89387
PlayStation3
  • deep
    #43177
    Szakítasz is vele majd kb 1000ft-ot. Nagy biznic:D
  • Dzson
    #43176
    Nem azt mondtam, hogy a pandás cucc rossz, hanem hogy nem egy kategória a kettő game. :-)
  • Dzson
    #43175
    Szerintem nem, látszik az éleket meg a kissé nemstabil framerate-n, hogy abban nyomja - mondjuk néztem vagy fél órát félálomban. :-)

    Meg ha upscale is csak és nem natív, miért nincs az eu verzióban?
  • Papesz
    #43174
    Csak felskálázás, ne dőlj be.
  • NEXUS6
    #43173
    Ez érdekes, monnyuk elég sok játékot rá lehet venni, hogy elinduljon 1080p-ben, ha kiveszi az ember a pipát a 720p mellöl a beállításoknál.
  • aabelus
    #43172
    ja,ok :D de ez a 7000ft 2 darabert szurja a szemem. lehet megveszem,es eladom az ebay-en.
  • NEXUS6
    #43171
    Én láttam a kungfubanda bemutatóját a moziba, szal nekem senki ne mongya, hogy az rossz játék! Ókéé?
    A gámerújságíróknak meg mindíg igazuk van! Jól mondom?!
  • Dzson
    #43170
    MGS4: nekem usa verzió van és megy 1080P-ben, rajta van a dobozán is hogy supported, ellenben láttam európai dobozt és azon csak 720P volt...
  • Dzson
    #43169
    Kungfu panda gyerekeknek való mászka kategória.
    Alone survival horror kategória.

    Nekem a tech demó nem tetszett, a ful gamét meg nem láttam...
    De az, hogy a panda több pontot kapott még nem jelent semmit. :-)
  • Sephi
    #43168
    Haggyáá!! Nekem meg most is remalmaim vannak az elso resztol... annal parabb jatekot soha... talan az a Estetica vagy mi... na az volt meg para.
  • Foxhound1980
    #43167
    Transformers buziknak talán ideális, amúgy szemét.
  • HUNMarcus
    #43166
    miket beszélsz???!!! DanielT maga az ATYAÚRISTEN!! legközelebb figyelj oda mit írogatsz!
  • NEXUS6
    #43165
    Nabaxus! Akkor most sem lesz világbéke!
  • aabelus
    #43164
    tudok most venni 2 transformerst 7ezer forintert. megeri? aki probalta,legyszi irjon.
  • aabelus
    #43163
    mostmar akarmit csinaltok,ugysem lesz az aminek sokan orulnenek,hogy DanielT kb ezt irja: "nagyot hibaztam,mert a jatekot nem is lattam,csak beszeltem! de vegre kiprobaltam,es ez a jatek egyaltalan nem szar. a tesztelősbacsik rosszul pontoztak"

    szoval ilyenre -SZERINTEM- ne szamitson senki, DanielT-t az atyauristen sem tudja meggyőzni,aminek en orulok ez igy van jol
  • HUNMarcus
    #43162
    nem dobott le egyszer sem, amugy mi az a DMZ?
  • NEXUS6
    #43161
    Mér, a világbékét nem az érvek ütköztetésének konszolidációs feldolgozásával tuggyuk megvalósítani??? Mer nekem a szépségkirálynőtanfolyamon aztmonták!!!!
  • Smuge
    #43160
    nem dobált le téged online játék közbe? Engem most vágott ki 2x , hiv oldalon irják hogy sony karbantart mert elcsesztek valamit megint.. ha nem jo akkor DMZ-t kap a gép :)
  • aabelus
    #43159
    ha tudnátok mennyi értelme van ennek a vitának,asszem elcsodálkoznátok... ..de nekem tetszik
  • HUNMarcus
    #43158
    BC GOLD EDITION

    2óra játék után (csak multi) nagyon fasza nagyon üt, azt kaptam amit vártam, sőt ilyen változatos fegyverkollekcióval még nem találkozta, hú de meleg van



  • NEXUS6
    #43157
    Helyes, csak így tovább!
  • DanielT
    #43156
    Tegnap volt szerencsém az MGS4-hez és most nem vagyok hajlandó mással bepiszkítani a szemeimet egy ideig.

    Kipróbálom majd az Alone-t ha lesz demó. De attól még egy köpet marad.

