89387
PlayStation3
  • wordsworth
    #39895
    Öröm volt végigolvasni ezt a 100+ hozzászólást, csak plz valaki adjon egy térképet, hogy ki kinek a seggébe akar tövig bemászni és ott beágyazni
  • Foxhound1980
    #39894
    GT 07:30 RE5/ Golden Axe trailer.
  • HAF Rigel
    #39893
    Na látom Daniel megint ide tolta a képét , este 5 től 108 hozzászolás . Kb olyan mint Papesz, valami oknál foga a 100 hozzászolásából 99 ps3 ellenes , és ez egy ps3 topican szerintem bunkóság . Én sem megyek át szidni a xbox360 topicban a HW . Pedig annak a gépnek ez a vesszőparipálya , mint ps3nak az AA .
    Nem lehetne hogy csak akkor gyere ha valami közösség épitő mondanivalod van , és ne akkor mikor 151szerre is bele akarod verni az emberbe hogy a HAZE egy szar játék amit nem éri megvenni és 4,5 pontot ér de 7 semmiképpen ?

    Miért nem tudunk kulturáltan egymásmellet élni , én nem megyek fikázni a boxot , ti nem jöttök fikázni a ps3mat . És élnék boldogan . Nem lenne jó ? Mert én szeretnék egy ilyen világot
  • EmThor
    #39892
    Believe.



  • Scotty99
    #39891
    A PS-t tudom USB-n keresztül kötni a netre? Mármint USB-n csatlakozna a modemhez.
  • EmThor
    #39890
    köszi szépen

    hivatalos blogot kell figyelni. még az is lehet, hogy a ps3-as MGS bundle gépekre előre lesz telepítve.

    ami biztos:
    - ingame üzi
    - trófeák
    - óra a sarokban :)
  • Chris Lowe
    #39889
    Már a fanboyos oldal is írja a 2.40-es fw-t xmb-vel.

    Amúgy kérdezted milyen a Grid kormánnyal, sztem jó, sokkal jobb mint kontrollerrel, nekem driving force van. Persze így sem lesz GT5p szintű fizika.
    Ősz elejére 7-8 pénzért fasza lesz.
  • Chris Lowe
    #39888
    Videogamesplus-on 15 ps3 játék 20 dolcsis akcióban(kanadai$!) laza 3200,-ft-ba jön ki!
    Pár cím: Call of Duty3, Spiderman3, Sonic, Darkness, Tony Hawk, NBA street stb.

    Honnan rendelitek az MGS4-et? Itt 60 dolcsi, de nem hiszem, hogy adnak mellé valami bonuszt.
  • Foxhound1980
    #39887
    Uncharted, 68% kb.
  • EmThor
    #39886
    ingame xmb video
    itt meg a trófeák, jobbra fenn dátum + idő (végre)

    igen, háttérben a bioshock ps3-as változata fut :)
  • tarti19
    #39885

    ezeré a hullavarró cérna:)
    ezeré a hullavarró cérna:)
  • NEXUS6
    #39884
    Félreértett Fenségességesség! Nem hoztam a pénzt, hanem vinném!;)
    És fogadja gratulációmat, hogy a rokoni szálakat is sikerült elvarrni. De ha továbbra is gond merülne fel, csak szóljon nyugodtan és küldöm a csúnya fiúkat. Mi majd megoldjuk ennek a Messzi Galaxis nevű szórakozóhelynek az öröklésével kapcsolatos problémákat.;)))
  • Foxhound1980
    #39883
    Valamit kavartak. RE5 banner és indul egy Dead Space-es rész. :S
  • EmThor
    #39882
    maxconsole-ról levették a videókat, damn :\
  • Foxhound1980
    #39881
    Olyan mint a PC-s, a PSP-s egy totál más koncepció.
  • EmThor
    #39880
    + pár küldi
  • EmThor
    #39879
    nem hajnali fél 2?!

    amúgy game-ről kedden feladott csomagom megjött ma, ilyen se volt még (ratchet + stranglehold)
  • aabelus
    #39878
    a keresztapa ps3-ra ugyanaz amelyik volt pc-n es psp-n is?
  • Foxhound1980
    #39877
    6 perc múlva lövi fel a GT az új Resi 5 trailert. (elvileg)
  • tarti19
    #39876
    köszönőviszonyba sincsa rokonságunk:) AMúgy meg a pénzt nekem add és távozzál szépen , csendben :D
  • NEXUS6
    #39875
    Bocs, hogy beleszólok a családi perpatvarba, de engem, nem érdekel ki kinek a rokona, csak hogy merre van a pénztár.
    Ja és mellesleg melyik Leia szobája, valamit át kellene adnom neki!;)
  • tarti19
    #39874
    nekem te nem vagy az apám:)
  • NEXUS6
    #39873
    Igen igazad lehet, de sajna a keserűség ugye nem jelent tiszta fejet, bár erőt ad arra, hogy acélkemény szavakat találjunk.
  • Foxhound1980
    #39872
    Én vagyok az apád!
  • tarti19
    #39871
    állj mellém s mi ketten fogjuk uralni a galaxist:D
  • NEXUS6
    #39870
    De hiszen csak 1 valaki lehet igazán objektív!

