89387
PlayStation3
  • tarti19
    #42857
    szerezzél nekem 3k-ba REsi 4-t és akkor jóban leszünk:)
  • DanielT
    #42856
    Amíg nem voltam itt 2 kötekedő komment volt velem kapcsolatban. Az egyik annyira szánalmas, hogy válaszra sem méltattam, a másikra reagáltam. Dögöljek meg.
  • fsgh
    #42855
    Látom Daniel visszatért. mondjuk kellett 4 hsz hogy valaki reagáljon is rá. Kapásbol jön flémelni. Hiányzott amúgy?:Dd (de komolyan addig irogatod a kommentjeidet amíg le nem áll veled valaki flémelni. Igen én most nem bírtam megálni.)
  • DanielT
    #42854
    Skizofrénia lenne, hogy valaki azt írja, hogy hiteltelen vagyok, mert 23 colos a tévém? Amit speciel 50 centiről nézek, mert asztalra vettem monitort is helyettesíteni...

    Szerintem kiváló példája annak, hogy ha valakinek nincsenek érvei akkor azzal próbál nyerni, hogy azt mondja: kicsi a tévéd bazzeg, tehát hülye vagy mint a segg.
  • tarti19
    #42853
    kezdő skizofrénia megvan benned is barátom, ha már ilyen lelkesen próbálsz pszichésen hatni más emberek lelki s egyben szellemi létére
  • DanielT
    #42852
    Na nem mintha ne lenne atomjaiban is szánalmas az egész ahogy összefüggésbe próbálod hozni.
  • sirpalee
    #42851
    Post GT fórumon, csak meg kell osztanom veletek is. (GT-n ha néel videókat stb, kapsz gtd-t és leher rajta cuccokat rendelni, nekem pl van polóm és most jön az egérpadom)

    "So, I just decided to save up ALL of me GTD I get for a PS4. I am guess that it will probably cost the same as the PS3 is now (62,000) but just in case I would like to get to 80,000. Anyways, the math is too complicated for me and my calculator so can someone do the math for me??

    If I was to get $10 each day and I currently have $1,193 GTD how much would I have in 3 years, 4 months, and 8 days??"
  • DanielT
    #42850
    Tényleg! Alien kolléga! Neked milyen tévéd van? Csak, hogy lássuk már, milyen alapon nevezel hiteltelennek. Köszi!
  • aabelus
    #42849
    na ne bas*zatok, mar kerdeztem, valaszoljon mar valaki! szoval rendelni szeretnék a videogamesplus.ca - rol. hányat rendelhetek egyszerre,ami tuti megjon a határ miatt? 3 belefér? ja, és a LAIR-t erdemes megvenni vagy nem? aki probalta legalabb egy igent vagy nemet mondjon :p
  • sirpalee
    #42848
    Jah értem. A legbiztosabb megoldás egy kb 5 ezer forintos router lenne.
  • tarti19
    #42847
    EYe cam-ra gondoltam amúgy:)
  • Foxhound1980
    #42846
    Lehet de azon nincs mit magyarázni. :D Működik ahogy kell.
  • Kecso76
    #42845
    Lehet, bár mindig a pc szerinti beállításokat alkalmazom a ps3-nál is! Tehát megnézem az aktuális állapotot és azt pötyögöm be a ps-be! De semmi jele annak, hogy kapcsolódjon!
  • sirpalee
    #42844
    Nem a solid eye?
  • sirpalee
    #42843
    Csak egy ötlet, de elvileg a szolgáltató pár naponta új ip címet oszt ki, valószínűleg belefutottál egy új kiosztásba és már nem megfelelő a régi.
  • DanielT
    #42842
    Jajajjajajajajjaj, hiteltelen vagyok, mert 23 colos a tévém :((((((( Mekkora lúzer vagyok :((((((((( Bárcsak lenne pénzem egy nagyobbra :((((

    Miért bántasz?

