89387
PlayStation3
  • Jimanszky
    #38895
    Esetleg érdekel valakit cserére tok nélküli Forma 1?
  • Jimanszky
    #38894
    gyorsan,gyorsan,gyorsan,gyorsan..;))Bocs nem lehetett kihagyni:)Akkor hamar azt gyere közénk;)
  • Sephi
    #38893
    Surgosen keresek megvetelre egy PS3 40gb uj revizios gepet. Lehet hasznalt is.

    Privit ha van valakinek elado.
  • Jimanszky
    #38892
    jajaja,mondtak már mindent:DD.Azért Resistance 2-re egyre kíváncsibb vagyok.Anno az 1 nem érdekelt túlságosan,de kölcsön kaptam és nem tudtam letenni!!!Óriási élmény volt!!
  • Zodd
    #38891
    A home-ra idén modták, hogy ősszel lessz nyilvános béta.
    JRPG-t a népnek. :)
  • Jimanszky
    #38890
    Irigyellek vazz,hogy neked megvan:((Majd én is beszerzem valamikor..
  • Jimanszky
    #38889
    Reggelt!Bocs tegnap bealudtam.Gondoltam Fox,hogy lesz MGS5,mert tovább akarják vinni a sztorit,de Snake nélkül.EmThor!!Szerintem a Grid elég ütősre sikerült,igaz,ízlések és pofonok.Állítólag valóban jobb kormánnyal.Amint hazamegyek ki is próbálom.Valószínű tényleg 4 giga felett lesz az MGS4 telepítője,én is hallottam sokfelől.Ja igen,az valóban mókás lesz,ha a Resi 5-ben lesz online coop:)).Hiába,a játékok jövője a multi mód,főleg a coop.Uncharted is jobb lett volna egy kis multi mókával,de hát ez van.Reméljük 2-ben lesz.Azért az Eight days-re kíváncsi lennék...vagy az csak egy renderelt hülyeség volt,hogy menőzzenek mire képes a gép??Na majd figyelem azt a bejelentett,de még nem kiadott játékok oldalát,ahol most állítólag a Getaway-jel foglalkoznak.Azért jó lenne,ha a Sony nem az ígéreteiből élne!Várjuk a Home-ot.Úgy volt még tavaly olvastm,hgy most(!!!)februárban már KZ2 nyilvános béta!!Na jah,majd talán jövő nyár...
  • waspika
    #38888
    Kösz. Akko marad ebay.
  • Nexxuss
    #38887
    természetesen csak USA.
  • waspika
    #38886
    Bocs Rock band akart lenni.

    Más. Akinek megvan a singstar az meg tudná mondani, hogy a singstore része működik, vagy az usa verziót vegyem meg ebből is.
    Ha valakinek megvan írja már meg. Fontos lenne. Ettől függően venném meg.
    Előre is kösz.
  • sirpalee
    #38885
    Na asszem valakit gyorsan fognak bannolni :) , hol van ilyenkor egy mod?
  • Nagygm
    #38884
    http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=nagygm
    Ez az url egy, "pénz" szerzési lehetőséget nyújt, persze kis összegben, ha valaki regisztrál erre a címre akkor én kapok 1.25$. Tudom hogy nem ide való. Arra kérlek csak hogy regisztrálj, alapból kap az ember vagy 27 dollart, viszont van benne egy szemét csel, az összegyűjtött pénzt csak akkor tudod átutalni ha van legalább 75$-od. Ezért kérek mindenkit aki nem sajnál két percet hogy regisztráljon. Előre is köszönöm mindazoknak akik ebben segítettek. Üdv nagygm
  • Nexxuss
    #38883
    Jó reggelt. Dolgozzatok ne forumozzatok.
  • waspika
    #38882
    Nincs meg valakinek a Rock Bamd mert már 3 hónapja tolom, de jó lenne egy magyar zenekart alakítani, nem csak amcsikkal multizni.

    ????
  • EmThor
    #38881
    jóvan, több AitD trailert nem is nézek, úgy flash ahogy van, kár h ps-re később jön.
  • EmThor
    #38880
    most nézem, tök fura phil harrison-t nem a sony-nál látni :D

    kicsit esik széjjel a kép a gammában, de hangulatos, resi 4 + a boxos tömegzombis game jut róla eszembe.
  • EmThor
    #38879
    ja igen ez az alone in the dark story számomra nem világos majd utánanézek, mert hardwireden vagy hol volt anno, hogy epizódos, meg mióta csúszik, stb.
  • EmThor
    #38878
    jövő héten ubi days.

    addig élek youtube-os + gametrailers-es haze multi videókon... kicsit gagyusz, de 5let 1-2 azért van
  • EmThor
    #38877
    én a grid 8.9-én csodálkozok.

    multi, mesélték: 3 német gyerek, klántársak, 2 elöl megy, 3. meg megfordul és tolja le a mezőnyt, stb... no comment.

