89387
PlayStation3
  • Foxhound1980
    #43217
    Most volt valami hír, hogy a KZ2 kb 70%-ban hajtja meg a Cellt, szvsz az már majdnem a vége is. Na nem mintha gond lenne mert őrületesen néz ki :)
  • sirpalee
    #43216
    Akarom mondani nem lesz nagyon látványosan szebb. Lehet rajta javítani, de az már kb a grafikai maximuma a gépnek.
  • sirpalee
    #43215
    Megint kifordítod a szavakat. Ha cell-el skáláznak még bőven marad benne erő a skálázáshoz, anélkül hogy fps-t vesztenének.

    Am. szebb nem lesz mivel a GPU uaz benne, max postprocess vagy vertex shader műveletek férnek ki a vektorprocikra.
  • Istencsászár
    #43214
    Azért az szar lehet hogy vár valaki egy játékot és előre tudja hogy a fejlesztők szarnak a pofájába és direkt nem használják ki a gép adottságait:) ( ezekszerint:))) )
  • Jimanszky
    #43213
    "Túl sokat buzgálkodtok"
  • DanielT
    #43212
    "KZ2 6 magból 3-at használ, szal no komment."

    Hú, akkor még rohadt sok tartalék van a gépben! A KZ3 már lehet, hogy 5-öt kihasznál, tehát majdnem 2x olyan király lesz.
  • sirpalee
    #43211
    Ez a munkám... Most spec egy szerverprogit írok, mindenféle feladatszétosztásra stb... Most pont bennevagyok a szálszinkronizációban és töbmagos rendszerek kezelésében, de általában nem real time és real time grafikai cuccokat programozok.

    Amit be akarok bizonyítani, hogy amit írtam az teljesen megvalósítható és lekezelhető programozástechnikailag. Az tény hogy tervezési hiba a skálázó csip hiánya, de az nem jelenti hogy nem lehet kikerülni. Am. KZ2 6 magból 3-at használ, szal no komment.
  • sirpalee
    #43210
    Negatív, még nincsen, majd jövőhéten beszerzem :)
  • baggins
    #43209
    Nah, két oldalon keresztül megint marták a júzerek egymást, mint gatyát a hipo. Jó érzés visszaolvasni őket...
  • tarti19
    #43208
    DEad SPace se annyira kutya:)
  • Kratos86
    #43207
    Jol emlékeztem akkor! Megvan legalább mire gyűjtök szeptemberig!
  • Foxhound1980
    #43206
    Szeptember.
  • Kratos86
    #43205
    Ugye még az idén meg fog jelenni?? Ha jol emlékszem mintha ezt írták volna...
  • Chris Lowe
    #43204
    rövid de velős!
  • Alien!
    #43203
    Resistance 2 Iceland video húbazz.....
  • Sipee
    #43202
    üdv urak/hülgyek!
    bocsimár hogy ide is beírom de a játék fórumja nemigazán bővelkedik látogatókban!:D
    burnout paradise-ba mikor freeburnolok,akkor challenget hogykell indítani?muszáj hosternek lenni?de énmég úgysem találtam meg D: :D
    btw ha valkinek van kedve jöhetne challangesni vagy valmi funt csinálni XD
  • Alien!
    #43201
    igen,és egyszerú leellenőrizni,mert ha a PS felirat eltűnik,és kezd tölteni a játék,csak nyomni kell egy ps gombot,és a felirat nagyságából látszik,hogy 576p vagy 1080p.

