89387
PlayStation3
  • Zodd
    #39855
    Nem lustábbak, csak nem akarnak több energiát fektetni bele mint amennyit a xbox verzióba tettek, és az a ps3 esetében nem elég.
  • sirpalee
    #39854
    Ezt már párszor írtam, de a két platformra (x360/pc vs ps3) tök másként kell tervezni. És elég nehéz beleilleszteni oop-ba ha a procid félig átmenet egy többmagos cucc és egy videókártya között. Nem lehetetlen jól kihasználni, csak akkor nagyon célirányosan kell tervezni.

    Most hogy foglalkoztam kicsit cell-el kissé másként látom a dolgokat, iszonyú jó proci, csak a korlátai eléggé megnehezítik az ember életét.
  • zozo2001hu
    #39853
    Valahogyan az MGS4-nél engem jobban megmozgat az Alone in the Dark, biztos bennem van a hiba, de mostanában rengeteg világháborús killer game jelenik/jelent meg. Kicsit egy kaptafa mind... na most ezért amit kapni fogok. :D
  • Zodd
    #39852
    Ha van pc-d a FF VII és VIII-at érdemes kipróbálnod. Igaz oldschool de magávalragadó a történet.
  • Jimanszky
    #39851
    Egyszerűen lustábbak a Ps3 programozói.
  • Foxhound1980
    #39850
    PS3 Bioshock ingame XMB-vel, trófeákkal videó...

    Namost ez mi? :D
  • Scotty99
    #39849
    Érdekes ez a hati vita, hogy PS3 vs 360. Nekem most jelenleg mindkettő van itthon, azzal a különbség, hogy a box halott. Nagyon buta voltam anno, hogy módosíttattam és ugrott a gari. Ebből kifolyólág már 3x ment tönkre, és nagyon megutáltam a saját példányom. Ettől függetlenül érdekelnek a rá megjelenő játékok, és ténylég sok minden szebb rajta. Talán majd néhány év múlva ez változni fog, nem biztos (de azért bízom benne). Végül azért düntüttem a PS3 mellett, mert kellett egy konzol, amiben megbízhatok és ne kelljen a szervizeléssel foglalkoznom, és azon aggodalmaskodnom, hogy mikor megy tönkre. Azért a box sem rossz dolog, ha az embernek van annyi esze, hogy nem módosítja, így a Microsoft kicserléli ha bármi gond van vele.

    Más: MGS4 lesz nekem az első játék, amit Kojima mesterműveiből kipróbálok. A sztorit elolvastam, a retrospective epizódokat folyamatosan nézem. Néhány dolog még nem világos (és nem is lesz), de nagyon várom már a nagyedik részt, mert imádom az ilyen stílusú játékokat. A másik, amit még nagyon várok, az a Final Fantasy XIII, habár azokkal sem játszottam soha, de a stílus nagyon bejön. Jó lenne hamarosan még valami RPG, amit tolhatnék. Remélem hamarosan el leszünk kényesztetve e téren.
  • Foxhound1980
    #39848
    Sima gyűjtői változattá redukálodott a Gold ezzel, szerencsére.
  • Alien!
    #39847
    ez igy helyes...akko most nemvágom miért jó a gold.....''hogyan készült'' bonus dvd?!? nálam akkor marad a sima,ha itthon lehet majd kapni egyáltalán....
  • Evogordon
    #39846
    Már kivették ezt belpőle hogy a gold editionoskok előnyt élvezhetenek.. nem elsz már ilyen benne, meg kell mindenkinek szerezni azokat a fegyvereket.
  • HUNMarcus
    #39845
    asszem szülinapomra én is meglepem magam egy gold editionnal addigra pont ki is hozza a futár
  • Alien!
    #39844
    BF:BC-re én is kiváncsi vagyok,bár az már milyen,hogy a gold edition tulajok egyből előnyt élvezhetnek a multiban?!?!?..már azis felháborító,hogy a készítők fejében megfordult,hogy a fegyverekért fizetni kell.......erre tessék,csak legombolják a lét,mégha opcionálisan is.....szánalom.
  • Foxhound1980
    #39843
    PSM3 UK Mag

