89387
PlayStation3
  • Sippie
    #43617
    azért a ló másik oldalára sem kell átesni...
  • Sephi
    #43616
    Kerlek ne haragudj rám mert eladom. Lehet kell a pénz? Vagy éppen mar nincs rá játék?
  • Scotty99
    #43615
    De nem TV-n van, hanem monitoron.

    Nem tudjátok, hogy ez mitől lehet? (nagyon erős a fehér szín, zavaróan erős)
  • Foxhound1980
    #43614
    :DD Igen, valszeg aki most élte át először a jelenetet csak nézett, hogy WTF ez...:D
  • NEXUS6
    #43613
    Hát nekem ez a legellentmondásosabb rész, de még is ezt szeretem a legjobban. Mész a kihalt utcákon, ezzel a bárgyúsággal,
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    de aztán a motoros üldözés az szerintem a csúcs! Az összes átvezető videót ahol eksőn van ilyenre kellett volna megcsinálni!

    Aztán a folyós jelenet az szerintem a játék csúcspontja, kár hogy ellentétben az összes többi átvezető réssszel ez sima videó!;( Onnan látszik, hogy nem tudsz zoomolni!

    Volt még pár retróság benne pl a kézitusa a végén, de azt is megbocsájtottam, mert gyak ua volt mint a MGS-ben, szal nosztalgiázás volt. Más kérdés, hogy aki először lát ilyet az csak hitetlenkedik, hogy ki mer ilyet a XXI. szd-ban elkövetni!?;)))
  • Foxhound1980
    #43612
    Új Resistence 2 trailer
  • Foxhound1980
    #43611
    Jah, hát az enemy skilljei nőnek úgymond, ez így volt az eddigi részekben is. De hallod épp tegnap csináltam az európai helyszínt. Olyan bárgyú script baki volt ismét, hogy nem akartam elhinni. Csak akkor volt hajlandó megindulni az emberke aki után mennem kellett ha mögé kerültem, nem lehetett bevárni pár méterrel odébb mert ha így tettem csak állt egy helyben mint egy f@sz. Nem hiszem el, hogy majd 4 év alatt nem lett volna lehetőség legalább többféle scriptet beépíteni...
  • NEXUS6
    #43610
    Én már végigvittem nehéz szinten, de miután már kiismertem a bossfightokat, már nem volt igazán nehéz, de még is elég élvezetes volt, mert az átlag katonák azért keményebbek, meg talán kicsit szemfülesebbek is voltak.
    Legnehezebb szinten, meg gyakorlatilag nem lehet az AI-t szopatni. Akkor jön elő, hogy mindenhol lopakodni kell mint az előző részekben, viszont így elég nehéz a Drebin-pontokat gyűjteni.
  • Foxhound1980
    #43609
    Nem még. Most Solid Normalban vagyok. Szép sorban emelem a szintet mert párszor úgy is ki kell pörgetnem, meg ahogy írtad a trophy sem elhanyagolandó szempont a későbbiekben.
  • NEXUS6
    #43608
    Te végig nyomtad már legnehezebb szinten? Én most azon vacillálok, hogy folytassam-e, mert azért kell kűzdeni vele, de ha kiderül, hogy mégsincs benne alapban a Trófi akkor úgy is végig KELL majd még 1-2X vinnem!;)))
  • Foxhound1980
    #43607
    Lehet elpasszolom a 360-am. Semmi időm játszani, szeptembertől meg még ennyi sem lesz. PS3 marad, MGS miatt. LOL (még nem biztos)
  • Foxhound1980
    #43606
    Metal Gear remélem trophy kompatibilis. (vagy lesz ha még nem az)
  • Foxhound1980
    #43605
    Hiszek neked, sajnos nem tudok ehhez hozzászólni. Demót megnéztem, fps rombolható környezetettel (kb ennyi nálam), nem vágom ezeket a multi témákat. :)
  • OliApa
    #43604
    Ja ja! Videóval.
  • Sippie
    #43603
    jó, ha használtat vesz alapból.
  • NEXUS6
    #43602
    Hát viszonylag korrektnek tűnik, bár még mindíg nincs a kezembe a stuff, és csak a demo meg a videók alapján tudok véleményt alkotni.

