89387
PlayStation3
  • Istencsászár
    #43137
    Faxa:)))
  • Gideon Wieth
    #43136
    bocsika... ha nem játszottál vele akkor most miről is van szó ???? fasza gyerek vagy. Ki se próbálod csak ráfogod h szar mert azt mondták? Most ugyanúgy beégtél mint az a pszihologus csaj aki a Mass Effect-el kapcsolatos sexbotránynál nyilatkozott
  • NEXUS6
    #43135
    ;DDD
  • Foxhound1980
    #43134
    Épp most nézek egy japán trash horrort, Machine Girl. Csúcs szemét :D
  • Dzson
    #43133
    uncensored verzió :)
  • NEXUS6
    #43132
    Öööö, nos igen!;)
    Én általában nem vagyok oda a B kategóriás trash múviért, bár néha nézek ilyet, legutóbb pl a Testrabló idegeneket láttam. Kb egy az egyben ez az élmény.
    Ha már erre a kategóriára szomjazok, akkor maradok inkább Rodrigez Terror bolygójánál, mert abban pl. szerencsére jó színészek is vannak.
  • Tyler Durden
    #43131
    Jó nap ez a mai, én meg elcsíptem ebay-en vadi új gta4-et jóáron /cakk-pakk 50$/
  • HUNMarcus
    #43130
    megjött a Battlefield Bad Company Gold Edition-om
  • HAF Rigel
    #43129
    Ennek szerintem semmi értelme , Külömbözőek vagyunk , még szerencse.
    Mindenkinek más tetszik , és más köti le. Nekem Pl a Bioshock nem jött be , mert nem birom azt a 50-70 évek feeelinget. Elfogadom hogy másnak tetszett de én nem tudtam magam beleélni , így abba hagytam. ÉS ott a Haze amibe meg tökéletesen , mert tetszett a hangulat bele tudtam élni magam stb stb . És hiába 9,5 pontos vagy 95% a Bioshock ha választani kell a 6 pontos 60% Haze választom. Jogom van hozzá ,hogy szabadon DanielT "ajánlása" nélkül válasszak programot , és azt élvezettel játszam , DanielT "ajánlása" nélkül.
    Szóval a vita megint értelmetlen , vagy csak arra jó hogy a Mindenttúdó Stílusos emberük órákig ossza az észt az igazság nevében .

    Jól fontoljátok meg miket írtok be , mert minden cérnaszálba belekapaszkodik hogy Trolkodjon itt.
  • DanielT
    #43128
    Pofás? A hajad leteszed ha meglátod vazzeg...
  • Istencsászár
    #43127
    Most néztem pont róla videót, egész pofás!
  • Foxhound1980
    #43126
    A GC-s REmake meg egyenesen csúcs volt.
  • Istencsászár
    #43125
    Resident 1nek már az intórja is földbe döngölős volt... a játék pedig kiváló, nemtudom mivel játszottál vagy nem játszottál... erről van szó amugy, hátha nem ugrott be neked hirtelen:) Resi 1 intro
  • Istencsászár
    #43124
    A héten valamikor lesz Alone demo de csak 360ra persze... megnézem, bár a gém már nemérdekel annyira, mert jó értékeléseket nemkapott... erős közepes, vagy gyenge, sok hibával, pedig lehetett volna jobbis ezekszerint, mert nagyok az értékelések közti szakadékok.
  • DanielT
    #43123
    Lásd AITD ami régen jó volt, manapság meg egy szar. A Resi 1-nél kicsit más a helyzet, kezdettől fogva rajongás övezi. Az meg, hogy az első részt tűzre vetnéd pont elég indok, hogy itt és most be is rekesszem ezt a beszélgetést :)
  • NEXUS6
    #43122
    Valszeg csak azért lehet ez, mert ezexerint te sem értesz ahhoz, amiről beszélsz!;)
    Lásd Gideonnak írt válaszod.
    Amihez kapcsolódik az amit írtam, ugyan is a RE első részét én is tűzre vetném, de a másodiktól az egyik legjobb túlélő-horror kalandjáték sorozatnak tartom. Szal nem biztos, hogy jó fele megy az ember, amikor zsigerből lefikáz egy játékot, amikor még csak nem is játszott vele. (Lásd Lair-szindróma, lásd Haze, lásd most épp AitD)
  • Dzson
    #43121
    PS3 Oblivion eladó ha érdekel valakit (Első kiadás, nem a GOTY), valamint egy MoH Airborne. 5500HUF / Db, de ha elviszed a kettőt akkor csak egy tizes. :)
  • OliApa
    #43120
    Megint de jó az ausztráloknak! ---> katt ide
  • EmThor
    #43119
    dualshock passz, konzolboltban vehetsz és nincs vele gond, ÜK-ban vettem 2 japán import ds3-at, fél éve nyúzom őket és hibátlanok. hiába, japán :D
  • DanielT
    #43118
    Te sem érted miről beszélek, de nem is lep meg.
  • DanielT
    #43117
    Jajbazmeg ne vizsgáztass már. Hogy a valagba játszottam volna vele? Szerinted megveszek egy ekkora szemétdombot? Első 3 része jó volt. Többi hulladék.
  • Gideon Wieth
    #43116
    Ebben az értékelési szempontban megint csak az lenne a baj hogy kérdés mennyire lehet annak a 10 embernek a szavára adni? de am szép elmélet lenne, és minden játékhoz annak szerelmeseit/rajongóit ültetnénk talán még jó is lehetne.
  • Gideon Wieth
    #43115
    Ez mind szép és jó... De a kategória érték 10 skálán átrendeződik.. Picit gondolkodjál. egy 10es skála meg egy 100as skála két teljesen más értékrendszer és ennyi az eltolódás benne... ami 10/ből 7 az 75- 80 %os játéknak felel meg///most nem matekozni kell/// Mivel a 100as skálán több érték van és mindegyik mást jelent de be lehet naggyából határolni 80-90 jó játékok anélkül a bizonyos plusz nélkül kissebb hibákkal, 90 % + a legjobbak.
    70-80% Azt már leírtam.
    50-70 % jó játék lehetne de nagyon sok és idegesítő esetleg súlyos hibák vannak amik haza vágják a játékélményt még a műfaj rajongóinak is meggondolandó. //Persze ezen belül is vannak még szempontok pl 60 % fölött még megérhet egy próbát....//
    50% alattiakat meg messzeire kerüld el...