    Metal Gear Solid 4: 95%
    Haze: 71%.
    SingStar Vol.2: 85%.
    Lego Indiana Jones: The Original Adventure: 70%
    Race Driver: GRID: 90%.
    Fatal Inertia Ex: 64%.
  • Papesz
    #39842
    Amúgy ez olyan dolog hogy pl veszel egy autót, egy középkategoriásat...Dumálsz pl a szomszéddal és mondod pl hogy milyen jól gyorsul már...Erre ő "Hát szerintem az elég gány, az én autóm gyorsabb...". Remélem érthető a példa:D

    Érthető a példa, de általában a felnőtt embereknek nem óvodáskorúak a szomszédai. Remélem érthető a párhuzam.
  • Evogordon
    #39841
    Kib@szoptt jó lesz már előrendeltem az überkonzoltól a a gold editiont :) Ez az a játék amit biztos nem fogok eladni a multija miatt...
  • Foxhound1980
    #39840
    Őőő...rendben...de ezt most miért irtad? Nem veled beszélgettem a témában annó :D De azért örülök.
  • gazgoblin
    #39839
    en ott veszem ahol ejfelkor nyitva lesznek....
  • gazgoblin
    #39838
    "Olvastam más fórumokat ahol magát szakavatott usernak valló egyén azt próbálta bemagyarázni, nekem a outsider vérfanboynak, hogy szebb a Ps3-mon a GTA4 hiába natív 640p, a .15%-al lassabb a frame ráadásul AA mentesen. Könyörgöm, le sem mernék ilyet irni mert magamat égetném. :D Őrület"

    lattam Daninál mindket gepen a cuccot....

    le is irtam mar valahol hogy szebben fut boxon DE NEM SZEBB!

    ennyi!

    (nemkivanja megint elkezdeni a temat)

  • HUNMarcus
    #39837
    nah, előrendeltem a MSG4-t überkonzolnál, ha szar minőségű kínai pólót kapok dádá lesz
  • Foxhound1980
    #39836
    LOL
  • sirpalee
    #39835


    lol
  • Jimanszky
    #39834
    Olvastam:D.Az ellentétek vonzzák egymást:DD
  • DanielT
    #39833
    Minden MGS-nek többször nekiestem, hogy "na most végignyomom", de soha nem jött össze. Nem nekem való a játékmenet, nem mozgat meg bennem semmit. Távolról tisztelem a sorozatot.

    Természetesen meg fogom nézni a 4-et is.
  • Alien!
    #39832
    jaja...kicsit fárasztó ezt olvasgatni....nemigazán vágom mire jó ez...szemlátomást senkit sem befolyásol ez a rengeteg bizonygatás....nálam az x360 még mindíg a "toronymagasanleszarom" kategóriát képviseli,mint ahogy a topicja is....eszembe nem jut oda osztani bármit is...az meg végképp nem,hogy pusztán bizonygatás miatt vegyek egy másik konzolt...hogy aztán extázisba esve ,postoljam a videókat......
  • sirpalee
    #39831
    MGS4-et ki fogod próbálni?
  • Foxhound1980
    #39830
    Igy van. Téma: MGS4! :D Én már alig bírok aludni :D
  • fsgh
    #39829
    Nem érted:D nem akarok a feketéből szürkét csinálni:D Mint töbször is írtam nem a kritikák helyességén ütközök meg néha:)

    Na de mind1 már így is túlragoztunk egy lényegtelen témát:D
  • DanielT
    #39828
    :DDDD Bezzeg a barátnőd múltkor majdnem leharapta a fejem :DD Azt olvastad? :D
  • Jimanszky
    #39827
    SZERETÜNK DANIEL!!!
  • Foxhound1980
    #39826
    Én ezt megértem. Csak Te meg azt értsd meg, ha valami fekete, hiába próbálják sokan azt mondani rá, hogy az szürke, attól az fekete marad :D Igazság szerint mind a 2? oldalt megértem és jókat is szoktam derűlni ezeken a dolgokon. :D
  • DanielT
    #39825
    A boxomon most is az Uncharted a háttér...



