89387
PlayStation3
  • HUNMarcus
    #41136
    a f*szom kivan a BC-vel, APC-vel gyszerűen NEM LEHET eltalálni az embereket, másik tank vs. tank én belelövök 4et ő belémlő kettőt és én húzom a rövidebbet... nem értem
  • NEXUS6
    #41135
    Ja, valszeg benéztem. Bocsi. A civ simán elinul 1080p ben akkor is ha nem szedem ki a pipát a 720p mellöl. Ez viszont csak 720-at komálja.

    De ettől függetlenül nagyon szép a grafix a BF-ben. Pláne, hogy gyak mindent szét lehet lőni.
    Sikerült egy-két kempelős helyet is találnom.
    És ahogy tapasztaltam itt is M-16 rulez.;)
    Sználypereket olyan szépen le lehet vele szedni, hogy ihaly;)
  • Alien!
    #41134
    próbáld meg ezt! csak az xp/vista alatt van 32gb korlát,nekem az 500gb-os mybook gyárilag volt fat32-re formázva...
  • sirpalee
    #41133
    Próbáld meg, hogy belerakod, és elvileg felajánlja a lehetőséget hogy megformázza (töröld le előtte a partíviókat róla).
  • tomijee
    #41132
    jaja vágom, ezért kérdeztem hogy tud e valaki egy porgit amivel lehet, mert írni olvasni tudja a 32gb nál nagyobbakat az xp csak formázni nem.
  • ballor
    #41131
    A FAT az ennyit tud. A PS3-ban érdekesen van a vinyó (ha kiveszed és berakod egy PC-be, nem fogja látni). Az XP jól formáz. A FAT a szar, mert határok közé kényszerít (32 GB, 4GB stb.)
  • Prince of Máté
    #41130
    Én is 45-ös vagyok :D
    Ez a 2x XP csak konzolon van most?
  • tomijee
    #41129
    igen igen de xp csak 32gb -ig formáz ná meg és nekem az nem elég..egy 120as ból:D
  • aabelus
    #41128
    szerintetek ez megeri az arat? probalta mar valaki? velemeny? jol megy? ha valaki probalta,legyszi mondjon rola par szot,koszi :D
  • mrzsul
    #41127
    Leszedtem a Haze demot és hát mit mondjak??? Szidtátok itt elég rendesen nemtom miért! Nem annyira rossz azért! Lehet vele játszani sőt Far Cry óta egyik olyan fps ami még tetszik is na jó kivétel COD mert az egy remekmű, Lehet kövezni GTA4 végigvéve, Assassins Creed megrendelve
  • OliApa
    #41126
    THX! Mentem is, van mit behoznom (45), bar eleg sportszeru? Volt mar maskor is?
  • balljuggler
    #41125
    bocsi fiuk!elnéztem a szöget!
    a BF multi nekem csak szerdátol jo de akkor egész nap ráérek..
  • ballor
    #41124
    ühüm
  • OliApa
    #41123
    Most hetvegen a COD4 multiban tenyleg dupla XP jar?
  • Seth
    #41122
    MGS4-ban kis poén
  • sirpalee
    #41121
    XP alatt tarold le és kész :) , semmi ilyen hülye progi nem kell.
  • ballor
    #41120
    Minek ehhez progi? Sima XP alatt is meg lehet csinálni a dolgot.
  • tomijee
    #41119
    Tud valaki valami jó progit nfts ből fat32 re formázásra? mert a Norton PartitionMagic 8.0 próbálkoztam lehet is vele de állandóan hibát irt ki
  • sirpalee
    #41118
    Hehe, pedig az elején hogy utáltad, meg mennyire nem tetszett...
  • SlickAdam
    #41117
    figyuzzatok már! tudtok olyan külföldi oldalt, ahonnan lehet magyarországra rendelni videójáték figurákat nagy választékban? fontos lenne! kösssz!
  • Jimanszky
    #41116
    Akkor én is el mehetek a busba a 20/20-ammal?:))
  • Jimanszky
    #41115
    Már megint olvashatok vissza mer lemaradtam...pi..ába!
  • Jimanszky
    #41114
    Napot,így próba után hót kómásan:)!Egyre jobban bejön a BFBC,már 4x végig vittem.Szerintetek??;))Akkor má csak tetszhet:DD
  • Alien!