    DE MÉG MINDIG VÁRJUK A VÁLASZT. JÁTSZOTTÁL AZ ALONE IN THE DARK 5-TEL ???

    Gyanítom nem. Ha meg játszottál vele, mond el spoilerbe hogy mi történt addig h bejutottál a Central Parkba.
    ((Ha nekem van igazam nem játszottál vele és ilyeneket írsz, akkor meg kissé leírtad előttem magad játék szempontból ))
  • NEXUS6
    #43114
    Höhöhö!
    Olyan jót nevettem azon amit írtál, de aztán rájöttem, hogy komolyan gondoltad.

    Szerencsére a piac nem így működik. Amikor pl megláttam a Resident Evil első részét csak röhögtem, hogy nem az a horror, ami a sztoriban van, hanem pl, ahogy az alakok mozognak, mint májköl dzsekszon a múnvolkerben. Aztán bejött még néha valami D kategóriás múvi is, hát azt hittem , hogy paródia az egész. Szal, ha a te logikád szerint működne a dolog, akkor nem lenne ResiEvil, de talán még MGS-sem, hiszen pl már az első rész is röhejes volt, hogy az őröknek milyen zéró az intelligenciája, meg ha vész van akkor folyamatosan újratermelődnek mint a cigánygyerekek.

    Egy csomó játék van a jelenlegi 7-8 pontosok között, amikben ugyan úgy évek munkája van, mint a 10 ponttal jutalmazottakban. Az egyetlen bűnük, hogy nem illeszkednek a jelenlegi trendbe, ezért a hibák elfogadhatatlan nagyságúak. Aztán mindíg jön valami játék ebből a kategóriából, ami a rengeteg hibája ellenére szerethető és kultuszteremtő.

    De nézzük meg 10-15 éve mi volt a jó játék, és azt látjuk, hogy a játékidőt azzal növelték akkor is, hogy ugyan azon a pályán rohangáltál oda vissza mint mérgezett egér, mire kaptál egy kis bónuszt, amivel biztosították, hogy ne veszítsd el az érdeklődésedet a rohangálás iránt. Most ettől megkímélik azért az embert, és ez nagyjából igaz a gyengének minősített játékokra is, ami bizonyítja, hogy mennyi meló van mindegyikben.

    Szal, ha eljönne az a gamer-fasizmus amit leírtál, akkor annak, nem az lenne az eredménye, hogy csak jó játékok lennének, hanem csak EA sport sorozatok lennének, meg SW játékok, meg esetleg amiből a M$ frencsázt csinál.