    grafika elmegy, törés meg szódával, nem olyan nagy szám. a kocsik vezetése meg borzalmas, dirt jobb volt. jogos, kormánnyal ki kéne próbálni.

    ha már kormány: magyar oldalon is fenn van végre a logitech driving force gt, ár még nincs, továbbá tippem sincs hol lehet majd kapni.
  • Foxhound1980
    #38876
    4.6GB kötelező MGS4 install, only 720p
    Nem sok, ahhoz képest hogy majd 50GB (ha igaz) a gém.
  • Foxhound1980
    #38875
    Ha GAF-on volt akkor szinte biztos, hogy úgy lesz. AOD-hoz: Sztem nem, lesznek hozzá DLC-k inkább nem? Vagy Ps3-mast darabolják?
    Szerk: egyébként kétlem, hogy darabolnák mivel a gém előrendelhető. és teljes árú. Amellett 360-ra jön elöbb, nem hiszem hogy annak a felépítésén változtatnának.
  • EmThor
    #38874
    asszem ja. resident evilt meg neogaf-on olvastam. de ez az alone is ilyen havi epizódos lesz nem? elmennek a sunyiba.

    mindneki szurkoljon h megjöjjön a viking + essen 15 fontot a haze :D
  • Foxhound1980
    #38873
    Phil Harrison interjúsat mindenképp érdemes megnézni, baromi jó jelenetek vannak a videóban. De valamit nem vágok, PS2-re is jön???!
  • Foxhound1980
    #38872
    4 új Alone In The Dark video
  • Foxhound1980
    #38871
    Forrás? (egyébként végre)
  • Foxhound1980
    #38870
    Lesz MGS5, Kojimával.
  • Foxhound1980
    #38869
    Őőő...talán azért mert vannak arra is exklúzív cimek vagy mert a kommersz szarokért megteheti az amber , hogy nem fizet?! Minek a PS3 mellé fullos PC játékra? Ezen az alapon...Blackshitre épp jó volt, ugye... Mielött leirnál ekkora baromságot elötte gondold már végig. Thx
  • 0ckH4M
    #38868
    Piff Puff Ááá Lelőtted azt a zombit amit én akartam! Akkor ez a másik harapjon csak beléd te hulya kocsog! (Egy élmény lesz a co-op ^^)
  • wordsworth
    #38867
    Naneee :D
  • EmThor
    #38866
    resident evil 5: online co-op

    O_O
  • EmThor
    #38865
    3$ 24 szám, mp3, 64 mega, csak legyen már reggel :D
  • Jimanszky
    #38864
    BTW nincs MGS könyv??Ha nincs,mér nincs?
  • Jimanszky
    #38863
    Vagy még EmThor?Beszélgessünk:)
  • Jimanszky
    #38862
    Vazz ez kurvajó!!Kajak bejön!!nyugtató.Van benne valami japános..ugye?;)Hát ezt nem tudom elmagyarázni,érezni kell.
  • EmThor
    #38861
    otograph, itt belehallgathatsz

    japán techno-ambient

  • Jimanszky
    #38860
    Köszi:).Hát az nem faszás,ha nincs semmi..Milyen a pixeljunk zenéje?Ennyire jóó??
  • EmThor
    #38859
    grat!
    valami hd cucc van újság mellé. mindenesetre anglia, szóval... fejlettebb világ na!

    nincs új demo USA store-on, EU-n meg ami már volt USA-n, ami meg volt már EU-n, nincs még USA-n. remélem világos :D

    pixeljunk zenét rángatom lefele reggel amint hazaértem!
  • Jimanszky
    #38858
    Gratulálok szívatós bácsi:DD.Nem is tudtam,hogy lesz ilyen site..Ps3 kompatibilis:DD.BTW örülök,hogy az MGS-sel jön az in game XMB meg chat minden kutyafasza.Azt gondolom már tényleg megérdemeljük,hogy ne kelljen kilépkedni a játékból.Előbb kellett volna.Most akkor köthetek majd a gépre egy USB bill-t:DLassan kevés lesz a 4 USB:DDLOL.Ismét túl vagyunk egy fantasztikus koncerten,csak röpke 2 órát énekeltem egyhuzamban:)De jó ilyen hírekre hazaérni.Azért az komoly,hogy egy újségban ajándék BD film van,még akkor is,ha az egy Disney BD:))Várjuk Rigel a HAZE értékelést!!!Nm volt ma frissítés Store-on?Sajna nem vagyok Ps3 közelben:(Na asszem sok leszek:)Kinek hiányoztam?:DD
  • Nexxuss
    #38857
    Persze. :) jóóóóó lesz. Legalábbis remélem, hogy normális arcok is lesznek :D
  • EmThor
    #38856
    nincs új demo, usa-n....