89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #39175
    Pontosan erről van szó.
  • tarti19
    #39174
    Én könnyű esetben vagyok, mert saját magamnak keresema pénzt de akinek már családja van az elgondolkozik azon, hoyg keres 100K-t abból kifizeti a rezsit és avgy játékokat vesz vagy kaját ruhát esetlega gyerekre költi a pénzt korától függően persze s ha esetleg több gyermek van akkor biztos, hogy nem ez lesz az amit elsőnek megvásárolnaka szülők
  • Foxhound1980
    #39173
    Őőő... gyakorlatilag ugyan azt irtad le a hunosítást illetően mint én. :) Másik, min érzed az erősebb EU-ra való összpontosítást? EU Store karcsú, mai napig nincs hivatalosan DS3, nincs PS2 kompatibilitást biztositó HW. Nem kötekszem félre ne értsd csak nem érzek semmit abból, hogy a Sony teperne, vagy akár kicsit is megerőltetné magát a vén kontinensen, itt meg aztán végképp nem.
  • tarti19
    #39172
    először is meg kell nézni, hogy ki veszi abból a 3.3 millió keresőből ami hazánkban van, továbbá az átlagfizetésekhez képest nem hiszem, hogy csak úgy megengedheti magának sok-sok ember valamilyen konzol vásárlását...
  • sirpalee
    #39171
    100 + megfelelő megjelenítő +15ért játékok. Na ez luxus, akárcska a blue ray filmek, cask nézz átlag fizetést, nem sokan engedik meg maguknak, ennyi pénzből inkább vesznek egy 200-300-as pc-t és mindent warezolnak (olcsóbban is kijön)
  • Noitulover
    #39170
    marhaság , egy kis vidéki városban lakom ennek ellenére ismerek legaább 5 embert akinek van ps3 , kb ugyan ennyi dobozosrol is tudok :P , szóval vagy huzzok az országos átlagot vagy csak a feltevésed mitsem ér :)

    100k forma holmi miota luxos cikk? 200-300ezres pc konfigok mellet nem is tudom miről beszélünk :P
  • tarti19
    #39169
    egyberakva a wii-t a 360-t és a ps3-t akkor sem éri el a 10k-t de legyen csak 50k ami már itthon óriási számnak minősül... Itthon ezek "luxuscikknek2" számítanak... noha én sem bánnám ha többen lennék, de ez egyelőre álom:(
  • zozo2001hu
    #39168
    Nincs 1000 ps3 tulaj itthon??? Ha ez igaz az nagyon durva, reményeim szerint egy darab nullát még a végére oda kellene írni, habár ezen a fórumon is átlagban 5-10 emberkés kemény mag folytat folyamatos diskurzust ez igaz, vajon a véletlen műve ez itt? :)
  • tarti19
    #39167
    de azért ebbe úgy gondolj bele, hogy máshol milliós ps3 tulaj van egy országban , míg hazánkban szerintem nincs 1000, ergo nekem sem érné meg pénzt befektetni oda ahol nem térül meg... persze ez továbbra sem jó nekünk:(
  • Fikusz
    #39166
    Sony, EU, USA stb szarik ránk.
    Örülhetünk, hogy lyuk van a seggünkön. :(
    Nem is értem mit is akarunk, tök mázli, hogy rajta vagyunk a térképen.
    Magyarosítás ROFL. Én már annak is örülök ha nekik Budapest nem egyenlő
    Bukaresttel..vagy ha tudják kb hol is van Magyarország.
    Na de most komolyan..
  • Sund
    #39165
    Lego Star Wars
  • tarti19
    #39164
    Heavenly Sword vagy a Viking a jobb játék? Utóbbit pörgettem egészen norma volt:) Lehet beruháznék akkor egy csere keretébe erre a stuffra
  • tarti19
    #39163
    bár szerintem vana SOnynak magyar kirendeltsége is, akár fel is vehetnénk a kapcsolatot velük:) Sosem lehet tudni:P vagy ez hülyeség?
  • HAF Rigel
    #39162
    Nem teljesen igaz , csak ha a magyarositásról döntenek a sony Hungaryanal akkor a Ps2 magyarositanak , mert annak nagyobb a felhasználó tábora . Egyébként a Sony most kezdet el figyelni EUra ebben az évben ez érződik is , mert az össz ps3 eladásokban Eu vezet , itt adta el a legtübb ps3mat a sony .
  • tarti19
    #39161
    mihez kell SOny support?
    Sajnos 10 millás Hunföldön nehéz dolog sajnos és ráadásul ebből szerintem elenyésző százaléálkuk rendelkezik ps3-mal:( PErsze ez a mi fájdalmunkon nem enyhít lásd store :( , de idővel ez is beindul , remélem:)
  • sirpalee
    #39160
    Army of Two? Abban van jó kis splitscreen coop
  • Foxhound1980
    #39159
    MS-nak jobb a supportja, ennyi. Ha megnézed egész EU-ra szarik a Sony nemhogy ránk. A másik dolog meg a felhasználóbázis, nem véletelen jön ki pl Ps2-re.
  • aabelus
    #39158
    amugy ajanljatok legyszi valami jatekot amit a baratnommel tudnank jatszani! a virtua tennis-t eleg hamar meguntuk,a fifat viszont nagyon szeretjuk,de jo lenne egy kis valtozatossag is.:D
  • aabelus
    #39157
    :( de miert kizart a 09 magyarul? ez hihetetlen,annyira tobb box jatek fogyik? vagy olyan nehez atpasszolni a ps3 verzioba a magyartot wazze'? k*rva anyjukat
  • EmThor
    #39156
    egy ideig poén volt de most már unalmas
  • Foxhound1980
    #39155
    08 nem, 09 szinte kizárt. talán 360/PC-n/PS2-n lesz hun a 09.
  • nono77
    #39154
    Sziasztok!

