89387
PlayStation3
  • HAF Rigel
    #43577
    Miért érdkes , F1 nyitó címhez is van DS3 támogatás . Ha a Sony tudta hogy akar ilyet jó előre szolt a fejlesztőknek , hogy tegyék bele , mert a HOME ban is kelleni fog.
  • tothadam923
    #43576
    Hülye gamepad-ek konzolokhoz
  • NEXUS6
    #43575
    Ez érdekes!

    Azt írják, hogy az eddig kiadott PS3 játékok 70%-a már most kompatibilis az új fw lámaméter, akarom mondani Trophy rendszerével!;)))

    Csak látnátok miket gyüjtögettem már össze az MGS4-ben, de lehet, hogy nem is kell mindent újra csinálnom!!!??? Kúúúl!;D
  • Győri Devi
    #43574
    kell!!!
  • NEXUS6
    #43573
    Soha nem voltam oda annyira a Diabloért, de ez a video eléggé teccik. Csak ezért monnyuk nem kezdenék PC-t fejleszteni;)
  • tarti19
    #43572
    tényleg erről a PV 702-ről valami infót Fox, emr tpénteken megyek EDigitbe az LCD tv-ért majd akkor egy headset is beficcenne azért:) rögtön utána egy mgs4 vagy akár tőled, ha még tárgyilagos lesz a felvetés:)
  • sirpalee
    #43571
    Én gondolkozok rajta, hogy majd lecserélem, ha leugrik az ára, a 40eset eladom... Kisebb lesz, halkabb, kevesebbet fogyaszt és főleg kevesebb hőt is termel.
  • Sippie
    #43570
    hehe... én egy 60gigásért azért elcserélném enyém, mgs3 miatt nem akarok egy ps2-őt is venni
  • BJB
    #43569
    Van egy MPEG2-TS file-om amit le is játszik a PS3 de nincs hang.(DD 5.1-el van) Van megoldás hogy legyen audio is?
  • Lambo fan
    #43568
    hát akkor nem cserélem le a régebbi PS3-am
  • Sippie
    #43567
    Hm, ez mire jó egyébként? Csak a voice kommunikációhoz? Vagy a játékokat is lehet benne hallani?
  • sirpalee
    #43566
    Ugyanaz csak kisebb méretben. (65nm vs 90nm)
  • Sippie
    #43565
    totális off... amúgyis fölösleges ide berakni, itt csak leszólni fogják.
    Warez? Baromság, aki akarja neten tolni (és szerintem mindenki akarja) annak úgyis meg kell eredetiben venni (én is megfogom, sc2-vel együtt), másfelől nincs rászulva a blizzard arra, hogy nyisson a konzol felé a WoW tejel nekik eleget. Ennek ellenére azért kiváncsi leszek az eladásokra, szvsz rekordot fog dönteni. Gépigény meg mihez képest, az eddigi részek sem igényeltek brutál pc-t, a blizzard játékokra nem ez volt a jellemző.
  • Lambo fan
    #43564
    sok hírportálon fent van, hogy új grafikus chipet kap a PS3

    most ez egy olcsóbb chip lesz hasonló minőséggel, vagy egy jobb képminőséget biztosító minőségibb chip?
  • tarti19
    #43563
    hogy kellene amjd hozzá nagy gép:) ajj kicsit elvannak varázsolva páran 1 játéktól ami 1 év múlva sem biztos , hogy mgjelenik még:)
  • zozo2001hu
    #43562
    Lehet volt már, diablo 3 gameplay HD:

    http://www.gametrailers.com/player/35674.html

    Dobtam egy hátast, anno sokat játszottunk az 1-2 résszel, haverokkal lan-ban. Mi az hogy nem lesz nextgen konzolokra??? Brutál pécé fog ehhez kelleni halljátok, ráadásul beleölnek egy csomó energiát meg pénzt a fejlesztők, aztán indul a warez...
  • DanielT
    #43561
    LOL! Persze. Meg Péesnégy gamék.

    Beépített NES klónjátékok vannak rajtuk.
  • Sephi
    #43560
    De amugy ezeken milyen jatekok futnak? Regi ps2/ps1 ???
  • NEXUS6
    #43559
    Hát ha gyüjteném a konzolokat, akkor én ilyeneket vennék, Másztörsziszteme mindenkinek lehet, de ezekből nincs kettő egyforma!
  • NEXUS6
    #43558
    Biztos lesz valami fw frissítés, mert olyan halott a PSN mint Májköldzsekszon pöcse!
  • balljuggler
    #43557
    ??
  • balljuggler
    #43556
  • sirpalee
    #43555
    Ashen FTL :)
  • mcwolf
    #43554

    Minőségi távol-keleti termékek.
    A legjobb a legalsó kép. Azt a kontrollert magától a Batman-től lopták
  • balljuggler
    #43553
    ócsóéééé
  • balljuggler
    #43552


  • balljuggler
    #43551
    még 1 kis infó az fw-ről
  • balljuggler
    #43550
    hmm
  • NEXUS6
    #43549
    Istenem add, hogy mire a melóból hazaérek a BF/BC várjon!
  • balljuggler
    #43548
    THX!
    akkor ő lex az
    bár ez se rossz...
  • NEXUS6
    #43547
    Álllllat!
    Ó istenem, ha 1,5 évvel ezelött ezzel a fw-vel adják ki a PS-t, akkor a kutya nem kételkedik benne!
  • Foxhound1980
    #43546
    6 körül van pl az SE PV 702-es ami sztem elég jó, pontosabban célnak megfelel szvsz. Persze lehet venni 20-ért is, az nyilván jobb.
    Kép:
    Extreme Digitalban vettenm anno olyan 6k környékén. Ezt váltottam le az MGS4 fülesre ami minőségileg majdnem ilyen csak 2x annyiba kerül. :D Ezt a PV 702-est sokan használják egyébként, nem volt rá panasz.
  • balljuggler
    #43545
    milyen márkát ajánlasz fülesnek 6 k körül???
    dobhatnál linket amit kiszemeltél....
  • Foxhound1980
    #43544
    Konzolos Diablo 3 petíció van már? :D
  • Foxhound1980
    #43543
    :D
  • balljuggler
    #43542
    szerdán jön a fizu....
  • balljuggler
    #43541
  • Foxhound1980
    #43540
    Szerdán jön az új FW!
  • balljuggler
    #43539
    akkor 6 k körül be is szerzek magamnak 1 fülest!
  • Foxhound1980
    #43538
    Nem tudok ilyen oldalról, elvileg minden BT füles jó. Még régen láttam egy külföldi faq oldalt a témában, hogy melyik tuti jó de mivel a FW folyamatosan frissült gondolom ami akkor nem volt jó ma már az is támogatva van.