89387
PlayStation3
  • Istencsászár
    #42176
    7 ezer forintos fröccsöntött kínai műanyag, persze ez biztos drágább volt mert van hozzá játék is:)))
  • Papesz
    #42175
    Ez egy Wii Zapper, mi rajta a nem igazi?
  • DanielT
    #42174
    Ezen mi a beszarás és mi ne lenne benne igazi?
  • Alien!
    #42173
    hát ez beszarás....ha igazi.
  • Bale123
    #42172
    Van valamilyen PlayStation 3 as Magazin mint annak idején a PlayStation Magazin?
  • wordsworth
    #42171
    GoW szerintem alap, hogy lesz ps3-ra de hogy mikor az rejtély.
  • Gideon Wieth
    #42170
    ezzel a résszel én is vacakoltam :D Én a lemenetelnél kurtam el :) aszittem a hülyék ha lemennek akkor nem hagynak zsarukat mentem utánuk erre hátbakaptak :)

    Énnekem két kérdésem lenne. Az első a MGS2 höz. Amikor Raiden-t irányítjuk, és ha jol értettem meg kell keresni az elnőköt akkor ugye felmegyek a tetőre a lifttel. bemászok valamilyen épületbe. nah ott megszerzem az M9-est. És utána nem tudom merre kell menni, mert csak szint ajtókat találok /1,2,3// És van egy falrész ami be van kerítve Dobozokkal és ha jol láttam akkor egy telefon van rákapcsolva egy bombával. Itt mit kell csinálni, és merre kell tovább menni ?

    A következő pedig h miket ajánlotok első játéknak PS3 hoz, és hogy van e God Of War vagy lesz-e PS3-ra ? Köszi a válaszokat
  • wordsworth
    #42169
    Sikerült a bankos küldi gta-ban ott csesztem el, hogy mikor jöttök fel a szervizalagutbol én megálltam az ajtó előtt, mondván lelövöm a rendőröket amik érkeznek, de közben meg egyböl ki kellett sprintelni, 4x-re sikerült... :D
  • tom840224
    #42168
    már viszem a fickót az emeletre Kösz mindkettőtöknek !!!!!!
  • Tyler Durden
    #42167
    Ott a pont
  • Seth
    #42166
    Az az alak kell aki kísértetiesen hasonlít Raiden-re a 2. részből, van egy maszkod is róla. Na őt meg kell várni,amíg elmegy a klotyóra az alsó szinten,a bejárattól balra(az is elég ha ott vársz,csak ne vegyen észre mikor belép,max 10 perc és megjelenik)Ott megölöd,vagy elkábítod, most jön a neheze, fel kell cipelni az emeleten lévő öltözőbe az egyik szekrényhez,onnan már egyértelmű
  • Tyler Durden
    #42165
    Huhh már rég gameltam de asszem a főépületben az emeleten lesz a szekrényben a ruha amire szükséged van.
  • tom840224
    #42164
    a Groznyj Grados rész, valami fickót kéne megtalálni mert csak őt engedik be egy ajtón, de lehet, hogy elég a ruhája is, ezt vettem ki a telefonbeszélgetésből
  • Seth
    #42163
    Mond melyik részen ,de inkább nézz be az MGS3 topikba, inkább ott
  • tom840224
    #42162
    szuper ! kár, hogy angol de majd tesómmal lefordittatom azt a részt amire szükségem van Köszönöm !
  • tom840224
    #42161
    hát nekem sikerült, már 3 napja nem tudok tovább menni
  • Tyler Durden
    #42160
    Anno 576 Konzolban volt hozzá egy fullos leírás, a neten pedig a gamefaqs.com-ontalálsz..
  • Seth
    #42159
    Minek? Nem nagyon lehet elakadni.
  • tom840224
    #42158
    Szevasztok! Valaki nem tudja van-e a MGS 3-hoz végigjátszás ? Ha van akkor hol ? Köszi !
  • dante3
    #42157
    Lehet volt mar!
  • Demeter
    #42156
    Ok lehet egy kicsit keveset mondtam azzal a 15 perccel de, hogy fél óránál több nem volt (és 9GB-ról van szó nem 4.5-ről) az mpeg2-be való konveretálás mkv-ból az tuti. Amúgy nekem sem ez az első filmem amit konvertálok, igaz én csak egyenlőre maradok az mpeg-nél mivel ez a leggyorsabb és a PS gond nélkül le is játsza. Amúgy meg, hogy ez minőségileg mennyire "jó" vagy sem az nem nagyon érdekel. Gondolom ennél jobb minőségű kódolások is vannak de nekem ez maximálisan megfelel. Amúgy 1080p-s filmeket azért nem próbálgatok mert a TV-m nem full HD-s szal akkor meg minek.
  • Ombika
    #42155
    Vinyod se tudja ezt feldolgozni!! :)
  • Alien!
    #42154
    persze....kamu az egész.
  • Ombika
    #42153
    Ez csak elmeletben igaz,gyarkoaltban meg egymas mellett 2 meterre se fog ennyivel menni!!
  • balljuggler
    #42152
    Az októberi fw-ről annyit lehet tudni hogy dolgoznak rajta a kis csírák , hogy vigye a 40GB-s a ps2-es lemezeket...Na erre kivi leszek...Várom a postomhoz tartozó lehurrogásokat...!!!!
  • wordsworth
    #42151
    Most tulajdonképpen milyen formátumokat játszik le a ps3?
    avi; dvd;