    Nem elég, hogy nem értek hozzá, fingom nincs az egész konzolbiznisz témáról, de még a szánalmas tévém miatt is belémrúgsz? :((
  • Sipee
    #42841
    tényleg?:O xD csak azért mert láttam ma játékaim.hu-n egy hírdetést gyerek 1000 forintért passzolta el a ao2-t:Dgondoltam hátha valaki másnak is van ilyen jó ajánlata vinném szivesen:D
  • Jimanszky
    #42840
    Ja most nézem h MGS4-hez kapcsolodik:DD.Akkor én se vágom:D
  • Jimanszky
    #42839
    2 is :DD
  • Sipee
    #42838
    valakinek van jó olcsón eladó army of twoja?:D a jó olcsó alatt 4000 ft alatt értem xD
  • Jimanszky
    #42837
    Gondolom a Ps3 kamerájára gondolt.
  • HUNMarcus
    #42836
    regisztráltam magyar címmel is Stor-ra, így új a játékosnevem, minden kedves eddigi barátomnak küldtem meghívót az újról
  • DanielT
    #42835
    Na visszatértem! :)
  • Kecso76
    #42834
    Sziasztok!

    Segítségre lenne szükségem! Nem tudom a ps3-at rábírni, hogy csatlakozzon az internetre! Vagyis, eddig semmi gond nem volt vele, teljesen jól működött, letöltöttem a store-ról, stb... Kábelmodemet használok, a pc-ből ki a kábel, és be a ps3-ba! Kézzel állítottam be az IP címet, elsődleges-másodlagos DNS-t, átjárót, stb... Tök jó volt pár nappal ez elöttig! Van valami ötlet, tipp, trükk esetleg? Jah, a hibaüzenet, hogy nem tud csatlakozni DNS hiba miatt!
    Előre is köszönöm!

    Kecskés Tamás
  • gaben4
    #42833
    gta4 - oblivionra csere még mindig fennt áll. akit érdekel írjon !!!!
  • Foxhound1980
    #42832
    Mi az az Eye? :)
  • tarti19
    #42831
    elolvastam és érdekes:)
    Na de így azért élvezetes lesz tolni a gémet ilyen kis morzsákkal elszórva:)
    Igen és egy apró kérdés az Eye az milyen minőségben működik?
  • Foxhound1980
    #42830
    Írtam egy MGS4 véleményezést tettszett/nem tettszett bontásan. Szinte spoilermentes, ha van is kicsi spoiler az is makróban van, akit érdekel olvassa el.

    KATT
  • Scotty99
    #42829
    Én is örülnék, ha lenne belőle valami, mert rajongok az RPG játékokért, de eddig elég szegényes a felhozatal.
  • NEXUS6
    #42828


    Annyira el van talalva ez a ket agyament karakter:))))
  • tarti19
    #42827
    nálam az év játéka aza fifa, lehet lehurrogtok, ed onlinba szerintem már bőségesen 200 óra felett járok és még midnig nem érzem az átütő erőt, persze nem is problémáűzom azért:)
  • NEXUS6
    #42826
    Én is szeretném, de az utóbbi évben már aláírtam 1-2-3 ilyen petíciót és egyikből se nagyon lett semmi. De azért sok sikert, az egyiknek már igazán lehetne valami látszatja! Bocs ha negatív voltam.
  • zottyantas
    #42825
    Gta4, pal, 10 db ezredes postával együtt. Érdeklődni priváta:)
  • Scotty99
    #42824
    Nem tudom ez volt-e már, még régebben aláírtam én is. Aki szeretné, hogy a jövőben érkezzenek RPG játékok, legalábbis felszeretné rá hívni a Sony figyelmét, hogy nagy hangsúlyt fektessen az RPG címekre, az írja alá a petíciót.

    RPG petíció
  • Scotty99
    #42823
    Én már szavaztam egy ideje, kíváncsi vagyok, melyik lesz a befutó.
  • NEXUS6
    #42822
    Megcsináltam az első pár szavazást, de eccerűen olyan játékok közül lehet választani amikhez semmi közöm, vagy még meg sem jelent, miközben olyan ami megjelent és játszok vele, és abba a aktegóriába illik az meg nincs ott. Szal feladtam.
  • sirpalee
    #42821
    Megyek szavazni :) . Aki a ps3 év játékának nem az mgs4-et szavazza meg az ássa el magát.
  • ztahity
    #42820
    Nem tudok angolul. Miért is kéne oda szavazni?
  • SlickAdam
    #42819
    Szavazzatok!
  • aabelus
    #42818
    lair-rol mi a velemenyetek? ebayen 26euroert ment el tegnap... lehet veszek 1et,ha jo.