89387
PlayStation3
  • EmThor
    #38855
    ennyire komoly? nem is gondoltam
  • Nexxuss
    #38854
    ja és természetesen 100% PS3 kompatibilis lesz:D:D:D
  • Nexxuss
    #38853
    szopunk kilóra:) Főmérnökünk el van havazva minden szarral. Az oldal motorja meg designja már 90%-ban kész van. Most a forum rendszert építjük éppen. Pontosabban ő építi én meg dirigálok :) Nagyon csinibaba forumot akarunk összehozni, rendes kontroll lesz rajta, szóval ki fogjuk majd tudni szűrni a nemkívánatos egyedeket. A Blog része is kezd rendben lenni, nagoyn faján néz ki a video belinkelés is. Kép feltöltés is frankó. Meglepetések is készülnek, mert rendhagyóak lesznek a tesztek is majd. Olvasói értékelés meg ilyenek is megvannak. SZóval megy a szekér csak lassan, mert az államvizsgák miatt nincs időm semmire, csak arra, hogy osszalak titeket ezen a forumon :). Ha már ennyire elhúzódott akkor már 100%-ban akarjuk kitolni, hogy fejlesztés már csak annyi legyen, hogyha a tömeg valamivel elégedetlen.
  • EmThor
    #38852
    rá van írva hogy offisül :) akkor csak jó.

    mi van a playstationlive.hu-val??
  • Nexxuss
    #38851
    emttóóóórrr. bazze milyen trágya ujságokat olvasol Te? :D
  • EmThor
    #38850
    ps3 GRID 9\10
  • EmThor
    #38849
    OMG

    japó csajok guitar hero-znak

    1st class
  • sirpalee
    #38848
    Próbáltam a bourne demot... De hát olyan... Izés. Le is töröltem, irányítás követhetetlen, a lövölde része gagyi, a verekedés is... Olyan érzésem volt hogy nem teljesen én irányítok, csak nézelődök.
  • tarti19
    #38847
    éna blacksiteto még rögtön megjelensékor PC-n zúztam és megmondom frankón nekem bejött:) lehet , hogy elsiették:( de anyni potenciál van/volt benne, hogy kár lenen majd veszni hagyni
  • zozo2001hu
    #38846
    Én azért végig fogom tolni majd valamikor (a HAZE-t) tutira. Apropó BOURNE demót néztétek? Iszonyat szívatósak benne a combo-k képtelen voltam követni egy idő után... :D
  • sirpalee
    #38845
    De azért nem a legrosszabb. Van nála 20 rosszabb ps3 gém
  • sirpalee
    #38844
    Ki is van a blacksite ellen? Egyelőre veri a haze-t :) . PS3 - 57, PC - 61, X360 - 62
  • tarti19
    #38843
    ezt a gémet elkúrták nem kicsit nagyon...
  • sirpalee
    #38842
    wow... Haze egyelőre 56 a metacriticen. Ennél biztosan többet ad a GT.
  • zozo2001hu
    #38841
    UK launch HAZE trailer (a trailer fullos), na de mikor lesz már GT review?

    http://www.gametrailers.com/player/34321.html
  • tarti19
    #38840
    ott kezdődik hogy mi a faxnak 2 konzol... :) másrészről meg a ps3-ban nem fognaka a diódák pirosan izzani:P
  • Lambo fan
    #38839
    emberek, ma behalt az X360-asom, körbe piros ledek világítanak. Még szerencse, hogy van egy PS3-asom is, eddig nem tudtam eldönteni melyik a jobb, most már azért nem olyan nehéz. Azért esz a fene rendesen.
  • tarti19
    #38838
    végül is jah:) de nekem úgy nem várt cím az mgs 4 vagy a gta 4 se volt az lassan 1 hónapja megvan és 10 órát se toltam vele:( na de egy REsi 5-re, nemérdekel senki szakítani fogok időt... :D_
    Bár hozzáteszem mindeféle hülyeséggel eltudok jéátszani , ha megfogja a fantáziámat:D főleg ezek a gyerekjátékok jönnek be:D Little Big ahh kötelező darab lesz már úgy érzem^^
  • Istencsászár
    #38837
    Az az MGS hájp is olyan mint a Halo, szánalmas?
  • sirpalee
    #38836


    A pc és a ps3 a legjobb kombináció :) . Megvan egy halom exluzív cucc (na jó a Haze nem a legjobb példa), az x-es játékok jobb minőségben, extra tartalmakkal (amikért nem fizetünk általában) előbb utóbb kijönnek pc-re. És úgyis van egy pc-d ami tudja futtatni.

