89387
PlayStation3
  • DanielT
    #42897
    LOL. Több szinten. Elsősorban azt tisztázzuk, hogy a kedvenc hobbim a konzol iparág és ami mögötte van(technológia, üzleti rész, egyebek). Nem a konzolokon való játék. Manapság évente 3-4 játék, ha érdekel. Hetek óta nem kapcsoltam be a gépet, pedig egy GTA IV vár befejezésre.

    Egyébként, a monitor kiváltására vettem ezt a tévét, 1-1 milliméter hely van mellette az asztalon, nem fért el nagyobb. Ennek az árából ugyanott, ugyanakkor 32-est vehettem volna, de az oda nem fért, normál nagy tv-nek meg 150 centi képátló alatt nem vennék semmit, de azok még nincsenek a nekem megfelelő ár/érték/tudás arányban. A lényeg, hogy nagyon rossz nyomon vagy, ha ezzel akarsz megfogni...

    És az valóban szar amikor valaki nulla rálátással a helyzetemre, totál bullshittel próbál kekeckedni...
  • Arwenke
    #42896
    Nekem nem jott be a liar. Szerintem ne ved meg.:)
  • Sephi
    #42895
    A PS3 jelenleg a regi GameCube atka allat letezik... arra is meg lehetett hamar szamolni az igazan fun jatekokat. Igaz a PS3 meg fiatal... de lassan lassan jonnek a dolgok itten.
  • Zodd
    #42894
    Nekem a "Everybody golf world tour" is nagyon bejövős volt.
    Rengeteget játszottunk vele, főleg asszonypajtással együtt.
  • Foxhound1980
    #42893
    Haze-be kb hány órád volt?
  • HAF Rigel
    #42892
    Na a hétvégén eléggé megnyomtam , Mgs4 és Haze is befejezve . Jöhet a Grid , aztán meg már itt a BF:BC
  • Alien!
    #42891
    Látod milyen szar ha vki feldűhít,esetleg kekeckedik?!?!? Kezdjek énis lenéző lenni? Sosem voltam ilyen,hisz a barátaim/kollegáim/ismerőseim 90%-ának segítek kiválasztani a TV-jét/házimoziját/Pc-jét/autóhifijét stb és ha vki olcsóbb dolgot szeretne,sosem vetem a szemére.
    Pusztán arra akartam rávilágítani,hogy kened itt a laza szöveget,hogy adod veszed a ps3-at mert nemszámít,megteheted,és a kedvenc hobbidra ilyen szempontból nem költesz....nekem ez sántít...

    Btw ezen 1átszom már jóideje..és ez volt előtte.
  • sirpalee
    #42890
    Grafikailag a stílus nem tetszett, iszonyú sok animációs bug, de nem ez a lényeg, valahogy az egész sztori, az egész vezetése egyáltalán nem, és legfőképp a játékmenet nem.
  • Foxhound1980
    #42889
    Mi nem jött be az Uncharteden?
  • sirpalee
    #42888
    Köszi, majd letöltöm és kipróbálom :)
  • Silverford
    #42887
    Hong-Kong
  • sirpalee
    #42886
    HK?
  • Silverford
    #42885
    HK store-on van fenn.Majd 2 GB.De erre kiváncsi lennék, hogy grafikailag tetszene-e mert szerintem nem egy nagy eresztés.Pénzt nem adnék érte.
  • sirpalee
    #42884
    Burnout Paradise, Orange Box, Bad Company demo. -> áltimét fun

    Nekem az uncharted és a gta4 nagyon nem jött be...

    Melyik store-n van fenn a lair demo? Se angol, se usa, vagy én mentem el mellette :) , me' nagy sárkánybuzi vagyok, ki kéne már végre próbálni :) .
  • Seth
    #42883
    Hát ha csak az exklúzivokat nézem nem sok minden, Resistance,Heavenly Sword,Ratchet and Clank. Max ennyi ami érdekelne (esetleg még a Genji 2, mert az első rész remek volt ps2-n :D )
  • Sephi
    #42882
    Folklore
    Uncharted
    MGS4
    GTA4


    Ezeken kivul, kivancsi vagyok, nektek melyik volt mas jatek ami fun volt? En igy hirtelen nem tudok tobbet mondani PS3-ra :D
  • sirpalee
    #42881
    Oks, ha ki tudod próbálni tedd meg. Elvileg kijavították azokat a hibákat ami miatt az egészet lehúzták.

