89387
PlayStation3
  • DanielT
    #39975
    :DDD Na ez jó volt :D
  • gazgoblin
    #39974
    van ott boven vinyoval is...de ez most nem az a topik szoval...
  • SlickAdam
    #39973
    ja, mint az X-es Bully patch, meg a vinyó nélküli GTA pop-up
  • EmThor
    #39972
    es ne kend szet magadon ha lekopnek, mondta szociologia tanarom
  • NEXUS6
    #39971
    Frappáns válasz, de erről az ősi urdu mondás jut eszembe: ne tetesd magad kreténnek, ha valóban az vagy!
  • DanielT
    #39970
    Jó kép, de volt egy másik is amin nem lóg ennyire a szemembe az a kendő, persze apukám pont ezt tette fel...
  • tarti19
    #39969
    ajjaj ez az xnyox karrierje nagyon lefelé kezd ívelni:D
    Valaki látta mára CLoverfield című filmet? aztaqva:D
  • DanielT
    #39968
    Tényleg?
  • Istencsászár
    #39967
    "27 megas patch letoltesevel indit a game es pletykak szerint a legutobbi 2.35-os FW is sokat dobott ugy altalaban a jatekok framerate-jen."

    nemá, ez ugye csak vicc?
  • tarti19
    #39966
    Ha apuval mots nem csak sub ládát veszünk , akkor megveszem tőled:)
    amúgy 60-70K körül ti milyen subot vennétek?
    közben siekrült egy régi samu 55 centis tv-re is rápakolnoma ps3-t:) mondom gyorsba betoloma dark sector demot és, hát azért LCd után nem volt számomra atombrutál csúnyaság... igaz hogy vibrált a cucc:D és azért jóval kisebb a téma de nem ég és föld , viszont az LCd tv-n elvitathatatlanul szebb és jobb:P
    Hangom nincs :( tv mono--> átállítottam a menübenis hogy av kábellal csatlakozom de sajnos semmi:( esetleg valakinek tippje?
    AMúgy álíltva baszott laza a ps3:D:D
    Nincs az a pénz amért én egy x360-ra elcserélném az én kincsem
  • NEXUS6
    #39965
    Háj Dani!

    Én meg találtam rólad egy képet az iwiwen!





    Amúgy megkérem a t igzbogzos kollégákat, hogy ha nem bírnak értelmes ember módjára viselkedni, húzzanak már haza a saját karranténjukba, értem?
  • EmThor
    #39964
    nem fogod fel, hogy itt nem latunk szivesen??

    szemelyeskedest meg be lehet fejezni

  • EmThor
    #39963
    Stranglehold



    Kivalo akciojatek, online sajnos senki sincs mar :/
    Aki szereti az azsiai akciofilmeket, annak nagyon fog tetszeni, tipikus triados rendorsztori amugy, ami HK-ban es az allamokban jatszodik.

    Kezdjuk a hangoknal, zene van es kellemes is bar picit el van nyomva. Az utcai vagy a kornyezet hangjai nagyon jol ki vannak dolgozva, a lovesek szintugy. Chow Yun-Fat adta arcat es hangjat a jatekhoz, ahogy John Woo is!!

    A grafikarol az Unreal 3.0-s valtozata gondoskodik es bar tobb mint fel eves a jatek, az osszkep nagyon brulalul fest. 27 megas patch letoltesevel indit a game es pletykak szerint a legutobbi 2.35-os FW is sokat dobott ugy altalaban a jatekok framerate-jen.

    Ez a jatek gyakorlatilag egy max payne klon, kb 8-10 ora hosszu, de e melle visszaulsz ujra vegigtolni, mert atombrutal!! (casual normal hard hard boiled). Az usa gyujtovaltozat melle jar a hard boiled film is ami a jatek mellett van.

    Van idolassitas, auto aim-et ki lehet kapcsolni! Van 4 fele extra: ongyogyitas, celzott loves (golyot koveti a kamera amig becsapodik: szembe, torokba, szajba, labba, ahova akarjatok, mindig maskepp reagal ra az aldozat). Van meg korbeloves meg egy ideig "orok loszer". Ezeket egy csikbol hasznalod el, a csik ugy toltodik, hogy latvanyosan megolod az ellenfeleket. (van kikapcsolhato auto lassitas). A hullak eltunnek, de van nagyon jo rongybaba fizikajuk!

    Es a lenyeg: mindent (kis tulzassal persze) le lehet rombolni! atlosz a szoveten az kilyukad, atlosz a butoron felhasad a karpitja, belelosz a falba ellenfel mellett akkor nagy porfelho, ellenfel meg felrehajol, hk-i piacon az utolso egoig es fellogatott malacig, MINDENT szet lehet loni na, iszonyat fun.

    Ha hosunk sebzodik veres lesz, kiszakad a ruhaja, de ha ongyogyitasz vagy veszel fel elsosegely dobozt, akkor minden helyreall.

    PSN store-on van demo. Kezdjetek a szokokut szilankokra robbantasaval!

    Game.co.uk-rol vettem, most 25 font.