    #41113
    jaja...576 lesz az...
  • tarti19
    #41112
    biztos, hogy nem 1080p, megnéztem hogy fut-e rajta és 576-t nem tudtam kilőni egyedül de összehúzta a képet:D nagyon ebből gondolom, hogy ez 576 volt mintsem 1080p, de lehet tévedek:D
  • Alien!
    #41111
    nekem nemhajlandó!!!!! biztos 1080p?????
  • tarti19
    #41110
    este mikor multiznátok? mert nekem úgy 9-ig jó lenne:D
  • Gascoigne
    #41109
    Én is felveszlek, meg még pár embert, ha nem gond.
  • tarti19
    #41108
    ezt, hogy érted, hogy elfelejtetted visszaállítani ? mondjuk ha bepipálom , hogy csak 1080p-be menjen a masina akkor csak abban is fog zümmögni ??
  • NEXUS6
    #41107
    Hu ez a BF nagyon kircsi. Mar most jobban teccik, mint a COD4.
    Elfelejtettem visszaallitani 720p-re, erre most elindult 1080p-ben is! Korabban meg nem, ki erti ezt?
  • tarti19
    #41106
    megnéztem az összes játékot ezzel a monitorral és egyetlen egy probléma van az AA hiánya minden más teljesen korrekt volt ... összehasonlítottam egy Bravia KDL-32u2000-es LCD tv-n és egy KDL-40W3000... amit észrevettem hogy az utóbbi próbálgat képjavító technológiát alkalmazni de sajnos az AA hiányt sehoyg se sikerült kiküszöbölni... remélem azért a fejlesztők hamar megoldják a problémát:P
    ami téma , hogy jövőhónapba rámszakad 150K, csak sajnos ez kölcsön della mondjuk nem kell utána kamatot visszafizetni így pár dologra máris beruházhatok és köztük szerepel egy normális digitális fényképezőgép s ps3-hoz pár dolog... akkor tudok tesztképeket is készíteni:D
  • Alien!
    #41105
    nekem wd mybook-om van 500gb-os...egyedül ami picit kényelmetlen,hogy minél jobban tele van,annál lassabban indexeli a fájlokat....
  • tomijee
    #41104
    Hali az lenne a problémám hogy van egy: WD1200U017-004 külső hordozható vinyóm és rádugom psre de az sehol nem írja hogy bedugtam volna..vinyón visszajelző led világít, psben jobb sarokban fent a kis töltő köröcske tölt 1-2tőt aztán semmi. szóval mi lenne a megoldás?
  • Nexxuss
    #41103
    ÉRtem. Köszi. USB-s külsőt próbált valaki? Mert azoknak sincs valami horror ára.
  • tarti19
    #41102
    én LCd.ról raktam sd-re és akkor kellett resetelni:) amikor hdmi-n keresztül a monitorra akkor meg nem érdekes:D
  • Kratos86
    #41101
    Linkelt be nekem még pár hete valaki egy oldalt ahol a ZyXEL P-320W nevű routerhez van leírás hogy hogyan kell beállítani a NAT -ot illetve a TCP/UDP beállítást azonban továbbra sem működik!
    Melyik IP címet kell megadni a NAT-oknál, mert lehet hogy nem jol adtam meg?!
    Chello-t használok amúgy és már szinte mindent kipróbáltam de nem megy!
    UPnp-t is beállítom a Settings-en belül Enabled-re,de mikor Test-et csinálok azt írja ki rá hogy Not Available,pedig routeren be van kapcsolva!

    Másik dolog : Hogy állítom be a Media Player-t a PS3-ra? Aki tudna egy részletes leírást erről az segítsen!
  • Yoda001
    #41100
    ha egy tvből "teszem" másikba a ps-t, akkor miért is kell resetelni?
  • sirpalee
    #41099
    Csak notebook vinyó, ha többet akarsz, akkor külső vinyó kell.

    Emlegettek itt valami ilyesmit hogy notisból is csak 250-es megy bele, de ebben nem vagyok teljesen biztos.
  • ballor
    #41098
    2,5, SATA
  • Foxhound1980
    #41097
    Kis HW hack-el tolhatsz rá simát de az kívül marad értelemszerüen.