    GT5P, játszottam vele nagyfelbontáson, és valami eszméletlen ronda. Főleg tudva azt hogy mennyire hájpolják a grafot, tele van renderelési hibákkal stb. Persze a kocsik nagyon szépek, de nagyon spórolnak az erőforrásokkal, az látszik rendesen :)
  • balljuggler
    #42880
    akárki akármit mond....de ez a civi már-már a fórum védjegye...és azért fórum mert különálló vélemények vannak
  • aabelus
    #42879
    nem probaltam,nincs meg net ps3-on.. jovo heten lesz,remelem :D
  • aabelus
    #42878
    holnap kapom a gt5p + uncharted-et. drake-re kivancsi vagyok,mivel DanielT-nek is tetszett!
  • sirpalee
    #42877
    Lair demót kipróbáltad? Valamelyik storen fennvan (talán usa).
  • aabelus
    #42876
    #42849 <<>> ou naaa
  • tarti19
    #42875
    nagyon megszerettem, pedig amikor a flauba bejutottma és a láncfűrészes szétkaszált elment a kedvem, de aztán elkezdtem megint és jaj a plágafertőzötteknek :)
    Azért az durva votl mikor AShlymúlt századi búvárruhába bújt, mert aLig bírtam elkapni, viszont nem sérült:D
    MErchant részét meg 5 csillagra mind az 5 karival kb. az volt annyi idő mint a játék maga:D
  • sirpalee
    #42874
    300 óra??? Atyaúristen. Grat
  • sirpalee
    #42873
    link

    Bár ez más hiba miatt van, de valószínű hogy valami shader hiba lehet, lehet ha valami kikapcsolsz vagy átállítasz máris jobb lesz, mivel elég valószínű hogy sok dolgot fixed functionban oldanak meg és ott hasal el valamin a kártyád.
  • tarti19
    #42872
    alap 4 gigából lett 12G kb mert mindenféle dolgot pakoltam fel rá majd le majd külön-külön, de aztán abbahagytam ... mert nem ment...
    Bár én egy RESi 1-nek si örülnék kicsit feltupirozva:) hasonlóan mint GC-n:P
  • Jimanszky
    #42871
    És durván szebb,mint a Ps2-es verza;))Igaz az átvezető filmek megmaradtak Ps2-es grafikán..
  • Jimanszky
    #42870
    Biztos h elindul!Szedj le új drivert a karidhoz vagy valami javítást a gémhez!
  • tarti19
    #42869
    jaja gondoltam én erre, csak most idő hiányában nem foglakoztam vele... Amúgy az első oylan játék volt amit 100%-ra pörgettem ki és több mint 300 órát játszottam vele
  • sirpalee
    #42868
    Érdekes, én régi 9600 pro-n játszottam vele, mindenféle high textúra mod nélkül. Utána kéne nézned hátha valami kijavítja ezt a hibát, biztos nem te vagy az egyetlen.
  • tarti19
    #42867
    nem indul el PC-n:) rohadt mocska:D
    GOW 1600*1200-ba very high dx9 altt futott 30-40 fps mellett állandóan, ez meg teljes sötétséget ad és csak a fények meg a tárgyak látszódnak:D
  • Jimanszky
    #42866
    Nemhogy leszednéd PC-re nagyobb felbontással..
  • Jimanszky
    #42865
    Vagyis javítok,Ps2-es verziót szeretné:)
  • Jimanszky
    #42864
    Én ide írtam/#42858/ és kérlek,hogy priviben válaszolj;).Tarti szerintem Ps2-re szeretné a Resi 4-et.Majd aztán meglepődsz Tarti,hogy tényleg szerez neked,csak normálisan beszélj vele;))
  • tarti19
    #42863
    Amúgy nincs alapvetően veled baj , csak elég rámenősen és sokszor nyersen fejezed ki magad... ettől eltekintve PS3-ra szeretnék nosztalgiázni egy picit:D
  • gaben4
    #42862
    Nah SlickAdam akkor mi legyen? felveszel msn-re és megbeszéljük?
  • DanielT
    #42861
    Nem privátba írta, nem privátban válaszolok.
  • DanielT
    #42860
    Máris ugrok! Milyen platformra óhajtja az úr? :)
  • fsgh
    #42859
    ne flémelj!! Beszéld meg vele privátba ha fontosnak tartod.(vagy annyira már nem jó ha más nem olvassa?)
  • Jimanszky
    #42858
    Lécci ne dögölj meg:).Na feladtam a hirdetést,inkább 22 ropit írtam.Kérlek Dani,akkor is írd meg az msn címed,addig nem hagylak békén cimbora;).Néha jó lenne veled egy jót dumcsizni..