89387
PlayStation3
  • NEXUS6
    #38815
    Hát már ideje volt kicsinyt a dolognak!

    Amúgy
  • EmThor
    #38814
    2.40 ingame chat & messaging + megújított üzizés
  • EmThor
    #38813
    grat!
  • HAF Rigel
    #38812
    Ja és megszereztem a 2. BR lemezem , Bár ez nem film , de még többet is lehet a ps3ban mintha filmet vettem volta . Tiesto COPENHAGAI koncert 2 BR lemezen .
  • EmThor
    #38811
    :D
  • zozo2001hu
    #38810
    Gametrailers mikor csinál mega giga HAZE review-t? Mire várnak még? Általában a megjelenés napján azonnal jön a video review, most tanakodnak hányast is adjanak... :)
  • EmThor
    #38809


    2 hétig pörgött a gta4, 3. szigeten vagyok, egy kicsit azért repetitív, muszáj szünetet tartani. viking remélem holnap megjön, legkésőbb hétfő.
  • sirpalee
    #38808
    Mármint az mgs színvonalasabb :) . A gta4-be siekrült 5 óra után beleunnom, most egyelőre porosodik a polcon. Viszont másfél hete más lemez sem volt a gépben mint az Orange Box :) (ma nagyon durván nyomtam sniperral TF2-ben )
  • EmThor
    #38807
    legkorábban JÚLIUS
  • EmThor
    #38806
    pixeljunk soundtrack: 24 tracks, all full-length, no DRM protection, MP3 format. 1-2 nincs meg teljes hosszában. 3$!!!44!! :)
  • EmThor
    #38805
    nekem az mgs lett a leg. pont :)

    Rigel: grat a cucchoz, várjuk az első magyar tesztet (főleg a multit) THX
  • sirpalee
    #38804
    Azé gta4-et ne hasonlítgassuk össze a világ legjobb játékával. Más színvonal :) . Főleg történetmesélésben.
  • HAF Rigel
    #38803
    A GTA4 nél is ezt mondtátok :) :)

    Este Haze teszt . EU verziót kaptam , majd írok róla valamit.
  • EmThor
    #38802
    21 nap már csak a világ legjobb játékának megjelenéséig!
  • Foxhound1980
    #38801
    PSU beindított egy rovatot. Olyan játékokat vesznek elő amiket a Sony több éve bejelentett de szinte teljesen kuss van róluk. A mostani számukban a Getaway van másodmagával terítéken. KATT
  • EmThor
    #38800
    haze multi: lázadóknak bekötött kézzel kell menekülni mantel elől, csak rúgni tudnak O_O

    bár azt is mondják hogy túl nagyok a mapok x_x
  • Foxhound1980
    #38799
    Gitár Híró World Tour premier trailer
  • HAF Rigel
    #38798
    nekem van kérdezz
  • csakujpest
    #38797
    Annál a programnál ami összefésüli a videót a felirattal, a configuration-nél milyen beállításokat kell használni, hogy működjön a dolog?
  • Foxhound1980
    #38796
    Én azt hittem arra a frissítésre, hogy nosztalgiából nyomtad be...:D
  • EmThor
    #38795
    EU frissítés órák óta fenn van, azt vágjátok?! :)

    ja, bio-t warezoltam, de vágom a sztorit... esetleg gonosz módban letolom még 1szer... 20 fontért maximum :D
  • EmThor
    #38794
    3$ Pixeljunk Monsters soundtrack (by otograph) !!! nagyon örülök ^^

  • Nexxuss
    #38793
    Ne is mondd. Olyan napom volt csoda, hogy annyi agyam maradt, hogy tudok gépelni még:) A mai beszólásaimért felelősséget nem vállalok :)
  • Nexxuss
    #38792
    meg ne felejtsük el, hogy PC-n warezoltad. Szóval meg kell venned PS3-ra ha támogatni szeretnéd a milliárdos kiadókat
  • Foxhound1980
    #38791
    Jólvan látom ma is formában vagy :D
  • Foxhound1980
    #38790
    Engem sem érint, szénné játszottam 360-on. Sajnos a vége leült az anyagnak, de attól függetlenül mászthev a cucc.
  • Nexxuss
    #38789
    PErsze. Killzone 2 demo.
  • EmThor
    #38788
    pc-n már letoltam a bioshock-ot...
    esetleg ha lesz vmi extra & ócsóé lesz... mer pécén azért nem ment full grafón :D
  • Foxhound1980
    #38787
    Lesz ma USA-n vmi érdemleges?
  • Foxhound1980
    #38786
    LOL
  • Nexxuss
    #38785
    Mi ebből a tanulság? Ha a Haze 4,5 helyett 9-et kapott, akkor ebből következik, hogy az MGS4 azért kapott 10-et, mert 5-t ér :) nekem is le kellett ütnöm
  • Foxhound1980
    #38784
    PSM Italy MGS4 10/10 Ők adtak 9-et a HAZE-re... Sorry ezt le kellett ütnöm :DDDD
  • Foxhound1980
    #38783
    De az only Ps3-masok egy g.cijó játékkal gazdagothatnak ha beszerzik, és ha azt nézzük már lassan 13 milka el van adva a gépből. Ezt aki jobban vágja az javítsa, összeladásokat nem követtem mostanában.
  • sirpalee
    #38782
    Ugyanúgy kevés fog fogyni belőle mint a lost planetből. Aki akarta pc-n végigjátszotta, ha meg van x-e akkor azon.

    Ahhoz valami irtó extrát bele kell rakni hogy legyen értelme megvenni. (pl coop stb)
  • OliApa
    #38781
    Van itt valakinek DIRT-je? Lenne 2 fontos kérdésem. . .
  • Foxhound1980
    #38780
    Kizárólag azért gyengébbek esetenként a PS3 címek mert a kiadó nem tud vagy nem akar elég erőforrást, az az pénzt biztositani a fejlesztő teamnek.
  • Foxhound1980
    #38779
    Kérdés a 2k-nak mennyit ér meg.
  • Nexxuss
    #38778
    hát tuti hogy szar port lesz ez is. MEgveszem mert megveszem....de tudom, hogy csalódni fogunk mint a Lost Planetben.
  • Foxhound1980
    #38777
    Mondjuk itt szerződés tartalmakról van szó. Feltehetőleg a MS-nak lejárt az egy éves exklúziv megállpodása. Meghosszabbítani meg nincs értelme, gyakorlatilag aki játszani akart vele az már megtehette. Sony és az exklúziv címek védelme? Gyakorlatilag ami nem belsős studió munka az már multi. MGS4 a legnagyobb külsős munka ami realizálodik is de szvsz vmi módon az is multi lesz. Nem fog bukni egyetlen független kiadó sem azért mert jól áll xy cégnek a repertoárjában az adott alkotás.
  • Kandurex
    #38776
    hát nem tudom, az igazán jobbak valahogy elkerülik a többi platformot