    BF:BC multi

    Nagyon faszányosak a pályák,és iszonyú nagyok....Bár még csak 3-at láttam,de rohadt jók....Sajnos nálam most sem elérhető az ea online...szal lesz még mit javítani...És ahogy nézem itt is meg kell futni a kötelező köröket(akárcsak a COD4 esetében)mire tényleg játszható lesz a játék...Először is nincs Privát meccs(kitudja miért),nem lehet lehalkítani a csapattársak chat-jét,márpedig sajnos a játékosok nagy része,egyszerűen atomparaszt,főleg az amerikaiak...Tegnap egy f*sszopó amcsi köcsögöt kellett hallgatnom aki végig röhögcsélt vmi társaságban,az egész olyan volt mintha kocsmában lettünk volna.... Totál szétvágja a játékot,nem tudom,hogy egy ekkora multigame tapasztalattal bíró Dice-nál erre nem gondolnak?!?!?!?!? Sajnos játszanak 10-70 éves emberek akik közül a 2/3-a nemtud viselkedni,erre lenne jó a privát meccs,de nincs.
  • tarti19
    #43200
    MOst ha kifeszed a pipát a 720p mellől akkor elévielg 576p-ben indul ela játék ha nem tudja az 1080p-t igaz?
  • Smuge
    #43199
    sirpalee van már BFBC-d ? :)
  • DanielT
    #43198
    Rejtély megoldva!
  • Alien!
    #43197
    nem kell kiszedni a pipákat,elindul magától is 1080p-ben....bár énse vágom az eu-s dobozra ménem került rá....
  • deep
    #43196
    Majd írd meg végül mennyit szakítottál:)
  • aabelus
    #43195
    megvettem,vegul 5800ft volt a 2 postaval,mivel alkudtam. szerintem nyereseges lesz! es nem 1000 ft. ebay-en 25 eurot kapok erte. wazze'.
  • Foxhound1980
    #43194
    Lehet csak a dobozon lévő infót máshogy szerkesztették. :)
  • DanielT
    #43193
    Nemtom. Lehet, hogy attól, hogy a dobozon más van, ha a pipákat kiveszed a többi felbontásból, akkor ugyanaz lesz a helyzet.
  • Dzson
    #43192
    Oké, de a fő kérdésem az amit nem értek, hogy usa-ban miért supportálja akárhogyan is a 1080at, euban meg csak a 720at?
  • Gideon Wieth
    #43191
    sztem azt h megint fogalmad sincs arról h mit beszélsz :P
  • DanielT
    #43190
    Mikrohullámű sütőt időzített.
  • deep
    #43189
    Te hány nagyobb rendszert programoztál már, és mik voltak azok? Csak érdekel.
  • DanielT
    #43188
    Nem. Viszont most mit akarsz bebizonyítani?
  • sirpalee
    #43187
    Programoztál már ps3 devkitet?

    Miért ne így működne? Egyszerűen kapsz egy eventet hogy a rendszer elveszi a 6-ik magot, és annak megfelelően lekezeled.

    Programoztál már nagyobb rendszereket?
  • Sephi
    #43186
    "A gámerújságíróknak meg mindig igazuk van! Jól mondom?"

    EPIC FAIL.

    A gamer újságírók megírnak valamit, majd tejel a kiadó majd jön az editor és átírja azt úgy , hogy a kiadó happy legyen.
  • DanielT
    #43185
    Részedről találgatás a hatodik segédmag, részemről tény, hogy nincs benne erre külön hardveres egység. Ezért erőforrásba kerül. Nomeg elég egyszerű elmélet ez a "ott van egy mag külön arra várva, hogy bármiben besegítsen..." ez nem így működik.
  • sirpalee
    #43184
    Ez nem a felbontás nagyságáról szól vagy sem. A lényeg hogy a 6-ik mag, amit bármikor elvehet, erre való. Vagyis a fejlesztő vagy számol rá, és akkor másként ütemez, vagy alapból nem is használja, ergo elvétele nem csökkenti vagy növeli az fps számot.

    De erről úgy kéne vitatkozni hogy van a tulajdonunkban egy ps3 devkit, mert így csak találgatás, mindkettőnk részéről.
  • Papesz
    #43183
    Azért nem stabil a frame rate, mert csupán felskálázott a felbontás.
  • DanielT
    #43182
    Elvileg.

    Ettől még gyakorlatban sub hd a valós felbontás, ha a gép fejre áll akkor is. És a szoftveres skálázáson azt értem, hogy a procit terheli, nem pedig egy külső, tök független erre kitalált skalár egységet. Ezért hat ki a framerate-re.
  • sirpalee
    #43181
    Nem biztos. A ps3 úgy van felépítve, hogy a 6-ik segédmagot bármikor elveheti a játéktól, és ezt jelzi is neki. Szerintem azt használhatja felskálázásra. És arra számolhat a fejlesztő.

    Elvileg.
  • DanielT
    #43180
    Mivel szoftveres a skálázás, így fogja a gépet, tehát jobban akadhat.

  • Foxhound1980
    #43179
    Nem éri el a 720P-t sem a natívja, asszem talán 665p. Gafon írták.
  • HAF Rigel
    #43178
    Ne kezdjetek bele , mert mindjárt itt van a HUMANOID TAIFUN . Akinek a fejére 10billió dkupladollár vérdíjat tűztek ki .
    Szóval felbontás kérdést ne is említsétek , mert ez olyan téma mint macinak a málnaevés .

    Egyébként tényleg úgy van hogy leszarhatod miben megy mert a progit megírták valamiben aztán skálázzák a jelet 720p be vagy 1080p be . Talán a Wipeout ami nativ lesz , de ez is csak pletyka eddig , majd ha megjeleni kiderül