    Főleg, ha ilyen múlt árnyékában akar valamit kezdeni...
  • Smithie
    #43155
    Ha van kapcsolatod akkor minden a tiéd,akár hetekkel előbb.A vörösök kutyaf@szák voltak ehhez képest...!
  • NEXUS6
    #43154
    És ez mit változtat azon, hogy te meg még csak le se warezoltad, de már is betiportad a gámát kínáig, a sárga földig!?
    Amúgy bocs hogy ezzel hozakodom elő, de nemrég írtad, hogy hetek óta nem jáccottál konzolon. Szerintem akkor épp ideje behozni a lemaradásod, ha már azt szeretnéd, hogy az emberek a konzolszakma nagy mágusának tartsanak!
  • Foxhound1980
    #43153
    Hivatalos megjelenés manapság már semmit nem jelent, itthon legalábbis. :)
  • Gideon Wieth
    #43152
    Gondolkodtam rajta de nem lennék szubjektív :P
  • Gideon Wieth
    #43151
    nem nem erről van szó. A megjelenés 23.ika ez igaz. Viszont a beszállítóknak már megvolt 18ikán reggel.És a barátomtól vettem meg előzetesben elintézte nekem.
  • Smithie
    #43150
    Lehet hogy teszter,akkor meg érthető a dolog!
  • DanielT
    #43149
    Jaééééééééértem. Bizonyára ezesetben is erről lehetett szó!
  • Seth
    #43148
    Hát előbb ki is kell ám próbálni, nem vesz az ember csakúgy minden szart
  • DanielT
    #43147
    Felettébb érdekes. Főleg, hogy 18-án írtad, hogy nyomtad 360-on, amikor a warez verzió 17-én jelent meg... micsoda egybeesés... A hivatalos megjelenési dátum pedig 23-a volt.

    Hol vetted meg?
  • Sipee
    #43146
    ebben osztom a véleményeket,attól hogy egy ujság,netes portál stb leértékel egy játékot attól még neked tetszet!most nemszámítaz h másnak mia véleménye róla,+ még azis lehet hogy marketing az egész valamlyik cégnél,játéknál,hogyha nemfizet eleget,akkor leértékeli a játékát..ezis megeshet
  • Alien!
    #43145
    és tényleg...A Resi 1 filmbejátszásai tényleg a b-moviekra hajaztak,de abban az időben(94-95) nagyon ütött....Bár csilliárdszor láttam,utólag visszanézve elég mulatságos....:)
  • DanielT
    #43144
    Köszi!
  • Smuge
    #43143
    DanielT te is tipikusan az a szerencsétlen ember vagy aki a hallottak és nem kiprobált dolgok alapján itélsz. Fogadd el hogy mások máshogy gondolkodnak mint te , hozzáteszem hogy az eddigi kommentjeid alapján ezt nem is csodálom mert eléggé a szánalmas kategóriát súrolod.
  • deep
    #43142
    Úristen, még nem láttad? Ááááá:D
  • Foxhound1980
    #43141
    De azért az mégis csak elgondolkodtató (IGN viszonylatban), hogy a Blackshit, ami a generáció egyik koronázatlan csúcs hulladéka közel dupláját kapta. Na neee...
  • Istencsászár
    #43140
    Amikor a Kung Fu Panda jobb értékeléseket kap mint az Alone ott valami nem stimmel a gémmel... játsz vele, ettől még nem lett egy jó alkotás, mert ha az lett volna és méltó lenne nevéhez akkor kapná a 8-9 pontokat.
  • Gideon Wieth
    #43139
    Egyrészt. Kimentem a boltba és megvettem--->erről ennyit. Még nem játszottam végig, a közepénél járok. ÉS jelenleg úgy állunk hogy Én játszottam vele ellentétben veled. És én meg tudom ez alapján ítélni a játékot. De te Nem játszottál vele, láttad max videón olvastál X értékelést és ráfogod h gagyi szar pedig nem tudom hányan mondták már neked hogy nem az...Szóval ennyit rólad. Nem tudom mire vagy ennyire nagyfiú.
  • DanielT
    #43138
    Letöltötted és végigrohantál ezen a középszerű foson és oktatsz? Kevés lesz ez még ide. Jelenleg 64%-on áll a gamerankingson és ez bőven le fog menni 60% alá ahogy jönnek a tesztek. 60 alatt meg a moslék van, te meg erre vered magad a földhöz...