    Óh, te vagy az Jézus!???
    :D
  • Jimanszky
    #39869
    Remélem gyakrabban jössz és oltod a fanboyokat és rávilágítod őket az igazságra!!!Igaz nekem már van egy mesterem,de ki tiltja meg,hogy 2 legyen?
  • tarti19
    #39868
    szerintem használtba 8-8K-ba már megkapod mindkettőt:) így majdnem 1 árárét megvan a 2:)
  • Jimanszky
    #39867
    MGS4 szar lesz!!!!Objektív vagyok:DD
  • DanielT
    #39866
  • gazgoblin
    #39865
    "viszont ha innen nézem, akkor a szememben nem érték a PS-ért vagy bármiért NEM rajongani"



    amugy meg szerintem csak siman a jo jatekokert rajong meg a szebb talajtexturaert es csak csalodott hogy a ps3 nem hozza a turbina360 "szinvonalat"
  • NAAAZOOO
    #39864
    Hello!
    letöltöttem a netről egy focimérkőzést HD minőségben, ezt hogy tudom megnézni ps3-on?
  • mrzsul
    #39863
    Szevasztok!!! Szerintetek melyik játékot lenne érdemesebb megvenni????? Uncharted vagy Assassins Creed??? Úgy is megveszem mindkettőt csak melyiket előre????? Ja még valami GTA4ben kb hány %knál van vége a küldiknek???
  • NEXUS6
    #39862
    Bocs, azért mielött elkezdenének egymás nyalókáját torkig lexopni, csak annyit fűznék hozzá, hogy egy szinten becsülöm DaniT törekvését az objektivitásra.
    De ha jól tévedek jelenleg nincs PS3 a birtokában (vajon mér?), és általában csak akkor ugrik be természetesen csak az Amodenttől habzó szájjal, amikor valaki ki meri ejteni azt, hogy XY játék xerinte jobb PS3-on, mint X-en. (Ez a topik nem arról szól valójában, hogy ezt objektíven el döntsük!!!) Nem 1X, nem 2X tűnt fel a dolog. Természetesen mégegyszer mondom Öregem, hogy sokra becsülöm az objektivitásra való törekvésedet, de természetesen te is pont olyan messze vagy attól mint én, vagy bármelyikünk.
    Ez van, halandó emberek vagyunk, akik rajongunk valamiért, mi a PS-ért, te meg nem tudom miért, viszont ha innen nézem, akkor a szememben nem érték a PS-ért vagy bármiért NEM rajongani, ha érted miről beszélek.
    Becsülöm a megszállottakat, de azokat a megszállottakat nem, akik közben azt hiszik magukról, hogy józanok.
  • sirpalee
    #39861
    A legkomolyabb procikat, az orvosi kutatásokban és a CG iparban kell keresni :) . Ott vannak bőven.
  • sirpalee
    #39860
    Sun szerverprocik max....

    Ne tudd meg hogy a katonaság milyen procikat használ :D . Az f22-es fejlesztésével azért voltak gondba, mert amikor kijött akkor beleraktak egy hűdeszupi procit, csak mára az már elavult és intel már nem hajlandó gyártani. Át kellett tervezni.
  • aabelus
    #39859
    GRID-ben van Split Screen? ketten jatszani..
  • Foxhound1980
    #39858
    Az az a kiadó nem hajlandó több energiaforrást, ergó pénzt belefeccőlni.
  • Scotty99
    #39857
    Köszi, lehet, hogy utánanézek. Valahol csak el kell kezdeni az ismerkedést az FF világával :)
  • tarti19
    #39856
    azért ne izguljunk, mert a cell-nél is vannak erősebb dolgok csak arról mi nem tudunk:) majd amikora katonaságban és a gyógyászatban már nem lesz a legjobb akkor mi is tudomást szerzünk róla:)
    ALone MGs 4 kombót az én pocim is befogadna:D