    PS3-ra a fifa 08 magyarul jelent meg? és a fifa 09 magyarul fog megjelenni?

    Köszi a választ!
  • Csabesz100
    #39153
    Zsír! Akkor még pár hátravan!
  • Foxhound1980
    #39152
    Úgy tudom 22.
  • Csabesz100
    #39151
    Egyet már megtaláltam, azt meg is csináltam. Megyek pár kört a városban, hátha találok még. Nem tudod, hogy hány ilyen küldetés van?
  • Foxhound1980
    #39150
    így van. Egyébként fix helyen vannak de ahogy haladsz előre úgy adja be őket a progi, nem érhetőek el azonnal.
  • Csabesz100
    #39149
    A kék emberes küldetések hogy jönnek elő? Csak kocsikázok a városban és rálelek?
  • Nexxuss
    #39148
    Nembaj. Az is bűn. TÉRDELJ A SAROKBA és számolj el 100-ig, attól megjön az eszed
  • Kratos86
    #39147
    Szeva Jim! Az Obliviont gondolom nem fogod végigvinni! :D
    A héten valamelyik nap vissza tudnád hozni ha tényleg nem játszasz vele?
  • Jimanszky
    #39146
    Ja meg is nézem,csak a rádióbeszélgetések felét nyomom el.Nagyon komoly a sztori.
  • Jimanszky
    #39145
    (beállt a sarokba)
  • Nexxuss
    #39144
    miaz hogy szinte???? MGS-ben MUSZÁJ MEGNÉZNI AZ ÖSSZES VIDEÓT!!!
    Leülhetsz. egyes.

    holnap kikérdezlek. Tanulj rendesen
  • Jimanszky
    #39143
    Hát az inkább ősz hajú,direkt azért írtam így
    Igen rekord Fox,szeretem kiélvezni a játékot,meg nagy gémer se vagyok,valamint szinte az összes videot végignéztük eddig.
  • Nexxuss
    #39142
    Az szőke vaze'
  • Foxhound1980
    #39141
    6h? Az rekord baxki akárhogy nézem. :D GTA-val jól jártál, új részig kitart! :D
  • Jimanszky
    #39140
    Szép jó napot kívánok!!!Nem sietem el az MGS2-t.6 órát nyomtam bele és még csak most vagyok az ősz hajú ifjúval:DD.Állítólag ez 40 perc lenne...Jól van basszus és???Barátnőmmel szétizguljuk az agyunkat!!!Kicsit félek,hogy be fog durvulni a játék..
  • Foxhound1980
    #39139
    Most úgy érzem kb 80-85h-nál lesz vége. Van 18 sztori küldim, 3. sziget,összes kékember küldije, 5 Most wanted rendör misszó, szóval van még teendőm Libertyben rendesen...:)
  • sirpalee
    #39138
    MGS1-ről kedves melléksztori

    Féltesóm, 3-4 éve kb, mikor ps1-et semmi pénzért lehetett kapni, gondolta vesz egyet a téli hónapokra (gazdálkodó, és elég keményen megdolgozik a pénzéért). Hát biztos nem fog kelleni neki komoly angol tudás, ezek ilyen ugrálós játékok (akkor kb 38 éves lehetett). Volt akció ps1 és 1 játék occsóért, bement a boltba, leemelt egy gémet a polcról ami megtetszett neki, és hozta hogy megmutassa. Hát persze hogy az mgs1-et fogta ki :D .
  • Nexxuss
    #39137
    "MGS is azon kevés gémek közé tartozik amiben nem lehet, nem érdemes rohannni mert annyi a felfedezésre váró rejtély ill bújtatott infó."

    tudom miért írtad ezt le!!! Hogy előkészítsed a terepet a következő postodnak miszerint:
    GTA4 : 80%=120 óra cseles vagy, de rajtam nem FOX ki
  • Foxhound1980
    #39136
    Áhh. :) sztem max 5 lesz benne. Furcsa mert mondjuk kb 30 volt az 1-ben, 2-ben 12-15, 3-ban már csak 6. A játékidő mindig dublázódik a részekben, szóval egy kb 30-40h lesz a 4-ben, átvezetőkkel. annak meg nem lehet nekimenni már ennyiszer, van más cím is azért. A másik meg az egyre komplexebb irányitás és az egyre bővölő lehetőségek száma amit a játékban megtehetünk. Ha elpöcsöl az ember, effektív szórakozik a katonákkal, felfedez minden szegletet baromi hosszú lesz a játék, gondolom itt is többezer sor codecbeszélgetés lesz rögzítve tele háttéranyaggal. MGS is azon kevés gémek közé tartozik amiben nem lehet, nem érdemes rohannni mert annyi a felfedezésre váró rejtély ill bújtatott infó.