89387
PlayStation3
  • ballor
    #42937
    Fat-ot lát, mint külső vinyót. A gépben lévőt máshogy variálja, mert nekem van fent 10 gigás is, és nem szedi ketté (látszatra), a további nem érdekel. A film egyben van és működik.

    A külső vinyós megoldás viszont szar, mert ott a FAT miatt tényleg korlátos a dolog. Gondolom nem akarátk engedni a M$-os NTFS-et. Ezért szívunk is rendesen.

    A 4 giga az nem 4,7 giga!
  • sirpalee
    #42936
    Várj, nem fat32 fájlrendszert használ? Akkor szétszedi darabokra? DVD 4.7 giga pont belefér (nem pontosan 4 giga hanem 2^32 bájt).
  • Foxhound1980
    #42935
    301.- környéke.
  • Foxhound1980
    #42934
    Persze, örülök, hogy nem értettétek félre a mondandóm. Végül is nagyon röviden úgy tudnám jellemezni, hogy a generáció csúcsa, ismét egy uniqum, egy mérföldkő de mint MGS játék nem nyújtotta, nem teljesen nyújtotta azt amit megszokott a HC MGS réteg vagy amit várt. Elég sok postot elolvastam és bizony a vérbuzi MGS fanok jelentős része picit húzza a száját (bár elég lassan érkeztek a kritikák, félve), mint olvastad, köztük magam is.
  • ballor
    #42933
    Egyszerű: ilyen melegben ne dolgozz! ;)
  • mrzsul
    #42932
    jólvan na Munka után ilyen melegben
  • HAF Rigel
    #42931
    font olyan 330 talán ?
  • ballor
    #42930
    Euróban érteni a fontot? Nem hiszem.
    Te írtad az árat: £36.99
  • ballor
    #42929
    Media Serverrel fel tud másolni 10 gigást is.
    Sőt DVDről a 4,7 gigát is át tudja rakni a vinyóra.
  • sirpalee
    #42928
    4 gigánál kissebbeket lehet. A nagyobbal gondod lesz a fat 32 miatt, meg persze az előbb írt formátumot sem árt figyelni.
  • mrzsul
    #42927
    shopton ennyire olcsó lenne az MGS4?????? £36.99 ezt euroban ertik ugye????
  • ballor
    #42926
    Lehet, le.
    (De nem ismer minden formátumot)
  • yorcsa
    #42925
    Hi! Tudna nekem segiteni abban valaki,hogy a ps3 vinyójára rá lehet-e tölteni hd filmet és azt le lehet-e játszani rajta?Köszi
  • NEXUS6
    #42924
    Érdemes letölteni a patcht mert extrák, meg más javítások is vannak benne, de nem kötelező őket használni. Célkereszt meg ilyenek.
  • NEXUS6
    #42923
    Nagyjából egyetértek azzal, amit a MGS4-ről írtál, de szerintem ez akkor is csúcs game. Nekem a kihagyott dolgok kevésbé hiányoznak, mint pl a GTA4 esetében. De ez végül is szubjektív dolog. A MGS sorozatot mindíg is jellemezte egyfajta eröltetettség, de valahogy ez még is jól áll neki, ez is a hangulat része, de hogy kinek mi a sok az megint ízlés kérdése.
    Sajna amiket leírtál konkrét példákat, hogy hol volt kidolgozatlan a játékmenet az valós hiányosság, és miközben sok helyen mesterien meg van oldva a videók és a játékmenet egysége, legalább ennyi helyen a kettő köszönőviszonyban sincs egymással.
    A boss-fightok sokszor hihetetlenül könnyűek (modjuk nem a legnehezebb szinten próbálkoztam, mert az a tapasztalatom, hogy soxor agyonvágják vele a játékmenetet), ettől függetlenül volt olyan hogy egyszerűen nem jöttem rá, hogy hogy kell kivégezni szegényeket;)
    Összességében nekem hibái mellett/ellenére is egy olyan minőségű anyagot jelent, aminek jelenleg nincs párja.
  • ballor
    #42922
    lapozz vissza párat
    valaki összefoglalta és írt 6-8 ilyen oldalt (link is volt)
  • mrzsul
    #42921
    Heló!!! Bocs a kérdésértr de nincs időm a keresésre!!! Külföldről hol találok játékokat??? Milyen oldalakon??? És leküldenék szlovákiába is??? Bár szerintem ez hülye kérdés mert miért is ne. Csak pár oldalat mondjatok légyszi!!! Köszönöm
  • ballor
    #42920
    Nézz át ide. Próbálgatták a srácok, de már a reg is érdekes, mert ki vagyunk zárva - cselezni kell.
  • aabelus
    #42919
    ok,koszi.. akkor megfogom venni a Lairt. Az analog patch nem kellessz,igy akarom atvinni :D
  • NEXUS6
    #42918
    Én is csak megerősíteni tudom az elöttem szólókat az irányítással kapcsolatban, jobb a mozgásirányítós mód. A játék meg nem rossz szerintem, olyan Ace Combat-sárkánnyal szerűség.
  • tibitoth
    #42917
    van analog patch, igaza van Rigelnek. probaltam de szerintem joval sz@rabb az iranyitassa igy. legalabb arra jo hogy meglatod mennyivel is jobb volt 6tengellyel :)
  • EmThor
    #42916
    megvan a Lair, ingyenes add-on-al együtt: 2 új sárkány + analóg karos irányítás, de én maradtam a sixaxisnál, most viszem 2.-odszor végig szóval bejön
  • Sipee
    #42915
    énmég nemhallottam felőle,csak olyan laires add-on ról ami a stable-be ad még +2 sárkányt! deha temondod biztosvan analog patch is :D
  • HAF Rigel
    #42914
    Mostmár van analog pach is ha jól tudom ,
  • Sipee
    #42913
    pontosítok; nemazért nemjöttbe mert nehéz,hanem egy időután elég unalmas,és száraz jobban nemtom kifejezni magam :D ja és persze elég idegesítő tud lenni ha a kontrlorellnek valami nemtetszik és nemcsinálja,v esetleg rosszul húzod,vagy eldobod:D akkor megis hallhatsz egy rosssz mozdulat:D
  • Sipee
    #42912
    ha szereted a sárkányokat,és wiis élményt akarsz átélni akk mindenképp vedd meg!(: bár én annyira nem ajánlom,nekem megvan,mert megvettük mert tesóm sárkányőrült,de nekem annyira nemjöttbe,mert egy kicsit a végefelé már nehéz!de ellehet vele szórakozni,ha ez a téma bejön neked!(:
  • tibitoth
    #42911
    ratchet and clank, singstar, warhawk, heavenly sword, prologue, flow meg ami nekem fun volt. ja meg a lair is. nekem bejott.
  • tibitoth
    #42910
    mrgjott a dualshock3! :) megyek vegigjatszom a jatekokat megint :))) mgs4 vegigveve. naon jo csak a vege tul va nyujtva mind a retes. de jo.
  • Foxhound1980
    #42909
    Toltam, túlzott nagy probléma nincs vele. Elég precíz célzást igényel a játék. Mondhatni realisztikusabb mint a társai. További újítás az, hogy nem fix pontból kell indulni hanem magunk választhatjuk meg, hogy hova landoljunk. Én a kettő közül mindenképp a az Airborne mellett döntenék. a COD3 nem mutat túl az előző részeken a koncepciót megvizsgálva, szinte csak a grafikus engine került cserére. Multiban meg szvsz szinte mindkét program már halott, régiek-kifutottak. Szaklapok szinte azonos pontokkal illeték őket egyébként. (COD3 vezet pár százalékkal)
  • aabelus
    #42908
    ok,koszi a valaszt. eleg sokan mondjak,hogy ne vegyem meg. szoval az lesz a vege,hogy nem veszem :D
  • nyuszmurusz
    #42907
    Nem haraptam...csak ha már fórum, gondoltam méltat valaki válaszra. De másodszorra sikerült, köszi!
    Airborne-nal sincs senkinek tapasztalata?
  • nyuszmurusz
    #42906
    Igen, wwII-es atmoszféra, látványvilág jön be a shooterek közül inkább.
  • Zodd
    #42905
    Sajna én EU verziót vettem szóval bukta. :(
  • Chris Lowe
    #42904
    Regisztrált már valaki a gt akadémiára?
    Érdekelne melyik nissannal kell menni melyik pályán milyen beállításokkal(bár ez utóbbi valszeg saját döntés alapján megy) és mi a mostani top idő.
  • Foxhound1980
    #42903
    Értem, thx.
  • Chris Lowe
    #42902
    Zodd: most jött az új pálya a golfhoz a store-ra. Én már megvettem, frankó ausztrál stílusú. Ha tudsz vásárolni a netröl és van rá 5 dolcsid, mindenképp megéri!

