89387
PlayStation3
  • EmThor
    #40015
    gratula!

    egy oblivion + 5.600 forintos jericho jön még;

    ps2-re yakuza 2 + persona 4 ahogy múltkor is írtam, eljátszottam egy tomb raider + black + resident evil 4 rendeléssel, de aztán töröltettem. (tomb + resi végül is megvolt már)

    conan-t várom mikor lesz 20 font (6 ropi)
  • Alien!
    #40014
    persze,éz biztos jó lesz..de ekkorát nemfog ütni....
  • SlickAdam
    #40013
    igen, én is kipróbáltam volna. X-es verziótól meg a hibái tartanak vissza, vinyó híján a patch-et nem tudnám beüzemelni.:(
  • Istencsászár
    #40012
    Ps2 nem nextgen... gondolom akik nem tolták Ps2őn, azok szívesen nekiestek volna nagyobb felbontásba Ps3on.
  • fsgh
    #40011
    Látom kifogytál a nagy címekből és beprobálod a többit:) Viking,Ratchet...ezt tervezem én is:) Ratchet jön kedden ha minden jól megy
  • EmThor
    #40010


  • fsgh
    #40009
    oks akkor majd írj priviben ha kell:) addig fentartom neked:)
  • ballor
    #40008
    Utólag én is sajnálom, de be kellett áldozzam a hármashoz a kicsit.
  • Papesz
    #40007
    Pedig kár, a PS2-es részek ugyanilyen kurvajók voltak.
  • gazgoblin
    #40006
    ps3on sincs uninstall csak egy sima del...

    de megegyszer...ez nem az a topik...folytassuk mashol köszi

    ide inkabb ps3 tema jojjon....gagyi flameles van eleg mashol
  • EmThor
    #40005
    fogadd meg, érdemes!
  • SlickAdam
    #40004
    hülyeség, nem lett gyorsabb semmi...

    off: gametrailers-en egyik video előtt magyar reklámot dobott be az oldal, azt hittem rossz helyen járok :D
  • ballor
    #40003
    Soha nem játszottam ilyennel. Nem voltak a kedvenceim, de mióta leszedtem a demóját vágytam rá. Poénos, állati graf, kiváló szórakozás volt. Most a Chalange módban csinálgatom ha rám jön.
  • Istencsászár
    #40002
    Ok Xen van minimális popup mert no install, DE több frém, nagyobb felbontás, AA is xen van Vs install és minimálisabb popup mint a Xen... mondjuk a gémet már eladtam, és még uninstallálni sem kellett azt a retket:))
  • Istencsászár
    #40001
    Xre legalább kijött a Bully:) a fagyás meg a roksztár sara he elbaszták... de itt ha jól értelmeztem a PSnél magát a gépet frissítik nem a gémeket, és a gém lett gyorsabb tőle:) mint egy drájverupdate... nemde?
  • EmThor
    #40000
    Ratchet & Clank: Tools of Desctruction

    még csak most kezdtem, de le vagyok nyűgözve :) Sci-fi rulez, grafika meg tényleg olyan, mint mondjuk egy Pixar film (pl. ha a tv beállítását, nem 'normal'-on hagyom ahogy játék közben szoktam, hanem 'mozi'-ra rakom, ilyenkor kicsit homalyosabb lesz a kep és más elektronikai részek dolgoznak a háttérben). Könnyen kezelhető, fasza a fejlesztés meg a fegyverkezelés, hangok jók.

    Nem pontoznám, mert most kezdtem csak: de a 2. pályán levő zseléfegyver - építs magadnak platformot koncepciójától besírtam! :) Szóval ajánlom.
  • DanielT
    #39999
    Oktass kérlek a netes szlengre! Tegnap kezdtem, jól jön
  • tarti19
    #39998
    hogyne lehetne foyltatni:D mi szab határt a képzeletnek? a della max:)
  • Alien!
    #39997
    az a baj,hogy ez a koncepció így volt jó,nemtom hogy lehet folytatni,vagy esetleg előzményt bemutatni,evvel a naturalista ábrázolásmóddal iszonyúan betaláltak.....profi minden tekintetben.
  • gazgoblin
    #39996
    szerinte meg szimplan ignorald ha zavar...

