89387
PlayStation3
  • HAF Rigel
    #39935
    Nem kell nekem a vállon veregetés , de kb mióta ps3am van , ebbe a topicban írogatok olvasok , nincs kedvem visszakeresni 500 oldalt , hogy elökeressek olyan postokat amiket írtál , Szinte mind ps3 ellenes . Már írunk itt is flameket róla , emlékszel. Beszélgettük is mint most DanielTvel. Csont úgyan az a helyzet , nem is akarok belemenni . Ha meg kérdezik tőlem ki a két negativ Ps3 huszár a ps3 topicban akkor gondolkodás nélkül rávágom Papesz , Daniel T . Mert a postok alapján ez alakul ki bennem , de nem csak én érzek így. Ahelyett hogy a Grid Multit beszélnék meg , vagy a HAZE copot , miről megy a flame? Ja hogy boxon van AA és szebb mint a ps3 ( miért ne lenne +50 millióért kell valamit adni az M$nek) szóval lényegtelen Faszságokon , jobb lesz a lelked ha látni fogod a ps3mat elbukni , max 2 napig hogy te megmondtad előre , te voltál az okos mi meg a hülyék , de ennyi .

    Másik példa . Ha van egy BMW oldal én oda megyek és írogatom ,hogy a Ferrari jobb , mert van benne AA váltó , meg megeszi a Multibenzint , és egyébként is 10 milliónál többet adtak el USAban akkor joggal fognak az ott lévő tagok anyázni , vagy negativan megitélni .

    1 milliószor le írtam már , attól hogy ti jöttök és azt szajkozzátok mennyire szar a Ps3 ( nem így leírva de a postok értelme ez ) én még jókat játszom vele , és leszarom a Boxot. Nem megyek a Box topicba írogatni hogy szar a hardwer mert még mindig 10% meghal stb stb . Ellenék mi itt , néha viccelödük csipkelödük a Xboxal , de szerintem ez belefér , nem negyük át oda nem akarunk senkit megtériteni a másik táborban.


  • HUNMarcus
    #39934
    Bad Company Gold Edition 13.900 a Platinumnál!!!
  • fsgh
    #39933
    megnéztem a trailert és nagyon jó lesz:) asszem ez is rekordokat fog döntögetni

    más: 9ezerért lehet beszerzem a Ratchet-et...a demója nem volt rossz:)
  • SlickAdam
    #39932
    EDGE pontszámok (MGS4, Grid, ...)
  • Papesz
    #39931
    Ha már megszólítottál: tudsz idézni tőlem PS3 ellenes hozzászólást, vagy csak azért írtad, hogy a többiek vállon veregessenek? Soha nem szidtam a PS3-at, tényeket post-oltam és postolok ma is. Nem tehetek róla, ha Neked ez nem tetszik.
  • wordsworth
    #39930
    Nem tetszene mi? Akkor DanielT mit osztja itt :) Ja bocs, hogy te nagy haverja vagy.
  • gazgoblin
    #39929

  • orskovacs
    #39928
    Hello! Mért van az, hogy nem jön be a PS store már 2 napja? Vmi DNS hibát ír. Az internetkapcsolat működik. Az USA,japán és UK se jön be.
  • EmThor
    #39927
  • EmThor
    #39926
  • wordsworth
    #39925
    ezentul sztem beveszem favba box topikot, és szépen beülök REAKCIÓKAT fosni magamból...
  • EmThor
    #39924
    game.co, előrendelői saga dvd járna elvileg, de még nem jött semmi. übernél pólót adnak, egyébről nem tudok.
  • aabelus
    #39923
    lehet lopott,de nem izgat :P erre mostanaban minden EA jatek olyan olcso,hogy megall a zéész! :p
  • fsgh
    #39922
    azt meg hogy?:D
  • aabelus
    #39921
    pro street*
  • aabelus
    #39920
    20ezerert vettem 5 bontatlan ps3 jatekot + a crysis pc-re.. :D fifa08, Burnout, prostrett es a carbon 2x.
  • aabelus
    #39919
    amugy mind2 felt meglehet erteni.. Daniel nelkul meg ez a forum sem lenne olyan,amilyen. es nem kevesen jarnak ide! sokan tuti csak olvassak,mert nincs kedvuk,vagy eppen idejuk beirogatni,mint altalaban en is! van aki elvezi,van aki nem :D de SAJNOS sokszor igaza van,el kell ismerni. De az is igaz,hogy sokan mehetnenek a box-os topikba is,hogy XY-nak megint elb*szodott a box.. na mind1... sokan utaljak danielt,en nem,pedig PS3 tulaj vagyok.
  • DanielT
    #39918
  • aabelus
    #39917
    fuu,nem vagytok semmik... :D en elvezem :p
  • HAF Rigel
    #39916
    Oké igazad van , de valami 4-5 pontos értékeléses flaeméra emlékszem Nexxus kollégával. De a mi szomorú ,hogy te megit legragttál annál a részletnél ,hogy Haze . Egyébként a post arról , szolt hogy a hozzászolásaid 95% negativ ps3ra nézve. Ami egy Ps3 topicban fikázásnak tünik . A kákán is csomot keresel csak hogy beírhasd a kritikádat . Nem érdekel a GTA4 összehasonlitásaid , nem érdekel hogy a multik játékok álltalában szarabbak ps3mont mint box . Megtanultam ezzel a dologal együtt élni. Jókat játszok és ennyi . Neked is inkább ebbe kellene energiát fektetni , Jobb szorakozás , mint a forumbikának lenni. Elhisszük te vagy az isten , de mi emberekkel szeretnék beszélgetni. Légszi legközelebb egyél meg egy csokit hogy telelegyél boldogság hormonnal és úgy gyere ide írni valami pozitivat .