    mp4et próbáltam de nem (ill olvasgattam és azt is lejátsza, csak a hanggal kell játszani v mi)
  • sirpalee
    #42150
    Tőtöm lefele :)

    Jöhetne már a 2.40.
  • Foxhound1980
    #42149
    Igen, látható változás nincs.
  • Zodd
    #42148
    És tudni, hogy mit tartalmaz?
    Csak javítások?
  • Foxhound1980
    #42147
    Kijött a 2.36-os FW.
  • Tyler Durden
    #42146
    Ha már itt tartunk tedd oda a Marantz-t is (:
  • Alien!
    #42145
    én rengeteg filmet konvertáltam már,a 720-as filmeket nem kell átkódolni,mert a ps3 támogatja a h264-es videókat...ergo ha neked 15 perc alatt kész lett a film,az biztos nem mpeg2...az átkódolás kb 1-1,5 óra.....próbáld ki az 1080p-s filmekkel,azok nagy részét nemtámogatja a ps3,ott általában átkódolás kell....
  • Demeter
    #42144
    Ezt, hogy érted? Ha csak vob-ba rakta volna át akkor a PS3 nem olvasná. Amúgy a kész file formátuma akkor miért mpeg2?
  • Gideon Wieth
    #42143
    Igen közben megtaláltam a Drawlingot kellett a legrosszabb nál eggyel följebb állítani :)
    Köszi szépen :) Am tök jó :) bejött a régi hangulat :)
  • Alien!
    #42142
    persze,mert nem mpeg2-be rakta át,hanem csak összemuxolta vob-ba....hang és a kép érintetlen maradt.
  • OliApa
    #42141
    Na. Végre, mi is repülhetünk, bár csak jövőre . . . ---> katt ide
  • Demeter
    #42140
    Amúgy nem lassú a konvertálás. Nálam pl. a 300 című film ami majd 9GB (720p) MPEG2-be való átkonvertálása nem volt több mint 15 perc. És baromi jó minőségű lett (szerintem) PS3-on lejátszva. Fel is raktam a PS3-ra mint "promóciós" anyagot. :)
  • aabelus
    #42139
    ok,koszi szepen. gondolom lassan alakit at egy filmet.. :( de mind1,van idom. amugy altalaban a 2cd-s divx-ek szerintem nagyon szepen mennek,es azzal a progival a feliratot nagyon jol bele lehet tenni,lehet valasztani meretet,betutipust meg minden sz*rt. :D
  • baggins
    #42138
    Igen, nagyon kemény multi része van (Metal Gear Online), és Magyarországról is minden további nélkül ingyen játszható.
  • Tucker Case
    #42137
    Sziasztok, nagyon erősen gondolkodok a 80GB-os ps3 + MGS4 bundle megvásárlásán.

    Igazából egy hajszálnyira vagyok a vásárlástól, a kérdés pedig ami eldöntheti: Az MGS4-nek van multiplayer része? -és ha van akkor itthonról lehet-e vele játszani.