89387
PlayStation3
  • Petyus_
    #39815
    Szerintem is nagyon jó arc vagy!
  • DanielT
    #39814
    Természetesen értem amit írsz, de megint csak azt tudom mondani, hogy az esetek 99%-ban REAKCIÓ. Tehát nem az van, hogy bejövök, "nézmá' ez mekkora szar" hanem valami elhangzik amire általában reagálok, ha nem fedi a valóságot.
  • fsgh
    #39813
    itt nem ezzel van a baj, hanem, hogy szinte csak a negatívumokat mondja...így aztán szinte minden posztja ps3 fikázás(még ha joggal is, és igaza is van). Megvan a véleménye ez jó dolog csak sztem a ps3 topikban ne tolja már a pofámba folyamatosan ezeket.
    Valahol biztos élvezi hogy ez az neki Box-a van és milyen jól döntöt.(ha nem ez a motivációja annak hogy még külön ps3-at is vett hogy bizonyítsa hogy nem jó akkor nem tudom mi és én kérek elnézést.)

    Így a végére összegzésül: Ismétlen nem hülyeségeket ír csak szinte mindig a ps3 ellen, szal pont egy Ps3 topikban nem kéne meglepődnie azon ha 1-2 ember visszaszól.
    Így röviden ez a véleményem.
  • Foxhound1980
    #39812
    Jeuxvideo MGS4 9/10
  • Foxhound1980
    #39811
    Kész :DDD Te őrült :DDD
  • DanielT
    #39810
    :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • gazgoblin
    #39809
    grat!

    az enyime is megerkezett:
  • gazgoblin
    #39808
  • DanielT
    #39807
    Hopp. Köszi.

    szerk: Mármint azt, hogy még egy ember igazolta, hogy aki nem vicsorgó szemellenzős vérfanboj, az érti a "munkásságom" :)
  • Foxhound1980
    #39806
    Nem tudom, Dani postjai szvsz soha nem elfogultak, tényszerüek inkább.. Az, hogy effektív egy köztudottan fals, fanboyok által terjeszett infóra, infórmációra reagál, lásd pl min jobb a GTA4 és ezt a Ps3 javára hozza ki xy ember, majd hülye lenne annyiban hagyni. Soha nem mondta, hogy pl a COD4 vagy a Burnout 360-on lenne jobb. Jó pár embernek itt a szemellenzőjét kellene inkább levenni nem pedig vagdalkozni. Szerintem. Az persze megint egy másik kérdés, hogy hány PS user jár át a másik topikba.
  • DanielT
    #39805
    Ja... óvoda.... szerencsére néhány itteni PS3 tulajtól néha jön ilyen privát üzenet:

    Név nélkül:

    "ra se bassz testver, majd +unjak a cseszegetest... :)"

    "Szevasz!
    Figyi én tök nem utállak,még szimpatikus is vagy.
    Szép napot!
    U.I.:Nem értem a többieket...Most én is közellenség leszek:D"

    "Szerintem ne foglalkozz ezekkel az idiótákkal. Nekem ugyan csak PS3-mam van, de pontosan értem, hogy mit miért írsz. Nagyjából egyet is szoktam vele érteni. Sajnos ez a topic tömve van olyanokkal, akik mindig mindent jobban tudnak/értenek, ráadásul pontozni is jobban tudnak, mint azok, akik ebből élnek. Ja és természetesen a PS3 a ZISTEN, aki mást mond, az vagy elmeháborodott, vagy Microsoft bérenc, esetleg mindkettő."

    És ezek csak úgy előzetes bejelentés nélkül ismeretlenektől. Hát igen, van aki nem élete legnagyobb eredményének tartja egy ps3 birtoklását és a legnagyobb sértésnek, ha valami negatívum hangzik el róla. A többi meg kisgyerek.
  • sirpalee
    #39804
    Bocs, tudom...

    Ne etessük. Igérem figyelek legközelebb mester :)
  • Foxhound1980
    #39803
    Megjött a GTA IV-es Hapiness szobrom!!!!
  • DanielT
    #39802
    Nézmá! Én vagyok a troll! Bejön valaki is benyögi, hogy biztos fröcsögnek majd a bokszosok, én mondom, hogy dehogy fognak és én vagyok a troll.

    Gyerekek... vagytok még nagyon.
  • gazgoblin
    #39801
    hat itt mar szepen elastad magadat ahogy latom :DDD
  • EmThor
    #39800
    nem kell danel-el foglalkozni

  • DanielT
    #39799
    Jah, abból tanulhatsz valamit. Érdemes.
  • sirpalee
    #39798
    Akkor mit keresel itt, ha nem fröcsögsz?