  • Chris Lowe
    #39915
    Ne foglalkozz vele, nincs értelme, engem pl. le is gyerekezett, miközben C=16-on és junoszty-on kezdtem 23 éve....
    Zavar amikor 8-10 óránként feljövök, és a 200 hsz-böl 100-ban megmondóembert játszik de ilyenkor jól jön a laptop finom tekerőgombja(épp ezért a mostani 100-ban nem is tudom miröl írt...köhöm nem is nagyon érdekel)

    Inkább azt írd MGS4-et hol rendeled, nekem elég csábitó a videogamesplus-os 60CAD. Ptk-val köbö 10300,-ft.
    Game, shoptoo, sendit ad hozzá valami bonuszt?
  • Chris Lowe
    #39914
    Március felé rendeltem akkor 1000,-ft-re jött ki.

  • DanielT
    #39913
    Szeretnéd mi? Egy a gond. Soha nem fog megtörténni.
  • EmThor
    #39912


  • tarti19
    #39911
    Ps3-ra megjelent az ANti Analising isD: még ilyet:)
  • DanielT
    #39910
    "DanielT 2008. máj. 10. 15:09 | privát | válasz erre | #155734

    Haze:

    A grafikája nem olyan szar mint amilyennek páran írták, PS3 FPS szinten simán csúcskategória :D Viccet félre, a Turokot(amive egy kategóriába sorolom, tehát kommersz trágya) pl simán odaveri, de magában is megállja a helyét. A frém nagyon jó. A játék/karakter designtól még mindig a belem hányom ki, de ez már ízlés dolga. Van akinek van, van akinek nincs :D Egyébként a Games Convention-on a Turok volt az ígéretesebb, bőven fordult a kocka.

    FPS mániás PS3 tulajok ne szégyelljék, ha tetszik nekik."

    Most gondolom még jobban utálsz, mert a belekötés sem jött be. Jajj, csúnya gonosz DT, mindig bánt minket...
  • tarti19
    #39909
    hülye gametraielrsen ilyen magyar reklámok mennek lol:D
  • EmThor
    #39908
    ki száll fel még a hype-vonatra? :D

    fracture sztori trailer 2008-október

    fracture trailer
  • tarti19
    #39907
    modnjuk egy hd trélert jobban elképzeltem volna:P
    AMúgy meg residentevil.comon van egy 2 óra 40 perces visszaszámláló és egy 100 órás:D na msot rmeélem ezek valami finomságokat rejtenekD:
  • EmThor
    #39906
    2008-12-08
  • tarti19
    #39905
    Ne haragudjatok de ez a Resi 5 valami irtózatosan szép lesz és remélem a színvonalat hozza tovább ami tendenciává vált:)
  • EmThor
    #39904
    RESIDENT EVIL 5

    a titkos fegyver egy köteg banán, amivel megfékezhetjük a feka zombisereget
  • EmThor
    #39903
    van ninja gaiden review gametrailersen

    resident evil is fenn van
  • tarti19
    #39902
    postaköltség az hogy adódik hozzá a végösszeghez?
  • Foxhound1980
    #39901
    :DDDDDDDDDDD
  • EmThor
    #39900
    MGS4 =
  • Foxhound1980
    #39899
    LOL
    Már régóta készültem ennek az elsütésére...:D Uri meg
  • EmThor
    #39898
    b+ uri geller, 1 órája ezt a gifet keresem :D :D :D
  • EmThor
    #39897
  • Foxhound1980
    #39896