    Nehezsegi fokozat, talan leendo trofea (de nem valoszinu egyenlore szerintem) es a "mindent lerongyolok" erzes miatt megeri ujrajatszani. Ja, palyak vegen kiirja mennyi kart okoztal penzben es vannak bossharcok is :)

    9.0/10
  • OliApa
    #39962
    Allitva jobb a hutese, a meleg levego szeret felfelé menni, pl. ezert nem hasznaljak a gyárkéményeket fektetve. . .
  • Istencsászár
    #39961
  • DanielT
    #39960
    Ezek a dolgok sem állnak messze tőled ugye?





  • Tibor
    #39959
    PSP remote play-t szedd ki és akkor teljesen leáll, fellehetne wifi-n keresztül oylan állapotból ébreszteni a PS3-at.
  • fsgh
    #39958
    8ezer. Megegyeztünk vieheted:)
  • EmThor
    #39957
    áramtalanítsd, igazítsd meg a tápkábelt majd vissza és jó lesz
  • Foxhound1980
    #39956
    Szintán állítva, máshogy nem fér el.
  • aabelus
    #39955
    ha kikapcsolom a ps-t,hallok valami pici halk zugast... ami idegesito... ez miert van? ha hatulrol is kikapcsolom,akkor persze elhallgat.. mintha a ventillator menne amikor nincs kihuzva az arambol.
  • sirpalee
    #39954
    Nálam állítva van a földön, úgy jobban néz ki mintha fektetve lenne :) .
  • EmThor
    #39953
    csak legyen vízszintesben, + mögötte & felette legyen elég hely szellőzésnek. én esküszök a vízszintes tartásra, de innen is többen állítva tartják, szóval no para.

    ha állítva tartanám, van olyan tartó, amelyik faszán kéken világít, na olyat vennék :D

    és csak 5 ropi übernél :D



    szerk: itt egy video is róla, ráadásul fehér(!) ps3-al, nom-nom-nom
  • Istencsászár
    #39952
    Mivel optikai meghajtó van benne, fektetve célszerű minden ilyen gépet használni.
  • Kratos86
    #39951
    Kösz!
  • tarti19
    #39950
    Szia látom cserélnéd az Assasin Creed stuffod:) 8k-ba megveszem tőled...
    Még egy apró kérdés, miszerint állítva avgy fektetve jobb a ps-nek? ha állítóm akkor sem fontos ugye az állvány neki?
  • tarti19
    #39949
    nekem semmit sem kellett a routeren belül beállítani egyedül a a régi pc-s fifám volt forwaldolva, de minden ment simán:) mondjuk szerintem ez router függő
  • Papesz
    #39948
    Itt vannak a beállítások a PSN-hez.
  • fsgh
    #39947
    Már le van zsírozva nem mondom vissza bocsi:)
  • EmThor
    #39946
    XMB témához:

    mint gondolom sokaknak Közületek, nekem is van Eye kamerám (más webcam nem volt itthon szóval :D) és jó lenne, ha pl az XMB-t is lehetne kézzel vezérelni :)

    tiszta Különvélemény :D jó tudom, hogy még semmi hivatalos, de nem zörög a haraszt.. itt meg már hurrikán van. akarom mondani tórnádóóóóóóóóó :D
  • Jimanszky
    #39945
    8k:D
  • Kratos86
    #39944
    Ha van valaki aki egy kicsit jártas router témában akkor az segítsen nekem! Nem tudom egyszerűen összehangolni a routerem a PS3-mal,ugyanis egyik játéknál sem működik a multiplayer! Nem tudom hogy kell a portokat beállítani és az upnp pedig a PS3-nál nem jo,mert routeren azt az egyet be tudtam állítani!
    Router neve : Zyxel P - 320W
  • fsgh
    #39943
    sorry de már megegyeztem mással. Ugyancsak 9ezerért...
  • Jimanszky
    #39942
    9000ért megkapod tőlem a Ratchetet;))
  • fsgh
    #39941
    hmm akkor lehet beszerzem:D Hátha valaki hajlandó elcserélni egy Assassins-ra a jatekaim.hu-n..:)
  • tarti19
    #39940
    ez a Viking kategóriában hasonlít hozzá amúgy jobb nála jóval:)
  • fsgh
    #39939
    Ez a Viking hasonló a Conanhoz?
  • Papesz
    #39938
    1. Nem írtam PS3 ellenes postokat, csak tényeket. Ha nem keresed vissza, hát ne is állíts ilyeneket.
    2. Lehet beszélni a Grid vagy a Haze multijáról, de mindkettőnek van saját topicja.
    3. Mitől lenne jobb nekem, ha elbukna a PS3? Egyrészt ilyet soha nem mondtam, másrészt meg elmúltam már 12 éves.
    4. Én sem megyek a Box topicba írogatni.
    5. Nem akarok senkit megtéríteni, viszont ez egy nyilvános fórum, ahol mindenki elmondhatja a véleményét. Te is, én is, más is.
    6. Nem tudom, hogy ki az a ti, de én soha nem állítottam, hogy szar a PS3. Szerintem Daniel T sem.
  • Nexxuss
    #39937
    hát ha a 3 játékmenetét viszik tovább akkor jogos a 8 pont. A story persze isten. De attól még lehet, hogy mezei akciójáték lett belőle.
  • Foxhound1980
    #39936
    Továbbra is