    nem baxtatasbol de kezd uncsi lenni a "kiutálósdi"

    mar mar jobban zavar mint DT esetleges ps3 bashingja (amin jot nevetek maximum)
  • zottyantas
    #39995
    Eladnám Eu-s GTA 4-em, ár 12+posta, csak egyszer volt gépbe, de amíg vége nem lett ki sem volt véve, hű de menő még rímel is.
  • EmThor
    #39994
    allitolag lesz folytatas
  • Alien!
    #39993
    nálam 2x a moziban....és kb 5x itthon....és ha itthon kiadják bluray lesz belőle....
  • EmThor
    #39992
    normalis mederben folyt itt a forumozas, kurvara nem ertem miert van erre szukseg. mi nem jarunk at beleszarni szant szandekkal a masik topikjaba, meg kritikanak alcazott alokoskodassal sem. humor az meg mas kategoria. hol egy moderator?

    ha egyesek csak trollkodni meg flamelni tudnak akkor: GTFO. Ez a frappans angol, netes korokben igen elterjedt mozaikszo ezt jelenti: get the fuck out, azaz [spoiler](el lehet takarodni a p****ba - gondolunk 18 even aluli olvasoinkra is :)

    akinek nem inge..
  • tarti19
    #39991
    Csak sosem szabad feledni, hogy mindenkinél van egy erősebb...
    ESte GTa 4 multi valaki?:D vagy fifa 08?
  • tarti19
    #39990
    akkor ezt esetleg msn-en is megvitathatnánk mert nálam ma nagyon beütött:) RAmbo 4 és ez a film nagyon kellemes meglepetés az idei filmeket nézve:)
  • DanielT
    #39989
    Te még ott tartasz? Elég kínos.

    Egyébként mindig is megváltót alakítottam. Ez nem új dolog.
  • Alien!
    #39988
    nálam a Cloverfield 2008 egyértelműen legnagyobb filmje....

    és most jön lefelé 1080p-ben..........:)
  • tarti19
    #39987
    16 évesen már megváltót is alakítasz:D Roppant ügyes
  • Papesz
    #39986
  • aabelus
    #39985
    ja,azert is vettem,hogy ne hagyjon cserben. maskepp boxolo lennek
  • EmThor
    #39984
    hol van a topikmoderator/topik gazda, 2 honapja nem irt ide az is tuti, utolso 10-20 hozzaszolas mehetne torlesbe.

  • Nexxuss
    #39983
    mondjuk azt énis rühellem(személyeskedés nélkül, és nem erre a topicra vonatkozóan), mikor a fanboyok teljesen komolyan veszik a dolgokat konzol ügyileg. Nem tudnak élni, csak a konzolokkal. Oszt ha megsértik a gépüket, akkor az önérzetüket sértik meg. szánalmas...
  • Nexxuss
    #39982
    komolyan olyan dolgokon vitakoztok, hogy nemigaz :) jókat derülök annyi szent ::D:D nembírjátok az oltást?:D
  • DanielT
    #39981
    Nem. Nekem van humorom. Ellentétben néhány itteni frusztrált kis macskajancsival :D
  • tarti19
    #39980
    na ebből következik, hogy ez egy minőségi darab:) nem fog cserben hagyni
  • NEXUS6
    #39979
    Bakker!
    Te valami megveszekedett mazoista perverz vagy!!!???
  • EmThor
    #39978
    igen, a M$ fele 30 ezres vinyo, ami 20 gigas, ennyi penzbol meg 250 gigasat veszel ps-hez
  • aabelus
    #39977
    váááá... ezt nem hiszem eel! :D:D nem sz*rozik mar a ps3,nem megy a ventillator ha kikapcsolom,nem kell minden este ugy lefekudjek,hogy a hatuljan kapcsolom ki es nem fogom szinte kotelessegemnek erezni,hogy kozben szidjam az atyauristent meg mindent,ami rokonsagban all vele! :D fasza.. koszi fiuk... ma nyugodtan alszok.. es holnap is.. :D:D
  • SlickAdam
    #39976
    csak ha már nevetnek a konzolunkon, nevessünk mi is az övéken...:D