    Lassan kezdenek bepörögni az xboxosok mert nekik nem lesz mgs4-ük. Hihetetlen alig 3 hét és itt lesz, 2 év hájpolás után.
  • tarti19
    #38835
    Fable 2 meg klesz pc-n:) szerinted:) ne parázz ütni fog:)
    PS3-t vegyél és tényleg nem fogod megbánni...:) szerintem beszélhetek itt majdnem mindeki nevében így
  • sirpalee
    #38834
    A halo 1 nagyon is jó volt, még manapság is előveszem pc-n és legendary módban tolom...

    Játszottam a 2-vel nem olyan régen, de olyan... meh...
  • baggins
    #38833
    A Halot kár sajnálni...
  • tarti19
    #38832
    MOstmár nagyon hiányziak ps3-m és csak hétvégenként jéátszani amíg nem veszem meag LCd tv-t:( ti meg itt jóízűen beszélgetteak játékokról meg az egyéb mókákról..:(
  • HAF Rigel
    #38831
    Na lassan jön a Haze proba , Egyenlőre Tiestot néztem meg. Tetszett szeptemberben lehet hogy elmegyek a koncertre .
  • OliApa
    #38830
    irigyellek... ;)
  • tarti19
    #38829
    tökéletes játék nincs ,de közeli az igen:D
  • Chris Lowe
    #38828
    Ma beszerváltam a GTA4-et, de eddig nem vágom miért kapta a fullos pontszámokat. Hozza a régi GTA-t nextgen köntösben de ennél többet egyenlőre nem vettem észre(2 óra után).
  • HAF Rigel
    #38827
    C.O.D. 4 megvan és egyébként ha kedvem van elő szoktam szedni egy kis online szorakozásra . Én nekem bejött a játék
  • Dix
    #38826
    Nem tudja valaki ha a movietyme-ról rendelek, és törlöm a rendelést, akkor visszautalják a pénzt? Értem ezalatt, hogy még nem adták fel.
  • OliApa
    #38825
    Miért nem cseréled el a COD4-emre, és ha mégis, akkor meg már ugye nem adod el nekem jól?
  • Foxhound1980
    #38824
    Nem láttam még ezt a magazint itthon. MGS lemez kétlem, hogy lenne benne, valszeg vmi papirszarokkal van megtömve.

    szerk: ja látom arra a disney dolgora érted. Az lehet van benne.
  • Foxhound1980
    #38823
    Akkor ez teljesen reális, MGS4-el igértek FW update-et ha jól emlékszem.
  • tarti19
    #38822
    sziasztok:)
    Fifa 09? úha arra kíváncsi vagyok:) nálama játszhatósági faktor még a gta 4-t is simán lezúzza:( bocsi gta 4
    Helyzet? hogy vagytok?
  • EmThor
    #38821


    Fox, ebben van MGS izéke meg blu-ray (?)... itthon nagyobb újságosoknál talán kapni... ?!
  • EmThor
    #38820
    2.35 csitt-csatt és most fejből a SCE elnökségének tagjait, különben 1es és az ellenőrződbe is be lesz írva :P
  • Foxhound1980
    #38819
    Most milyen FW-nél is tartunk?
  • EmThor
    #38818
    06.12. snake out! bármibe lefogadom! egy adag nectar-ba mondjuk
  • Alien!
    #38817
    jó lenne,de ez még mindíg pletykaszint.
  • Foxhound1980
    #38816
    Van isten... Végre. Leválasztották az ingame XMB-ről az elérést.