    Amúgy az embereknek általában vagy teccik valami és akkor megpróbálja végigjátszani, vagy nem és akkor otthagyja, szal a pontozás valós értelmét szerintem inkább úgy lehetne kifejezni, hogy 10 emberből hányan játszanának vele és nem az, hogy egyénileg milyen szinten elégedettek.
  • Chris Lowe
    #43113
    Remélhetőleg E3-ra turbóznak kicsit...
    Wipeout HD is megjelenhetne már az Elephunk körül is nagy a csend, fene tudja mire várnak. Dual Shock3 mikortól kapható hivatalosan itthon?
  • HUNMarcus
    #43112
    olyat lehet csinálni, hogy ha megveszek egy játékot store-on letöltöm egyszer, utána felcsatlakozok egy másik géppel az accommal és megint letöltöm az egyszer már kifizetett játékot???
  • Sippie
    #43111
    köszönöm, Azirafael2 nevében is
  • EmThor
    #43110
    3 héten belül, tehát gyakorlatilag az E3-ra jön a 2.40!!

    játék közben elérhető:

    * Friend category
    * View, send, receive messages
    * Manage downloads
    * Set the vibration feature of the controller
    * Sign in to PlayStation Network
    * Register friends
    * Manage Bluetooth devices
    * Terminate the game
    * Music category
    * Use the system BGM
    * Work the system BGM operation panel
    * Settings category
    * Assign controllers
    * View profiles
    * Game category
    * Set audio devices
    * Use the voice changer

    gamercard-ról nincs szó
  • Sippie
    #43109
    én még nem játszottam könnyen irányítható játékkal ps-en, mármint olyannal ami mászkálós. Nyilván egy tekken, vagy autóverseny nekem se lenne bonyolút de amiket néha mgs-ben, meg gta-ban művelek az siralmas
  • DanielT
    #43108
    Hogy lenne már ugyanaz, mikor a 10 -ből 7 ugyanaz mint a 100-ból 70. Tehát a 6-7 pont az rohadtul nem 75-80%.
  • DanielT
    #43107
    Vinni fogja, nincs régiókód a játékokon. HDMI kábelen HD kijelzőn nem lehet gond, régi tévén a hozzá adott legalapabb kábellel igen. RGB-vel szintén jónak kellene lennie.
  • DanielT
    #43106
    Lehet 5-6 pontos. Simán. Csak akkor senki nem foglalkozott volna vele, valószínűleg az IGN ezzel jelezni akarta, hogy állatira nem stimmel valami. Pl nem kapták meg a szokásos kenőpénzt :D
  • Sippie
    #43105
    ne legyél már ennyire matekzseni inkább válaszoljál a #43025 kérdésre, azt már egyszer én is megkérdeztem, és akkor én se kaptam választ, pedig állítólag te nagyon hozzáértő segítőkész emberke vagyol
  • Gideon Wieth
    #43104
    ugyanaz mind a 2--- 70-80 % között egy játék élvezhető a műfaj rajongóinak ajánlott kisebb nagyobb hibákkal rendelkezik.... ezt jelenti. Kinyitsz egy ujságot amiben le írják hogy milyen értékelések mit jelentenek ezt fogod találni... ---PL gamestar--- De még mindig NEM tudom hogy mennyit játszottál a játékkal... Alone-nak legnagyobb hibája hogy nehéz irányítani, de ha ráérzel pofonegyszerű és logikus lesz....
  • wordsworth
    #43103
    Sajnos (uristen) igazat kell adnom abban, hogy fasságokat mondotok, viszont daniel is hülye mer miért ne lehetne az alone 5-6 pontos, lehet, hogy nem szar :)
  • DanielT
    #43102
    Á! Szóval 10 ből 6-7, 100 ból meg 75-80. Nincs több kérdésem.
  • Gideon Wieth
    #43101
    Asszem eddig én vagyok alátámasztva :)
  • Foxhound1980
    #43100
    Napokban belenézek én is, csak ebben a dög melegben játszani sincs erőm. :D
  • EmThor
    #43099
    játszottam vele boxon, hangulatos
  • Gideon Wieth
    #43098
    mostmár csak arra lennék kiváncsi h játszottál e vele és ha igen akkor mennyit?? Mert a gameplayre 3at adni azt jelenti hogy aki tesztelte az magas fokon amatőr. Ez a játék teljesen alul lett értékelve nem is kicsit. Tartom a vélemény a 10/7re...