    Szal srácok. Na.
  • DanielT
    #39824
    "DanielT 2008. márc. 19. 15:28 | privát | válasz erre | #148608

    Minden szempontból fantasztikus ALKOTÁS ez az Uncharted."

    Tessék, megtaláltam egy akkori kommentemet. (Leáldozott topik)

  • fsgh
    #39823
    Én vagyok az utolsó aki az alapján itél meg egy játékot amit mondanak róla:)

    Amúgy ez olyan dolog hogy pl veszel egy autót, egy középkategoriásat...Dumálsz pl a szomszéddal és mondod pl hogy milyen jól gyorsul már...Erre ő "Hát szerintem az elég gány, az én autóm gyorsabb...". Remélem érthető a példa:D Való életbe ha folyamatosan melletted élne egy ilyen szomszéd ne mond hogy nem küldenéd el egyszer valahova:D(még ha igaza is van! és nem azért mert fanboy vagy hanem mert kiadtál érte x pénzt ami adott esetben nem kevés és nem azt akarod visszahalanni hogy milyen szar, sőt megmondom hogy pár ps3 hibát észre se veszek ha nem fórumozok:D de ez már az én problémám...) de most komolyan.
  • Foxhound1980
    #39822
    Ennyi. Nem olvastam azt a postot. Erről van szó.
  • DanielT
    #39821
    "Dani b+ te is miért nem jössz Uncharted engine-t isteníteni?! :D"

    Előkeressem amikor kijelentettem, hogy jelen generáció legszebb játéka és az egyik legjobb amivel valaha játszottam? Hogy nem keltem fel egész nap a gép elől amíg be nem fejeztem? Hogy folyamatosan az állam keresgéltem?

    Az Uncharted egy mestermű.
  • DanielT
    #39820
    Nagyon rendszeresen. Rendszeresebben nem is lehetne.
  • Jimanszky
    #39819
    Köszönöm,hogy idéztél tőlem!!Nyiltan vállalom,hogy jófej vagy,de ezt sokan nem értik még;)).Nagyon értelmes srác vagy és ez nem nyalás.Ha valaki beszélgetne veled,rájönne:)
  • Foxhound1980
    #39818
    Lehetséges de nem egyszer hallottam az ő szájából azt, hogy a 360 HW-e egy szemét. Nem egyszer irta le, összefoglaltan miért játszik 360-on bevállalva azt, hogy bexarik az a fostalicska. Sőt, velem is vitába szállt a hűtésmodos témánál, talán emlékeznek páran. A játékokat összenézi, és leírja mit lát, ez nem fanboyság, ez tárgyilagosság. De igazad van, Dani b+ te is miért nem jössz Uncharted engine-t isteníteni?! :D. Na mindegy nekem nem kenyerem senki védelme, csak az éremnek két oldala van. Megértem a PS3 fanboyokat is akiknek geciszar lehet hallgatni, hogy már megint xy multicím lett szarabb. Minek foglalkoztok azzal mi min jobb, miért kell bizonygatni az estleges fals dolgokat?! GTA4 -> Nagyon korán már tudni lehetett, hogy a PS3 verzió lesz az ami kevesebb figyelmet fog kapni a R* részéről. És?????? Kit érdekel ez???? (csak egy példa volt) Olvastam más fórumokat ahol magát szakavatott usernak valló egyén azt próbálta bemagyarázni, nekem a outsider vérfanboynak, hogy szebb a Ps3-mon a GTA4 hiába natív 640p, a .15%-al lassabb a frame ráadásul AA mentesen. Könyörgöm, le sem mernék ilyet irni mert magamat égetném. :D Őrület
  • Istencsászár
    #39817
    Bent van kedvencekbe, na ehhez mitszósz, olvasom mindig:)
  • sirpalee
    #39816
    Dehát bejössz, nem ez a lényeg? Mennyire olvasod rendszeresen a topicot?