna az 576-ban is, na mindegy.

    Viszont megjött a DS3 irányítóm is, ami sokkal igényesebb a leharcolt 6tengelyeshez képest!;) A EoJ-s kártyacsomagban is volt vagy 10 kártya amit egyből be rakok a deckembe!!! Szal karácsony volt!;)))

    A GT5P-ben eszméletlen jó lett, ahogy be lehet állni a másik kocsi mögé, és húzatni vele magunkat, majd a cél elött kigyorsítani!;) Tényleg szebb mint a jpános demo verzió, bár az autók viselkedése egy kicsit árkádosabbnak tűnik!;(

    A Patchet 4X próbáltam letölteni hozzá, de max a feléig jutottam.
    Én nemtom mivan de mostanában eszméletlen trágya a PSonlány!!!!
  • dante3
    #35139
    Siren debut trailer
  • Silverford
    #35138
    Az érdekes, hogy előre levonták volna a pénzt mert nekem második rendelésem volt onnan a héten de pénzt előre nem vontak.Annyit vonnak le a számládról amennyibe a játék kerül semmi többet.
  • Fikusz
    #35137
    NNa..előrendeltem a movietyme-ról a Haze-t meg a MGS4-et. :D

    Aki már rendelt a Movietyme-ról, attól szeretném megkérdezi, hogy a
    postaköltség mennyi szokott lenni, illetve hogy intézik ezt?
    Merthogy a lóvét előre már levonták.
    Ebben az összegben bennevan a posta, vagy majd mikor küldik akkor fogják
    külön levonni?
  • HAF Rigel
    #35136
    Én is platinumban rendeltem GTA 4 et SE szetben . Remélem megjön időben .
  • Foxhound1980
    #35135
    Ez jó...:D
  • DanielT
    #35134
    Biztos alig várják a boltok meg a népek, hogy GTA IV et adjanak a megunt "régiségekért" :D
  • EmThor
    #35133
    ingyen rezgés jött tekken 5höz