    Ugyanez lesz a külföldi oldalakon, a halo 9.8-as GT reviewet a ps3 fanboyok húzták le 5-6-ra (én 10-et adtam a review-re).
  • wordsworth
    #39797
    Nem kell felnőni elég csak te a postjaidat végigolvasni ....
  • DanielT
    #39796
    2 napja van géped, de már a boxosok fröcsögnek?

    Miért fröcsögnének? Hisz nincs a gépükön. Jaa, hogy szerinted azért? Nőjetek fel.
  • EmThor
    #39795
    Martin tegnap nyomott fel ps3 topikban mgs4 képeket, de nem tűntek sajátnak
  • Foxhound1980
    #39794
    576-osoknak vajon már van tesztverziójuk?
  • wordsworth
    #39793
    zsindex :) a jófajta Kinfós
  • wordsworth
    #39792
    a review az egy dolog, majd ha kijön és jönnek a magányvélemények a boxosok mit fognak majd itt fröcsögni, előrre várom...
    GTA mellesleg isteni. eddig az összes részt utaltam de ez üt :)
  • Foxhound1980
    #39791
    Zsindex az UBI daysről KATT
  • Foxhound1980
    #39790
    Jött egy új review. Valami portrugál PSM3 lap. 94%
  • Foxhound1980
    #39789
    LOL
  • gazgoblin
    #39788
    hat ahogy leirtad ...meg se veszem

    (nem a fa***t nem)
  • Foxhound1980
    #39787
    Soha nem is olvastam Eurogamer-t, azt hittem ez nyomtatott sajtó :D Igazság szerint nincs "hibátlan" pontozó szaklap, se külföldön se magyar viszonylatban, nem is lehet. Pusztán azért mert az értékelőnek pl x dolog miatt 8 pont az MGS, addig a Destrunak pl y dolog miatt 8 a GTA IV. Majd ha kint lesz kb 20 review, kaphat az ember egy körübelüli értéket arról milyen is a stuff. Nehogy azt higyjétek, hogy az összes PS fanboyoknak maradéktalanul befog jönni Snake Papa legfrissebb kalandja... Újoncok, tps-t nem kedvelők, hosszú átvezetőket nem szerető játékosok úgy vágják ki a gépből majd mind annak a rendje és akkor még a tanulást/gyakorlást igénylő irányításról nem is ejtettem szót, mint ahogy arról sem, hogy a frissen belépó gémereknek egy zagyvaaságnak fog hatni az egész, a tehénhangú ugráló robottokkal küzdő öreg bácsikával együtt...
  • aabelus
    #39786
    eleg sokan adjak el a gta4-et... furcsa picit,de azert megveszem,miutan meglesz a hdtv-m. amugy szerintem a Mafia2 lesz a legnagyobb jatek,azzal nem lesz ilyen,hogy megvesszuk es eladjuk! Az szetbasz majd mindent :D
  • EmThor
    #39785
    usa store, visa electrontól felfele
  • fsgh
    #39784
    Két kérdésre keresném a választ(remélem megkapom)

    1. Lehetséges-e itthonról fizetős tartalmat letölteni a store-ról
    2.Ha igen milyen kártya vagy kártyák jók?
  • gazgoblin
    #39783
    viszont biztos noveli a latogatottsagot...

    "fúúú nezzétek itt van egy oldal ahol csak 8-at kapoooooott"

  • gazgoblin
    #39782
    hat ez igy van

    nalam az eurogamer mar vicclapnak van minositve regen...
  • EmThor
    #39781
    én a végébe beleolvastam a review-nak, orbitális parasztok, epic fail a teszt
  • gazgoblin
    #39780
    a 8 pont eurogamer szerint:

    "Eight is that tricky "almost brilliant" category, that for fans of the genre in most cases will still warrant serious recommendation to go out and buy, while even people into other genres will probably still draw plenty of enjoyment from. You should at the very least try and play the demo, borrow it or rent it first, but bear in mind that it's not necessarily going to appeal to every person who plays it."
  • EmThor
    #39779
    ja, itt a review 8\10 ezeket izzó vassal fogják megégetni.

    de ign-nél hol vesztett 0.1 pontot a game? nevetséges!
  • sirpalee
    #39778
    EG :

    "Note to Readers: Eurogamer apologises to the readers for a typographical error in the review score, which could not be corrected due to anprecedented volume of traffic immediately as the review was made available. The current score is and always was the score which the author envisaged when writing the text of the review."

    Megrémültek a fanoktól.
  • OliApa
    #39777
    rr
  • OliApa
    #39776
    A kislanyom Angliaban el, a honap elejen megkerdeztettem vele egy brightoni boltban es azt mondtak, hogy julius kozepetol lesz EU-s, addig japanbol hozzak. Movietyme-on egyebkent jelenleg 9.212.- HUF -ért lehet kapni, no postakoltseg.