    Ma berendeltem a MGS4-et Kanadából, 10150,- pénz volt.
  • HAF Rigel
    #42901
    Mielött le harapod a fejüket , én pl egyik játékot sem vettem meg , nemis tudom ,hogy futnak és ezért nem mondok semmit. Nem is nagyon emlékszem olyan forumozóra aki megvettem volna és írta volna .

    Fox nem nagyon tudom , mert játszottam, aztán félbehagytam aztán most befejeztem . Kb 10óra , de tényleg nem tudom , én nem ülök stopperal a gép elött hogy mennyit játszom :) :) . Meg hát ha béna vagyok és sokszor kell valamit újrajátszani akkor az beleszámit nem ? KB olyan mint a mostani játékok . nem extrahosszú és nem éreztem rövidnek sem.
  • Foxhound1980
    #42900
    Mideképp WWII-ben gondolkozol? Csak azért mert egyik sem valami nagy eresztés...
  • nyuszmurusz
    #42899
    Helló!
    Még egyszer megpróbálom....
    Egy kérdésem volna: a Call of duty 3 valóban nagyon szaggat PS3-on? Láttam róla a video review-kat, nem vettem észre ilyet, viszont sok helyen írták(IGN stb.), hogy rengeteg helyen nagyon darabos a frame rate. Igaz ez?
    A Medal of Honor Airborne-nal jobban járnék?
  • cloud.strife
    #42898
    Skacok!

    SZVSZ aki Csamun jáccik, az az eredeti képminőség kb 70%-át láttya, annyira fos... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

    Mi lenne, ha egyszer egy normális TV-t vennétek? :D