89387
PlayStation3
  • eilor
    #42136
    okés, értem! köszi az infot!
  • eilor
    #42135
    okés akkor nem...
  • Alien!
    #42134
    én meg azt mondom,vétek már dvd-t rakni a ps3-ba...Csak HD...abból is az 1080p.
  • Demeter
    #42133
    Lehet majd megpróbálom egy másik felirattal, remélem menni fog.
  • Demeter
    #42132
    A fekete felirat csak néhol látható ott ahol a film háttere nem "sötét". De ez elenyésző a filmben éppen emiatt írtam, hogy olvashatatlan. Amúgy ez normál DVD filmnél van mivel a HS-s filmek amiket leszedek azok mind szinkronosak. Amúgy köszi a tippet divix ügyben, lehet kipróbálom. Csak azért nem preferáltam idáig a divix formátumot, mert az sokkal rosszabb minőségű. Amúgy sorozatokat néztem divix-ben a PS-en és azzal nem volt probléma. Igaz nem is feliratos volt.

    Amúgy kérdésedre az mkv-t mint formátumot nem játsza le a PS3. Erre van az Mkv2vob progi, hogy átkonvertáld "nézhető" formátumra.
  • Forrest Gump
    #42131
    Létezik PS3-hoz mikrofon ( nem headset), milyet ajánlotok?
    BF:BC-hez kelleni fog.
  • zottyantas
    #42130
    Nyíregyen van egy jó bolt a korzóval sezmbe a kölyökvárba a popeye mellett:D Remélem érthető volt:) Meg van 576 is a korzóba.
  • tarti19
    #42129
    az igen , ez nem semmi:)
  • ballor
    #42128
    Nem, MKV-t nem tud lejátszani.
  • aabelus
    #42127
    de ha dvd-re kiirom,akkor lejatssza a cuccot,nem? :D
  • Istencsászár
    #42126
    Nincs benne semmi nehéz:)
  • ballor
    #42125
    nem
  • wordsworth
    #42124
    Nah GTA felbaxta az agyamat :D Bankrablásos küldi...
  • aabelus
    #42123
    hat figyelj,olyan kerdesre milyen valaszt vartal? fekete a felirat... hat akkor szelesitsd ki a kepet es latszani fog... szedj le szimpla divx-et es az aviaddxsub progival tehetsz bele feliratot,ami nem fekete lesz. amugy komolyan.. ha latod hogy fekete,akkor olvasni is tudod,nem?
  • aabelus
    #42122
    mkv-t usb-rol nem jatssz le a ps3?
  • Alien!
    #42121
    nekem TP-Link routerem van(108mbit),ps3-al nagyon jól működik,viszont a 20mbites netemből a laptopommal csak 1,3mbit-et tudok wifin keresztül használni,vezetékkel mind a 20-at....nem tudom mi okozhatja,talán a laptopban levő gyengébb wlan????? viszont a 108mbit-nek akkor van értelme(ha van egyáltalán),hogyha a vevőd is 108mbites!!!
  • tarti19
    #42120
    sziasztok:)
    jó lesz az ccak nem lesz belőle 20 megabit, hanem annak töredéke
  • Papesz
    #42119
    Persze. Semmi okát nem látom, hogy rossz legyen.
  • ben38
    #42118
    tehát ha 20 megás netre ráékötök egy 54mbites routert akkor az jó kell hogy legyen?
  • Papesz
    #42117
    A 20 megás neted megabitben kifejezve 20 megabit. Viszont az adatvesztésnek nem sok köze van a routerhez.
  • Bale123
    #42116
    Próbálj meg hozzá feliratozást leszedni...-vagy ha ismerősnek van ps3 akkor próbáld meg az övént hátha a te hardvereddel van a probléma
  • Bale123
    #42115
    Szoval tud játszani :D
  • Demeter
    #42114
    Nem, nem eredeti a film hanem úgy szedtem le. De nem hinném, hogy ebben keresendő a probléma...
  • Bale123
    #42113
    Playstation 3 le tud játszani másolt DVD ket-Mármint filmeket? Szerintem nem warez...
  • Demeter
    #42112
    Kösznöm az építő jellegű hozzászólást, nagy vagy!
  • ben38
    #42111
    és mint mondtam nekem 20megás netem van, az akkor mennyi mbit-ben kifejezve (csak mert nem akarok adatveszteséget). egyébként kössz a válaszokat.
  • Laceee
    #42110
    Vedd le a modell részletességét 1-re,
  • sirpalee
    #42109
    Elég, ha viszonylag közel van, és jó wifi antenna van rajta.
  • Yoda001
    #42108
    nekem 10 megás net, 100 mbites router (D-link DIR-100), és megvagyok vele elégedve, igaz, vezetékes
  • ben38
    #42107
    nézegetem a routereket, kinek milyen gyors van, nem igazán értek hozzá. az 54mbit-es az elég, vagy az lassú?
    ha nekem 20megás netem van, akkor milyen gyors router kéne?
  • sirpalee
    #42106
    Van hozzá nvidia patch, azzal próbáld meg.
  • Sephi
    #42105
    Ha ATI kartyad van akkor bukta... vagy ha nvidia? Van egy patch valahol!
  • aabelus
    #42104
    videogamesrol hany jatekot rendelhetek,ami tuti megjon? mert ott aztan kib*szott olcso nehany zsuga :D
  • aabelus
    #42103
    hogy talaltad ki,hogy ez most PONT IDE tartozik? amugy nekem is ez volt,csak nekem ereditben van a cucc :D
  • aabelus
    #42102
    15 euroert van tiszta uj chillstream ebay-en,,, megeri,nem? :-? probalta mar valaki?
  • Gideon Wieth
    #42101
    letöltöttem a Metal Gear Solid 2-őt, és az a problémám h elindítom és minden zöld. Nem látok semmit a hajóból //gondolom az a forma alapján.// se textúrákat se semmit. csak a körvanalakat azt is bajosan és minden tiszta zöld a fényeken kivül amiket látok. lámpákat meg ezek.

    A gépem amd 3100+ 512mb ram 7600 GS ötlet?
  • Sephi
    #42100
    Sajnos igaz :D
  • Istencsászár
    #42099
    Doboza többet ér mint maga a játék:D
  • ben38
    #42098
    király ez a game.co.uk .... nagyon is. kössz a tippet. még érdemes a hmw.com-on is nézegetni szoktak lenni ott is jók, pl a devil may cry 4 az most szerintem jól megéri.
  • EmThor
    #42097
    game.co.uk, innen rendelek mindig, 3 nap a posta minimum, visa electront is elfogadnak, bélelt borítékban küldik a bontatlan cuccot számlával!

    2 hetente akciók, most szereztem fémdobozos turokot 5.500-ért