89387
PlayStation3
  • tarti19
    #42215
    benne van a komponens kábel a csomagban:)
  • sirpalee
    #42215
    Igen.
  • tothsanyi18
    #42214
    sziasztok na holnap veszem a ps-t
    Az lenne a kérdésem? hagyományos tv-re akarom kötni, az ehhez megfelelő kábelek benne vannak a csomagban?
  • Sund
    #42213
    mindig az után szoktak telefonálni, ha sikerült beszerezniük az új dobozt, zacskót, és használati utasítást a raktáron lévő leadott (de újszerű) gépeikhez. Ez általában egy-két nap szokott lenni.
  • OliApa
    #42212
    Megtalaltam!
  • tarti19
    #42211
    _Hívd vissza őket:) mindig az a legjobb megoldás:)
  • eilor
    #42210
    sziasztok!
    amint már írtam, megrendeltem a konzolomat a konzolstúdióból telefonon keresztül! akkor felhívnak, hogy én rendeltem e? ha igen mikor várható a hívásuk? (kedden 5 felé rendeltem meg!)
  • tarti19
    #42209
    ha lekezel 16G-t akkor biztosan fogja mert nekem látta a sok mp3-t meg egy 1080p-s trailert...
  • tomijee
    #42208
    hali nézelődtem pendrive-oknál és találtam egy : A-Data 16 GB USB 2.0 PD16 10e ft az a kérdésem ha erre rápakolom a bulray filmeket akkor látni fogja a ps3?
  • OliApa
    #42207
    Köszi, megtalaltam a Prestige Mode-ot, de még nem él, bár azt irja, hogy LV55 utan unlocked...
  • ballor
    #42206
    Ezek szerint 10x meg lehet csinálni.
    kép
  • tarti19
    #42205
    ha már 12 órázom még 1-2 hónapot :( , akkor azt a ksi időt kiszeretném élvzni:)
  • sirpalee
    #42204
    nekem kb 60-70 centiről van 25.5". Nem is tudom eddig hogy éltem túl egy 19"-ossal. Valami eszméletlen élmény :D
  • Scotty99
    #42203
    Sajnos ez nekem drága, kicsit kevesebből kell gazdálkodnom a nyár folyamán.
  • tarti19
    #42202
    szerintem egy Samsung 2493hm-mel is elboldugolnál:)
  • HUNMarcus
    #42201
    nekem is 22" van, szerintem ne nézd fél méterről mert kiesik a szemed, 3-4 m-ről simán látni mindent
  • ballor
    #42200
    Szóval, ha eléred az 55-öt, akkor jelenik meg a presztizs rész. Ha rányomsz, akkor lenulláz és lehet kezdeni, de ezeket is számolja, hogy hányszor nyomod végig.

    Én még kicsi rangon vagyok, aki nyomja így javítson, vagy erősítsen meg!
  • Papesz
    #42199
    Ezt gyorsan felejtsd el, ha rendes képet akarsz. Nézd meg a felbontását.
  • OliApa
    #42198
    Azt meg hogyan lehet, hiszen ez egy elért rang. Új reggel nincs értelme, a régivel meg nem tudom, nincs ilyen opció a szemem előtt. Vagy az összes challenge után van rá lehetöség?
  • Jimanszky
    #42197
    Fél méterről???.Ilyen távból bőven elég egy 19-20"-os widescreen.De inkább egy 19-es
  • ballor
    #42196
    Többször végig lehet nyomni az 55 szintet, ez a presztizs.
  • OliApa
    #42195
    A CoD4-el kapcsolatban lenne néhány kérdésem:
    Hogy a rákba' lehet valakinek LV2-es szinttel aranyrózsa, meg egyebek? LV55-ös szintem során soha nem találkoztam olyan rangjelzésekkel, mint amilyeneket online látok, mitől az ami? Vátozik-e későbbiekben a rangjelzés (5 ezüst csillag) ha folyamatosan oldom meg a challenge-eket?
    XP-t hová teszi? Thx!
  • Istencsászár
    #42194
    26os Sámsungot nézz, szerintem az ölég nagy konzolhoz, pécéhez, tévéhez egyaránt:) nekem is olyan van a szobábmba.
  • tomijee
    #42193
    hali nézelődtem pendrive-oknál és találtam egy : A-Data 16 GB USB 2.0 PD16 10e ft az a kérdésem ha erre rápakolom a bulray filmeket akkor látni fogja a ps3?(vob kiterjesztésben.)
  • JohnnySmith
    #42192
    Túltárgyalva....
  • Scotty99
    #42191
    Én is egy ilyet akarok beszerezni, mert ehhez szeretném a PC-t is kötni, és ugyebár azt elég közelről nézem. Szerint megfelelő, ha ilyen célra kell, megy ugyebár az ára sem egetrengető.
  • Foxhound1980
    #42190
    Na ennyi volt az MGS4. Emészteni kell rendesen...
  • Gideon Wieth
    #42189
    hát a szobám összvissz 2,3méter szer3 méteres, szóval eléggé kicsi Oda veszem a tv-t :) anyumék szobájába van 66 centis :) de oda nem engednek játszani :) én szobámba ez bőven jó nem ? meg ha tévézek vagy dvd-zek még arra is elmegy :)???
  • chilios
    #42188
    Szerintetek mennyire lenne jó egy ilyen ps3 hoz?ezFél méterről nézném.
  • Istencsászár
    #42187
    Hogy ha nem tévézsre kell akkor jó, meg ha kis helységbe veszed, meg ha pécéhez is akarod használni, de ha már ilyen méretekben gondolkozol akkor 26"ost vegyél... hogy ha nappaliba tévének is kell akkor 82cmerest vagy nagyobbat.
  • sirpalee
    #42186
    Ennél a monitorom is nagyobb :)

    Szerintem olyan 35-40 körül szerezz.
  • wordsworth
    #42185
    sztem minimum 32"
  • Gideon Wieth
    #42184
    jah és TV-ből is ilyen hdcp-s kell ha veszek? vagy az alapból van már LCD-tv-kben ?? :)

    Egyenlőre ezt néztem ki TV-nek- Vélemények ?
  • Gideon Wieth
    #42183
    pls mgs2ben segítsen aki tud :)
  • csigafog
    #42182
    miért van az hogy ha soldier of fortune payback játékban multiplayerben csatlakoznék egy deathmatch-hez akkor nem enged játszani csak külső szemlélő vagyok???
  • Tyler Durden
    #42181
    Nálam ugyanilyen fakk van, szerintem nem megfelelő neki szellőzés szempontjából.. /így szimplán ott figyel a tv állvány előtt/
  • EmThor
    #42180
    2.36 -> böngésző megjegyzi a kilépéskor nézett oldalakat, de be kell pipálni ezt
  • wordsworth
    #42179
    Mellesleg ti hol/hogy tartjátok a ps3atok? Tv állványomban van egy fakk(polcrész) ahova be tudnám tenni, előrről teljesen nyitott hátul ugye zárt meg oldalt is. Oda betehetem szerintetek, nem fog tulmelegedni?
  • Foxhound1980
    #42178
    Bóvli szemét.
  • Laceee
    #42177
    kb 3 hete szereltem össze egy számítógép asztalt volt rajta cd tartó (müanyag) made in usa, minőségre még a kinai szinvonalat sem ütötte meg