    Bár bizonyos szempontból nem értem mi ez a fanyalgás.
    A grafika sokkal szebb mint az kvázi etalonnak kikiáltott COD4-é.
    Ráadásul szinte teljes egészében rombolható a környezet.
    A singleplayert nem ismerem, de végre nem az a fő szál, hogy utolsó utászgyalogosként te mented meg a világot a teljes vöröshadsereg és az egyesített iszlám dzsihad ellen. Kicsit emberközelibb megközelítés. Ráadásul nem komolykodják el a dolgot.
    A fegyverek türhetőek és a mozgás sem rossz. Ráadásul tényleg jó kis kasztok vannak, a COD4-ben vagy sznájpereztél, vagy rambóztál és kb ennyi.

    Szal minimum patiban van a COD4-gyel, de szerintem messze jobb annál. Na mindegy.
  • NEXUS6
    #43601
    Rosszul látod, van olyan tipusú ember aki még keres is rajta!
  • Foxhound1980
    #43600
    GT Bad Company HD review
  • Sippie
    #43599
    vagyis van aki igen, de én azon szoktam hogy eladja és megveszi újra fél év múlva, azt nem értem hogy éri meg, de mind1, aki így csinálja biztos megéri neki.
  • Sippie
    #43598
    nem azon rökönyödnek meg, hogy eladja.
  • tibitoth
    #43597
    vkit buzz erdekel? v csak nekem tetszik? :)
  • tibitoth
    #43596
    buzz, Ferrari Challenge, Soul Calibur IV. szerintme nekem eleg ertelmesnek tunnek oszig.
  • Foxhound1980
    #43595
    Ezeken a megrökönyödéseken mindig olyan jókat szoktam nevetni. Sok fórumot olvasok - Valaki benyomja, hogy eladja a Ps3-mat vagy az aktuális "menő játékot" és megy a kérdés, hogy miért??? meg, jól vagy?! és hasonlók... :DDD Könyörgöm, mi a f@szért ne adhatná el mikor ad1: vagy nem jött be a gép illetve az aktuális slágerjáték vagy ad2 egyszerűen amit akart megnézett rajta és a továbbiakban nem érdekli mert pl inkább játszik 360-on vagy PC-n.
  • Sippie
    #43594
    jesszusom, ez DanielT
  • Sephi
    #43593
    Oszig nem jön rá semmi értelmes játék, minek porosodjék?
  • sirpalee
    #43592
    Hogy-hogy? :) Nem tetszik?
  • Sephi
    #43591
    Ide is.
  • balljuggler
    #43590
    vagy már éjfél után próbálozhatok vele???
  • balljuggler
    #43589
    Most akkor holnap ha bekapcsolom a kicsikét akkor már szedi is lefelé a 2.40 FW-t???
    Kajak kivi vok milyen lesz...
  • sirpalee
    #43588
    Alapban a tv-k nem képesek a full rgb tartomány megjelenítésére, és van néhány ami igen.
  • Scotty99
    #43587
    Próbáltam bekapcsolva és kikapcsolva is. Az min változtat egyébként?
  • wordsworth
    #43586
    Mellesleg ps3on mit kell bekapcsolni a grafikai beallitasoknal? mert en mindent az alapon hagytam.
  • sirpalee
    #43585
    Full rgb range be van kapcsolva?
  • Scotty99
    #43584
    Egy problémám van PC monitoron: nagyon erős a fehér szín. Nem tudjátok ez mitől lehet? Néhol már zavaróan erős a fehér szín, holott a monitor beállításai megfelelőek.
  • Scotty99
    #43583
    Sikerült megoldanom a PS csatlakoztatását nem HDCP képes monitorhoz. Ha valakit érdekel, aki hasonló cipőben jár, mint én, annak egy Mayflash Wii/PS3 VGA kábelre lesz szüksége. Nem lesz HD szintű minőség, de az SDTV-től sokkal jobb.
  • NEXUS6
    #43582
    Hú, a Home-mal ez a Trófi dolog már nagyon csúcsos lesz! pl lehet, hogy az unlockolt zenéket tudod hallgatni majd külön, meg sznékes polóba tudsz flangálni, meg ilyenek.;)))

    Az IGN-es Trophy cikkben írták, hogy ezzel a viszonylag összetett rendszerrel gyak egy online RPG-t csináltak a PSN-ből!;)
    Gyüjtögeted a pontokat, szintet lépsz meg lootolsz amit csak lehet!;)))
  • sirpalee
    #43581
    Wááááá kelllllll most azonnal!

    Amcsi storera remélem minnél hamarabb jön :)
  • gazgoblin
    #43580

    PS2 CUCC A STORE-RA? NICE!
  • sirpalee
    #43579
    Tök faszák ezek a pixeljunk játékok :) , sokkal egyszerűbb a vásárlás mint gondoltam.
  • Foxhound1980
    #43578